ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by dabrov_brk 14/4/2014, 22:28

charry wrote:A tko si ti? :) Koji je bio tvoj prijašnji nick na net.hr-u, šapneš mi? :)
Ajde...ali jako tiho...brkati_dabar :)

dabrov_brk

Posts : 78
2014-04-14


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 22:36

A ti siiii! :) Najtiše moguće ovo prošaptah. :} 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 14/4/2014, 22:39

charry wrote:
bogomdani wrote:Ma curu se ebe za što drugi misle.,to je dobro..

Znaš što, bitno dok je ona zdrava, kad makne te silne gadgete sa sebe izgleda onako normalno, jedino bi stvarno mogla imati problema zbog stiskanja korzetom, žene koje su to nosile prije su bile poznate po deformiranosti što se odrazilo na unutarnje organe.
Baš tako. To isto ko i oni bilderi pa onda stereoidi pa ovo pa ono i onda na kraju to sve padne i mlohavko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 22:47

Da, to je definitivno onaj jo - jo efekt.  :^0 A žene kad se ono sportski nabildaju to mi djeluje pregrozno. To je zaista opsjednutost izgledom na nezdrav način. Čak i u zlatno doba Grčke kult tijela je značio nešto drugo, ti ljudi su se konkretno bavili sportom, a ne dizanjem utega i šopanjem, kao recimo poznati Bacač diska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 14/4/2014, 22:49

Ovo Ukrajinka kad joj za deset i petnajst godina pocme celuit , gravitacija , višak kila , bore ovo ono ... to ce sve raspast na proste faktore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 22:55

Mentalno ili fizički? Meni djeluje da će više biti starenjem opterećena, nego druge žene. Koža i kosa će brzo otići zbog preparata, sad još samo da ne skrene u kakvu ovisnost. Zgodna cura van toga, onako realno uopće nije loša. Nego Ukrajinke, Ruskinje i taj dio se opuste s godinama, one baš krenu u širinu, ako je ovoj do nekog show businessa vjerojatno neće ići u tom smjeru, međutim teško će podnositi starenje, a onda idu zatezanja i sl.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 22:59

Problem istočnog svijeta jest što žene više idu za tim da su izvana zgodne, zapadnije se razvija ipak više zdravi životni stil, što se jede, kako se spava, koji preparati se koriste, kretanje. Istočne cure su tipične Cosmo cure - što nosim, kako sam našminkana. E sad, kad se istočne cure udaju onda se i raskvase, to bi bilo to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 14/4/2014, 23:00

Cosmo trebe he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 23:02

charry wrote:Problem istočnog svijeta jest što žene više idu za tim da su izvana zgodne, zapadnije se razvija ipak više zdravi životni stil, što se jede, kako se spava, koji preparati se koriste, kretanje. Istočne cure su tipične Cosmo cure - što nosim, kako sam našminkana.

Da nije malo inverzno? Istočnjakinje prehranom(nemaju toliki izbor i skromno jedu) osiguravaju zdravlje i vitkost,kako su izvana zgodne,tako su iznutra izdržljive i žilave..

a na zapadu je najviše pretilih ljudi,i među muškima i među ženama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 23:08

Možda sam jednom Cosmo pročitala u životu i to ne cijeli, tipične teme - kako ga zavesti, kako se našminkati, koju robu staviti na sebe. To je onako prevaziđeno na zapadu, međutim na istoku još pali. Mislim njima su Burda, Gioia svjetsko čudo vjerojatno, iako je život malo kompleksniji od onog budi lijepa, ulovi muža, odnosno tamo i nije. E sad, nek malo ubaci SF, a Amerikanci tvrde da su najposjećeniji od strane vanzemaljaca i eto načina da se gura više na zapad u njenoj glavi. Čak i ove starlete vani kojima je izgled posao nećeš vidjeti da ne pričaju koju hranu jedu ili da se nekim sportom ne bave i imaju barem neki smisao za humor. Slično traže pažnju, no ima razlike u stilu života i predstavljanju. Cosmo mentalitet i sirovi Big Brother mentalitet, to bi u biti bilo to kad su istočnjakinje u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 23:10

bogomdani wrote:
charry wrote:Problem istočnog svijeta jest što žene više idu za tim da su izvana zgodne, zapadnije se razvija ipak više zdravi životni stil, što se jede, kako se spava, koji preparati se koriste, kretanje. Istočne cure su tipične Cosmo cure - što nosim, kako sam našminkana.

Da nije malo inverzno? Istočnjakinje prehranom(nemaju toliki izbor i skromno jedu) osiguravaju zdravlje i vitkost,kako su izvana zgodne,tako su iznutra izdržljive i žilave..

a na zapadu je najviše pretilih ljudi,i među muškima i među ženama..
Ne bih se složila, okružena sam ženama koje nakon što su se udale se raskvase. Drže do sebe dok se ne udaju i dobiju dijete. Hamburgere jedu na zapadu oni koji nemaju za više jer je fast food jako jeftina hrana. Ajurveda, nutricionizam, yoga, jogging, to više prakticira zapadni svijet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 23:12

Ok, ova moja generacija nastoji ličiti na nešto i nakon udaje, no to je do utjecaja zapada, nije stvar kulture hranjenja i vježbanja u Hrvatskoj. A što ideš istočnije, manje je kulture i novaca. Zapravo nije neobično da su Hrvati unazad par deseljeća bili takvi kakvi jesu, žene gravitiraju prema dolje, muškarci pivski trbusi, nešto je do genetike, nešto je do loše prehrane, jedi često krumpir i lošu kvalitetu mesa i to uopće nije neobično, a o stilu u odijevanju, uređivanju redovitom vježbanju da ne govorimo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 23:30

charry wrote:
bogomdani wrote:
charry wrote:Problem istočnog svijeta jest što žene više idu za tim da su izvana zgodne, zapadnije se razvija ipak više zdravi životni stil, što se jede, kako se spava, koji preparati se koriste, kretanje. Istočne cure su tipične Cosmo cure - što nosim, kako sam našminkana.

Da nije malo inverzno? Istočnjakinje prehranom(nemaju toliki izbor i skromno jedu) osiguravaju zdravlje i vitkost,kako su izvana zgodne,tako su iznutra izdržljive i žilave..

a na zapadu je najviše pretilih ljudi,i među muškima i među ženama..
Ne bih se složila, okružena sam ženama koje nakon što su se udale se raskvase. Drže do sebe dok se ne udaju i dobiju dijete.


Ovo mi je najbolje..Nedavno mi je zetov brat "priveo" ženskicu sa dvoje djece,koja je bogovski zgodna bila,ali i lijepa,nije prošlo 3 mjeseca,odosmo kod njih u posjetu,kadli zdrigala se kao krofna.sva jastučasta... :^0 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 14/4/2014, 23:35

Bolje da ljulja nego da žulja. lol! 
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 23:39

najbolje zlatna sredina.. :} 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 14/4/2014, 23:40

:)) Ma ok, nekad punašno sasvim ok izgleda, ne treba pretjerivat. Nekako mi i nije za očekivat ako je žena rodila dvoje djece da će zadržati istu ili približnu kilažu, no da baš sad četri broja više nabije... Trebao bi nam sad Sevdah da prilijepi koju po svom ukusu.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 14/4/2014, 23:57

bogomdani wrote:najbolje zlatna sredina.. :} 
I onda rodi dijete il dva i tako i onda ko bacvica. Svetac nema tu zlatne sredine. Bolje da ljulja nego da žulja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Winter is coming 15/4/2014, 00:04

rasisticka izjava ovo o mjesanju rasa,a sta si ja ta umislila da ona ima neke ciste gene,vec sam tu pricu o cistim rasam cuo negdje i ranije

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 15/4/2014, 00:26

Inace ce se taj pogled na žene mijenjati. Danas su to nekakve manekenke ovo ono a sutra ce to bit bolje da ljulja nego da žulja ( jedan od razloga je nestašica hrane pa ce deblje tj ugojeno bit simbol bogastva ). Meni te manekenke nikad nisu legle. Danas kolegici gladim kosu i baš joj je super i mala je picici samo takvi sise guzice al manekenski stil tijela i u biti ne osjecam ništa prema njoj. Jednostavno me takve ženske tipa G Jane nemogu privuc.Mislim ok je ona samo ja ipak volim malo punije i oblije ono.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Guest 15/4/2014, 00:32

charry wrote::)) Ma ok, nekad punašno sasvim ok izgleda, ne treba pretjerivat. Nekako mi i nije za očekivat ako je žena rodila dvoje djece da će zadržati istu ili približnu kilažu, no da baš sad četri broja više nabije... Trebao bi nam sad Sevdah da prilijepi koju po svom ukusu.  :^0

dobro i hormoni i geni igraju veliku ulogu.."Držao" sam se sa jednom izvjesno vrijeme koja je rodila troje djece,170 visina,nakon porodova,ista težina kao i prije 59 kg,čvrsto strunasto tijelo,niti jedna strija,Vađajna kao prije poroda,štoviše nekako mišićavija,a ti mišići čuda rade... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by RayMabus 15/4/2014, 00:34

Žene moraju bit mekane. Kraj price.  lol! 
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete' - Page 6 Empty Re: FOTO: 'Mješanjem rasa nastaju degenerici i prije bih umrla no imala dijete'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum