ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by oldie Wed 11 Jun - 11:25

Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:
oldie wrote:- umirući starac pod sedativima i sredstvima protiv bolova govori o isusu i to je ok...

- da je isti taj starac pod istim lijekovima stavio u oporuku nekoga drugog, a ne sina - taj isti sin bi osporavao oporuku na sudu riječima: um i svijest su mu bili pomućeni zbog velikih doza lijekova i želim da se oporuka proglasi ništetnom...
eh vjernici B-)
takvim kao što si ti bolje baciti jednu kletvicu pa da okusite moć djelovanja vjere
strepio bi iznoseći stavove protiv Boga

Baš kršćanski..... prijetnja kletvama  :D
najgore je što ona toliko vjeruje u te gluposti da ne bi prihvatila ni ovaj izazov:
ti mene proklinji sa Đavlom (isusom ...whatever), a ja ću tebe sa vuduom, Harry Potterom ili ZeusoM -  pa ajmo vidjet čije su opasnije i ko će se više usrat B-)

oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Sora Wed 11 Jun - 11:37

Ma ne treba nitko nikog proklinjati
Svi nosimo u sebi svoje prokletstvo
I zlo i dobro..
 To bedaste religije sve transcendiraju u priču o dobru i zlu IZVAN ČOVJEKA 
U MITOVIMA I BAJKAMA 
RAJU U PAKLU 
I PONAVLJJU TU PRIČU DOK  NE POVJERUJU OVČICE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by genitalni_herpes Wed 11 Jun - 12:20

ajd probaj transcendirati mal...u više razvrata. Nije na izmet :D 
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Bran_Do Wed 11 Jun - 12:34

Sora wrote: To bedaste religije sve transcendiraju u priču o dobru i zlu IZVAN ČOVJEKA 
U MITOVIMA I BAJKAMA 

Netočno. Recimo, buddhizam to ne radi, već tvrdi da sve polazi i nastaje iz uma.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by genitalni_herpes Wed 11 Jun - 15:15

budizam + buddhism = buddhizam  :D 
-nije uopće bitno, samo je simpatično-
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by oldie Wed 11 Jun - 15:18

genitalni_herpes wrote:budizam + buddhism = buddhizam  :D 
-nije uopće bitno, samo je simpatično-
šta je - je :tu

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Sefirot Thu 12 Jun - 9:43

oldie wrote:
Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:
oldie wrote:- umirući starac pod sedativima i sredstvima protiv bolova govori o isusu i to je ok...

- da je isti taj starac pod istim lijekovima stavio u oporuku nekoga drugog, a ne sina - taj isti sin bi osporavao oporuku na sudu riječima: um i svijest su mu bili pomućeni zbog velikih doza lijekova i želim da se oporuka proglasi ništetnom...
eh vjernici B-)
takvim kao što si ti bolje baciti jednu kletvicu pa da okusite moć djelovanja vjere
strepio bi iznoseći stavove protiv Boga

Baš kršćanski..... prijetnja kletvama  :D
najgore je što ona toliko vjeruje u te gluposti da ne bi prihvatila ni ovaj izazov:
ti mene proklinji sa Đavlom (isusom ...whatever), a ja ću tebe sa vuduom, Harry Potterom ili ZeusoM -  pa ajmo vidjet čije su opasnije i ko će se više usrat B-)

Lol.  :D 

Nego Oldie, sutra sam u ST  :)

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Bran_Do Thu 12 Jun - 12:11

genitalni_herpes wrote:budizam + buddhism = buddhizam  :D 
-nije uopće bitno, samo je simpatično-

 :)
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Sora Fri 13 Jun - 7:49

Budisti dolazeeeeeeeee ⭐

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Guest Fri 13 Jun - 12:25

Sora wrote:Budisti dolazeeeeeeeee ⭐
Neka ih, miroljubivi i tolerantni ljudi, dok nema "proletera", sve ok...  afro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal Fri 13 Jun - 13:18

oldienajgore je što ona toliko vjeruje u te gluposti da ne bi prihvatila ni ovaj izazov: wrote:ti mene proklinji sa Đavlom (isusom ...whatever), a ja ću tebe sa vuduom, Harry Potterom ili ZeusoM -  pa ajmo vidjet čije su opasnije i ko će se više usrat B-)
hoćeš reći da si se već us_o
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Sora Fri 13 Jun - 14:44

von_Starhemberg wrote:
Sora wrote:Budisti dolazeeeeeeeee ⭐
Neka ih, miroljubivi i tolerantni ljudi, dok nema "proletera", sve ok...  afro
E znam ja igru
Vazno je biti vjernik makar i vjerovao u šareno tele 
Ateisti ...to je .. Ha ?  lol!
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Bran_Do Fri 13 Jun - 20:07

Sora wrote:E znam ja igru
Vazno je biti vjernik makar i vjerovao u šareno tele 
Ateisti ...to je .. Ha ?  lol!

Iz navedenog je jasno da si izuzetno neupućena u budizam i budističku filozofiju, koja nije teistička :)
I koja je, baj d vej, mnogo logičnija, ljudskija i objektivnija od fanatičnoga i plitkog dijalektičkog materijalizma kakvom nas poučavaju Marx i slični, a kojom se kite ateisti komunističkog zaleđa.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Guest Fri 13 Jun - 20:14

Bran_Do wrote:
Sora wrote:E znam ja igru
Vazno je biti vjernik makar i vjerovao u šareno tele 
Ateisti ...to je .. Ha ?  lol!

Iz navedenog je jasno da si izuzetno neupućena u budizam i budističku filozofiju, koja nije teistička :)
I koja je, baj d vej, mnogo logičnija, ljudskija i objektivnija od fanatičnoga i plitkog dijalektičkog materijalizma kakvom nas poučavaju Marx i slični, a kojom se kite ateisti komunističkog zaleđa.
Teško je to njoj pojasniti. Njoj je svaka religija, bez obzira kakve prirode bila, zlo. Skučen i ograničen um nesposoban za šire shvaćanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum