ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 28/2/2015, 22:14

aben wrote:je, amerika je, al nije mi problem objasniti ti ni najjednostavnije relacije, iman vrimena ka smeća :)

Odlično. Samo nastavi. :) Do kad ono, kad počinje ona famozna sezona od dva mjeseca?
to si dobro rekla. živjela sloboda.

Sranje, glupa parola za nedonoščad.
prije nego išta više napišen, reci mi jel ovo za vragove, ratove i kulturicid ironično rečeno?
ne bi tija napisati nešto šta je teško otkrivanje amerike, pa da mi posli, kad vidiš da san u pravu,  rečeš da si i ti to isto rekla, jel   :)
Šta misliš, jel je ?  ;)
A ja uvijek kažem ono što i i ti? :)

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 28/2/2015, 22:23

Trinity wrote:
aben wrote:[size=40]je, amerika je, al nije mi problem objasniti ti ni najjednostavnije relacije, iman vrimena ka smeća :)[/size]

Odlično. Samo nastavi. :) Do kad ono, kad počinje ona famozna sezona od dva mjeseca?
[size=40]to si dobro rekla. živjela sloboda.[/size]

Sranje, glupa parola za nedonoščad.
[size=40]prije nego išta više napišen, reci mi jel ovo za vragove, ratove i kulturicid ironično rečeno?[/size]
[size=40]ne bi tija napisati nešto šta je teško otkrivanje amerike, pa da mi posli, kad vidiš da san u pravu,  rečeš da si i ti to isto rekla, jel   :)[/size]
Šta misliš, jel je ?  ;)
A ja uvijek kažem ono što i i ti? :)
a, za mene nema sezone ove godine, tako da ne znam:)


ne znam, moglo bi biti i jedno i drugo. onda?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 28/2/2015, 22:29

aben wrote:a, za mene nema sezone ove godine, tako da ne znam:)

Dolaziš u Zagreb ipak?  greenstars
Onda idemo skupa zaviriti u ovaj kafić? :trept

ne znam, moglo bi biti i jedno i drugo. onda?

Raspiši se najprije kao da je jedno, a onda kao da je drugo.  :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Ragnarok 1/3/2015, 00:28

ho ho ho, idem svratiti na kavu sutra...kada je vrijeme mise, pa pitat kako to rade nediljom svetom affraid :]
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 2/3/2015, 07:40

Trinity wrote:
aben wrote:[size=41]a, za mene nema sezone ove godine, tako da ne znam:)[/size]

Dolaziš u Zagreb ipak?  greenstars
Onda idemo skupa zaviriti u ovaj kafić? :trept

ne znam, moglo bi biti i jedno i drugo. onda?

Raspiši se najprije kao da je jedno, a onda kao da je drugo.  :)
ne još, al ne bi ja iša u njihov kafić, ka šta ne iden u pušačke. a i iman osjećaj da bi me s tobom tamo bilo sram, siktala bi na dielove, slike ili štagod ti smeta a ja bi se crvenia...

pa neman dvi priče.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 2/3/2015, 18:37

aben wrote:ne još, al ne bi ja iša u njihov kafić, ka šta ne iden u pušačke.

Zašto ne bi? Kava je kava. :)
Ja idem i u pušačke, malo dima me nije nikad ubilo.
a i iman osjećaj da bi me s tobom tamo bilo sram, siktala bi na dielove, slike ili štagod ti smeta a ja bi se crvenia...

Možeš biti miran, znam biti pristojna kad hoću. geek
I samo bi ih pitala da li uslužuju agnostike i papirnate vjernike. :)
Ako bi odgovor bio da, daljnju konverzaciju bih rado prepustila tebi.
Mislim da bi ih tek ti doveo u neugodnu situaciju. ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 2/3/2015, 20:52

pa, ne bi, jer su mi ograničenja ok. ako žele krśćane, ne žele nekršćane.

nema šanse da bi ja počea fajt. kršćani su mi dragi. po mon iskustvu, potpuno su bezopasni i saslušaju svaku kritiku stoički. sićaš se luciusa? takvi su mi za primjer. ti ljudi više ne tragaju, imaju neki unutarnji spokoj, i rečenice su in uvik mirne. dovoditi takve u neugodnu situaciju je ka zajebavati retardiranog, not kul.
istini za volju, poznam tri kršćana.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Sefirot 5/3/2015, 09:13

Pa pošto imamo previše abenovaca u ovoj državi, nije ni čudno da nam je ista u totalnom kur*u...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 5/3/2015, 11:06

abenovci :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 7/3/2015, 07:38

aben wrote:pa, ne bi, jer su mi ograničenja ok. ako žele krśćane, ne žele nekršćane.
Žele samo zaraditi, ovo je samo marketinški trik. Ništa dubokoumno nema u tome. :)

Zar ih ne bi pitao zašto uslužuju i nekršćane ?
Ne znam tko je lucius.
Bezopasni kažeš ?  A prijete vragom, paklom, policijom, Interpolom... :skriva se
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 7/3/2015, 09:45

dobro ja im priželjkujem da nije marketinški trik, nego marketing. 

bi, pita bi to :), al ne odma u rebra, malo bi postavlja pitanja koja žele čuti da im spustin gard. inače bi dobia glup preset odgovor, o tome kako su ljudi jednaki i i ta sranja..

prijetnje paklom i varagom su ok, to su njihovi koncepti, al kako misliš da pritu policiom?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 8/3/2015, 10:31

Onda je valjda OK i da se drugi drže svojih koncepata, šta ne?
Ti zaboravio onog svog prijatelja?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 8/3/2015, 11:18

Trinity wrote:Onda je valjda OK i da se drugi drže svojih koncepata, šta ne?
Ti zaboravio onog svog prijatelja?
it goes without saying.

crkva je fantastična institucija, jedina koja je preživila pad antike, najutjecajnija je najduže vrimena, njeno materijalno bogatstvo se ne može miriti s ničin, njeno kulturno bogatstvo je toliko inkorporirano da je apsolutno neodvojivo od bilokakve zapadne misli i na kraju cukar na vrhu, jebeno je  dobrovoljna ogranizacija. 

ljudi svaćaju svoja prava daleku u širen krugo nego šta je realno. ti se buniš šta te patrijot drži za sotonjaru a riječ je o njegovon temeljnon pravu da misli šta oće. i, ako se udruži sa istomišljenicima, pa potpišu dokumente, održavaju skupove di te razapinju kako si sotonjara, meni to predstavlja sveto slavlje života.

zato kad neko kaže ja ne volim to i to puno mi je draže nego kad kaže ja volim to i to jer prvi ne implicira nego jasno razgraničuje a to je nešto šta današnja crkva nema, ili ima sve manje. možda upravo populizam bude zadnji čavao u lijes crkvi.

koncept kršćanskog kafića di će dolaziti samo oni koji su aproved by any given standard of owner je odlična.

koi prijatelj?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 13/3/2015, 19:33

aben wrote:ti se buniš šta te patrijot drži za sotonjaru a riječ je o njegovon temeljnon pravu da misli šta oće.

Meni se čini da se on više ljuti što ja njega držim za to za što ga držim. :^0
koi prijatelj?

Šta sad koji? Izdajico.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 13/3/2015, 21:07

Trinity wrote:
aben wrote:ti se buniš šta te patrijot drži za sotonjaru a riječ je o njegovon temeljnon pravu da misli šta oće.

Meni se čini da se on više ljuti što ja njega držim za to za što ga držim. :^0
koi prijatelj?

Šta sad koji? Izdajico.
pa je, više se ljuti od tebe. 

koji prijatelj.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Bran_Do 16/3/2015, 11:50

Sefirot wrote:Pa pošto imamo previše abenovaca u ovoj državi, nije ni čudno da nam je ista u totalnom kur*u...

Iz mojega iskustva komuniciranja s abenom (naročito na temi "društveno-ekonomski sustavi" na podforumu 'Sociologija i filozofija'), država nam je u totalnom k*** baš zato što imamo premalo abenovaca.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 19/3/2015, 14:41

aben wrote:koji prijatelj.

Sram te bilo. Samo je tebe zvao prijateljem.

Inače, abene, srećo, u zadnje vrijem često mislim na tebe.
U stvari , više na onaj tvoj poslovni model, pa si mislim da ne bi bilo loše da ga kopiram.
Šta kažeš da i ja ljeti iznajmim stan turistima ? Ipak sam u Zagrebu, jest da ovdje ima manje kamenja i sunce nije tako kancerogeno,ali neka pinka bi se mogla dobiti.
Mi se lijepo raširimo kod rodbine na stan i hranu dva-tri mjeseca i kućni buđet bi se znatno popravio.
Računica je računica, jel' tako?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 19/3/2015, 16:48

a jebiga, ne znan na koga misliš.

a ne znan za zagreb, mislim, ne znan kad van je sezona i kakav je profil turista. vjerojatno ste jači od nas unatoč kontinentalnosti, ali rastegnuto na cijelu godinu. najbolje ti je naći nekoga ko je odradia koju godinu iznajmljivanja pa viditi kako to ide.

moja ciljana skupina je siromašna, traže što manje soba sa što više kreveta/ ležaja. zato ako imaš više od jednosobnog stana, natrpaš osobne stvari koje ne u jednu sobu i zaključaš je. ja izdajem samo preko airbnb-a, da ne moran usklađivati kalendare. preko airbnba pogledaj i kako se kreću cijene i bukiranost konkurencije u tvojoj blizini da vidiš kako kreirat cijene.
oscilacije su velike, ja dajen fantastično uređen stančić sa svim kućanskin aparatima i puno osobnih stvari, knjige i to (jer se oni pale na domaću atmosferu), ali u katastrofalnoj komunističkoj nehumanoj arhiteturnoj četvrti na 20 min hoda od centra i uvatin 60€…

dobar opis sebe kao domaćina, uslužnost i konzekventno dobri reviewi praktički sami odrađuju posa. samo predlažem da ne prijavljuješ ništa državi. izgladnimo zvijer.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Bran_Do 19/3/2015, 16:57

aben wrote: u katastrofalnoj komunističkoj nehumanoj arhiteturnoj četvrti na 20 min hoda od centra

Sad si opisao kompletan Zadar istočno od Tuđmanove...
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben 19/3/2015, 18:26

da :) kao kad geolozi čitaju slojeve, tako se na zadru mogu primjetiti društvene mjene

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity 30/4/2015, 07:38

aben wrote:a jebiga, ne znan na koga misliš.

a ne znan za zagreb, mislim, ne znan kad van je sezona i kakav je profil turista. vjerojatno ste jači od nas unatoč kontinentalnosti, ali rastegnuto na cijelu godinu. najbolje ti je naći nekoga ko je odradia koju godinu iznajmljivanja pa viditi kako to ide.

moja ciljana skupina je siromašna, traže što manje soba sa što više kreveta/ ležaja. zato ako imaš više od jednosobnog stana, natrpaš osobne stvari koje ne u jednu sobu i zaključaš je. ja izdajem samo preko airbnb-a, da ne moran usklađivati kalendare. preko airbnba pogledaj i kako se kreću cijene i bukiranost konkurencije u tvojoj blizini da vidiš kako kreirat cijene.
oscilacije su velike, ja dajen fantastično uređen stančić sa svim kućanskin aparatima i puno osobnih stvari, knjige i to (jer se oni pale na domaću atmosferu), ali u katastrofalnoj komunističkoj nehumanoj arhiteturnoj četvrti na 20 min hoda od centra i uvatin 60€…

dobar opis sebe kao domaćina, uslužnost i konzekventno dobri reviewi praktički sami odrađuju posa. samo predlažem da ne prijavljuješ ništa državi. izgladnimo zvijer.
abene, srećo, ništa od mog extra money income...
Sve si ti meni lijepo objasnio samo nisam našla nikoga kod koga bi parazitirala mjesec-dva... :|
A mudro šutim o toj ideji da ne bi kome slučajno palo na pamet da se doseli k meni.
Zamisli da nekoga trpim toliko dugo, pa gužva u kupaonici, pa do daljinskog nikako na red, a na  punjenje frižidera ne smijem ni pomisliti... affraid
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 3 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum