ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by debotoijusto Sun 16 Jul - 8:34

Pjevač i bivši političar Miroslav Škoro dao je intervju za Jutarnji list, u kojem je ustvrdio kako je pogriješio što je u izbornoj noći olako odbio Andreja Plenkovića. U razgovoru s novinarkom Vanjom Nezirović, Škoro je izrazio žaljenje radi nekoliko svojih poteza, dok je bio na čelu Domovinskog pokreta.

“U toj sam fazi ja, prema izjavama premijera Plenkovića, bio i terorist i klaun, ali on je bio u pravu kad mi je prigovorio da je slušanje političkih savjeta kojekakvih pametnjakovića bila pogreška. Nepromišljena poruka u izbornoj noći, koju nisam prvi plasirao ja, nego jedan od ondašnjih suradnika, da možemo s HDZ-om, ali bez Andreja Plenkovića, kapitalna je pogreška”, kazao je Škoro.

“Odbijanje poziva predsjednika Vlade na razgovor o budućnosti Hrvatske također je bila pogreška. Prepuštanje kadrovske politike tajnicima u stranci je, isto tako, bila pogreška. Evo, ja sam izjavio što su bile moje pogreške, a na Plenkoviću je da i on kritički promotri svoje izjave. Ako smo za demokraciju i sukobljavanje stavova, to je jedini put. On i ja se znamo već skoro trideset godina. Bili smo i na istim i na suprotnim stranama”.




Napao je nasljednika na čelu Domovinskog pokreta, vukovarskog gradonačelnika Ivana Penavu. “Kao što sam već jednom izjavio, Domovinski pokret je politički mrtva priča, samo oni toga nisu svjesni. Imaju velik novac koji su dijelom zaradili na mojoj grbi i na mom imenu i prezimenu”, kazao je.

“Meni groteskno danas zvuči jedna od prvih Penavinih izjava koju je dao kad je bio instaliran na čelo DP-a, samo dva dana nakon učlanjenja: ‘Moje preuzimanje DP-a posljednji je vlak za hrvatski narod’. Danas je potpuno jasno da je taj vlak, nažalost, na krivom kolosijeku”, izjavio je Škoro.

Kaže da mu nije žao što se bavio politikom. Trenutno nema daljnjih političkih planova, ali da, kako kaže, ostaje uz svoj narod: “Ne. Što dalje od politike… Mislim na ovu institucionalnu. Ali, ne i od svog naroda. Nastavit ću biti s njim, to je nešto što se neće promijeniti. Svatko može i treba na svoj način pridonositi”.




https://www.telegram.hr/politika-kriminal/evo-nam-skore-pogrijesio-sam-sto-sam-u-izbornoj-noci-odbio-plenkovica/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by debotoijusto Sun 16 Jul - 8:34

njegove greskice nasa srecica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by Šandor Winnetou Sun 16 Jul - 9:09

debotoijusto wrote:Pjevač i bivši političar Miroslav Škoro dao je intervju za Jutarnji list, u kojem je ustvrdio kako je pogriješio što je u izbornoj noći olako odbio Andreja Plenkovića. U razgovoru s novinarkom Vanjom Nezirović, Škoro je izrazio žaljenje radi nekoliko svojih poteza, dok je bio na čelu Domovinskog pokreta.

“U toj sam fazi ja, prema izjavama premijera Plenkovića, bio i terorist i klaun, ali on je bio u pravu kad mi je prigovorio da je slušanje političkih savjeta kojekakvih pametnjakovića bila pogreška. Nepromišljena poruka u izbornoj noći, koju nisam prvi plasirao ja, nego jedan od ondašnjih suradnika, da možemo s HDZ-om, ali bez Andreja Plenkovića, kapitalna je pogreška”, kazao je Škoro.

“Odbijanje poziva predsjednika Vlade na razgovor o budućnosti Hrvatske također je bila pogreška. Prepuštanje kadrovske politike tajnicima u stranci je, isto tako, bila pogreška. Evo, ja sam izjavio što su bile moje pogreške, a na Plenkoviću je da i on kritički promotri svoje izjave. Ako smo za demokraciju i sukobljavanje stavova, to je jedini put. On i ja se znamo već skoro trideset godina. Bili smo i na istim i na suprotnim stranama”.




Napao je nasljednika na čelu Domovinskog pokreta, vukovarskog gradonačelnika Ivana Penavu. “Kao što sam već jednom izjavio, Domovinski pokret je politički mrtva priča, samo oni toga nisu svjesni. Imaju velik novac koji su dijelom zaradili na mojoj grbi i na mom imenu i prezimenu”, kazao je.

“Meni groteskno danas zvuči jedna od prvih Penavinih izjava koju je dao kad je bio instaliran na čelo DP-a, samo dva dana nakon učlanjenja: ‘Moje preuzimanje DP-a posljednji je vlak za hrvatski narod’. Danas je potpuno jasno da je taj vlak, nažalost, na krivom kolosijeku”, izjavio je Škoro.

Kaže da mu nije žao što se bavio politikom. Trenutno nema daljnjih političkih planova, ali da, kako kaže, ostaje uz svoj narod: “Ne. Što dalje od politike… Mislim na ovu institucionalnu. Ali, ne i od svog naroda. Nastavit ću biti s njim, to je nešto što se neće promijeniti. Svatko može i treba na svoj način pridonositi”.




https://www.telegram.hr/politika-kriminal/evo-nam-skore-pogrijesio-sam-sto-sam-u-izbornoj-noci-odbio-plenkovica/
Ja sam to odmah napisao, da je bilo pupovcu 15 mandata taj bi sa svojim pregovaračkim sposobnostima isposlovao da mi plaćamo ratnu odštetu srbiji a ne obrnuto. Škoro i DP su se tada ponijeli kao najveći diletanti umjesto da su ušli u vladu i od tamo polako gurali svoje ciljeve. Ne volim otrovnu pupavku no naša oporba treba od njega učiti kako se pregovara i ostvaruje svoje ciljeve.

_________________
 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by zganci_i_jetrica Sun 16 Jul - 9:39

Škoro je politička diletantčina i takve se nikad ništa ne pita. Pogriješio je Plinković jer ga nije podržao pa mu sad Zoki popravlja anemičnu krvnu sliku svaki put kad natafta nos kolumbijskim puderom :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by vuksadinare Mon 17 Jul - 13:07

..plenkovic nije nista nudio dp-u i to je rekao nekoliko puta..ponudio je jedino oporbi da odrze sastanak..ne znam sto skoro prica ali nista plenki samostalno nije nudio dp-u...skori ovako nesto ne treba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by veber Mon 17 Jul - 17:47

zganci_i_jetrica wrote:Škoro je politička diletantčina i takve se nikad ništa ne pita. Pogriješio je Plinković jer ga nije podržao pa mu sad Zoki popravlja anemičnu krvnu sliku svaki put kad natafta nos kolumbijskim puderom :P
a od kuda znaš?
i meksikanci imaju dobar puder.
vele da i vutra ide.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by veber Mon 17 Jul - 17:50

vuksadinare wrote:..plenkovic nije nista nudio dp-u i to je rekao nekoliko puta..ponudio je jedino oporbi da odrze sastanak..ne znam sto skoro prica ali nista plenki samostalno nije nudio dp-u...skori ovako nesto ne treba
neznam jel me vara memorija?
bio neki vuk koji je tvrdio da škoro pa u prvom izboru ide za precdniko

ili sam nekaj zabrijao

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by vuksadinare Mon 17 Jul - 19:03

veber wrote:
vuksadinare wrote:..plenkovic nije nista nudio dp-u i to je rekao nekoliko puta..ponudio je jedino oporbi da odrze sastanak..ne znam sto skoro prica ali nista plenki samostalno nije nudio dp-u...skori ovako nesto ne treba
neznam jel me vara memorija?
bio neki vuk koji je tvrdio da škoro pa u prvom izboru ide za precdniko

ili sam nekaj zabrijao
kao simpatizeru dp-a duznost mi je podrzati njihovog predsjednickog kandidata bio to skoro ili netko drugi..pa cak i ti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by veber Tue 18 Jul - 16:57

sada si simpatizer.
a piso traktate ko onaj kreten safet o koroni

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by vuksadinare Tue 18 Jul - 19:09

veber wrote:sada si simpatizer.
a piso traktate ko onaj kreten safet o koroni
pa oduvijek sam bio..postujem skoru ali realno premekan je za politicara...uz to imao je interesni problem mjesanja biznisa i politike...ne mozes ici djonom protiv kupaca koji kupuju i nabavljaju njegovo vino..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by Joža Tue 18 Jul - 19:13

Živio Zoki. Nek' vam jebe sve po redu. Bando lopovska prokleta. Ae.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2429
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by Eroo Tue 18 Jul - 20:16

Plenky je jedan od rijetkoh hr političara, koju domaću političku
scenu ima u malo prstu, pa čak i europsku. DP i Most? 
Do sada su se pokazali  kao štetočine, a sve su prilike da će
i u budućnosti biti isto.
Eroo
Eroo

Posts : 74516
2016-07-22


Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by Joža Tue 18 Jul - 22:12

Eroo wrote:Plenky je jedan od rijetkoh hr političara, koju domaću političku
scenu ima u malo prstu, pa čak i europsku. DP i Most? 
Do sada su se pokazali  kao štetočine, a sve su prilike da će
i u budućnosti biti isto.

Plinkošenko je heroj Ukrajine. Jest da ga je  jebala slabokrvnost, ali samo povremeno. A mogla bi opet.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2429
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića' Empty Re: 'Pogriješio sam što sam u izbornoj noći odbio Plenkovića'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum