ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 9 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Hektorović 23/2/2022, 00:06


Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 9 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by RayMabus 23/2/2022, 00:14

Hrvatska je već sad dobila ono šta je bitno jer mi to gledamo kroz prizmu Bosne i Komšića.

Rusiji sankcije, Vučic i ostali koji su se lizali s Putinom isto pod povečalom i sankcije, Sarajevo na aparatima jer im ovaj to može napravit i u BiH a ja san nadrkan i ne želin vilajet Bosnu pa će se to ako ne bude po mome raspast po ovakvom scenariju.

Ujedno Rijeka postaje ulaz nafte i plina za srednju Europu a Austrija popušila svoj plan da preko plina komandira Hrvatskoj i drugima jer joj iz Njemačke dolaze velike količine ruskog jeftinog plina.

Uglavnom nama je sve super posloženo. Tv i kokice i opusti se i uživaj.

Ovo šta sad visi u zraku di su točno granice, to je Putin namjerno ostavija da se ne zna di su pa ako ovi šta pokušaju on će cijeli Donjeck i Lugansk stavit pod kontrolu, može odma a može ih godinama držat na iglama oću neću sad ću možda ću sutra itd i uglavnom izluđivat ih i nitko neće investirat tamo, dakle ruši im ekonomiju a ne mogu ni u NATO ni u EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 9 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by RayMabus 23/2/2022, 00:35

Srbija može zaboravit koketiranje s Rusijom pa može zaboravit da će se kod njih naoružavat a ono može al onda ćemo ih ekonomski uništit ( Tarabići ).

Evo jedna prigodna za Srbiju od galaktičke federacije i od mene osobno koji sam tamo u samom vrhu kad je ova planeta sad u pitanju :

RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.' - Page 9 Empty Re: 'Tenkovi su krenuli.Invazija je pocela.Ovo je mracno jutro za Europu.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum