ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:38

charry wrote:
bogomdani wrote:


Jasno,sve mi je poznato,osobno,to i nije moj tip za curu u krevetu...više čvrstog mesa volim,obline dakle.. :}

Nešto kao Kim Kardashian?



ne pretjeruj..recimo,Megi Fox..ono standardno,ne previše naglašeno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:39

bogomdani wrote:Crvenokose,plavokose,riđe,sve lajkam...neki dan vidio curu,boje kose DOSLOVNO plava i mogui ti reći,i to mi se sviđa..samo da nije crnka..
Ups, meni kosa tamna jako, hahaha! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:40

bogomdani wrote:
charry wrote:
bogomdani wrote:


Jasno,sve mi je poznato,osobno,to i nije moj tip za curu u krevetu...više čvrstog mesa volim,obline dakle.. :}

Nešto kao Kim Kardashian?



ne pretjeruj..recimo,Megi Fox..ono standardno,ne previše naglašeno...

A Evangeline Lilliy?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:41

Ta mi je žena onako zgodna i bila je u trendu neko vrijeme, mislili su da će zamijeniti Angelinu Jolie u njenim mladim danima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:43

Pa Megan Fox je tamna, to si ti mislio po tenu tamna, tipa ne sviđaju tu se baš crnkinje i žene tamnije kože.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:43



A Evangeline Lilliy?[/quote]

Sasvim simpa cura,zgodna,a dudice su joj neš tužne..no to redovni seks ispavi vrlo brzo,,hormoni čine svoje :) 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:44

Dudice tužne, hahaha.... :)) Mila Kunis je meni onako zgodnička. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:45

charry wrote:Pa Megan Fox je tamna, to si ti mislio po tenu tamna, tipa ne sviđaju tu se baš crnkinje i žene tamnije kože.


Samo pretjerano osunčana ili pokvarcana,standardno je sasvim svijetle puti..

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Megan-Fox-megan-fox-24798314-1600-1200
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:46

http://images5.fanpop.com/image/photos/24700000/Megan-Fox-megan-fox-24798314-1600-1200.jpg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:46

Ali mi je Demi Moore kao mlađa bila definitivno mnogo bolja. :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:48

bogomdani wrote:http://images5.fanpop.com/image/photos/24700000/Megan-Fox-megan-fox-24798314-1600-1200.jpg
Mislila sam pod tamna da ima tamnu kosu, ono što ti misliš pod tamno su žene tamnijeg tena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:48

Demi je prezgodna bila,malo povelikih duda za moj ukus,ali se ne bumo bunili :D 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:49

Ovaj forum super radi, evo dok se s tobom tipkam provjeravam kako postovi teku. A kad sam otvorila prvi put jučer i kroz dan išlo je vrlo sporo. Sad mi sve ide lako i ok.  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:50

Ma pobojio bih ja nju u riđu,crvenu,plavu,zamisli je plavušom..nekad sam se igrao Fotošopom i cure od crnkinja pretvarao u bjelkinje,mijenjao boju kose..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:51

charry wrote:Ovaj forum super radi, evo dok se s tobom tipkam provjeravam kako postovi teku. A kad sam otvorila prvi put jučer i kroz dan išlo je vrlo sporo. Sad mi sve ide lako i ok.  cheers


eto,samo treba ekipu pohvatati za gaće i dovući ovamo..u 5 dana bi zaboravili na onu skalameriju tamo na net.hajeru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:55

Demi ima super noge i tijelo onako općenito, a i faca joj je zavodljiva i pomalo oštra i kosa joj super stoji tamna. Gle u Hollywoodu žene redovito moraju povećati nešto - grudi ili smanjiti - nos. :D Zato se uopće ne palim na one kornjačice što muškarci imaju, uglavnom oni to operiraju, uštrcaju čak i mast iz drugih dijelova tijela i sl. Onda se klasični muškarci trude ponoviti rezultat pa ili vise po teretani i trpaju se tko zna čime ili i oni idu na operacije, uzelo to maha na zapadu. :D Stvarno besmisleno. :) Meni je Elizabeth Taylor bila baš lijepa žena. :) A od ovih novih su mi fora Kristen i Watson, jer su mlade, normalno se odijevaju i jednostavno ponašaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:57

Evo mi malo onako potpis da vam se zavrti u glavi Basketball 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:59

charry wrote:Demi ima super noge i tijelo onako općenito, a i faca joj je zavodljiva i pomalo oštra i kosa joj super stoji tamna. Gle u Hollywoodu žene redovito moraju povećati nešto - grudi ili smanjiti - nos. :D Zato se uopće ne palim na one kornjačice što muškarci imaju, uglavnom oni to operiraju, uštrcaju čak i mast iz drugih dijelova tijela i sl. Onda se klasični muškarci trude ponoviti rezultat pa ili vise po teretani i trpaju se tko zna čime ili i oni idu na operacije, uzelo to maha na zapadu. :D Stvarno besmisleno. :) Meni je Elizabeth Taylor bila baš lijepa žena. :) A od ovih novih su mi fora Kristen i Watson, jer su mlade, normalno se odijevaju i jednostavno ponašaju.

Aj agreee... u stvari,one prosječne cure s unajbolje,mislim na tijelo i fejs,samo da nisu premrđšave i predebele,niti debele,niti malo debele..
sipa mi je ona koja glumi princezu u Star warsima novijim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 18:59

bogomdani wrote:
charry wrote:Ovaj forum super radi, evo dok se s tobom tipkam provjeravam kako postovi teku. A kad sam otvorila prvi put jučer i kroz dan išlo je vrlo sporo. Sad mi sve ide lako i ok.  cheers


eto,samo treba ekipu pohvatati za gaće i dovući ovamo..u 5 dana bi zaboravili na onu skalameriju tamo na net.hajeru

Ljudi ne vole promjene, no forum baš ok radi. Jedino da se ima slobode pisanja, osim ako se baš pretjera. Sumnjam da će netko preuzeti net.hr-ov forum, vidiš da nisu upozorili nikoga da više nitko taj forum ne popravlja. Pisala sam već o tome pa je bilo što ja pričam, bila sam moderator, znam razliku između admina koji prati po forumu i tu i tamo nešto zapiše i tehničkog admina, a takvih je bilo sigurno troje prije nekoliko godina, jedan je bio redovit. Sad nema nikoga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest Sat 12 Apr - 19:01

bogomdani wrote:Evo mi malo onako potpis da vam se zavrti u glavi Basketball 
Možda se na nju ova Valeria htjela ugledat pa izgubila kompas. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 2 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum