ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal 10/6/2014, 22:24

BOG MU JE POKAZAO RAJ I PAKAO; OVO JE PORUKA UMIRUĆEG STARCA KOJU MORATE ČUTI


GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! 0d8bbaf44d5edf791eeea8374455d5fd_L


Ovaj starac prije svoje smrti zamolio je sina da mu pomogne svijetu prenijeti najvažniju poruku, poruku od Boga.
Bolovao je od raka i znao da mu se bliži kraj. Zamolio je sina za jednu uslugu - da svijetom podijeli njegovu zadnju poruku, poruku o Bogu. Herbert Broome umro je ubrzo nakon što je videouradak objavljen na Youtubeu, a njegov sin održao je obećanje, podijelio je očevu poruku, posljednju i najvažniju. Herbert je bio zaštitar i kao takav znao je puno o sigurnosti. No, ono što je poručio ljudima nema veze s njegovim poslom. "Za grešnike nema sigurnosti. Kako ćete se osigurati u ovom grješnom svijetu. Jedini način je prihvatiti Isusa kao jedinog spasitelja", kazao je umirući starac, dodajući kako je "sva sigurnost u Bogu".
Raj je stvaran, ali i pakao poručio je Herbert, moleći ljude da ozbiljno shvate njegovu posljednju poruku, najvažniju koju je u životu dao.
"Bog mi je pokazao trenutak raja. Vidio sam anđela", ispričao je starac susprežući suze.
Ali vidio je i pakao. Bog mu je, kako je rekao, pokazao i to grozno mjesto.
"Pakao je strašno, strašno mjesto. Ne želim vidjeti ikoga da ide tamo, ne možete ni zamisliti kako je grozno. Čuo sam mrmljanje tisuće glasova, svi u isto vrijeme", ispričao je drhtavim glasom. "Kažem vam, morate odabrati. Ne stavljajte svoje povjerenje i ljubav u novac, kuće... samo je Bog stalan i nepromjenjiv".







immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by kingkong 10/6/2014, 22:29

Ajoj ove stupidne poruke mi već toliko idu naživce...i skroz su kontraproduktivne za vjeru...nije mi jasno tko ovo štampa...ali očito zna kako da vjeru još više dovede u sprdnju...i pokaže je irelevantnom, smiješnom i nebitnom...

_________________
GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by zanstr 10/6/2014, 22:30

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! 2059860511_1395402159

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Guest 10/6/2014, 22:30

Pakao je ovdje i sad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal 10/6/2014, 22:31

von_Starhemberg wrote:Pakao je ovdje i sad.
a šta si ti??
da ne moram ja pisati  B-)
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Guest 10/6/2014, 22:34

mortal-joint wrote:
von_Starhemberg wrote:Pakao je ovdje i sad.
a šta si ti??
da ne moram ja pisati  B-)
Sotona, jel? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by oldie 10/6/2014, 22:38

- umirući starac pod sedativima i sredstvima protiv bolova govori o isusu i to je ok...

- da je isti taj starac pod istim lijekovima stavio u oporuku nekoga drugog, a ne sina - taj isti sin bi osporavao oporuku na sudu riječima: um i svijest su mu bili pomućeni zbog velikih doza lijekova i želim da se oporuka proglasi ništetnom...
eh vjernici B-)

_________________
*****joj da mi je vjernički mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
oldie
oldie

Posts : 438
2014-04-28


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal 10/6/2014, 23:19

von_Starhemberg wrote:
mortal-joint wrote:
von_Starhemberg wrote:Pakao je ovdje i sad.
a šta si ti??
da ne moram ja pisati  B-)
Sotona, jel? lol!
nisam ništa rekla
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Guest 10/6/2014, 23:20

mortal-joint wrote:
von_Starhemberg wrote:
mortal-joint wrote:
von_Starhemberg wrote:Pakao je ovdje i sad.
a šta si ti??
da ne moram ja pisati  B-)
Sotona, jel? lol!
nisam ništa rekla
Ma ni ne moraš, znam sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal 10/6/2014, 23:23

oldie wrote:- umirući starac pod sedativima i sredstvima protiv bolova govori o isusu i to je ok...

- da je isti taj starac pod istim lijekovima stavio u oporuku nekoga drugog, a ne sina - taj isti sin bi osporavao oporuku na sudu riječima: um i svijest su mu bili pomućeni zbog velikih doza lijekova i želim da se oporuka proglasi ništetnom...
eh vjernici B-)
takvim kao što si ti bolje baciti jednu kletvicu pa da okusite moć djelovanja vjere
strepio bi iznoseći stavove protiv Boga

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Trinity 10/6/2014, 23:24

kingkong wrote:Ajoj ove stupidne poruke mi već toliko idu naživce...i skroz su kontraproduktivne za vjeru...nije mi jasno tko ovo štampa...ali očito zna kako da vjeru još više dovede u sprdnju...i pokaže je irelevantnom, smiješnom i nebitnom...
To imaš pravo.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal 10/6/2014, 23:24

von_Starhemberg wrote:, znam sve.
vidovnjak??

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Guest 10/6/2014, 23:27

mortal-joint wrote:
von_Starhemberg wrote:, znam sve.
vidovnjak??
Možda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal 10/6/2014, 23:31

Trinity wrote:
kingkong wrote:Ajoj ove stupidne poruke mi već toliko idu naživce...i skroz su kontraproduktivne za vjeru...nije mi jasno tko ovo štampa...ali očito zna kako da vjeru još više dovede u sprdnju...i pokaže je irelevantnom, smiješnom i nebitnom...
To imaš pravo.
ja to ne vidim tako
čovjek je umirući
odlazi i želi prenijeti poruku koju smatra bitnom
nije o kopanju vrta, nije o sexanju, provodu, već o Bogu i spasenju
poruka ima
vidjelaca ima 
sve je više svjedoka o postojanju Boga
ali u čem je problem ? jer mi kad to čujemo ne vjerujemo svima, možda većini ne
skeptični smo
to što je on iznio ili to što oldie i kompanija vječno blebeću protiv vjere i Krista ne mogu umanjiti Njihovu Svetost, značaj  niti opovrgnuti Njihovo postojanje
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Trinity 10/6/2014, 23:33

kako da ti kažem mortalka, meni takva viđenja i čuda nisu potrebna da bih vjerovala da Bog postoji
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal 10/6/2014, 23:38

Trinity wrote:kako da ti kažem mortalka, meni takva viđenja i čuda nisu potrebna da bih vjerovala da Bog postoji
znam ali ljudi imaju pravo na iznošenje svog iskustva u javnost kao ga što novinari prenose dalje
netko to razumije, voli i prati, a netko ne voli
različiti smo
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by immortal 10/6/2014, 23:39

von_Starhemberg wrote:
mortal-joint wrote:
von_Starhemberg wrote:, znam sve.
vidovnjak??
Možda.
jel me vidiš ??
kako izgledam?
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by kingkong 10/6/2014, 23:43

mortal-joint wrote:
Trinity wrote:kako da ti kažem mortalka, meni takva viđenja i čuda nisu potrebna da bih vjerovala da Bog postoji
znam ali ljudi imaju pravo na iznošenje svog iskustva u javnost kao ga što novinari prenose dalje
netko to razumije, voli i prati, a netko ne voli
različiti smo
Mortal..to je kontraproduktivno za vjeru; i trebalo bi ostati u privatnim sferama...izvini ovako ispada smiješno..barem je takvo moje stajalište..nije baš dobro da svaka i najmanja objava izađe u svijet...a pogotovo ovakvog karaktera...

_________________
GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Trinity 10/6/2014, 23:44

mortal-joint wrote:
Trinity wrote:kako da ti kažem mortalka, meni takva viđenja i čuda nisu potrebna da bih vjerovala da Bog postoji
znam ali ljudi imaju pravo na iznošenje svog iskustva u javnost kao ga što novinari prenose dalje
netko to razumije, voli i prati, a netko ne voli
različiti smo
iskreno, ne znam što da mislim o tome...
ok, možda nekome znači nešto nekakvo čudesno ozdravljenje kod nekog karizmatika ili padanje u trans, malo zazirem od svega toga...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Guest 10/6/2014, 23:47

I onda još nađeš nekog ovakvog za kojim se ljudi povedu...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!! Empty Re: GREŠNICI!!!! SPAŠAVAJTE SE DOK JE VRIJEME!!!!!!!!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum