ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Sefirot 22/9/2014, 10:16

Prije studija i nakon istraživao sam kršćanstvo, posjećivao predavanja i čitao knjge ali da istražim kršćanstvo o kojem se ne govori, pravo i realno lice kršćanstva, većine njih (čast izuzecima). Jedno prezentiraju, drugo govore, treće misle. Ona najveća većina njih se temelji na tradiciji i tu nema nikakve duhovnosti, nikakve logike, nikakvog prosvijetljenja nikakvih darova Duha. Sve se svodi na glumatanje i namještanje finih smješaka i pojavljivanje u Crkvama da ih se vidi, dva puta godišnje te ako uleti svadba ili sprovod.

Negativnih pojava se događa kod njih kao i u svim drugim sektama; otkrije se pedofila,silovatelja u sekti,homoseksualaca, i lopova koji su tu da sektu iskoriste i napuste ju. U tom smislu ima puno njihovih vrhovnih vjerskih vođa koji nisu sektu napustili na vrhuncu moći sa nekom od zgodnih cura iz sekte i hrpom love i zlata jer se zataškavala svaka afera, osim ako zaista više nisu mogli ništa. Onda su ih prebacili u drugu župu.

Njihova indoktrinacija je strašna, pa tako umjesto da se malo probude i shvate zašto ih njihovi svećenici iskorištavaju, ti događaji ih još više uljuljkuju i učvrste u štičenju onih koji bi u pravednom svijetu odležali bar 20tak godina te u nelogičnu, teološku filozofiju kako je teško postati vjernik jer rezoniraju-kad su učitelji, svećenici duhovno pali ali ih se mora braniti. Ne žrtve nego zločince.

Kršćanske sekte puno novaca i materijalnih dobara dobiju i dobivale su od ushičenih početnika /zavedenih/ ali idrugih hipnotiziranih i zaluđenih vjernika (znam osobno desetak slučajeva). Iako im je ideologija vezana uz jednostavno življenje poduprta o bogu Kristu koji je živio jednostavni seoski život, njihovi pokušaji da se održe siromašniom su slabi i kontradiktorni... Prodavanje knjiga, vjerskih drangulija te naročito muda pod bubrege tj. pričicama i zavođenje početnika glavno im je sredstvo financiranja života. To se vidi po misionarskim težnjama koji im je glavni cilj.

Učitelj Krist, nije im baš usadio neku mudrost i sposobnost dostojanstvenog i samostalnog življenja (što se očitava kroz 2000 godina)...sva njegova priča o silnoj pobožnosti, milosti i pjevanju bogu po njemu trebala ih je učiniti svjetskom religijom i najjačim mujdracima a "Isus"  se treba čuti u svakom selu na svijetu. Ništa od toga. Ljudi sve više počeli uviđati pravo lice, krvavu povijest Crkve ( www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve ). Isus je obečao "bum" a događa se fijsasko.,,,prije svega sa neposredno njegovim mnogim učenicima koji su poput Pavla lažova sami uništavali sve oko sebe.

Isusova mudrost je niš korist. Primjer; Crkva je podupirala najveće zločince na svijetu, Hitlera, Mussolinija, Pavelića, Franka ali i mnoge druge. Mnoge su zločince spašavali poznatom "Rat line" kojom su ih prebacivali u JAR i Argentinu te druge države u kojima su mogli normalno živjeti. No to nisu jedini, slizani su bili konstantno sa vlašću i vršili teror nakon što su njih same tek 300tinjak godina protjerivali i ne tako jakim opsegom kao što si vole pripisivati.
Spominjanje vegetarijanstva i kršćanstva je u potpunosti suludo jer Matej govori:

(15:11) Ne onečišćuje čovjeka što ulazi u usta, nego što iz usta izlazi - to čovjeka onečišćuje." (15:17) Ne shvaćate li: sve što ulazi na usta, ide u trbuh te se izbacuje u zahod. (18) Naprotiv, što iz usta izlazi, iz srca izvire i to onečišćuje čovjeka. (19) Ta iz srca izviru opake namisli, ubojstva, preljubi, bludništva, krađe, lažna svjedočanstva, psovke. (20) To onečišćuje čovjeka; a jesti neopranih ruku ne onečišćuje čovjeka."

A i činjenica je da čovjek ne bi došao do ovog stupnja razvoja da nije konzumirao meso. Komu više paše vegetarijanska prehrana, super, ali širenje da je to dobro hranjenje je čisti nonsens.
Čak se i izravno promovira nasilje. Samo kao primjer: “Dođe li tko k meni, a ne mrzi svog oca i majku, ženu i djecu, braću i sestre, pa i sam svoj život, ne može biti moj učenik! I tko ne nosi svoga križa i ne ide za mnom, ne može biti moj učenik” (Lk 14,26-27).
te....nisam došao donjeti mir nego mač...


http://www.google.hr/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fhalo.bungie.net%2Fimages%2FNews%2FInlineImages%2FBreakingIn%2FChristian_D.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fhalo.bungie.net%2Fnews%2Fcontent.aspx%3Fcid%3D18279&h=803&w=1200&tbnid=mwgGOOy_SzY7uM%3A&zoom=1&docid=ACKb04vqkzyCJM&ei=zc8fVOvbAofHPMKsgNAF&tbm=isch&ved=0CBUQMygNMA04ZA&iact=rc&uact=3&dur=523&page=4&start=99&ndsp=37


Poznati su po, u većini slućajeva, posebnom slijepilu prema činjenicama, logici i razumu...jednom riječju ekscentrični su ,nerealni i neprilagodljivi okolini. Puno piju i jedu što spada u tzv. 7 smrtnih grijeha (Neumjerenost u jelu i piću) pa su zato mnogi gojazni, sa problemima nasilja u obitelji...

Najekstremniji primjeri su završavali po zatvorima zbog ubojstva iz vjerske netrepeljivosti, ubojstva djece iz nehata ili zapostaljvanja i slično iako su svi protiv samostalnog odlučivanja tj. da mogu, nametnuli bi zabranu tuđih prava kao što je i AB.

Dok su mladi lako je i sekta ih iskorištava indoktrinacijom i nerijetko nacionalnim tj. desničarskim nebulozama i sve je ok, a kad ostare uglavnom bježe iz sekte ili se učlane u desničarske organizacije i kriminalne organizacije poput HDZa koji su bliski sekti.



obožavanje slika i kipova

Jedna od odvratnosti i bizarnosti u kršćanskom pokretu odnosi se na obožavanje slika i kipova sa idejom da se je Bog po njihovom pozivanju smjestio u te slike i kipove kako bi ga mogli "vidjeti" i obožavati....
ili u kratko imati prikaz na sjećanje boga, protiv ovoga su se još u Bizantskom carstvu borili ikonoklasti, pokret koji je bio za micanje svih slika i kipova koji su služili u obožavanju. Taj pokret nije bio dugog vijeka te se slavljenje kipova, slika pa tako i leševa ili djelova leševa zadržalo do danas. Naravno, kršćanska kalvinistička sekta je vratila ikonoklastički stav te u svojim bogomoljama nemaju slika i kopova, a još manje leševe za slavlje...

Obožavanje se sastoji od pjevanja,gledanja tih kipova, špricanja svetom vodom te kađenja mirisima i klanjanja istima   .......jednom riječju djetinjarija. Umjesto da se Boga traži u svojoj nutrini i da ga se osjeti kao univerzalnog sveprožimajućeg duha oni cirkusiraju sa slikicama i kipićima...nešto slično kao u hare krišna ali još dublje i fanatičnije.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Patriot_1 22/9/2014, 10:28

http://ex-iskon.forumcroatian.com/u129
Kao ovo!

Ili one slikice,,simbole koje si natrkeljio svaki put iza svojih upisa na Net forumu!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Patriot_1 22/9/2014, 10:28

Ovaj vaš smješni oltar!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Sefirot 22/9/2014, 10:39

Je li ovo tema o meni ili o sekti kršćanstva?

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Sefirot 22/9/2014, 10:40

molio bi administraciju da počisti spam koji nema veze sa temom.
Hvala

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Slap 22/9/2014, 10:57

Patriot_1 wrote:http://ex-iskon.forumcroatian.com/u129
Kao ovo!

Ili one slikice,,simbole koje si natrkeljio svaki put iza svojih upisa na Net forumu!

jedno veče neko reče...trči oltaru svom...

"Ne znate li da ste hram /oltar/  Božiji i da Duh Božiji prebiva u vama!"
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Slap 22/9/2014, 11:12

Patriot_1 wrote:Ovaj vaš smješni oltar!

Tu se Isus ne razapinje ali poneka žaba ne bi bila na odmet...ta to je radio i njihov prvosvećenik A.Krouli. 
No tema je izgleda "Isusovo"  kršćanstvo.  Neki su veoma sretni što se na istom mogu izvlačiti... no "svaka labuda ima svoje veselje" ....
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Bran_Do 22/9/2014, 11:36

Sefirot wrote:
Čak se i izravno promovira nasilje. Samo kao primjer: “Dođe li tko k meni, a ne mrzi svog oca i majku, ženu i djecu, braću i sestre, pa i sam svoj život, ne može biti moj učenik! I tko ne nosi svoga križa i ne ide za mnom, ne može biti moj učenik” (Lk 14,26-27).
te....nisam došao donjeti mir nego mač...

Ovdje otvoreno lažeš, jer je sasvim jasno da se radi o poredbama, zna se točno na što se odnosi i ovi "mrzi" i ovo "donošenje mača", odnosno koje je preneseno značenje ovih rečenica i u mainstream tumačenju, a i u onim mističnijima i naravno da nema govora o nasilju.

I usput, krajnje je licemjerno da pokrećeš teme s čistom namjerom obezvrjeđenja, blaćenja i omalovažavanja, te namjernog prenaglašavanja negativnih pojava u određenoj religiji i pravcu koja ti stišće "emotivno dugme", a s druge strane tobože promoviraš "jednakovrijednost", "toleranciju" i slično.
Uvijek govoriš da je prosuđivanje drugih sa kršćanske strane "suvišno i bezvrijedno", a zar ne vidiš licemjerje u tvojemu vlastitom prosuđivanju tuđih običaja, pravaca i uvjerenja?
Licemjerje na kvadrat.

Ako je to tvoj odgovor na one među kršćanima koji blate tvoj vlastiti pravac, samo dokazuješ da si po tomu identičan njima, odnosno da ih ni po čemu nisi nadrastao.


Last edited by Bran_Do on 22/9/2014, 11:53; edited 2 times in total
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Bran_Do 22/9/2014, 11:44

Sefirot wrote:
Obožavanje se sastoji od pjevanja,gledanja tih kipova, špricanja svetom vodom te kađenja mirisima i klanjanja istima   .......jednom riječju djetinjarija. Umjesto da se Boga traži u svojoj nutrini i da ga se osjeti kao univerzalnog sveprožimajućeg duha oni cirkusiraju sa slikicama i kipićima...nešto slično kao u hare krišna ali još dublje i fanatičnije.

Sef, zašto ti "umjesto da tražiš Boga u svojoj nutrini i da ga osjetiš kao univerzalnog sveprožimajućeg duha" cirkusiraš sa obredima, simbolima i sličnim?
sad ćeš reći da su oni tebi samo "sredstvo", jel'?

Naravno, i ti dobro znaš da su i kršćanima samo "sredstvo". Samo me zanima čemu takve zamjene teza.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Patriot_1 22/9/2014, 12:04

Sefirot wrote:Je li ovo tema o meni ili o sekti kršćanstva?
Pa ti govoriš o štovanju slika,kipova,itd,,to je kakti praznovjerje u kom je kršćanstvo "in"!
Ja kažem da ste tu više vi "in",,,
Sekta ste vi!Veća!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Patriot_1 22/9/2014, 12:05

Sefirot wrote:molio bi administraciju da počisti spam koji nema veze sa temom.
Hvala
Ima itekako!
Nemožeš druge optuživati za nešto u čemu si ti još više uključen!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Patriot_1 22/9/2014, 12:06

Bran_Do wrote:
Sefirot wrote:
Obožavanje se sastoji od pjevanja,gledanja tih kipova, špricanja svetom vodom te kađenja mirisima i klanjanja istima   .......jednom riječju djetinjarija. Umjesto da se Boga traži u svojoj nutrini i da ga se osjeti kao univerzalnog sveprožimajućeg duha oni cirkusiraju sa slikicama i kipićima...nešto slično kao u hare krišna ali još dublje i fanatičnije.

Sef, zašto ti "umjesto da tražiš Boga u svojoj nutrini i da ga osjetiš kao univerzalnog sveprožimajućeg duha" cirkusiraš sa obredima, simbolima i sličnim?
sad ćeš reći da su oni tebi samo "sredstvo", jel'?

Naravno, i ti dobro znaš da su i kršćanima samo "sredstvo". Samo me zanima čemu takve zamjene teza.
Opran mozak,,,vidi druge a sebe ne?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Sefirot 22/9/2014, 12:13

Bran_Do wrote:
Sefirot wrote:
Čak se i izravno promovira nasilje. Samo kao primjer: “Dođe li tko k meni, a ne mrzi svog oca i majku, ženu i djecu, braću i sestre, pa i sam svoj život, ne može biti moj učenik! I tko ne nosi svoga križa i ne ide za mnom, ne može biti moj učenik” (Lk 14,26-27).
te....nisam došao donjeti mir nego mač...

Ovdje otvoreno lažeš, jer je sasvim jasno da se radi o poredbama, zna se točno na što se odnosi i ovi "mrzi" i ovo "donošenje mača", odnosno koje je preneseno značenje ovih rečenica i u mainstream tumačenju, a i u onim mističnijima i naravno da nema govora o nasilju.

I usput, krajnje je licemjerno da pokrećeš teme s čistom namjerom obezvrjeđenja, blaćenja i omalovažavanja, te namjernog prenaglašavanja negativnih pojava u određenoj religiji i pravcu koja ti stišće "emotivno dugme", a s druge strane tobože promoviraš "jednakovrijednost", "toleranciju" i slično.
Uvijek govoriš da je prosuđivanje drugih sa kršćanske strane "suvišno i bezvrijedno", a zar ne vidiš licemjerje u tvojemu vlastitom prosuđivanju tuđih običaja, pravaca i uvjerenja?
Licemjerje na kvadrat.

Ako je to tvoj odgovor na one među kršćanima koji blate tvoj vlastiti pravac, samo dokazuješ da si po tomu identičan njima, odnosno da ih ni po čemu nisi nadrastao.

Ne u opće... ovo je gotovo identičan tekst sa čistom istinom koji je odgovor na "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta  usporedi i vidi....

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Sefirot 22/9/2014, 12:14

Bran_Do wrote:
Sefirot wrote:
Obožavanje se sastoji od pjevanja,gledanja tih kipova, špricanja svetom vodom te kađenja mirisima i klanjanja istima   .......jednom riječju djetinjarija. Umjesto da se Boga traži u svojoj nutrini i da ga se osjeti kao univerzalnog sveprožimajućeg duha oni cirkusiraju sa slikicama i kipićima...nešto slično kao u hare krišna ali još dublje i fanatičnije.

Sef, zašto ti "umjesto da tražiš Boga u svojoj nutrini i da ga osjetiš kao univerzalnog sveprožimajućeg duha" cirkusiraš sa obredima, simbolima i sličnim?
sad ćeš reći da su oni tebi samo "sredstvo", jel'?

Naravno, i ti dobro znaš da su i kršćanima samo "sredstvo". Samo me zanima čemu takve zamjene teza.

mislim da sam navedeno odgovorio u prošlom postu...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Sefirot 22/9/2014, 12:15

Patriot_1 wrote:
Bran_Do wrote:
Sefirot wrote:
Obožavanje se sastoji od pjevanja,gledanja tih kipova, špricanja svetom vodom te kađenja mirisima i klanjanja istima   .......jednom riječju djetinjarija. Umjesto da se Boga traži u svojoj nutrini i da ga se osjeti kao univerzalnog sveprožimajućeg duha oni cirkusiraju sa slikicama i kipićima...nešto slično kao u hare krišna ali još dublje i fanatičnije.

Sef, zašto ti "umjesto da tražiš Boga u svojoj nutrini i da ga osjetiš kao univerzalnog sveprožimajućeg duha" cirkusiraš sa obredima, simbolima i sličnim?
sad ćeš reći da su oni tebi samo "sredstvo", jel'?

Naravno, i ti dobro znaš da su i kršćanima samo "sredstvo". Samo me zanima čemu takve zamjene teza.
Opran mozak,,,vidi druge a sebe ne?

lol, a na temi "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta  koja je identična samo se radi o drugoj zajednici pjevaš drugu pjesmu :D toliko o tome tko ima opran mozak, a da o licemjerstvu i ne govorim...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Slap 22/9/2014, 12:17

Slap wrote:
Patriot_1 wrote:Ovaj vaš smješni oltar!

Tu se Isus ne razapinje ali poneka žaba ne bi bila na odmet...ta to je radio i njihov prvosvećenik A.Krouli. 

No tema je izgleda "Isusovo"  kršćanstvo.  Neki su veoma sretni što se na istom mogu izvlačiti... no "svaka labuda ima svoje veselje" ....
 greška u ispravci..ostaje boldano kao dodatak...


Last edited by Slap on 22/9/2014, 12:30; edited 1 time in total
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Sefirot 22/9/2014, 12:22

baš ste mi smješni. Koliko licemjerni toliko i smješni...

da te citiram patriote na gotovo identičnoj temi....

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:Je li ovo tema o meni ili o sekti kršćanstva?
Pa ti govoriš o štovanju slika,kipova,itd,,to je kakti praznovjerje u kom je kršćanstvo "in"!
Ja kažem da ste tu više vi "in",,,
Sekta ste vi!Veća!

i da ne navodim dalje :D
Interesantno je čitati jednu i drugu temu, pogotovo što ni jedna od navedenih zajednica nisu moje niti sam svoje spominjao, ali su spominjali odmah drugi iako uopće ne vidim vezu :D
lijepo plešete kako dirigiram, svaka vam čast, imate takta :D
I, da, interesantno je da se o točno jednoj zajednici govori sve dobro i lijepo i ako postoji što ružno onda ili to nisu njihovi ili gurnemo pod tepih, ali da se govori o bilo kome drugome... udri. A zatim počinje prozivanje :D kako jadno, licemjerno i prozirno.... a da ne kažem predvidljivo.

Ista reakcija bi bila da sam napisao Shinto, Tao, Budiazm.... ili bilo što drugo.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Bran_Do 22/9/2014, 13:19

Sefirot wrote:Ne u opće... ovo je gotovo identičan tekst sa čistom istinom koji je odgovor na "HARE KRIŠNE" , ništa posebno,sekta  usporedi i vidi....

Sad sam tek vidio tu drugu temu koja je identična po generalizaciji i neumjesnom pristupu, pa mi je jasno što si htio izraziti.

U tom slučaju, imaš moju ispriku.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Guest 22/9/2014, 14:01

Očito ništa od zrelosti... napisao bih tu još štošta, no neću, admin, nepristanost itd...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Trinity 22/9/2014, 14:07

Više je bilo koristi od tebe dok nisi bio admin... B-)
Predlažem da abdiciraš... ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"Kršćanstvo" ništa posebno, sekta. Empty Re: "Kršćanstvo" ništa posebno, sekta.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum