ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by aben 3/18/2016, 20:07

mativka wrote:


Meni je sve OK!  cheers sunny

Što se tiče raspada, konačno je samo jedno :) Dok živiš, prilagođavaš se promjenama. A sve su to samo mijene, i tako u krug :)

Hmm, zašto se meni sviđa crveni ruž ?! :) 
Zašto razmišljaš na takav način? Meni je elegancija spojena s crvenim ružem uvijek odlična kombinacija (pogotovo ako je odjeća tamnije boje).
Uostalom, sva odjeća i ostalo, su samo pomagala u slučajevima kada se čovjek osvijesti od slijepe strasti.

Al, tvoje tijelo (kako si sam rekao), otkazuje poslušnost :D Kako bih ti išta mogla zamjeriti?!  ;) :x

Jel ti to ok? :)
prilagođavan se, al nije isto ja i moje tijelo. moje potribe su na prvome mestu, a potribe tijela (su bile) na zanjen. možda me ne razumiš jer si mloda, pa ti sve rodi kako navijena urica :)
uf, ka se sitin ča sun mu sve zno roditi, ko da ni moje:)

ne razumin boldano, ka se odlipi od strasti? u smislu, kad mu hormoni prestanu divljati?

eh, ti si još u seks fazi, sad aludiraš na afričku šljivu:)

a to mi ni okej!

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 3/18/2016, 20:24

aben wrote:
prilagođavan se, al nije isto ja i moje tijelo. moje potribe su na prvome mestu, a potribe tijela (su bile) na zanjen. možda me ne razumiš jer si mloda, pa ti sve rodi kako navijena urica :)
uf, ka se sitin ča sun mu sve zno roditi, ko da ni moje:)

ne razumin boldano, ka se odlipi od strasti? u smislu, kad mu hormoni prestanu divljati?

eh, ti si još u seks fazi, sad aludiraš na afričku šljivu:)

a to mi ni okej!
Abende, zašto želiš da mi obrazi puknu od crvenila?! :) Nije od ruža i tih aluzija, već mi neugodno :) 

Nisam ni ja baš tako mlada, al pomisliti ću da se u životu nisi štedio :D 

Na moje boldano si zapravo odgovorio rekavši da tijelo i duh su odvojene potrebe stopljene u osobno jedinstvo :) Tako nekako mislim :) Pod potrebom smatram sve ono što je prirodno dato. Tjelesno je nešto materijalno, koje se može vješto manipulirati, prilagođavati, svjesno, promišljeno.

Pa, i šljiva je pomagalo, zar ne?
Zašto ti nije ok, meni je sve ok, ukoliko povoljno utječe na čovjeka :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by frakcija 3/19/2016, 00:25

ili ne biti.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 3/19/2016, 07:45

Pitanje je sad :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 6/24/2016, 21:35

mativka wrote:..Osim možda pitanja, što određuje jedinku, danas...?!
mišljenje o svemu i svačemu, nekad je za to znao uzak krug ljudi al s društvenim mrežama znaju svi...zato i toliko idiotluka, glupost se širi ko zarazna bolest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 6/24/2016, 22:14

ebenica wrote:
mativka wrote:..Osim možda pitanja, što određuje jedinku, danas...?!
mišljenje o svemu i svačemu, nekad je za to znao uzak krug ljudi al s društvenim mrežama znaju svi...zato i toliko idiotluka, glupost se širi ko zarazna bolest.
Glupost je oduvijek postojala, samo su neki bili pošteđeni i mogli sakriti. Ne bih rekla, da se s razvojem društvenih mreža razvija i ljudska glupost, više sam od onih koji misle da se samo razotkriva.
Misao je oduvijek postojala, u bilo kojem obliku izražena. S obzirom na oblike, misao se raspoznavala.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 6/24/2016, 22:52

mativka wrote:
ebenica wrote:
mativka wrote:..Osim možda pitanja, što određuje jedinku, danas...?!
mišljenje o svemu i svačemu, nekad je za to znao uzak krug ljudi al s društvenim mrežama znaju svi...zato i toliko idiotluka, glupost se širi ko zarazna bolest.
Ne bih rekla, da se s razvojem društvenih mreža razvija i ljudska glupost
pitala si, dobila si odgovor..što bi ti rekla ili ne bi nema nikakve veze s mojom kratkom rečenicom, odlika gluposti je između ostalog i to, mišljenje i svemu i svačemu na osnovi skoro pa ničeg napisanog, ili u jako kratkim crtama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 6/24/2016, 22:56

ebenica wrote:
pitala si, dobila si odgovor..što bi ti rekla ili ne bi nema nikakve veze s mojom kratkom rečenicom, odlika gluposti je između ostalog i to, mišljenje i svemu i svačemu na osnovi skoro pa ničeg napisanog, ili u jako kratkim crtama.
Nego, kako si ti? :)
Razumijem te, smatraš da u dvije, tri riječi možeš strpati svu glupost mišljenja.:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 6/29/2016, 20:09

mativka wrote:Razumijem te
nemoj se drogirat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 7/1/2016, 17:36

ebenica wrote:
nemoj se drogirat.
Ja barem imam izgovor, a koji je tvoj?! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 7/1/2016, 20:57

mativka wrote:
ebenica wrote:
nemoj se drogirat.
Ja barem imam izgovor, a koji je tvoj?! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 7/1/2016, 21:06

Ne razumijem :)
Mislim,....znaš,...kada već nešto koristiš onda treba da te digne, a ne spusti. Ali, sve si onako mislim, vrijeme je da prestaneš koristiti to što koristiš, vidiš da ti nije dobro od toga, ma što to bilo :)
Daj nešto veselo, pa makar i na silu. Autosugestija je odlična stvar :)
Kakva depra, kakve gluposti?!
Baš sam si danas postavila jedno pitanje, a glasi ovako: da li su ljudi koji su svjesniji od ostalih, prolaznosti života, sretniji ili...manje sretniji...ili jako sretni tj. tužniji. Tužniji u smislu što su primorani na neki način biti dio ostalih koji nisu svjesni prolaznosti svih nas....Mislim, ako me itko razumije što sam poželjela reći... scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 7/1/2016, 21:17

mativka wrote: da li su ljudi koji su svjesniji od ostalih, prolaznosti života, sretniji ili...manje sretniji...ili jako sretni tj. tužniji. 
najtužniji su oni s najvećim osmjehom...ionak neš shvatit pa me više nemoj ni zamarat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 7/1/2016, 21:23

ebenica wrote:
mativka wrote: da li su ljudi koji su svjesniji od ostalih, prolaznosti života, sretniji ili...manje sretniji...ili jako sretni tj. tužniji. 
najtužniji su oni s najvećim osmjehom...ionak neš shvatit pa me više nemoj ni zamarat.
Kako ne bih?! :)
Tj. nevjerojatna je činjenica da nakon toliko vremena odmora od tebe, još uvijek si u stanju mi dići tlak na 200 (najmanje).
Brojim.....
Ali, uvijek gledam na ljepšu stranu, ako me tlak opali - riješila sam se tebe :) cheers
Budaletino jedna! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 7/1/2016, 21:41

A, ljuta sam sada.
No, nema veze. Ponoviti ću pitanje, možda netko i odgovori bez bildanja svog ega. :)

Da li su ljudi koji su svjesniji od ostalih, prolaznosti života, sretniji ili...manje sretniji...ili jako sretni tj. tužniji. ?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 10/14/2016, 18:01

Ponovilo mi se u glavi jedno pitanje koje mi se s vremena na vrijeme postavlja. Upravo u toj želji biti dobar, biti dio, biti kolegijalan....(opet unazad dva tjedna postavila sam si isto pitanje u različitim situacijama, mjestu, vremenu)..
Solidarnost...
Osoba sam koja uvijek da sve od sebe po bilo koju cijenu. 
Jesam li ja konstantni idiot u vremenu svog postojanja koji nema cijene?
Primjerice, od ljudi sam koji drže do običaja...ali isto tako tih nepisanih pravila vraćanja istom mjerom. 
Na žalost, uvijek mi se događa to da dajem previše jer ljudi uvijek iznalaze različite izgovore za ne radnju...
Kakav čovjek treba biti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Maria 10/15/2016, 11:54

mativka wrote:Svjedoci smo borgovskog stanja u društvu. I ne znam što bih više napisala.....Osim možda pitanja, što određuje jedinku, danas...?!

Pozdrav :shy za mene ste vi grupa u koju se moram uklopiti. E sad , kako ne biti nametljiv, ne mahati repom, a dobiti neku interakciju?  :L
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 10/15/2016, 12:09

Mora se samo umrijet, jeb'lo te moranje, k'o da nes na silu radis, i jebala te interakcija da te jeb'la, kakva je to rijec, kaj to znaci? Ak os pisat pishi, ako nes ko te iebe...eto uklopljena si, sad lezi i pravi se mrtva bolji trik od mahanja repom:P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 10/15/2016, 12:41

Interakcija se najbolje ostvaruje uz lipi joint... Eto, plain and simple...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 10/15/2016, 13:21

Dobrodošla Alice :) Nadam se da nećeš biti ukalupljena :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Maria 10/15/2016, 13:30

mativka wrote:Dobrodošla Alice :) Nadam se da nećeš biti ukalupljena :)

Hvala autorice teme  , to  je baš bilo moje pitanje, iako pomalo i retoričko,  uklopljena a ne ukalupljena ? pirat
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 10 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum