ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li Putin gadno pogriješio?

Go down

Je li Putin gadno pogriješio? Empty Je li Putin gadno pogriješio?

Post by RayMabus 20/2/2023, 10:14

Nije jok, pogodija je prston u govno. :^0

Je li Putin gadno pogriješio?

Je li Putin gadno pogriješio? 2Q==

Rusija nakon Ukrajine i Putina

Je li Putin gadno pogriješio? Lastpo10 by RayMabus Fri 23 Sep - 2:04

Šta želite da napravim ?

Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju.

Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima.

Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu.

Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176333
2014-04-11


Back to top Go down

Je li Putin gadno pogriješio? Empty Re: Je li Putin gadno pogriješio?

Post by RayMabus 20/2/2023, 10:22

Pola anđeoske hijerarhije su demoni.

Navuklo ga ko kondom. :^0 lol!

Premijer Bavarske: Rusija nije neprijatelj Europi

Je li Putin gadno pogriješio? Lastpo10 by RayMabus Sun 23 Jan - 9:40

Ja nisam anđeo čuvar kako me je Veber etiketirao nego anđeo znanja.

Ako je Rusija glupa NESTAT ĆE.



Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176333
2014-04-11


Back to top Go down

Je li Putin gadno pogriješio? Empty Re: Je li Putin gadno pogriješio?

Post by RayMabus 20/2/2023, 10:26

Lucifer: Ne, ne vidim promjene u ovom trenutku. Vidim izvore Svjetla u različitim dijelovima planeta. Vidim krugove Svjetla u različitim dijelovima, ali još uvijek nema opće promjene savjesti. Naprotiv, ako nastavite u tom smjeru, ovo održavanje čovječanstva će ući u ogroman debakl. Prirodni resursi će nestati. Što još mogu reći što već nisam rekao?

Sugovornik: Posljednje pitanje koje vam želim postaviti je sljedeće: ako imate neku posebnu poruku za nas vezanu uz neku temu koju nismo istražili, a treba je prenijeti i širiti zbog svoje važnosti.

Lucifer: Pa. Počet ću s porukom demona jer su oni to od mene tražili. Nemojte ovu riječ shvatiti kao moju, već kao njihovu poruku, i ne bojte se jer imate slobodnu volju, ali ja moram govoriti:


Vi ste pod našom moći; ne možete učiniti ništa da se obranite jer je vaš ego naša otvorena vrata prema vašim dušama. Vaše duše su naše, vaš ego nam ih daje, a malo je što možete učiniti. Predaj se sada jer nemaš drugog izbora. Uzaludno je boriti se protiv nas jer ste slabi.


Majstori svjetla, ja! – kažu – ako su nas neki pobijedili, svi bi nas morali pobijediti, ali tko je rekao da tako mora biti? Uvijek će biti posebnih duhova, ali ostali će pasti, ostali će pasti.


Pogledajte svoja lica, pogledajte svoja lica, pogledajte se u ogledalo, pogledajte se. Gledaj!

Sada ću reći kao Lucifer, kao anđeo za kojeg vjerujem da još uvijek jesam, posljednje riječi. I dalje vjerujem u tebe. I dalje vjerujem da možete nadvladati iskušenja. I dalje vjerujem da riječ duša osim duha znači i snaga. I dalje vjerujem u tvoju nutrinu. I dalje vjerujem da, kao što imate tu Očevu česticu, imate u sebi taj alat koji se zove Ljubav. A taj alat koji se zove Ljubav je jači od drugog koji se zove ego.

Ali morate se potruditi. Ne razmišljajte sebično u ovom trenutku kao duhovi, jer ako planet Sunce 3 nestane, znam da ćete se utjeloviti u drugim svjetovima, nastavit ćete kao duhovi, ali šteta je, jer ovaj planet ima povijest, ovaj planet ima ruševine, ovaj planet ima spise, ovaj planet ima umjetnička djela. Ovaj planet je identifikacija onoga što jeste, ovaj vas planet identificira. Šteta ga je izgubiti.

Znam da postoje Uzašli Majstori koji su rekli da su vezanosti dio uloga ega. Ne govorim o prilozima. Ja govorim o POŠTOVANJU, a vi ne poštujete planetu. Ovaj planet ima života, nije mrtav kao satelit koji nazivate Mjesec, ovaj planet ima života.

Morate shvatiti da ste vi neki paraziti koji se hrane s ove planete, ali na takav način, na takav način da je ubijate. Ali ovaj planet ima resurse za preživljavanje, jer je već preživio druge pokušaje istrebljenja. Zatim, šteta što ova tako lijepa rasa, homo sapiens sapiens, već nestaje.

Ne čini se moj koncept što ću reći, ali molim vas, borite se protiv zla. Borite se protiv zla u sebi. Borite se protiv samoživosti, mislite na druge. Ako prestanete misliti na sebe i počnete misliti na druge, svi ovi ministranti koji me prate bit će neplodni u svom poslanju.


:popcorn lol! :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 176333
2014-04-11


Back to top Go down

Je li Putin gadno pogriješio? Empty Re: Je li Putin gadno pogriješio?

Post by RayMabus 20/2/2023, 10:33

To ti je tako.

A ovo je lista za odstrijel :

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_elections_in_2023

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176333
2014-04-11


Back to top Go down

Je li Putin gadno pogriješio? Empty Re: Je li Putin gadno pogriješio?

Post by Ringo10 20/2/2023, 11:14

Pogrijesio jeste u ocekivanjima da ce sami Ukri srusiti Zelenog I vladu
Podcijenio stupanj indoktrinacije Ukra 
Hoce li ubuduce grijesiti?
Tesko da hoce
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Je li Putin gadno pogriješio? Empty Re: Je li Putin gadno pogriješio?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum