ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne sagriješi bludno!

Page 3 of 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Patriot_1 16/8/2014, 21:40

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:Ja sam podugo u braku i kao vjernik nikad nisam prevario ženu a ni ona mene i sexualni nam je život ,,,pravi,,baš uživancija
E, odlično ! Sad nam daj koji sočni detalj da vidimo što je kršćaninu protestantu uživancija u seksu !
Inače će sve ostati na hvalisanju...
Koji ti imaš problem?

Što ima loše u uživanju u sexu u braku?
Nisam ti ja kriv ako kod tebe nije tako!
Čemu podbadanje?

Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 21:47

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:Ja sam podugo u braku i kao vjernik nikad nisam prevario ženu a ni ona mene i sexualni nam je život ,,,pravi,,baš uživancija
E, odlično ! Sad nam daj koji sočni detalj da vidimo što je kršćaninu protestantu uživancija u seksu !
Inače će sve ostati na hvalisanju...
Koji ti imaš problem?

Što ima loše u uživanju u sexu u braku?
Nisam ti ja kriv ako kod tebe nije tako!
Čemu podbadanje?
Nikakav. Ti imaš problem.
Samo hoću znati konkretno što za tebe znači uživati u seksu. Kad si već započeo temu i kad se hvališ, pa hajde do kraja...ako imaš petlje...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Patriot_1 16/8/2014, 21:50

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:Ja sam podugo u braku i kao vjernik nikad nisam prevario ženu a ni ona mene i sexualni nam je život ,,,pravi,,baš uživancija
E, odlično ! Sad nam daj koji sočni detalj da vidimo što je kršćaninu protestantu uživancija u seksu !
Inače će sve ostati na hvalisanju...
Koji ti imaš problem?

Što ima loše u uživanju u sexu u braku?
Nisam ti ja kriv ako kod tebe nije tako!
Čemu podbadanje?
Nikakav. Ti imaš problem.
Samo hoću znati konkretno što za tebe znači uživati u seksu. Kad si već započeo temu i kad se hvališ, pa hajde do kraja...ako imaš petlje...
Ma daj,,prestani srat!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 21:51

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:Ja sam podugo u braku i kao vjernik nikad nisam prevario ženu a ni ona mene i sexualni nam je život ,,,pravi,,baš uživancija
E, odlično ! Sad nam daj koji sočni detalj da vidimo što je kršćaninu protestantu uživancija u seksu !
Inače će sve ostati na hvalisanju...
Koji ti imaš problem?

Što ima loše u uživanju u sexu u braku?
Nisam ti ja kriv ako kod tebe nije tako!
Čemu podbadanje?
Nikakav. Ti imaš problem.
Samo hoću znati konkretno što za tebe znači uživati u seksu. Kad si već započeo temu i kad se hvališ, pa hajde do kraja...ako imaš petlje...
Ma daj,,prestani srat!
Tako razgovaraš doma sa ženom? Ne bi me čudilo !
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Patriot_1 16/8/2014, 21:52

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:Ja sam podugo u braku i kao vjernik nikad nisam prevario ženu a ni ona mene i sexualni nam je život ,,,pravi,,baš uživancija
E, odlično ! Sad nam daj koji sočni detalj da vidimo što je kršćaninu protestantu uživancija u seksu !
Inače će sve ostati na hvalisanju...
Koji ti imaš problem?

Što ima loše u uživanju u sexu u braku?
Nisam ti ja kriv ako kod tebe nije tako!
Čemu podbadanje?
Nikakav. Ti imaš problem.
Samo hoću znati konkretno što za tebe znači uživati u seksu. Kad si već započeo temu i kad se hvališ, pa hajde do kraja...ako imaš petlje...
Ma daj,,prestani srat!
Tako razgovaraš doma sa ženom? Ne bi me čudilo !
Vjerovatno i bih kad bi bila takva rošpija kao ti!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Guest 16/8/2014, 21:53

Pat, ajde malo spusti loptu... nema potrebe za vrijeđanjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 21:53

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:Ja sam podugo u braku i kao vjernik nikad nisam prevario ženu a ni ona mene i sexualni nam je život ,,,pravi,,baš uživancija
E, odlično ! Sad nam daj koji sočni detalj da vidimo što je kršćaninu protestantu uživancija u seksu !
Inače će sve ostati na hvalisanju...
Koji ti imaš problem?

Što ima loše u uživanju u sexu u braku?
Nisam ti ja kriv ako kod tebe nije tako!
Čemu podbadanje?
Nikakav. Ti imaš problem.
Samo hoću znati konkretno što za tebe znači uživati u seksu. Kad si već započeo temu i kad se hvališ, pa hajde do kraja...ako imaš petlje...
Ma daj,,prestani srat!
Tako razgovaraš doma sa ženom? Ne bi me čudilo !
Vjerovatno i bih kad bi bila takva rošpija kao ti!
Jadna, ne smije ni zucnuti pokraj tebe....
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 21:54

von_Starhemberg wrote:Pat, ajde malo spusti loptu... nema potrebe za vrijeđanjem.
Pusti ga, neka se pokaže u pravom svjetlu...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 21:56

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:Ja sam podugo u braku i kao vjernik nikad nisam prevario ženu a ni ona mene i sexualni nam je život ,,,pravi,,baš uživancija
E, odlično ! Sad nam daj koji sočni detalj da vidimo što je kršćaninu protestantu uživancija u seksu !
Inače će sve ostati na hvalisanju...
Koji ti imaš problem?

Što ima loše u uživanju u sexu u braku?
Nisam ti ja kriv ako kod tebe nije tako!
Čemu podbadanje?
Nikakav. Ti imaš problem.
Samo hoću znati konkretno što za tebe znači uživati u seksu. Kad si već započeo temu i kad se hvališ, pa hajde do kraja...ako imaš petlje...
Ma daj,,prestani srat!
Tako razgovaraš doma sa ženom? Ne bi me čudilo !
Vjerovatno i bih kad bi bila takva rošpija kao ti!
Jadna, ne smije ni zucnuti pokraj tebe....
Nego, da i nju pitamo jel' ona baš uživa u seksu kao ti? Baš me zanima odgovor !
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Patriot_1 16/8/2014, 22:04

Pitanje: Što Biblija kaže o seksu prije braka / predbračnom seksu?

Odgovor: 
Zajedno s ostalim vrstama seksualnog nemorala, Biblija uvijek iznova osuđuje seks prije braka / predbračni seks (Djela 15,20, Rimljanima 1,29, 1. Korinćanima 5,1; 6,13. 18; 7,2; 10,8, 2. Korinćanima 12,21, Galaćanima 5,19, Efežanima 5,3, Kološanima 3,5, 1. Solunjanima 4,3, Judina 7). Biblija promovira apstinenciju prije braka. Seks prije braka podjednako je pogrešan kao i ostali oblici seksualnog nemorala jer uključuje seks s osobom s kojom nisi vjenčan. Seks muža i žene jedini je oblik seksualnog odnosa koji Bog odobrava (Hebrejima 13,4). 

Seks prije braka postao je uobičajen iz više razloga. Prečesto se fokusiramo na »rekreacijski« aspekt seksa, a ne priznajemo »re-kreacijski« aspekt. Da, seks je ugodan. Bog ga je takvim stvorio. On želi da muškarci i žene uživaju u seksualnom činu (unutar granica braka). Međutim, primarna svrha seksa nije zadovoljstvo nego ponovno stvaranje. Bog ne isključuje seks prije braka da bi nam ukrao zadovoljstvo nego da nas zaštiti od neželjenih trudnoća i djece koja nastanu od roditelja koji ih ne žele ili nisu spremni za njih. Zamislite koliko bi bolji svijet bio kad bi se slijedio Božji obrazac seksa: manje spolno prenosivih zaraza, manje neudanih majki, manje neželjenih trudnoća, manje pobačaja itd. Apstinencija je jedino Božje pravilo što se tiče seksa prije braka. Apstinencija spašava živote, štiti bebe, seksualnom odnosu daje istinsku vrijednost i, što je najvažnije, poštuje Boga.
http://www.gotquestions.org/Hrvatski/seks-prije-braka.html
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 22:06

Patriot_1 wrote:Pitanje: Što Biblija kaže o seksu prije braka / predbračnom seksu?

Odgovor: 
Zajedno s ostalim vrstama seksualnog nemorala, Biblija uvijek iznova osuđuje seks prije braka / predbračni seks (Djela 15,20, Rimljanima 1,29, 1. Korinćanima 5,1; 6,13. 18; 7,2; 10,8, 2. Korinćanima 12,21, Galaćanima 5,19, Efežanima 5,3, Kološanima 3,5, 1. Solunjanima 4,3, Judina 7). Biblija promovira apstinenciju prije braka. Seks prije braka podjednako je pogrešan kao i ostali oblici seksualnog nemorala jer uključuje seks s osobom s kojom nisi vjenčan. Seks muža i žene jedini je oblik seksualnog odnosa koji Bog odobrava (Hebrejima 13,4). 

Seks prije braka postao je uobičajen iz više razloga. Prečesto se fokusiramo na »rekreacijski« aspekt seksa, a ne priznajemo »re-kreacijski« aspekt. Da, seks je ugodan. Bog ga je takvim stvorio. On želi da muškarci i žene uživaju u seksualnom činu (unutar granica braka). Međutim, primarna svrha seksa nije zadovoljstvo nego ponovno stvaranje. Bog ne isključuje seks prije braka da bi nam ukrao zadovoljstvo nego da nas zaštiti od neželjenih trudnoća i djece koja nastanu od roditelja koji ih ne žele ili nisu spremni za njih. Zamislite koliko bi bolji svijet bio kad bi se slijedio Božji obrazac seksa: manje spolno prenosivih zaraza, manje neudanih majki, manje neželjenih trudnoća, manje pobačaja itd. Apstinencija je jedino Božje pravilo što se tiče seksa prije braka. Apstinencija spašava živote, štiti bebe, seksualnom odnosu daje istinsku vrijednost i, što je najvažnije, poštuje Boga.
http://www.gotquestions.org/Hrvatski/seks-prije-braka.html
Jeste ti i žena nevini ušli u brak?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Guest 16/8/2014, 22:08

S obzirom na moje bogato iskustvo sa zenama,tijekom vremena,prvo strada seks..tu ne mislim na cisto brutalnu nabijacinu,nego na postepeno odumirasnje osjecaja uslijed zivotnih problema..partneri se sve vise udaljavaju,uvlaci se dosada i kolotecina,a rutina postaje svakodnevna..nitko tu nije kriv,jednostavno je u biologiji ljudi da vremenom pocnu traziti druge partnere...prvenstveno radi emocionalnih stvari,koje prve stradaju u braku,a time i sve ostalo polako... nema krivca,jednostavno je tako... kako je netko rekao: U pocetku kad me je poceskala po glavi,meni se dizao..tudej,20 godina poslije..kad me poceska doli,kosa na glavi mi se dize...mogu misliti kako je onda zenama... :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 22:11

Ovim svecima na forumu se uvijek diže, pogotovo Patriotu! Hvali se naveliko... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Guest 16/8/2014, 22:12

hehehehehe...no,trebalo bi cuti i drugu stranu..odnosno zenu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 22:13

To i ja kažem... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Guest 16/8/2014, 22:15

jos su zene i pretolerantne po tom pitanju,pa podsticu musko samopuzdanje,no ono sto drugima kazu u povjerenju,da cuju muzevi,ne bi im vise Kitonju digao viljuskar... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 22:16

E vidiš, to bi bila dobra tema... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Guest 16/8/2014, 22:21

Nego... ;) u biti,po zenskim pricama,jako je malo muskaraca koji mogu ZADOVOLJITI zenu..ne radi se tu o Kitonji od 30 cm,nego tome,da ..dobro,ipak mora biti u nekim gabaritima,no o tome da dobar alat je dobar,ako dovoljno dugo moze raditi,i cesto...tu brojni otpadaju...Sestra mi pricala za kumovu zenu,zena slatka i zgodna,on veliki ebac,dva sina,ali je doslovno morala moljakati za seks,jer se sve svodilo na 10-20 minuta i to je to...ili ebaci koji mogu 4-5 puta,po 10 minuta...a cura osta pogledom prikovanim za strop i dubokim uzdahom... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 16/8/2014, 22:24

he he he svetac, to je već za neku drugu temu... B-)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Guest 16/8/2014, 22:25

jap,necemo da zabrinemo naseg Patriotu ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Trinity 17/8/2014, 06:56

von_Starhemberg wrote:
danni1 wrote:
von_Starhemberg wrote:
danni1 wrote:
von_Starhemberg wrote:Sam koncept grijeha je pogrešan, po njemu čovjek stalno robuje nekim normama koje su prazne, nemaju sadržaj i postoje samo radi sebe, a ne za dobrobit ljudi...
Naprotiv,norme su nužne za dobrobit ljudi.
Prazne norme koje postoje radi sebe moženo naći u svjetovnim zakonima grijeh je vrlo konkretan i uvijek, bez iznimke, šteti čovjeku.
Onaj prvi grijeh mu je to što s usudio jesti s drva života i spoznati sebe i svoje okruženje...prema tome znanje je grijeh, sitne obmane i laži da bi se čovjeka držalo u ropstvu...
I vidiš kak je jadan najebo kad je zgriješio,to je bio prvi grijeh .Pošto je čovjek spoznao sebe i svoje okruženje koji su drugi grijesi koji su prazna forma i koji čovjeka ne dovode u opasnost?
Pa onda mu najbolje ni da ne živi, što god napravio, postoji opasnost da će počiniti neki grijeh. To je život roba, a ne slobodnog bića.
...i nikad dovoljno dobro, uvijek kriv...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Ne sagriješi bludno! - Page 3 Empty Re: Ne sagriješi bludno!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum