ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Thu 28 May - 0:22

loš, skidati robu znan, rečeno mi je da je stavit ne znan, oprati pod znan usisat ga ne ću dok ne nabavin baterijski usisavač, suđe ne peren nikad do zadnjeg pijata, a onda naruke a ne strojno.
međutin, nije to ništa šta bi me učinilo ženskaranom, ni da fantastično kuvan i čistin, to su stvari koe su ženama napete. moraš naći dominantno žensku stvar koju žene ne volu da je muški ima, plakanje kad imaš neki problemčić, naprimjer.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Thu 28 May - 20:02

aben wrote:loš, skidati robu znan, rečeno mi je da je stavit ne znan, oprati pod znan usisat ga ne ću dok ne nabavin baterijski usisavač, suđe ne peren nikad do zadnjeg pijata, a onda naruke a ne strojno.
Zašto baterijski usisavač? Smeta ti žnjura?
Pa i ja suđe perem na ruke. :) Za dva-tri tanjura mi ne treba perilica.

međutin, nije to ništa šta bi me učinilo ženskaranom, ni da fantastično kuvan i čistin, to su stvari koe su ženama napete. moraš naći dominantno žensku stvar koju žene ne volu da je muški ima, plakanje kad imaš neki problemčić, naprimjer.

Ne pada mi na pamet da te nazovem ženskaranom, ne sumnjam da si pravo muško. :)
Ovo sam te pitala, kauboju , čisto da vidim jesi li od kakve koristi ako ti žena ima previše posla ili nedajbože se razboli.


Dominantna muška stvar je psovanje, deračina i lupanje šakom u stol kad se pojavi problemčić. Kako to ne pomaže, na kraju problem ipak riješe ženske suze. Pa ti vidi... :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Thu 28 May - 21:06

aan, tako.

ma ni blizu, probleme rješavaju usmjerena i promišljenja djelovanja, a ne deračina i plakanje. i muške i ženske loše specifičnosti su samo to, loše specifičnosti.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Fri 29 May - 20:20

aben wrote: probleme rješavaju usmjerena i promišljenja djelovanja, a ne deračina i plakanje. i muške i ženske loše specifičnosti su samo to, loše specifičnosti.

mah...nit što dodati nit što oduzeti... :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Fri 29 May - 20:59

E sad, ovakve komentare dajem kad mi se "ne svađa" više, što nije dobro za forum. :)
Iako aben to bolje shvaća od svih drugih, rekla bih...nedostatak inicijative kod njega umrtvi diskusiju.
Bemu abene, nisi valjda u svemu takav ? ;) :P
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Fri 29 May - 21:32

zapravo, ne svaćan, jesan li kakav?

inače, toplinska smrt foruma je  preveliko podudaranje (očito) al i preveliko nepodudaranje. recimo sora je dobar primjer toga. aganor je, z druge strane, primjer polarizatora, on je sušta suprotnost tebi jer šiba mišljenja i teze ko na traci. on se nimalo ne boji da će reći nešto glupo. a njega smo izbacili.

forumi imaju manu ka demokracije; ugrađen im je program za samouništenje:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Mon 1 Jun - 19:46

aben wrote:zapravo, ne svaćan, jesan li kakav?

Pa ono, čekaš da netko drugi nešto započne prvi.

inače, toplinska smrt foruma je  preveliko podudaranje (očito) al i preveliko nepodudaranje. recimo sora je dobar primjer toga. aganor je, z druge strane, primjer polarizatora, on je sušta suprotnost tebi jer šiba mišljenja i teze ko na traci. on se nimalo ne boji da će reći nešto glupo. a njega smo izbacili.

Rekla sam ja da ti kužiš neke stvari.
Aganor se sam izbacio, kao i svi ostali. Osim Iknara. :)
Nekima forum služi za šibanje teza i mišljenja, a može poslužiti i  za neke druge igre. :)


forumi imaju manu ka demokracije; ugrađen im je program za samouništenje:)
Vjeruj mi, nije. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Mon 1 Jun - 23:03

a to, da ne, ja san ovisnik o ovom formatu. iako retorički i eristički superioran, teško je uživo razgovarati s ljudima zbog objektivnih ( mjesto, vrijeme, buka..) i subjektivnih ( ljutnja, upadice, interesi..) razloga. a kad si ovisan onda se ozbiljno triba kontrolirati. ako se ograničin na reakciju, to mi je pedeset posto lakša dijagnoza.

zašto da ti virujen? misliš li da forumi to nemaju, ili  ni forumi ni demokracije?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Tue 2 Jun - 21:23

aben wrote: iako retorički i eristički superioran, teško je uživo razgovarati s ljudima zbog objektivnih ( mjesto, vrijeme, buka..) i subjektivnih ( ljutnja, upadice, interesi..) razloga.

Zamisli kako je tek onima koji nisu retorički i eristički superiorni. :)

a kad si ovisan onda se ozbiljno triba kontrolirati. ako se ograničin na reakciju, to mi je pedeset posto lakša dijagnoza.

pa je...oprezan si, ne odgovaraš odmah... ;)

misliš li da forumi to nemaju, ili  ni forumi ni demokracije?

Za demokracije nemam pojma, a za forume znam da nemaju.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Tue 2 Jun - 23:30

pa ovisi, ako želu unaprijedit spoznaju, virujen da je i njima draži forum.

nee, prolongiranje odgovora je jedan od najboljih komponenti foruma, mogućnost biranja vrimena reakcije je nešto šta bi razgovor uživo gurnilo u sferu montija pajtona. oprezan san kad na masovnin forumima ne sudjelujen u raspravi, da me ne uzme.

forumi su preslika društva. svako društvo je uređeni skup inače nije društvo. društvom se upravlja u rasponu od totalitarno ka na tebe tražim ili anarhistički ka jebešpravila.com. i jedni i drugi na kraju ostanu sa istomišljenicima i umiru. ovi između klize ili prema anarhizmu ka iskon ili prema totalitarizmu ka forum hr i njihova smrt je samo pitanje vrimena :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Wed 3 Jun - 18:55

aben wrote:pa ovisi, ako želu unaprijedit spoznaju, virujen da je i njima draži forum.

Ima i onih koji preferiraju razgovore in vivo.


forumi su preslika društva.
Ma daj, di si u reali sreo spodobe kakve se mogu naći po forumima ?

svako društvo je uređeni skup inače nije društvo. društvom se upravlja u rasponu od totalitarno ka na tebe tražim ili anarhistički ka jebešpravila.com. i jedni i drugi na kraju ostanu sa istomišljenicima i umiru. ovi između klize ili prema anarhizmu ka iskon ili prema totalitarizmu ka forum hr i njihova smrt je samo pitanje vrimena :)

Moglo bi se tako reći, ali to ne ovisi o programu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Wed 3 Jun - 19:17

pa preferiran ih i ja, al riječ je o tomu da je to teško postići. kao da se reče da se preferira spavati sa sharon stone više nego sa ženom. daa, rekli bi ameri.
inače, zadnji put san uživo razgovara prije nove godine. iman jednu malu grupu socijalista s koima zakažem seansu oko jednom godišnje, zbog njiovih obaveza. i to je to. ostali ili ne vole polemike, ili nemamo iste interese, ili su gluplji pa in držin predavanje, ili su pametniji pa mučin..teško je.


pa spodobe su svi, neman neko visoko mišljenje o ljudima :)


ma mislia san na poantu foruma, ne na platformu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Thu 4 Jun - 8:59

aben wrote:inače, zadnji put san uživo razgovara prije nove godine. iman jednu malu grupu socijalista s koima zakažem seansu oko jednom godišnje, zbog njiovih obaveza. i to je to. ostali ili ne vole polemike, ili nemamo iste interese, ili su gluplji pa in držin predavanje, ili su pametniji pa mučin..teško je.

Je, teško je. Potpuno te razumijem. :) Tako ti je i meni.
Osuđeni smo na forum. :) 
Mada ima i drugih razloga, ali bolje da šutimo. :)


pa spodobe su svi, neman neko visoko mišljenje o ljudima :)

Nisu baš svi spodobe, kao ni sveci.

ma mislia san na poantu foruma, ne na platformu.

Znam na što si mislio, samo sam ti htjela pokazati da čak i ti ponekad pogriješiš u imenovanju. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Thu 4 Jun - 9:32

a koji drugi razlozi?

nisan pogrišia, postoi nešto šta se zove metonimija.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Thu 4 Jun - 17:13

aben wrote:a koji drugi razlozi?

Ti, kao stručnjak za forume , jako ih dobro znaš. ;)
I svoje i tuđe.

nisan pogrišia, postoi nešto šta se zove metonimija.

U mom svijetu za program bi se još moglo reći kod, aplikacija, platforma...nikako poanta.
Kod vas društvenjaka nekako je sve rastezljivo. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Thu 4 Jun - 17:28

ne more se reći poanta za platformu, niti se to reklo, nego za svrhu platforme. mi prirodnjaci, prilikom pisanja algoritma, nikad ne smetnemo s uma poantu tog algoritma. a mi društvenjaci ne možemo rastegnuti pojam van njegovih gabarita i biti u području istine. jedina je razlika između nas prirodnjaka i nas društvenjaka u tomu šta se rastezanje van gabarita više vidi kod nas prirodnjaka. algoritam jednostavno ne ispunjava svohu poantu, net forum, recimo, dok tvrdnja da je kod nas društvenjaka sve rastezljivo jednako manjkava ka net forum, al lako prođe neopaženo...nespremnom promatraču, to jest.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Sat 6 Jun - 20:57

he he...ove tvoje jezične vratolomije djeluju kao beskonačna petlja... :)
I otprilike daju isti rezultat... :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Sat 6 Jun - 21:17

pa i nije neka vratolomija, samo san se preciznije referira na tvoj input o meni ka isključivo društvenjaku. ne znan zašto bi profesionalna orientacia utjecala na taku kasifikaciu a, recimo, formalno školovanje ne bi.
činjenica da se ti definiraš kroz posa ne znači da svih moreš definirat kroz posa. pada mi na pamet nesumnjivo prirodnjak koi je radia u patetnom uredu ka činovnik. ili neki boli primjer kojeg se trenutno ne mogu sititi, jel tak

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Sun 7 Jun - 21:57

aben wrote:pa i nije neka vratolomija, samo san se preciznije referira na tvoj input o meni ka isključivo društvenjaku. ne znan zašto bi profesionalna orientacia utjecala na taku kasifikaciu a, recimo, formalno školovanje ne bi.

Pa i mislila sam na formalno obrazovanje.

činjenica da se ti definiraš kroz posa ne znači da svih moreš definirat kroz posa. pada mi na pamet nesumnjivo prirodnjak koi je radia u patetnom uredu ka činovnik. ili neki boli primjer kojeg se trenutno ne mogu sititi, jel tak

Zašto ne bih mogla? Uostalom, zašto ti smeta da te se definira/ imenuje/etiketira društvenjakom?
Prema napisanom do sada ti si i po poslu i po obrazovanju baš to. Ako griješim, demantiraj me.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by aben Sun 7 Jun - 23:02

a, formalno? prff...još nepreciznije od posla.

ne smeta mi, možeš govoriti i peder što se mene tiče, al je neprecizno.  društvenjak sam zbog lakih novaca, a inače i formalni prirodnjak, pa između mene i tebe nema podjele na vas i nas :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Trinity Mon 8 Jun - 22:07

aben wrote:a, formalno? prff...još nepreciznije od posla.

Pa da budem preciznija onda: društvenjak po vokaciji.

ne smeta mi, možeš govoriti i peder što se mene tiče, al je neprecizno.

Zašto bih ti rekla da si peder ? Po seksualnoj orijentaciji nisi (bar se nisi outao da sada :) ), a nije ti to ni karakterna osobina ( za sada :) ).

 društvenjak sam zbog lakih novaca, a inače i formalni prirodnjak,

aaaa...ide se linijom manjeg otpora...

pa između mene i tebe nema podjele na vas i nas :)

Kako nema ? Izdajico. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu - Page 7 Empty Re: Otvoren "prvi kršćanski kafić" u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum