ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by aben 12/6/2014, 14:35

Misliš da im je stavia samo jedno sjestivo stablo i onda ga zabrania?

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by OlgaZg 12/6/2014, 14:46

aben wrote:Misliš da im je stavia samo jedno sjestivo stablo i onda ga zabrania?

umjesto što pitaš mene... mogao si mi odgovoriti na pitanje :)
OlgaZg
OlgaZg

Female
Posts : 108
2014-04-28

Lokacija: : zg

Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by aben 12/6/2014, 14:49

Istina

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Sora 12/6/2014, 15:08

von_Starhemberg wrote:Evo, na primjeru naziva ove teme - ja smatram da sam već u ispravnom odnosu s Bogom (uz jasno, sve sumnje i dileme koje prirodno uz vjeru dolaze) rako da mi to baš ništa ne znači, iako je namjera bilo da se u nekog uperi prst i osudi (što opet u srži nije kršćanski, jer nijedan čovjek nema autoritet niti pravo da sudi drugom).
Kaj to je ISPRAVAN ODNOS S BOGOM AKO MISLIŠ DA ČOVJEK NE MOZE SUDITI DRUGOM ČOVJEKU.

MOZE.

AKO JE SUDAC. 

AKO JE ŽRTVA 

Ako je pozvan da sudi  ... Iz milijun razloga.


Bogte mazo, koji su ti pravilni odnosi s bogom, kad se ljude uskraćuje u njihovom pravu na pravdu 
A do nje se i dolazi kroz suđenja ...prosudbe...ne bas suđenja. Basketball
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Guest 12/6/2014, 15:13

Sora wrote:
von_Starhemberg wrote:Evo, na primjeru naziva ove teme - ja smatram da sam već u ispravnom odnosu s Bogom (uz jasno, sve sumnje i dileme koje prirodno uz vjeru dolaze) rako da mi to baš ništa ne znači, iako je namjera bilo da se u nekog uperi prst i osudi (što opet u srži nije kršćanski, jer nijedan čovjek nema autoritet niti pravo da sudi drugom).
Kaj to je ISPRAVAN ODNOS S BOGOM AKO MISLIŠ DA ČOVJEK NE MOZE SUDITI DRUGOM ČOVJEKU.

MOZE.

AKO JE SUDAC. 

AKO JE ŽRTVA 

Ako je pozvan da sudi  ... Iz milijun razloga.


Bogte mazo, koji su ti pravilni odnosi s bogom, kad se ljude uskraćuje u njihovom pravu na pravdu 
A do nje se i dolazi kroz suđenja ...prosudbe...ne bas suđenja. Basketball
Daj šuti i ne blamiraj se, pa nisam mislio na pravosuđe, nego na vjerska stajališta. Tvoj bog je ionako Marx, pa ne znam šta tebe žulja nečiji odnos s Bogom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Patriot_1 12/6/2014, 16:37

von_Starhemberg wrote:
Sora wrote:
von_Starhemberg wrote:Evo, na primjeru naziva ove teme - ja smatram da sam već u ispravnom odnosu s Bogom (uz jasno, sve sumnje i dileme koje prirodno uz vjeru dolaze) rako da mi to baš ništa ne znači, iako je namjera bilo da se u nekog uperi prst i osudi (što opet u srži nije kršćanski, jer nijedan čovjek nema autoritet niti pravo da sudi drugom).
Kaj to je ISPRAVAN ODNOS S BOGOM AKO MISLIŠ DA ČOVJEK NE MOZE SUDITI DRUGOM ČOVJEKU.

MOZE.

AKO JE SUDAC. 

AKO JE ŽRTVA 

Ako je pozvan da sudi  ... Iz milijun razloga.


Bogte mazo, koji su ti pravilni odnosi s bogom, kad se ljude uskraćuje u njihovom pravu na pravdu 
A do nje se i dolazi kroz suđenja ...prosudbe...ne bas suđenja. Basketball
Daj šuti i ne blamiraj se, pa nisam mislio na pravosuđe, nego na vjerska stajališta. Tvoj bog je ionako Marx, pa ne znam šta tebe žulja nečiji odnos s Bogom.
A ja budala mislio da zombiji ne postoje,,,ha ha!Da Marxs i komunizam,,,povjesno smeće!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by immortal 12/6/2014, 21:48

kic wrote:
Sora wrote:zašto bih ja išla u opatice ?
zato jer one ne briju ... pice  flower 

pa niste mi to komentirali..šmrc
ovo nisam morao pročitati  :wait:
došla ti se pohvaliti
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by immortal 12/6/2014, 22:01

Sefirot wrote:
von_Starhemberg wrote:
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Bran_Do wrote:
mortal-joint wrote:
Sefirot wrote:Ti si kršćanka, ok za tebe, ali kakva ti prava imaš nad drugima? Pusti ljude da sami odluče, znaš...slobodna volja....
hoćeš reći
"Pusti ljude da sami pogriješe" svojom voljom
To je đavlima naslađe

Za to se koriste slatkorječivošću i svim ostalim oružjima

Zar nije Bog u kršćanskoj mitologiji (Postanak) dopustio ljudima da slobodnom voljom izaberu hoće li ili neće jesti sa zabranjenog stabla?
Dakle, slobodna volja je od Boga itekako.

Uzeo si mi riječ iz usta.
Ako nam je Bog, kako god Ga poimali, dao slobodnu volju, tko je onda ova mortal-joint da ikome išta nameće?
Ne nameće,veliča ono što smatra dobrim,svi to radimo!

Patriote, ne brani osobu koja sama priznaje da javno nameće kršćansku ideologiju. Pročitaj sa razumjevanjem raspravu koju si čak i citirao...

posebno aludiram na...

Sefirot: Ti si kršćanka, ok za tebe, ali kakva ti prava imaš nad drugima? Pusti ljude da sami odluče, znaš...slobodna volja....

mortal-joint: "Pusti ljude da sami pogriješe" svojom voljom To je đavlima naslađe Za to se koriste slatkorječivošću i svim ostalim oružjima


Mislim da je jasno i vidljivo iz aviona...

Nadalje, ista mortal nije odgovorila na pitanje da li je to ona ista osoba koja je izjavila da bi prije vjerovala svećeniku nego vlastitom djetetu ako joj se požali na silovanje i sl... ne jednom sam joj postavio pitanje, štoviše nekoliko desetaka puta sam postavio pitanje, niti jednom nije odgovorila, a ne može reći ni da nije vidjela...


Tako da je krajnji odgovor da nameće, a ne veliča i ne, to ne rade svi...
Mortalka je zapravo krhko stvorenje, kao dijete koje se igra u pijesku, tako ona s religijom...skroz benigno. Ima puno zlobnijih i pokvarenijih od nje.  :)

Ja neću reći što je mortalka, a da li je krhko stvorenje ili ne... to me ni ne zanima niti me se tiče, ali se nema pravo tako nametljivo ponašati. To je činjenica. Zašto? Zato što je se ne tiču drugi. U isto vrijeme bi popi*dila da se pokuša njoj nešto nametnuti. To se vidi (ali i kod mnogih drugih) kad se ispravlja njihovo neznanje i izjave temeljene na predrasudama i neznanju.

Interesantna je još jedna stvar. Mislim da je to ona ista osoba (a to sam nekoliko puta postavio pitanje na koje se izmigoljila jer .....) koja je na forumu net.hr-u rekla da bi prije vjerovala svećeniku nego vlastitom djetetu da čuje da je svećenik dirao djete. Pretpostavljam da je to ista osoba, ali tko god je izjavio takvo što nije normalan.
Kaa je stari?? Osjećaš se ugroženim???
Zato je potrebno uložiti toliko energije i rada na uvjerljivosti kako bi se mene označilo kao nasrtljivog nametača religije koji to ne smije činiti tj kako bi se meni oduzeo glas, maklo me se ustranu, a tebi kao antikristu ostala uloga glavnog govornika i vladaoca polemike na religiji. Osjećaš se ugroženim jer evo opet nas na religiji ima podjednako a to tebi predstavlja kriznu situaciju jer gubiš osjećaj da vladaš. Čisto đavolski osjećaj i reakcija. Najviše te trese kad osjetiš nečiju čvrstu vjeru i odanost Bogu tj Kristu. Ne brinu tebe argumenti, uvjerljivost ili neuvjerljivost nego snažana odanost Bogu kod drugih ljudi.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by immortal 12/6/2014, 22:04

Trinity wrote:A da pročitaš cijeli post ne samo prve dvije rečenice?
Jači je kad se hvata djelova tuđih postova kojima bez ostalog teksta lakše preoblikuje značenje i koristi u napadima i izvrtanju istine.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Sora 12/6/2014, 22:57

von_Starhemberg wrote:
Sora wrote:
von_Starhemberg wrote:Evo, na primjeru naziva ove teme - ja smatram da sam već u ispravnom odnosu s Bogom (uz jasno, sve sumnje i dileme koje prirodno uz vjeru dolaze) rako da mi to baš ništa ne znači, iako je namjera bilo da se u nekog uperi prst i osudi (što opet u srži nije kršćanski, jer nijedan čovjek nema autoritet niti pravo da sudi drugom).
Kaj to je ISPRAVAN ODNOS S BOGOM AKO MISLIŠ DA ČOVJEK NE MOZE SUDITI DRUGOM ČOVJEKU.

MOZE.

AKO JE SUDAC. 

AKO JE ŽRTVA 

Ako je pozvan da sudi  ... Iz milijun razloga.


Bogte mazo, koji su ti pravilni odnosi s bogom, kad se ljude uskraćuje u njihovom pravu na pravdu 
A do nje se i dolazi kroz suđenja ...prosudbe...ne bas suđenja. Basketball
Daj šuti i ne blamiraj se, pa nisam mislio na pravosuđe, nego na vjerska stajališta. Tvoj bog je ionako Marx, pa ne znam šta tebe žulja nečiji odnos s Bogom.
Marx je bio protiv religije
Najpametniji čovjek kji je obilježio epohu, dao nadu ljudima u dostojanstveni budućnost..
I oslobođenje od okova religije i ostalih krvopija
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Guest 13/6/2014, 00:01

Sora wrote:
von_Starhemberg wrote:
Sora wrote:
von_Starhemberg wrote:Evo, na primjeru naziva ove teme - ja smatram da sam već u ispravnom odnosu s Bogom (uz jasno, sve sumnje i dileme koje prirodno uz vjeru dolaze) rako da mi to baš ništa ne znači, iako je namjera bilo da se u nekog uperi prst i osudi (što opet u srži nije kršćanski, jer nijedan čovjek nema autoritet niti pravo da sudi drugom).
Kaj to je ISPRAVAN ODNOS S BOGOM AKO MISLIŠ DA ČOVJEK NE MOZE SUDITI DRUGOM ČOVJEKU.

MOZE.

AKO JE SUDAC. 

AKO JE ŽRTVA 

Ako je pozvan da sudi  ... Iz milijun razloga.


Bogte mazo, koji su ti pravilni odnosi s bogom, kad se ljude uskraćuje u njihovom pravu na pravdu 
A do nje se i dolazi kroz suđenja ...prosudbe...ne bas suđenja. Basketball
Daj šuti i ne blamiraj se, pa nisam mislio na pravosuđe, nego na vjerska stajališta. Tvoj bog je ionako Marx, pa ne znam šta tebe žulja nečiji odnos s Bogom.
Marx je bio protiv religije
Najpametniji čovjek kji je obilježio epohu, dao nadu ljudima u dostojanstveni budućnost..
I oslobođenje od okova religije i ostalih krvopija
Nemoguće, sam je bio krvopija i zagovaratelj zločina. Eh, da , i lažni bog marksističke religije.   :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Sora 13/6/2014, 07:40

Gle 
 Laž u kojoj ti živiš ta tvoja šuplja religijska priča koja ne drzi vodu ni za malu djecu
 I u usporedbi s Marxovim filozofskim sustavom je kao
Toaletni papir prema Kapitalu ili Podrijetlo porodice ..

Ta laž koja formira tvoju lažnu svijest tebi onemogućava bilo kakvu racionalnu diskusiju 
I razumjevanje marksizma 
 
Ta laž kojom si sav oduzet je tvoj otrov kojimbljujes dalje misleći da si u pravu 
Ne blebeci o jednakosti ...pobozNi čovječe 
Vama iz crkve jebena jednakost nekada treba nekada se  smijete i sprdate s njom
Ako je rečeno u Bibliji svi su ljudi braća ...
Tomtebi nije  glupost?
Jer nisu  :bless

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Trinity 13/6/2014, 07:59

Sefirot wrote:Baš si mi ti na prvom mjestu... ne misliš da je malo umišljeno od tebe sa izjavom "Dugo si smišljao što ćeš mi odgovoriti (tri sata) i prilično uzrujano djeluješ."

Niti sam smišljao niti sam uzrujan, no činjenica je da kad vam nametanje paše onda to nije nametanje, ali ako vam ne paše, pa čak i da nije nametanje onda prozivate nametanjem.... i nakon svega se čudite kad vam se kaže da ste licemjerni....nešto ne štima u vašoj logici....odavno primječeno.
Nisam umišljena, više bih rekla da se radi o profesionalnoj deformaciji, ono praćenje ponašanja i navika juzera na stranici, ne moš pobjeć od toga kao ni ti od namjerno krivih procjena, podmetanja i etiketiranja.

Kakvo crno nametanje ? Da te neće mortalka pokrstiti na silu?  I to ovako virtualno? Toga se bojiš? Možda si već i kršten? E, to je tek bed...

Evo neću više, kakav si mekušast otrčat ćeš opet cendrati adminima.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Bran_Do 13/6/2014, 08:26

Sora wrote:Marx je bio protiv religije
Najpametniji čovjek kji je obilježio epohu, dao nadu ljudima u dostojanstveni budućnost..
I oslobođenje od okova religije i ostalih krvopija

Njegov stav prema religiji je tu apsolutno nebitan,
Marx je budaletina, čovjek posredno odgovoran za milijunske zločine, sve zbog sumanute ideje o "besklasnom društvu", gdje bi nepismeni i polupismeni šumar i lakrdijaš morao imati jednaka sredstva kao i sposobni, inteligentni i marljivi građanin. A o otimačini privatne imovine koju je unutar svojega sustava zagovarao, a koju su režimi kasnije prihvaćajući njegovu nakaradnu ideologiju i provodili, ne treba trošiti previše riječi. Kad ljudima "u ime naroda" i "u ime revolucije" oduzmeš privatnu imovinu, zemlju i tvrtke, te kad "u ime naroda" zatvorima, progonom i egzekucijama kažnjavaš kritičare i one koji imaju drugačiji svejtonazor o tome kako bi društvo trebalo funkcionirati, onda je sasvim jasno o kakvoj se bestidnoj i odvratnoj ideologiji radi, odnosno u kakvim zabludama je živio njen idejni tvorac.

Ukratko, po čovječanstvo mnogo više štete od tog kvazi-filozofa negoli koristi.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Bran_Do 13/6/2014, 08:40

Sora wrote:Ta laž koja formira tvoju lažnu svijest tebi onemogućava bilo kakvu racionalnu diskusiju 
I razumjevanje marksizma 

Nije u redu nekoga diskriminirati na ovakav način, naročito kad za svoje mišljenje ima dobre argumente i podlogu u realnosti.
O tome kakva je marksizam ideologija govore milijuni pobijenih, progonjenih, obespravljenih i pokradenih u 20. stoljeću.

I to nema nikakve veze s religijom, niti s ičim takvim. To što dotični korisnik nije ateist, ne umanjuje argumente da marksizam posredno zagovara pljačku, jednoumlje i totalitarizam, kao što smo se uvjerili toliko puta u prošlosti.
Zapravo je upravo suprotno, može se reći da ti u svojoj dubokoj ideološkoj uvjetovanosti odbijaš vidjeti neodrživost i loše strane marksizma i ideologija koje su iz njega proizišle.

Citirat ću Ronalda Reagana (vjerojatno na tvoj užas, jer znam što misliš o kapitalistima, naročito onima koji su imali značajnu ulogu u rušenju toga nakaradnog sustava): 
"Kako razlikovati komunista od anti-komunista? Komunist je onaj tko čita Marxa i Lenjina. A anti-komunist je onaj tko razumije Marxa i Lenjina."
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Sora 13/6/2014, 09:37

KOLIKO MILIJUNA LJUDI JE STRADALO U VJERSKIM RATOVIMA
HA ?
PA TO IPAK ZA TEBE  NIJE ARGUMENT DA NEMA BOGA ILI DA BOG NIJE U PRAVU JEL TAKO?
UOSTALOM U IME BOGA I RADE SE SVE TE OSVETE, MRZNJE I PODJELE I RATOVI
BILOBI DALEKO BOLJE POSLUSATI MARXA NEGO VJERSKA BULAZNJENJA KOJA NEMAJU DRUGU SVRHU NEGO LJUDIMA TJERATI STRAH U KOSTI
A MARX JE TRAZIO PUT K COVJEKOVOM DOSTAJANSTVU
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Sora 13/6/2014, 09:42

INACE RONALD REGAN
kao autoritet za marksizam je fakat........... jebena stvar
taj Regan je  poceo liberalni kapitalizam s Tachericom i doveo do siromastva siroke slojeve u SAD i GB, gdje milijuni ljudi nemaju zdravstveno  i zive u krajnjoj bijedi na ulicama ili  getoima
 jesi naso ..citirat..
Regana...hahaha
glumcinu holivudsku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Guest 13/6/2014, 12:18

Sora wrote:Gle 
 Laž u kojoj ti živiš ta tvoja šuplja religijska priča koja ne drzi vodu ni za malu djecu
 I u usporedbi s Marxovim filozofskim sustavom je kao
Toaletni papir prema Kapitalu ili Podrijetlo porodice ..

Ta laž koja formira tvoju lažnu svijest tebi onemogućava bilo kakvu racionalnu diskusiju 
I razumjevanje marksizma 
 
Ta laž kojom si sav oduzet je tvoj otrov kojimbljujes dalje misleći da si u pravu 
Ne blebeci o jednakosti ...pobozNi čovječe 
Vama iz crkve jebena jednakost nekada treba nekada se  smijete i sprdate s njom
Ako je rečeno u Bibliji svi su ljudi braća ...
Tomtebi nije  glupost?
Jer nisu  :bless
Marx je smeće i tako i govorim o njemu. Isto vrijedi i za sve njegove nastavljače, šljam, talog i dno ljudskog roda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Guest 13/6/2014, 12:22

Bran_Do wrote:
Sora wrote:Marx je bio protiv religije
Najpametniji čovjek kji je obilježio epohu, dao nadu ljudima u dostojanstveni budućnost..
I oslobođenje od okova religije i ostalih krvopija

Njegov stav prema religiji je tu apsolutno nebitan,
Marx je budaletina, čovjek posredno odgovoran za milijunske zločine, sve zbog sumanute ideje o "besklasnom društvu", gdje bi nepismeni i polupismeni šumar i lakrdijaš morao imati jednaka sredstva kao i sposobni, inteligentni i marljivi građanin. A o otimačini privatne imovine koju je unutar svojega sustava zagovarao, a koju su režimi kasnije prihvaćajući njegovu nakaradnu ideologiju i provodili, ne treba trošiti previše riječi. Kad ljudima "u ime naroda" i "u ime revolucije" oduzmeš privatnu imovinu, zemlju i tvrtke, te kad "u ime naroda" zatvorima, progonom i egzekucijama kažnjavaš kritičare i one koji imaju drugačiji svejtonazor o tome kako bi društvo trebalo funkcionirati, onda je sasvim jasno o kakvoj se bestidnoj i odvratnoj ideologiji radi, odnosno u kakvim zabludama je živio njen idejni tvorac.

Ukratko, po čovječanstvo mnogo više štete od tog kvazi-filozofa negoli koristi.
Jasna stvar, instant ideologija za poluobrazovane, dodaš tu malo urođene agresivnosti i sklonosti totalitarizmu, te mržnju prema svemu duhovnom i intelektualno višem od prizemnih floskula i imaš cijeli paket. To se sve vidi u njezinim upisima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Bran_Do 13/6/2014, 13:27

Sora wrote:KOLIKO MILIJUNA LJUDI JE STRADALO U VJERSKIM RATOVIMA
HA ?
PA TO IPAK ZA TEBE  NIJE ARGUMENT DA NEMA BOGA ILI DA BOG NIJE U PRAVU JEL TAKO?
UOSTALOM U IME BOGA I RADE SE SVE TE OSVETE, MRZNJE I PODJELE I RATOVI
BILOBI DALEKO BOLJE POSLUSATI MARXA NEGO VJERSKA BULAZNJENJA KOJA NEMAJU DRUGU SVRHU NEGO LJUDIMA TJERATI STRAH U KOSTI
A MARX JE TRAZIO PUT K COVJEKOVOM DOSTAJANSTVU

Inače, ne piši caps lockom jer je nepristojno derati se.

Što se tiče vjere i religije, te vjerskih ratova, samo glup ili pristran čovjek bi temeljne uzroke tražio u istoj - jer sasvim je jasno da mehanizmi koji pokreću vjerske ratove iz perspektive masovne psihologije nisu ni po čemu različiti od onih koji pokreću ideološke ratove - ergo, vjera i religija su samo katalizator, baš kao što je u drugom slučaju neka ideologija katalizator.

I ostajem pri svome - Marx je zabludjeli kreten koji je posredno donio zlo i nepravdu čovječanstvu. Marksizam kao teorija nije sporan, ali se u praksi pokazao neizvedivim, odnosno otpuhali su ga vjetrovi povijesti.
Jedini ispravni put za društveno uređenje su demokracija i uravnoteženi kapitalizam, uz uređeno i razvijeno građansko društvo i kvalitetan i učinkovit upravno-pravni okvir.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Bran_Do 13/6/2014, 13:27

Sora wrote:INACE RONALD REGAN
kao autoritet za marksizam je fakat........... jebena stvar
taj Regan je  poceo liberalni kapitalizam s Tachericom i doveo do siromastva siroke slojeve u SAD i GB, gdje milijuni ljudi nemaju zdravstveno  i zive u krajnjoj bijedi na ulicama ili  getoima
 jesi naso ..citirat..
Regana...hahaha
glumcinu holivudsku

Nije autoritet per se, ali je ubo citatom točno gdje treba.
To što je, kao i Tatcherica, u svojoj varijanti kapitalizma otišao u drugu krajnost, potpuno je irelevantno i ni najmanje ne umanjuje istinitost citata.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom! - Page 6 Empty Re: vrijeme da dođete u ispravan odnos s Bogom!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum