ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by vuksadinare 22/2/2022, 13:35

Noor wrote:
Ringo10 wrote:Nisu oni lagali

Donjeck i Lugansk su neovisne drzave po volji naroda i oni imaju pravo zvati bilo ciju vojsku ako hoce
je, je...tak su i Srbi govorili 90. i 91. za SAO Krajinu...
eno imaju svoju vladu koja i dan danas zasjeda u BG
tocno tako...

vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by vuksadinare 22/2/2022, 13:36

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
AlfaOmega wrote:
Koji? :)
rusi ne priznaju ukrajinsku naciju osim sluzbeno..ali usmeno i mitoloski ne..kao ni srbi hrvate koje smatraju srbima katolicke vjere..rusi smatraju ukrajince u stvari-ukrajiniziranim rusima
Priznaju  oni ukrajince ali ne i posjedovanje ruskih zemalja koje im je poklonio debil Lenjin
ne priznaju..odi na ruske forume...kao sto tebe srbi ne priznaju za hrvata...ono jesi hrvat ali korijenski si srbin
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Ringo10 22/2/2022, 13:39

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
rusi ne priznaju ukrajinsku naciju osim sluzbeno..ali usmeno i mitoloski ne..kao ni srbi hrvate koje smatraju srbima katolicke vjere..rusi smatraju ukrajince u stvari-ukrajiniziranim rusima
Priznaju  oni ukrajince ali ne i posjedovanje ruskih zemalja koje im je poklonio debil Lenjin
ne priznaju..odi na ruske forume...kao sto tebe srbi ne priznaju za hrvata...ono jesi hrvat ali korijenski si srbin
Imali su sporazum koji je problem rjesavao u njihovu korist ... i koji su i sami potpisali

A onda su na nagovor Amerikanaca sve to zajebali

Ko ih jebe sami pali sami se ubili.

Ja nemam prema njima ni grama empatije. Idioti

A Ukrajina ce zavrsiti kao dio ruske federacije ... i onda ce dobiti nazad i Donbas i Krim
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Hektorović 22/2/2022, 13:41

Ringo10 wrote:Imali su sporazum koji je problem rjesavao u njihovu korist ... i koji su i sami potpisali

A onda su na nagovor Amerikanaca sve to zajebali

Ko ih jebe sami pali sami se ubili.

Ja nemam prema njima ni grama empatije. Idioti

A Ukrajina ce zavrsiti kao dio ruske federacije ... i onda ce dobiti nazad i Donbas i Krim

Kao i Sarajevo sa Daytonom i Washingtonskim sporazumom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Hektorović 22/2/2022, 13:42

Ukrajinom kao i BiH upravljaju zapadne ambasade.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Ringo10 22/2/2022, 13:42

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Imali su sporazum koji je problem rjesavao u njihovu korist ... i koji su i sami potpisali

A onda su na nagovor Amerikanaca sve to zajebali

Ko ih jebe sami pali sami se ubili.

Ja nemam prema njima ni grama empatije. Idioti

A Ukrajina ce zavrsiti kao dio ruske federacije ... i onda ce dobiti nazad i Donbas i Krim

Kao i Sarajevo sa Daytonom i Washingtonskim sporazumom.
I Lisabonskim sporazumom koji je za Mujage bio najpovoljniji. Ali jebi ga, kad si previse alav na kraju imas Dodika i RS

Pravedno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Hektorović likes this post

Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Hektorović 22/2/2022, 13:42

BRITANSKI LORD DANNATT: Upali smo u Hercegovačku banku i uzeli novac! Trebamo progoniti sve koji se ne slažu s našom vizijom BiH
'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 O_106894_1024
Javnosti u Bosni i Hercegovini malo je poznato da je tada Richard Dannatt, današnji Lord Dannatt, odigrao ključnu ulogu u slučaju “Hrvatska samouprava” odnosno “Hercegovačka banka” te da je izdao naredbu da se izvrši napad u ovu banku.
“Pozadina toga, nakon završetka rata, prvi krug izbora održan je 1996. godine u Bosni i na zaprepaštenje međunarodne zajednice, tvrdolinijaška politika je pobijedila na izborima i ostala na vlasti. Vratio sam se u Bosnu četiri godine kasnije, kao zamjenik zapovjednika NATO-a kada je održan drugi krug izbora. A u drugom krugu izbora izabrani su umjereniji političari. Ipak, ono što smo primijetili u narednih nekoliko tjedana je da su tvrdolinijaši i dalje nastavili da ostvaruju moć, nismo mogli sasvim razumjeti zašto je to tako, sve dok nismo shvatili da tvrdolinijaši još uvijek kontroliraju veliki dio novca. Pratili smo novac koji su oni kontrolirali do sjedišta Hercegovačke banke u Mostaru i međunarodna zajednica je potpisala papir o preuzimanju te banke. Pa, možete potpisati papir, ali to zapravo ne znači reći da će vam neki dužnosnici dati kontrolu. Tako da se bojim da sam primijenio vojnu logiku i rekao, pa, ako ćemo preuzeti banku, jedini način da je preuzmemo je da to uradimo. Zato smo ujutro upali u banku, uklonili sve dokumente, sve fajlove, sve kompjutere. Da, upali smo u sefove i uzeli novac i drugu dokumentaciju koja je bila u sefovima. Koliko sam shvatio, to je slomilo moć tvrdolinijaša i izbjeglo potencijalni rascjep u Federaciji BiH, podjelu, koja bi mogla izvući hrvatski dio Federacije iz Federacije, a očuvalo je Federaciju. Tako ja shvaćam zašto smo uradili to što smo uradili i taj koristan rezultat. I da, ja sam zapovijedao tom operacijom i da, imam sliku koja se zove ‘Bosanski posao'”, svjedoči Lord Dannatt.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/britanski-lord-dannatt-upali-smo-u-hercegovacku-banku-i-uzeli-novac-trebamo-progoniti-sve-koji-se-ne-slazu-s-nasom-vizijom-bih-2627138
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by vuksadinare 22/2/2022, 13:44

....hrvati sad moraju molit boga da hdz ostane na vlasti..jer ako dođu gradZani na vlast i u hrvatskoj obrali su bostan na dvije strane..ni zoki ih spasiti ne moze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by vuksadinare 22/2/2022, 13:44

vuksadinare wrote:....hrvati sad moraju molit boga da hdz ostane na vlasti..jer ako dođu gradZani na vlast i u hrvatskoj obrali su bostan na dvije strane..ni zoki ih spasiti ne moze
mislim na hrvate u bh-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Ringo10 22/2/2022, 13:45

Hektorović wrote:Ukrajinom kao i BiH upravljaju zapadne ambasade.
MA Ukrajina nije drzava nego umjetna tvorevina. I u SSSR je bila umjetna tvorevina.

Nju je najbolje rasformirat i Zaadne oblasti Poljskoj ili ako hoce da budu samostalni neka budu, sve ostalo Rusiji. Mali dijelovi mozda Madjarskoj i Rumunjskoj

Ne moze ona opstat ... bez obzira na zelje i iluzije ustasoida oji u Ukrajini vide nekakav odraz Hrvatske i njene situacije iako to nema veze nikakve
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by epikur37 22/2/2022, 13:45

Hektorović wrote:Ukrajinom kao i BiH upravljaju zapadne ambasade.

Imaju iste šaptače i Sarajevo i Kijev.

Sarajevo je već debelo popušilo jer nije prihvatilo Kutiljerov plan, Kijev jer nije implementirao Minski. Po nagovoru istih.

Sad Sarajevo ide rušiti i Daytonski po nagovoru istih a to će biti i kraj tog besmislenog provizorija.

Hrvatska će naravno kao i Rusija, priznati HercegBosnu i intervenirati, na kraju i prisajediniti.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Ringo10 22/2/2022, 13:46

Hektorović wrote:BRITANSKI LORD DANNATT: Upali smo u Hercegovačku banku i uzeli novac! Trebamo progoniti sve koji se ne slažu s našom vizijom BiH
'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 O_106894_1024
Javnosti u Bosni i Hercegovini malo je poznato da je tada Richard Dannatt, današnji Lord Dannatt, odigrao ključnu ulogu u slučaju “Hrvatska samouprava” odnosno “Hercegovačka banka” te da je izdao naredbu da se izvrši napad u ovu banku.
“Pozadina toga, nakon završetka rata, prvi krug izbora održan je 1996. godine u Bosni i na zaprepaštenje međunarodne zajednice, tvrdolinijaška politika je pobijedila na izborima i ostala na vlasti. Vratio sam se u Bosnu četiri godine kasnije, kao zamjenik zapovjednika NATO-a kada je održan drugi krug izbora. A u drugom krugu izbora izabrani su umjereniji političari. Ipak, ono što smo primijetili u narednih nekoliko tjedana je da su tvrdolinijaši i dalje nastavili da ostvaruju moć, nismo mogli sasvim razumjeti zašto je to tako, sve dok nismo shvatili da tvrdolinijaši još uvijek kontroliraju veliki dio novca. Pratili smo novac koji su oni kontrolirali do sjedišta Hercegovačke banke u Mostaru i međunarodna zajednica je potpisala papir o preuzimanju te banke. Pa, možete potpisati papir, ali to zapravo ne znači reći da će vam neki dužnosnici dati kontrolu. Tako da se bojim da sam primijenio vojnu logiku i rekao, pa, ako ćemo preuzeti banku, jedini način da je preuzmemo je da to uradimo. Zato smo ujutro upali u banku, uklonili sve dokumente, sve fajlove, sve kompjutere. Da, upali smo u sefove i uzeli novac i drugu dokumentaciju koja je bila u sefovima. Koliko sam shvatio, to je slomilo moć tvrdolinijaša i izbjeglo potencijalni rascjep u Federaciji BiH, podjelu, koja bi mogla izvući hrvatski dio Federacije iz Federacije, a očuvalo je Federaciju. Tako ja shvaćam zašto smo uradili to što smo uradili i taj koristan rezultat. I da, ja sam zapovijedao tom operacijom i da, imam sliku koja se zove ‘Bosanski posao'”, svjedoči Lord Dannatt.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/britanski-lord-dannatt-upali-smo-u-hercegovacku-banku-i-uzeli-novac-trebamo-progoniti-sve-koji-se-ne-slazu-s-nasom-vizijom-bih-2627138
pa eto, to su nam nasi Zapadni prijatelji. Ali Hrvati su toliko zaludjeni Zapadom da tu lijeka nema
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by epikur37 22/2/2022, 13:46

vuksadinare wrote:....hrvati sad moraju molit boga da hdz ostane na vlasti..

mislim da možemo biti mirni po tom pitanju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by vuksadinare 22/2/2022, 13:47

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Ukrajinom kao i BiH upravljaju zapadne ambasade.

Imaju iste šaptače i Sarajevo i Kijev.

Sarajevo je već debelo popušilo jer nije prihvatilo Kutiljerov plan, Kijev jer nije implementirao Minski. Po nagovoru istih.

Sad Sarajevo ide rušiti i Daytonski po nagovoru istih a to će biti i kraj tog besmislenog provizorija.

Hrvatska će naravno kao i Rusija, priznati HercegBosnu i intervenirati, na kraju i prisajediniti.


..osaim ako gradZani ne dođu na vlast i u hrvatskoj..jerbo kak se kuha nisu iskljuceni ni prijevremeni izbori..a bogami kuhaju i nogicu plernkiju unutar hdz-a..ako ne promjeni ili primjeni to i to..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by AlfaOmega 22/2/2022, 13:49

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
AlfaOmega wrote:
Koji? :)
rusi ne priznaju ukrajinsku naciju osim sluzbeno..ali usmeno i mitoloski ne..kao ni srbi hrvate koje smatraju srbima katolicke vjere..rusi smatraju ukrajince u stvari-ukrajiniziranim rusima
Priznaju  oni ukrajince ali ne i posjedovanje ruskih zemalja koje im je poklonio debil Lenjin
:tu

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by vuksadinare 22/2/2022, 13:49

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:....hrvati sad moraju molit boga da hdz ostane na vlasti..

mislim da možemo biti mirni po tom pitanju.
e moj epi..tesko...plenki ej u nevolji..cacic jebeno ucjenjuje javio se hrebak a zekan sad rajse ne bi da ga vezu..uz hdz...a dobar dio nezadovoljnika vrije i s razlogom kontra plenkija i trazi rekonstrukciju vlade..ako plenki pristane na ove ucjene gotov je..nema vise autortitet...ekipa ce se osilit a to znaci i njegov kraj na celu stranke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Ringo10 22/2/2022, 13:51

AlfaOmega wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
rusi ne priznaju ukrajinsku naciju osim sluzbeno..ali usmeno i mitoloski ne..kao ni srbi hrvate koje smatraju srbima katolicke vjere..rusi smatraju ukrajince u stvari-ukrajiniziranim rusima
Priznaju  oni ukrajince ali ne i posjedovanje ruskih zemalja koje im je poklonio debil Lenjin
:tu
Ma vratit ce Rusi sve. Poceo je taj proces jos sa Krimom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by AlfaOmega 22/2/2022, 13:51

Ringo10 wrote:
Hektorović wrote:Ukrajinom kao i BiH upravljaju zapadne ambasade.
MA Ukrajina nije drzava nego umjetna tvorevina. I u SSSR je bila umjetna tvorevina.

Nju je najbolje rasformirat i Zaadne oblasti Poljskoj ili ako hoce da budu samostalni neka budu, sve ostalo Rusiji. Mali dijelovi mozda Madjarskoj i Rumunjskoj
Jedino logično rišenje. Porediti Ukre sa Hrvatima koji postoje od vakada je debilno. Ak ćemo Ukre porediti i sa jednim ovdašnjim narodom, meremo samo sa Bošnjacima jerbo je rič o vištačkoj etno-tvorevini. Političkoj, da budemo točniji. I jedne i druge zapad stvorija radi geo-političkih ambicija.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Hektorović 22/2/2022, 13:52

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Ukrajinom kao i BiH upravljaju zapadne ambasade.

Imaju iste šaptače i Sarajevo i Kijev.

Sarajevo je već debelo popušilo jer nije prihvatilo Kutiljerov plan, Kijev jer nije implementirao Minski. Po nagovoru istih.

Sad Sarajevo ide rušiti i Daytonski po nagovoru istih a to će biti i kraj tog besmislenog provizorija.

Hrvatska će naravno kao i Rusija, priznati HercegBosnu i intervenirati, na kraju i prisajediniti.

Pa isti likovi idu iz jedne ambasade u drugu, ionako smo pod istim odsjekom u state departmentu.

Tuđman bi to napravio, jasno. 

Današnji državni vrh se ipak nebi zamjerao Angloamerima, pa makar se radilo o 10% Hrvatskog nacionalnog korpusa.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by vuksadinare 22/2/2022, 13:52

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:....hrvati sad moraju molit boga da hdz ostane na vlasti..

mislim da možemo biti mirni po tom pitanju.
plenki je sam kriv..sve te bezveznjakovice i mufljoze sam je postavio i sad  ga kostaju..davno sam rekao da ce plenkija glave doci njegovi ljudi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by vuksadinare 22/2/2022, 13:53

Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:
Ringo10 wrote:
Priznaju  oni ukrajince ali ne i posjedovanje ruskih zemalja koje im je poklonio debil Lenjin
:tu
Ma vratit ce Rusi sve. Poceo je taj proces jos sa Krimom.
..heh..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 4 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum