ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Mon 18 May - 12:01

aben wrote:naravski da znam, ni deset sekundi otkad san ti predvidia da će ti se rugati, narugalo ti se. ("..koliko si neuka")

Evo, idem si žile rezat'. :baloni

ne znam za bleka stenu, al ovo šta donosiš ka primjer nije primjer johna waynea, nego primjer sporta. primjer johna je neodlazak kod doktora s obrazloženjem " nije mi ništa", dok kašlje krv i sl.

Naravno da ne znaš kad ne čitaš. :) 
A i pobrkao  Johna Waynea i Doca Hollidaya.

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Mon 18 May - 12:52

ne razumin kako moreš hollidaya tu trpati, nije poanta sindroma tuberkuloza, odlazak na liječenje u kaliforniju i želja za herojskom smrću, nego tvrdoglavo odbijanje pomoći, tj skrivanje svoje ranjivosti. ne razumin kako ne razumiš. jel to to trolanje koje stalno spominješ? kad odbijaš potvrditi ili opovrgnuti tezu i stalno skretničariš u irelevantno rečenicama koje su pola pitanje a pola straw man izjava?
mislin, nije loša aktivnost, možda ima i neki drugi cilj toga, osin prikrivanje manjkavosti vlastitog misaonog procesa :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Tue 19 May - 7:01

Na ovo tvoje :
da, inače bi patio.
pa, općenito volin biti samodostatan, ne želin da mi iko išta daje, nikad ne slavin rođendane, svih san tira kad su mi donosili darove kad san se oženia, nikad ne zoven prijatelje vodoinstalatere kad mi pukne cijev jer mi ne želu naplatiti, bit ću gladan i jadan al pomoć ne ću tražiti. e sad, kad imaš osandeset godina i zalegneš, više nemaš mogućnost autonomije. moraš nekon pasti na teret. moraš pitati nekoga za pomoć. ako ne želiš kršiti zakon samoočuvanja, naravski. i onda počinje patnja.

ja rekla ovo:

Samo si ti takav, drugi hodaju okolo i samo traže pomoć i usluge od drugih. Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Lol

onda opet ti :

nisi u pravu, to je dominantno muški princip. možda nisu ekstremni ko ja al svejedno. to je john wayne sindrom. traženje pomoći je znak slabosti. ne mogu virovati koliko si neuka :)

Znam što radiš i namjerno skretničarim, što si dobro primijetio.  ;)

E sad o patnji bi mogli nadugačko i naširoko, kao i o tom tvom pussy gun sindromu.
Ili da to prosto seljački kažemo, radi se o glumi.
A ti za sebe kažeš da si najbolji glumac. :) S velikim ponosom.
Šta da ti kažem na to?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Tue 19 May - 8:25

moran ti priznati da nikad u 11 godina foruma nisan razgovara s nekin ko more napisati takav nonsens, u književnom smislu, kao figura a ne kao glupost. mnogi ljudi govore i pišu glupsti, samo rijetki nonsense. bio je jednom jedan mali peder iz osijeka koi bi ti moga konkurirati, al za njega se ispostavilo da je gluh i da ima nekih problema s jezičnim konstrukcijama. nadan se da mi ti neš otkriti da imaš disfaziju ili sl.

dobar nonsens je teško izvesti, stoga dok mi ti osvježavaš sjećanje na slučaj kad sam ja s velikim ponosom rekao da sam najbolji glumac, i ja ću se okušati u takvon izričaju i tako se staviti rame uz rame velikanu poput  lewisa carrolla.

john wayne uopće nije dobar glumac.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Tue 19 May - 8:48

huh...ovo je baš mismatch...


no, evo podsjetnika:

aben wrote: to je dominantno muški princip. možda nisu ekstremni ko ja al svejedno

Pobogu abene, zar ti misliš da ja govorim o  John Wayne-ovoj glumi?

Svi smo glumci.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Tue 19 May - 10:20

e jebiga, ovo sad nije nonsens nego tvoja grješka, pa ne mogu odgovoriti nonsensom.

ja: želim biti samodostatan
ti: samo si ti takav
ja: nisi u pravu, to je openito muški princip samo sam ja ekstreman.

počinjem misliti da nisi nonsens majstor, nego si se samo zapetljala u svom straw man svemiru, pa ne razlikuješ svoje imputacije o glumcima i moje priznanje o egoizmu :) 
triba imat muda priznati grješku, al ne mora svak ko je  priznaje biti muško, znaš :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Tue 19 May - 12:29

Ne sjećam se da smo u školi učili o nonsensu kao figuri ili je to nešto novo, u stvari ne sjećam se ni jedne književne figure, jbga, nije moj fah, tako da ne znam jel' to pozitivno ili negativno. Ostalo mi nešto gramatike.

Iskreno, malo sam razočarana, do sada ti je dobro išlo, kao da si posustao.

Ja tebi ne imputiram da si glumac, ti jesi glumac, a što si veći (ekstremniji) glumac i patnja ti je veća.
Taj tvoj sindrom ( sam si si ga dijagnosticirao?)  samo je stil glume.
Vidim da ti to jako smeta, pa ću ti priznati da sam i ja glumica, samo nastojim biti što manja.
Ne ide mi uvijek za rukom.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Tue 19 May - 12:52

dobar dan, ja sam alice, tko ste vi?
ja sam janjeći but, drago mi je.

to je primjer nonsensa čiji je carroll pionir. naše su škole centralno regulirane pa ne ni ne očekujemo znanje nego certifikate znanja.

nisan posusta, tu sam, live and going.

čekaj, ljudi jesu glumci kao dio evolutivne strategije opstanka, da zavaraju neprijatelja i time ostvare neku prednost za sebe.
ali kod izražavanja moje želje da umren ranije, uz zadovoljen zakon samoodržanja, ja ne obmanjujen nikoga, nema utjecaja na ishod ni od mene ni od potencijalnog obmanjenika, nema glume, kužiš?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Wed 20 May - 14:13

aben wrote:dobar dan, ja sam alice, tko ste vi?
ja sam janjeći but, drago mi je.

to je primjer nonsensa čiji je carroll pionir.

Proguglam kad uhvatim vremena. :)

nisan posusta, tu sam, live and going.

cheers
čekaj, ljudi jesu glumci kao dio evolutivne strategije opstanka, da zavaraju neprijatelja i time ostvare neku prednost za sebe.

Eto vidiš...nije bilo tako teško, a za svašta si me optužio. :)

ali kod izražavanja moje želje da umren ranije, uz zadovoljen zakon samoodržanja, ja ne obmanjujen nikoga, nema utjecaja na ishod ni od mene ni od potencijalnog obmanjenika, nema glume, kužiš?

hmm...ali bi patio da te (uvjetno rečeno) stranac vidi tako nemoćnog, ovisnog, slabog...zašto?
Zašto je bitno da te , i to stranac, pamti po sindromu Johna Waynea?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Wed 20 May - 15:37

nisan ni zatupa tezu da ljudi nisu glumci pa da bi mi to bilo teško, nego da ja nisan reka da san glumac niti da se ponosin time. optužbe, stoga, stoje,  kao i besmisao tvog imputiranja da glumin u situaciji di gluma nema smisla ni svrhe.

ka da ti meni kažeš nešto pametno, ovo se ne će dogoditi al samo usporedbe radi, a ja tebi odvratin ' ne probavljuj hranu' i posli raspravlham da svi ljudi probavljaju hranu. vidiš, to je trolanje, a ne ekstremni stavovi.


ta patnja se sastoji od neželjene nesamostalnosti, ona nema veze s trećim osobama. to je odnos čovika prema sebi. ako me neko vidi nesamostalnog, boli me kurac šta će pomisliti; libertarijanci nisu vlasnici svog ugleda i nikada ne mogu raspolagati s njin.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Wed 20 May - 20:22

aben wrote:nisan ni zatupa tezu da ljudi nisu glumci pa da bi mi to bilo teško, nego da ja nisan reka da san glumac niti da se ponosin time. optužbe, stoga, stoje,  kao i besmisao tvog imputiranja da glumin u situaciji di gluma nema smisla ni svrhe.

Ne da mi se tražiti unazad, ali mislim da si rekao da se ponosiš (preciznije : ne skrivaš) da si egoist (sigurno se sjećaš što sam ti na to odgovorila). A što se tiče tvog samodijagnosticiranog sindroma, ponegdje ga nazivaju pussy gun sindrom. Da ti prevedem? Prilično kratko i slikovito opisuje taj tvoj velebni sindrom.

ka da ti meni kažeš nešto pametno, ovo se ne će dogoditi al samo usporedbe radi, a ja tebi odvratin ' ne probavljuj hranu' i posli raspravlham da svi ljudi probavljaju hranu. vidiš, to je trolanje, a ne ekstremni stavovi.
Nisam ti ja kriva što ne kužiš poantu mojih odgovora. I što nisu onakvi kakve ti očekuješ.
Možeš ih nazvati glupim, autističnim ili trolanjem, meni svejedno. :hekla

ta patnja se sastoji od neželjene nesamostalnosti, ona nema veze s trećim osobama.to je odnos čovika prema sebi.ako me neko vidi nesamostalnog, boli me kurac šta će pomisliti; libertarijanci nisu vlasnici svog ugleda i nikada ne mogu raspolagati s njin.

..ali ima veze sa vlastitim spolom? i političkom filozofijom?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Wed 20 May - 21:33

nije bitno šta san ja reka ako je nevezano, bitno je da si mi rekla da ne glumin, što je potpuno irelevantno, promašeno. pa ne moš me trolanjem natirati da zaboravin o čemu govorim, a i sve ostaje zapisano, brate:)

mislin da da. žena koja ne traži pomoć je muškarača. dakle, to je dominantno muška stvar.
za filozofiju, to je odgovor na drugo pitanje, zašto mi je bitno da me pante, nije mi bitno, ljudi inako pante s obziron na svoje sposobnosti. kad bi, recimo, iša utjecati na tvoje mišljenje o meni, mora bi pojednostavniti upise na razinu sviđa mi se, ne sviđa mi se po povelji prava un-a ili neke slične infantilne gluposti :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Thu 21 May - 7:46

aben wrote:nije bitno šta san ja reka ako je nevezano, bitno je da si mi rekla da ne glumin, što je potpuno irelevantno, promašeno. pa ne moš me trolanjem natirati da zaboravin o čemu govorim, a i sve ostaje zapisano, brate:)
Čim se ti toliko braniš, neka žica je taknuta. :)

mislin da da. žena koja ne traži pomoć je muškarača. dakle, to je dominantno muška stvar.

Šta to znači muškarača?

za filozofiju, to je odgovor na drugo pitanje, zašto mi je bitno da me pante, nije mi bitno, ljudi inako pante s obziron na svoje sposobnosti. kad bi, recimo, iša utjecati na tvoje mišljenje o meni, mora bi pojednostavniti upise na razinu sviđa mi se, ne sviđa mi se po povelji prava un-a ili neke slične infantilne gluposti :)

Ma ti cool frajer, pravi kauboj. Sve dok te nešto ne izbaci iz sedla, recimo bolest ili starost. Onda si samo pussy, kao i svi.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Thu 21 May - 8:16

hm, viš, ja to doživljavan ka napad. jednostano, kad neko pogriješi, moja je žica pokazati mu da je napravia grješku, isturpijati ga do zdravog tkiva.

muškarača je žena nalik muškarcu.

zato kauboji i žele umriti u čizmama,  ka doc holliday, a ne iskusit stanja slabosti. 
no, tu se kauboji i ja razilazimo, ja ipak želin ići u papučama.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Thu 21 May - 9:44

aben wrote:hm, viš, ja to doživljavan ka napad. jednostano, kad neko pogriješi, moja je žica pokazati mu da je napravia grješku, isturpijati ga do zdravog tkiva.

Ili te smeta kad se stvari nazovu pravim imenom. :)

muškarača je žena nalik muškarcu.

omg ! affraid

zato kauboji i žele umriti u čizmama,  ka doc holliday, a ne iskusit stanja slabosti. 
no, tu se kauboji i ja razilazimo, ja ipak želin ići u papučama.

Ne želiš iskusiti stanja slabosti ? Ali ih se nekad ne može izbjeći...
Hvata te panika od toga?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Thu 21 May - 10:16

ne uopće, pa sve šta ja radin je traženje odgovarajućih imenica, kategorija, ladica. ja sam fantastičan glumac, toliko fantastičan da me ne poznaje niko osim najuže obitelji, uvjetno rečeno  sve ostalo za druge je lažno. niko ne zna šta ja mislin. ali ako te npr uvatin u laži, ne ću te nazivati škrtom, koliko god to možda bila istina, jer to nema smisla. činjenica da želin umrit prvi nikako ne korelira s činjenicom da sam glumac.

doc holliday se nw bi složia s tobon, čovik se uvik može počet ponašati rizično i tako direktno povećati šanse da izbjegne sudbinunkoju želi izbjeći.
ne vata. moja želja za umrit prvi je jaka kolko i želja da vidin dubrovnik. tu je, postoji, al ne ću učiniti sve šta je u mojoj moći da se to dogodi. ona ne kotira relativno visoko.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Fri 22 May - 6:26

aben wrote:moja želja za umrit prvi je jaka kolko i želja da vidin dubrovnik.

I ja želim vidjeti Dubrovnik i napokon shvaćam prave razmjere tvoje patnje. pillowfight 

Odi radi nešto korisno. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Tue 26 May - 10:10

abene, jel' znaš kuhati?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Tue 26 May - 10:36

stručnjak za juhe i jaje naoko, ostalo mi je sve ukusnije kad neko drugi sprema. recimo, u dvadeset godina pokušavanja, nijednon nisan uspia isfrigati kunpir a da nije presirov ili prezagoren, da se ne nasupa ulja, da bude optimalno hrskav i mekan..zašto?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Wed 27 May - 21:09

A kakav si s kućansim poslovima, ono usisavanje, pranje suđa ...znaš objesiti veš na štrik?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Thu 28 May - 0:22

loš, skidati robu znan, rečeno mi je da je stavit ne znan, oprati pod znan usisat ga ne ću dok ne nabavin baterijski usisavač, suđe ne peren nikad do zadnjeg pijata, a onda naruke a ne strojno.
međutin, nije to ništa šta bi me učinilo ženskaranom, ni da fantastično kuvan i čistin, to su stvari koe su ženama napete. moraš naći dominantno žensku stvar koju žene ne volu da je muški ima, plakanje kad imaš neki problemčić, naprimjer.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 6 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum