ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Page 9 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by night sky 15/3/2016, 21:45

recimo da smo svi potrošna roba....

a istina.... jedna svima vidljiva i ona druga. prva se sa svima dijeli dok drugu sa odabranima, srodnim dušama... problem nastaje kad se osobna istina nasilno nameće kao najreleantniji dokaz istine same....
dualnost.... u svemu i svugdje.... sve što jeste.

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by kic 15/3/2016, 21:48

night sky wrote:recimo da smo svi potrošna roba....

a istina.... jedna svima vidljiva i ona druga. prva se sa svima dijeli dok drugu sa odabranima, srodnim dušama... problem nastaje kad se osobna istina nasilno nameće kao najreleantniji dokaz istine same....
dualnost.... u svemu i svugdje.... sve što jeste.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by night sky 15/3/2016, 22:54

zato život i jest moguć jedino u sivoj zoni-lovi se sa svih strana, bar ogromna većina , dok oni koji plasiraju-donosioci istina, dolaze iz dviju krajnosti koje isto sačinjavaju. a nitko sa stopostotnom sigurnošću ne može reći što istina doista jest, jer je niti nema (da li?).... i u tome se sastoji sva ljepota življenja na zemlji.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by kic 15/3/2016, 23:05

ljepota je u tome što nitko ne zna što će sutrašnji dan donijeti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by night sky 15/3/2016, 23:11

to je bio sarkazam ali.... nek ti bude.... smišljaš dobre nazive pdf-ova. onaj prošli sa vip-a je bio sjajan-i istinit :D, a duhovitost cijenim....

noć :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by kic 15/3/2016, 23:14

a ništ, nesporazumi su česti na 4umu.. promili? je, sumnjam da mnogi ližu bocu, samo sumnjam :^^ well noć..

ajme sad sam poslušao alice in chains s novim vokalom, sranjesranjesranje
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by aben 16/3/2016, 09:08

mativka wrote:Pa ne znam, ja volim imati crveni ruž, s kojim je doista nezgodno ako ga popravljaš bez ogledala (na brzinu) :)

Ja ljude prihvaćam u skladu s mojim mjerilima, bez obzira na grešku. Isto tako, da se narodski izrazim: svaki lonac ima svoj poklopac :) Ali i s ljudima koji mi ne odgovaraju nisam bezobrazna, samo ih stavim na distancu i želim im sve najbolje. 

Svatko je za nekoga smeće. I ako malo bolje pogledaš u skladu s određenim standardima, i smeće se razvrstava :D 
U konačnici dođeš do zaključka da je smeće itekako poželjno jer se može reciklirati, mislim....u skladu s svojim svojstvima :) 

Šalim se malo, iako ima u tome misli koje su s osmjehom pisane :) 

I smeće iza sebe ima svoju priču. Ako u grubo gledamo, smeće je produkt odbaćenosti. Imao je svoju namjenu koju su ljudi iskoristili i danas je problem: kud s tolikim smećem :D
Pada mi trenutno svašta na pamet vezano uz pojam smeća. No, neću u daljnju analizu jer ću postati tužna, a to ne volim....

Svi smo mi smeće.....

Ne bih rekla da je to samo solipsizam..ma, ja i moja promišljaja nigdje ne pripadamo :)

Jesi li ti smeće? ;)
možda i jes polako za smeće, tijelo mi otkazuje poslušnost. godinama sun samo uzimo odnjega, i sa se raspado ko socijalistička društva:(


crvena šminka? seksipilno je ono ča posićo na seks. recimo, uredna kosa i odjeća su elegantne, al rasčupana kosa i poderana roba su seksi. crvene usne posićaju na prokrvljene sudove zbog pušenja i zoto se muškima sviđaju. dobro, ljudi ne razmišljaju u stilu- gle one žene, upravo je nekome popušila- al u osnovi, to je poruka koju šalješ. jel ti to ok?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by aben 16/3/2016, 09:21

kic wrote:a ništ, nesporazumi su česti na 4umu.. promili? je, sumnjam da mnogi ližu bocu, samo sumnjam :^^ well noć..

ajme sad sam poslušao alice in chains s novim vokalom, sranjesranjesranje
je li brod ki se vroti nase u luku nakon dvadesetogodišnjeg vijaza i komu su mornori zaminili svaku dasku zbog dotrajalosti, isti brod ki je isplovi prije dvadeset godin?

layne je tužna priča. al možda i ovi novi obilježu dici dvadesete ko ča su nami devedesete.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by kic 16/3/2016, 11:55

hah to je onaj stari paradoks identiteta, Layne sigurno kvalitativno gledano nije daska koju se može zamijeniti, ali to su sve bezazlene rasprave trenutno dok jednom ne bude moguća transplatacija mozga..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by aben 16/3/2016, 12:10

got me wrong...https://www.youtube.com/watch?v=eRx7QdT8EZA

identitet aic san cilja, ne želin da prestanu postojati, samo da se možda nazovu aic2 da ih se ne bi nepravedno uspoređivalo:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by kic 16/3/2016, 12:13

aic2, potpisujem-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by kic 16/3/2016, 19:20

btw kuzim sta os rec, i ovi danasnji aic naprave kvalitetnu svirku, slazem se..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 16/3/2016, 19:31

Bah, novi AIC kao AIC mi je... bespotreban.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by kic 16/3/2016, 19:55

ah marry me veg :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 16/3/2016, 20:03

:^0 
Vjera mi brani. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by kic 16/3/2016, 20:39

was worth a try though :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 16/3/2016, 21:02

:^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 18/3/2016, 17:43

night sky wrote:zato život i jest moguć jedino u sivoj zoni-lovi se sa svih strana, bar ogromna većina , dok oni koji plasiraju-donosioci istina, dolaze iz dviju krajnosti koje isto sačinjavaju. a nitko sa stopostotnom sigurnošću ne može reći što istina doista jest, jer je niti nema (da li?).... i u tome se sastoji sva ljepota življenja na zemlji.
Sky, uvijek te lijepo vidjeti  cheers

Što se tiče istine, ona je gotovo uvijek subjektivne prirode, tako da bih rekla da postoji. No, da li se kao takva uvažava i prihvaća vjerodostojnom?!  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 18/3/2016, 18:02

aben wrote:
možda i jes polako za smeće, tijelo mi otkazuje poslušnost. godinama sun samo uzimo odnjega, i sa se raspado ko socijalistička društva:(


crvena šminka? seksipilno je ono ča posićo na seks. recimo, uredna kosa i odjeća su elegantne, al rasčupana kosa i poderana roba su seksi. crvene usne posićaju na prokrvljene sudove zbog pušenja i zoto se muškima sviđaju. dobro, ljudi ne razmišljaju u stilu- gle one žene, upravo je nekome popušila- al u osnovi, to je poruka koju šalješ. jel ti to ok?

Meni je sve OK!  cheers sunny

Što se tiče raspada, konačno je samo jedno :) Dok živiš, prilagođavaš se promjenama. A sve su to samo mijene, i tako u krug :)

Hmm, zašto se meni sviđa crveni ruž ?! :) 
Zašto razmišljaš na takav način? Meni je elegancija spojena s crvenim ružem uvijek odlična kombinacija (pogotovo ako je odjeća tamnije boje).
Uostalom, sva odjeća i ostalo, su samo pomagala u slučajevima kada se čovjek osvijesti od slijepe strasti.

Al, tvoje tijelo (kako si sam rekao), otkazuje poslušnost :D Kako bih ti išta mogla zamjeriti?!  ;) :x

Jel ti to ok? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Guest 18/3/2016, 18:02

kic wrote:ah marry me veg :^^
Al ga admini trolaju :D ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by aben 18/3/2016, 20:07

mativka wrote:


Meni je sve OK!  cheers sunny

Što se tiče raspada, konačno je samo jedno :) Dok živiš, prilagođavaš se promjenama. A sve su to samo mijene, i tako u krug :)

Hmm, zašto se meni sviđa crveni ruž ?! :) 
Zašto razmišljaš na takav način? Meni je elegancija spojena s crvenim ružem uvijek odlična kombinacija (pogotovo ako je odjeća tamnije boje).
Uostalom, sva odjeća i ostalo, su samo pomagala u slučajevima kada se čovjek osvijesti od slijepe strasti.

Al, tvoje tijelo (kako si sam rekao), otkazuje poslušnost :D Kako bih ti išta mogla zamjeriti?!  ;) :x

Jel ti to ok? :)
prilagođavan se, al nije isto ja i moje tijelo. moje potribe su na prvome mestu, a potribe tijela (su bile) na zanjen. možda me ne razumiš jer si mloda, pa ti sve rodi kako navijena urica :)
uf, ka se sitin ča sun mu sve zno roditi, ko da ni moje:)

ne razumin boldano, ka se odlipi od strasti? u smislu, kad mu hormoni prestanu divljati?

eh, ti si još u seks fazi, sad aludiraš na afričku šljivu:)

a to mi ni okej!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen - Page 9 Empty Re: Biti dio grupe, svijesti...biti prihvaćen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum