ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 15/4/2014, 00:34

Žene moraju bit mekane. Kraj price.  lol! 

RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 00:35

RayMabus wrote:Žene moraju bit mekane. Kraj price.  lol! 

Prika,znaš ono kad žensko nasadiš nda kleči na rubu kreveta,a rukama joj obuhvatiš čvrsti struk,a guza kao mramor tvrda..ej...dajem kraljevstvo samo za to.. Basketball 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 15/4/2014, 00:38

Meni je isto draže kad joj je guza više kao puding.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 00:39

bogomdani wrote:
charry wrote::)) Ma ok, nekad punašno sasvim ok izgleda, ne treba pretjerivat. Nekako mi i nije za očekivat ako je žena rodila dvoje djece da će zadržati istu ili približnu kilažu, no da baš sad četri broja više nabije... Trebao bi nam sad Sevdah da prilijepi koju po svom ukusu.  :^0

dobro i hormoni i geni igraju veliku ulogu.."Držao" sam se sa jednom izvjesno vrijeme koja je rodila troje djece,170 visina,nakon porodova,ista težina kao i prije 59 kg,čvrsto strunasto tijelo,niti jedna strija,Vađajna kao prije poroda,štoviše nekako mišićavija,a ti mišići čuda rade... Basketball

Što si radio s ženom koja je rodila troje djece neću u to ulazit (bolje ne znat detalje :^0 ), međutim u pravu si, do genetike je iako s godinama ipak se kile nabacuju same. Vidim po sebi da mi se sad kile lakše nabacuju, nego prije 10 godina. U biti to mi je ok do određene granice. Malo sumnjam da je mjestimično Longi onaj koji ljulja. :D Ispričavam se, njegovo visočanstvo Ray.  :) 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 15/4/2014, 00:41

Ne ljuljam ja ništa. One se ljuljaju. Ja samo ležim i citam novine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 00:44

Mislila sam da si malo punašan tu i tamo pa ti se zato sviđaju punašne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 00:46

charry wrote:
bogomdani wrote:
charry wrote::)) Ma ok, nekad punašno sasvim ok izgleda, ne treba pretjerivat. Nekako mi i nije za očekivat ako je žena rodila dvoje djece da će zadržati istu ili približnu kilažu, no da baš sad četri broja više nabije... Trebao bi nam sad Sevdah da prilijepi koju po svom ukusu.  :^0

dobro i hormoni i geni igraju veliku ulogu.."Držao" sam se sa jednom izvjesno vrijeme koja je rodila troje djece,170 visina,nakon porodova,ista težina kao i prije 59 kg,čvrsto strunasto tijelo,niti jedna strija,Vađajna kao prije poroda,štoviše nekako mišićavija,a ti mišići čuda rade... Basketball

Što si radio s ženom koja je rodila troje djece neću u to ulazit (bolje ne znat detalje :^0 ), međutim u pravu si, do genetike je iako s godinama ipak se kile nabacuju same. Vidim po sebi da mi se sad kile lakše nabacuju, nego prije 10 godina. U biti to mi je ok do određene granice. Malo sumnjam da je mjestimično Longi onaj koji ljulja. :D Ispričavam se, njegovo visočanstvo Ray.  :) 

Ehhh,bio Dojebnik,izvjesno vrijeme.. sve ostalo stoji,no ljudi zaboravljaju da su vremenom i manje u pokretu,pa se zdebljaju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 15/4/2014, 00:49

charry wrote:Mislila sam da si malo punašan tu i tamo pa ti se zato sviđaju punašne.
Sviđaju mi se obline. Ne nisma punašan osim šta malo puštam tzv pivski trbuh iako ga mogu uvuc bez problema i u par dana drmnit da stoji tvrdo tj da je ravan i to je to. Mwtar i osamdeset sedam , 85 kila. Nema tu punašnosti. To je ovako nešto oblik tijela : FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Stock-photo-shaolin-warriors-wushoo-man-in-red-practice-martial-art-outdoor-kung-fu-104515049
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 00:50

E ljudovi moji,bogomdani odo u krpe pamučne,ujutro imam obaveza preko glave,dobro pa sve danas pripremih..Aj laku noć :) 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 00:53

Vidi, vidi, nisam ušla u to kako citirati samo jedan dio teksta. Tako da dok ne skužim, a ne želim napraviti kobasicu, budem ovako odgovorila - pretpostavila sam da je bila ta faza, neki je prođu konkretno, neki imaju samo flert, uglavnom svatko ju je imao. Imaš i pravo, kretanje je bitno naročito kad imaš posao gdje se sjedi, kao ja. Međutim tražim sad lakše vidove bivanja u formi jer mi se ne da forsirati i trenirati kao kad sam bila mlađa. Znači za sad mislim da bi to mogao biti ples jer vidim da čuda radi za gospođe u zrelim godinama, u međuvremenu će uskoro ljeto pa ću na plivanje. Želim si život ispuniti glazbom i ljepotom, ha! cheers 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 15/4/2014, 00:57

bogomdani wrote:E ljudovi moji,bogomdani odo u krpe pamučne,ujutro imam obaveza preko glave,dobro pa sve danas pripremih..Aj laku noć :) 
Idem i ja. I sutra se radi ( naoda sam se danas al zato 480 kuna u đep ). Noge mi otpale. Laku noc.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 01:01

Sve je ok Ray, svatko zna što mu je lijepo i što mu paše i u skladu s time traži. Voliš punašne ili žene s oblinama, zašto ne? Ja se općenito ne opterećujem izgledom na taj način jer ne mogu promijeniti svoju građu, nemam velike obline i nisam punašni tip osobe. Tako da ono nekad mi je fora čuti da se nekome sviđaju punašne žene, ali na sebe primjenjivati tuđe kriterije mi je besmisleno, ipak bih voljela da me se ne gleda samo kroz izgled koji ne želim mijenjati jer sam ga nasljedila od roditelja, a to respektiram, no znam da je većini ljudi to nemoguće. Ljudi uglavnom gledaju kako izgledaš i što nosiš. S vremenom se na to naučiš i sve je to ok.


Uglavnom, idem i ja u krpe lagano. Laku noć. :) 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 08:42

Samo puno plivajte i hodajte...to je najbolje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by immortal 17/4/2014, 00:30

bogomdani wrote:


...Živa ukrajinska Barbie...
izgleda bolesno
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 17/4/2014, 10:10

mortal-joint wrote:
bogomdani wrote:


...Živa ukrajinska Barbie...
izgleda bolesno
Konkretno,znakovi bolesti??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by immortal 17/4/2014, 13:36

znak bolesti - potreba prepariranja same sebe da bi se na kraju poistovjećivala s lutkom

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 17/4/2014, 20:11

mortal-joint wrote:znak bolesti - potreba prepariranja same sebe da bi se na kraju poistovjećivala s lutkom
Dakle,manje više kao i svaka druga cura,koja želi izgledati jako dobro za muškarce...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 26/7/2015, 16:01

bogomdani wrote:FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Yehudi 26/7/2015, 17:52

Guest wrote:FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Valeria-lukyanova-human-barbie Ommmm.........

 Kurbetina glupa.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 26/7/2015, 17:54

Yehudi wrote:
Guest wrote:FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Valeria-lukyanova-human-barbie Ommmm.........

 Kurbetina glupa.

Hm...Mislim da si pregrub prema njoj...Riječ je o neznanju jer umjesto da je ulagala u svoje znanje, ona je ulagala u svoje tijelo...Riječ je o njenom izboru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Yehudi 26/7/2015, 17:58

Miješanjem rasa nastaju najljepši primjerci ljudske rase 

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 17953-desktop-wallpapers-mulatto

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 1ae12f9c5dda21738b04197760547835

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Tumblr_lfysal8WE21qcdpdio1_500

 Za razliku od one ukro sifilističarske plastike.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 7 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum