ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorija zavjere - Let na Mjesec

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 20:57

veber wrote:
RayMabus wrote:Imam poznanika koji je bio vantijelesno na Mjesecu i vidio svojim očima ono šta potvrđuju i moji iz Galaktičke federacije.

Postojale su određene baze na Mjesecu uglavnom rudarskog tipa i sami vanzemaljci su ih razmontirali pošto ljudi sad idu na Mjesec.

Rusi i Amerikanci su imali tajne misije na Mjesec jer su ugledali srušeni svemirski brod. Taj brod su ti vanzemaljci također uklonili s Mjeseca.

Zato tolika šutnja Rusa vezano uz ovo. Znaju da Amerika nije bila s Apolo 11 na Mjesecu a surađivali su oko slanja zajedničke posade da se spusti na Mjesec i istraži taj brod. Ta se misija zvala Apolo 20.
kaj koristiš?
daj preporuku,
Imam ja svoje izvore ppodataka.

Da raščistimo tu priču sa Apolom jednom zauvijek.

1969 godina Apolo 11 

Nisu sletili , to je izrežirano.

Od 1969 do 1972 bilo je sedam slijetanja i pet slijetanja s ljudima na Mjesec

Apolo 11 nije dakle bilo ih je najviše četiri.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Apollo_program

Nakon toga prekidaju program a lik tvrdi da su 1976 išli Rusi i Amerikanci zajedno da istraže.taj svemki brod.

To je točno.

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by danni1 23/5/2020, 20:59

Ringo10 wrote:Ovdje se razglaba o NLO fenomenu, o vanzemaljcima koji su došli iz drugih dijelova svemira

A zaboravili smo zemaljska takozvana dostignuća 

JA već dugo ne vjerujem da su ljudi bili na Mjesecu i mislim da je pored one namještaljke zvane September Eleven ili 9-11, najveća prijevara u povijesti

Ne znam hoće li nekoga zanimati ali pogledajte ovih par fotografija. I recite mi da je ovo čudo, ova skalamerija od folije, kartona, šperploče i selotejpa  slijetalo na Mjesec

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS11-40-5922


Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS14-66-9254HR

Neka vjeruje ko u šta hoće ali ja mislim da vladari iz sjene toliko lažu ovo tupavo čovječanstvo da je to tragedija
Ajd nemoj.

Daj stvarno. Nemoj srat bezveze.

Ova idiotska tema je več bila. I to priglupo blesiranje o kartonu i selotejpu.

Kad izađeš iz zemljine atmosfere sve što trebaš je skafander i raketni motor pričvrščen za dupe da ugodno putuješ svemirom. Ne trebaš 100t čelika oko sebe.

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by veber 23/5/2020, 21:05

RayMabus wrote:
veber wrote:
RayMabus wrote:Imam poznanika koji je bio vantijelesno na Mjesecu i vidio svojim očima ono šta potvrđuju i moji iz Galaktičke federacije.

Postojale su određene baze na Mjesecu uglavnom rudarskog tipa i sami vanzemaljci su ih razmontirali pošto ljudi sad idu na Mjesec.

Rusi i Amerikanci su imali tajne misije na Mjesec jer su ugledali srušeni svemirski brod. Taj brod su ti vanzemaljci također uklonili s Mjeseca.

Zato tolika šutnja Rusa vezano uz ovo. Znaju da Amerika nije bila s Apolo 11 na Mjesecu a surađivali su oko slanja zajedničke posade da se spusti na Mjesec i istraži taj brod. Ta se misija zvala Apolo 20.
kaj koristiš?
daj preporuku,
Imam ja svoje izvore ppodataka.

Da raščistimo tu priču sa Apolom jednom zauvijek.

1969 godina Apolo 11 

Nisu sletili , to je izrežirano.

Od 1969 do 1972 bilo je sedam slijetanja i pet slijetanja s ljudima na Mjesec

Apolo 11 nije dakle bilo ih je najviše četiri.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Apollo_program

Nakon toga prekidaju program a lik tvrdi da su 1976 išli Rusi i Amerikanci zajedno da istraže.taj svemki brod.

To je točno.
kaj konzumiraš u doba korone?
hors izaziva trenutnu ovisnost.
koks ti je lila.
metadoni, ketadoni?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 21:39

marcellus wrote:btw. američko spuštanje na mjesec su potvrdili rusi, kinezi i svi ostali koji imaju radare, teleskope i pičke materine.

Rusi bi prvi dreknuli da je to fejk da su to mogli reć.

a lunar rover i zastava su još uvijek na mjesecu i ko ima dosta jak teleskop ih je slobodan i danas pogledat.
Ne laži

https://www.google.com/amp/s/www.dailymail.co.uk/news/article-7269745/amp/Satellite-images-items-left-Apollo-11-moon-landing-site-50-years-later.html

https://www.express.co.uk/news/science/1140849/NASA-Moon-landing-flag-Apollo-11-why-flag-wave-flap-NASA-hoax-conspiracy


Nema zastavice od Apolo 11 dok se od Apolo 12 , 16 i 17 vide još tamo kako stoje uspravno.

Apolo 11 jje laž.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 21:41

Vide se sve zastavice osim zastave Apolo 11 a to je prva ta misija.

Reka san vam da je Apolo 11 laž.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 21:47


Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 220px-Buzz_salutes_the_U.S._Flag
Buzz Aldrin salutes the first American flag erected on the Moon, July 21, 1969 (photo by Neil Armstrong)

The Lunar Flag Assembly (LFA) was a kit containing a flag of the United States designed to be erected on the Moon during the Apollo program. Six such flag assemblies were planted on the Moon. The nylon flags were hung on telescoping staffs and horizontal bars constructed of one-inch anodized aluminum tubes. The flags were carried on the outside of the Apollo Lunar Module (LM), most of them on the descent ladder inside a thermally insulated tubular case to protect them from exhaust gas temperatures calculated to reach 2,000 °F (1,090 °C). The assembly was designed and supervised by Jack Kinzler, head of technical services at the Manned Spacecraft Center (MSC) in Houston, Texas. Six of the flags (including one for Apollo 13 which was not planted on the Moon) were ordered from a government supply catalog and measured 3 by 5 feet (0.91 by 1.52 m); the last one planted on the Moon was the slightly larger, 6-foot (1.8 m)-wide flag which had hung in the MSC Mission Operations Control Room for most of the Apollo program.



Background




Design




Flags deployed




Current statusEdit



Since the nylon flag was purchased from a government catalog, it was not designed to handle the harsh conditions of space. Some experts theorize that the colors of some flags may have turned white due to sunlight and space radiation, or that the fabric might have disintegrated entirely.[18] A review of photographs taken by the Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) indicates that flags placed during the Apollo 12, Apollo 16, and Apollo 17 missions were still standing as of 2012.[12] Due to the resolution of the LRO cameras, shadows from the fabric of the flag can be seen but the pole cannot, showing that the flags did not disintegrate entirely.[19]

A photo review of the Apollo 11 site shows that Aldrin's observation that the flag fell over was likely correct, as no flag was seen in the images.[20] As of 2012, experts were unable to determine if the Apollo 14 and Apollo 15 flags were still standing.[21]










RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 21:51

Apolo 12 , 16 i 17 zastave još stoje


Apolo 11 , 14 i 15 nema zastave.

Apolo 11 se nije desio.

1976 je bila tajna misija zvana Apolo 20 i zajednička sa Rusima da istraže tu olupinu svemirskog broda. Tad znam da su sletili al za Apolo 11 znam da nisu.

Dakle Apolo 11 je laž a Apolo 12 nije jer su zabili zastavu.

Amerikanci su lagali za to prvo slijetanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 22:06

Apolo 11 , sedmi mjesec 1969

Apolo 12 , jedanojsti mmjesec 1969

Dakle četiri mjeseca nakon Apola 11

Apolo 11 se nije desio nego je izrežiran a to je napravljeno zato šta su utukli puste pare u taj program i bojali su se smrtnih posljedica i onda su izrežirali to prvo slijetanje koje se nikad nije desilo na način da je čovjek hodao po Mjesecu i to su objavili i svi oduševljeni i odma je išao Apolo 12 sa manjim pritiskom i ako poginu opet ljudi će reči reči oni prvi su ipak kročili pa pare nisu bačene i opet Amerika uspješna nacija


Od straha od reakcije a šta ako poginu prvo slijetanje je izrežirano i nije se desilo a drugo je stvarno.

Apolo 12 je prvo slijetanje ljudi na Mjesec.

Zastava još i dan danas stoji. 

Zastave Apola 11 nema niđe. Nema je jer je nikad nije ni bilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 22:25

Imate još kakvih glupih pitanja na koje vam tribaju odgovori a da ih istražim pošto znam šta znam i to je točno tako a onda su ugledali vanzemaljsku bazu i olupinu vanzemaljskog broda pa su prekinili te programe 1972 i u tajnosti skupa s Rusima zajednički to istraživali.

Jedna rasa Greysa s jedne planete se bavi rudarstvom i tu imaju baze i tu su već nekoliko stoljeća. Radi se o istoj rasi koja je pala u Roswelu.

Oni su se pokupili , sve razmontirali i sad tamo ništa od njihovih tragova.

Zato su i prekinite misije Apola a u osnovi su nastavljene tajno skupa s Rusima da snime i pokušaju doć do dijelova olupine.

1976 misija Apolo 20 , znam pouzdano da su Rusi i Amerikanci zajedno sletili i šetali po Mjesecu.

To su te NASA šeme i njihove igrice.

Apolo 12 je prva misija di su se oni stvarno spustili i zabili zastavu i desila se četiri mjeseca nakon izrežirane misije Apolo 11 di nisu se spustili nego je izrežirano.

Razlog zašto je izrežirano je strah od toga da ako poginu da će američki narod i sva svjetska javnost optužit američku vladu za smrt i neuspjeh.

Radi se o klasičnoj false flag operaciji.

Nakon šta su to izveli pritisak javnosti je bio manji i odma je išla druga misija s ciljem da stvarno slete pa ako i poginu nije šteta jer su izveli prvu lažnu koja je prošla uspješno za javnost.

Apolo 12 je sletio , zabio zastavu i to je stvarno prvo čovjekovo šetanje po Mjesecu a ne Apolo 11 koji je snimljen u studiju tj scene šetanja po Mjesecu iako je let Apola 11 bio al nije bilo tog završnog čina nego su pripremili snimljeno sve kad se ovi vrate i to plasirali a u međuvremenu odma poslali novu misiju Apolo 12 koja je sad imala zadatak da sleti i prošeta no s manjim pritiskom ako im se šta desi.

Da su poginili ovi prvi to bi se sva američka i svjetska javnost obrušila na njih. U pitanje bi došlo i finaciranje tih skupih letova. Zato su morali izvest lažno uspješno slijetanje pa tek onda i stvarno.

Apolo 11 false flag operacija

Apolo 12 stvarno prvo slijetanje ljudi na Mjesec.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 22:49

Tajni snimci misije Apola 20 iz kolovoza 1976 i to je američko ruska misija

Na snimci je olupina svemkrskog broda. Ovo oni ne znaju al znam ja a riječ je o rasi koja je na Mjesecu sve donedavno rudarila i rasi koja se srušila u Roswelu.

Letjelica je pala prije pesto godina. Pokupili su je da je ljudi ne istražuju kao šta su pokupili svu opremu i razmonitrali svoju bazu na Mjesecu iz istog razloga.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 23:00

Ispravak ovo je snimka sa Apola 15.

Apolo 15 također nema zastavu na Mjesecu dakle išli su sletit al su naletili na ovu olupinu i umjesto sletanja snimali olupinu jer je to bilo bitnije jer je ovo veliko otkriće. Očito nema zastave jer ni u ovoj misiji nisu sletili. 

Apolo 15 je misija koja je bila u sedmom mjesecu 1971.

Zato su i prekinute te misije i bile su samo dvije nakon te Apolo 16 i 17 a onda su ostale radili u tajnosti jer ovo je sad već takva priča da nisu mogli ovo reč ljudima jer bi to bio civilizacijski šok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by marcellus 23/5/2020, 23:24

RayMabus wrote:Imam poznanika koji je bio vantijelesno na Mjesecu i vidio svojim očima ono šta potvrđuju i moji iz Galaktičke federacije.

Postojale su određene baze na Mjesecu uglavnom rudarskog tipa i sami vanzemaljci su ih razmontirali pošto ljudi sad idu na Mjesec.

Rusi i Amerikanci su imali tajne misije na Mjesec jer su ugledali srušeni svemirski brod. Taj brod su ti vanzemaljci također uklonili s Mjeseca.

Zato tolika šutnja Rusa vezano uz ovo. Znaju da Amerika nije bila s Apolo 11 na Mjesecu a surađivali su oko slanja zajedničke posade da se spusti na Mjesec i istraži taj brod. Ta se misija zvala Apolo 20.

pošalji mi na pp broj od njegovog dilera, oću to probat

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 23/5/2020, 23:42

Mdaa...sve fino sve lijepo,no putovanje van Van-Allenovog pojasa,dakle uticaja zastitnog magnetskog polja Zemlje,moze biti prejebeno opasno..

Health threats from cosmic rays are the dangers posed by cosmic rays to astronauts on interplanetary missions or any missions that venture through the Van-Allen Belts or outside the Earth's magnetosphere.[1][2] They are one of the greatest barriers standing in the way of plans for interplanetary travel by crewed spacecraft,[3][4][5] but space radiation health risks also occur for missions in low Earth orbit such as the International Space Station (ISS).[6]

In October 2015, the NASA Office of Inspector General issued a health hazards report related to space exploration, including a human mission to Mars.[7][8] 


Cosmic radiation is a major health hazard for humans on space missions. To measure its impact, two female mannequins will occupy the passenger seats during Orion’s first mission around the Moon. Their names are Helga and Zohar and, despite sharing the trip, their mission will be somewhat different – Zohar will be wearing a radiation protection vest, while Helga will not.
Away from Earth’s magnetic field and into interplanetary space, the impact of cosmic radiation on the human body could be up to 700 times higher than on our planet. Radiation experts hope to determine to what extent the vest, called AstroRad, could protect astronauts against harmful radiation.
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Radiation_06_930-star.gif.pc-adaptive.1920.medium
Radiation risks. Credits: Lockheed Martin

The sophisticated mannequins are made of plastic with a density identical to human tissue, and they are fitted with over 5600 sensors to measure the radiation absorbed throughout their plastic bodies. The unprotected mannequin, Helga, will serve as a baseline to compare data with her twin Zohar.
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Simulation-lhm-350x323
Visualisation of Helga and Zohar in Orion. Credits: Lockheed Martin

The AstroRad vest is part of the Matroshka AstroRad Radiation Experiment (MARE) that will travel on Orion in 2020. MARE is a joint endeavour between the German Space Center, DLR, the Israel Space Agency via its prime contractor, StemRad, and NASA. Lockheed Martin contributes to MARE as a catalyst.
ESA provides Orion with the European Service Module – the powerhouse that will supply NASA’s spacecraft with propulsion, electricity, thermal control, air and water.
Protect me from what I don’t want
The vest protects the organs that are most susceptible to radiation. Zohar will wear the vest during the flight, covering her upper body as well as the ovaries and bone marrow in the pelvic region.
The number of female astronauts is growing and protective solutions for women in space are in demand.
“Females have greater sensitivity to the deleterious effects of space radiation. Breasts and ovaries, for example, dramatically increase the risk to develop malignant cancer, compared to their male crewmates,” explains Oren Milstein, CEO of StemRad, the startup company behind the vest.
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Screen-Shot-2019-04-02-at-17.02.46-1024x462
Radiation protection for women in space. Credits: StemRad

The results of this experiment will allow experts to examine the impact of radiation on the female body, and identify the benefits of the vest.
Before going to the Moon, the vest will travel to the International Space Station this summer on SpaceX’s Dragon spacecraft. Three female NASA astronauts will test how comfortable it is to wear it while working in microgravity.
Why a vest – on Earth and in space
Milstein’s team has developed vests for radiation protection of emergency personnel following the Fukushima Daiichi nuclear disaster. The experience of the company in protecting emergency rescue workers is now put into adapting their designs for human deep space exploration.
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 M2
Astrorad vest. Credits: StemRad

The deep-space radiation environment[edit]

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 250px-PIA16938-RadiationSources-InterplanetarySpace

Sources of ionizing radiation in interplanetary space.
[size]
The radiation environment of deep space is different from that on the Earth's surface or in low Earth orbit, due to the much larger flux of high-energy galactic cosmic rays (GCRs), along with radiation from solar proton events (SPEs) and the radiation belts.
Galactic cosmic rays (GCRs) consist of high energy protons (85%), helium (14%) and other high energy nuclei (HZE ions).[1] Solar energetic particles consist primarily of protons accelerated by the Sun to high energies via proximity to solar flares and coronal mass ejections. Heavy ions and low energy protons and helium particles are highly ionizing forms of radiation, which produce distinct biological damage compared to X-rays and gamma-rays. Microscopic energy deposition from highly ionizing particles consists of a core radiation track due to direct ionizations by the particle and low energy electrons produced in ionization, and a penumbra of higher energy electrons that may extend hundreds of microns from the particles path in tissue. The core track produces extremely large clusters of ionizations within a few nanometres, which is qualitatively distinct from energy deposition by X-rays and gamma rays; hence human epidemiology data which only exists for these latter forms of radiation is limited in predicting the health risks from space radiation to astronauts.
But of course the radiation belts are within Earth's magnetosphere and do not occur in deep space, while organ dose equivalents on the International Space Station are dominated by GCR not trapped radiation. Microscopic energy deposition in cells and tissues is distinct for GCR compared to X-rays on Earth, leading to both qualitative and quantitative differences in biological effects, while there is no human epidemiology data for GCR for cancer and other fatal risks.
The solar cycle is an approximately 11-year period of varying solar activity including solar maximum where the solar wind is strongest and solar minimum where the solar wind is weakest. Galactic cosmic rays create a continuous radiation dose throughout the Solar System that increases during solar minimum and decreases during solar maximum (solar activity). The inner and outer radiation belts are two regions of trapped particles from the solar wind that are later accelerated by dynamic interaction with the Earth's magnetic field. While always high, the radiation dose in these belts can increase dramatically during geomagnetic storms and substorms. Solar proton events (SPEs) are bursts of energetic protons accelerated by the Sun. They occur relatively rarely and can produce extremely high radiation levels. Without thick shielding, SPEs are sufficiently strong to cause acute radiation poisoning and death.[9]
Life on the Earth's surface is protected from galactic cosmic rays by a number of factors:
[/size][list="margin-top: 0.3em; margin-right: 0px; margin-left: 3.2em; padding-right: 0px; padding-left: 0px; list-style-image: none; color: rgb(32, 33, 34); font-family: sans-serif;"]
[*]The Earth's atmosphere is opaque to primary cosmic rays with energies below about 1 gigaelectron volt (GeV), so only secondary radiation can reach the surface. The secondary radiation is also attenuated by absorption in the atmosphere, as well as by radioactive decay in flight of some particles, such as muons. Particles entering from a direction far from the zenith are especially attenuated. The world's population receives an average of 0.4 millisieverts (mSv) of cosmic radiation annually (separate from other sources of radiation exposure like inhaled radon) due to atmospheric shielding. At 12 km altitude, above most of the atmosphere's protection, radiation as an annual rate rises to 20 mSv at the equator to 50–120 mSv at the poles, varying between solar maximum and minimum conditions.[10][11][12]
[*]Missions beyond low Earth orbit transit the Van Allen radiation belts. Thus they may need to be shielded against exposure to cosmic rays, Van Allen radiation, or solar flares. The region between two and four Earth radii lies between the two radiation belts and is sometimes referred to as the "safe zone".[13][14] See the implications of the Van Allen belts for space travel for more information.
[*]The interplanetary magnetic field, embedded in the solar wind, also deflects cosmic rays. As a result, cosmic ray fluxes within the heliopause are inversely correlated with the solar cycle.[15]
[*]Electromagnetic radiation created by lightning in clouds only a few miles high can create a safe zone in the Van Allen radiation belts that surround the earth. This zone, known as the "Van Allen Belt slot", may be a safe haven for satellites in medium Earth orbits (MEOs), protecting them from the Sun's intense radiation.[16][17][18]
[/list]
[size]
As a result, the energy input of GCRs to the atmosphere is negligible – about 10−9 of solar radiation – roughly the same as starlight.[19]
Of the above factors, all but the first one apply to low Earth orbit craft, such as the Space Shuttle and the International Space Station. Exposures on the ISS average 150 mSv per year, although frequent crew rotations minimize individual risk.[20] Astronauts on Apollo and Skylab missions received on average 1.2 mSv/day and 1.4 mSv/day respectively.[20] Since the durations of the Apollo and Skylab missions were days and months, respectively, rather than years, the doses involved were smaller than would be expected on future long-term missions such as to a near-Earth asteroid or to Mars[3] (unless far more shielding could be provided).
On 31 May 2013, NASA scientists reported that a possible manned mission to Mars[3] may involve a great radiation risk based on the amount of energetic particle radiation detected by the radiation assessment detector (RAD) on the Mars Science Laboratory while traveling from the Earth to Mars in 2011–2012.[21][22][23] However, the absorbed dose and dose equivalent for a Mars mission were predicted in the early 1990s by Badhwar, Cucinotta, and others (see for example Badhwar, Cucinotta et al., Radiation Research vol. 138, 201–208, 1994) and the result of the MSL experiment are to a large extent consistent with these earlier predictions.[/size]
Orion will be equipped with a radiation-sensing instrument to warn the crew of solar particle events. These virulent bursts produce a high dose of radiation in a short period of time. To protect themselves, astronauts will move to the central part of the crew module and create a shelter using the stowage bags onboard.
“The astronauts could wear the vest to exit the shelter and perform critical tasks during a solar particle event, within the spacecraft or moving to and from a habitat on the surface of a planet. It is an ideal solution for human missions on the way to the Moon and Mars,” says Milstein.
This technology is also suitable for physicians working under x-ray radiation. As such, StemRad is already adapting the vest to the clinical setting for the benefit of medical teams here on Earth.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 23/5/2020, 23:46

dakle,dANAS je opaki problem zastititi posadu od svemirskog ioniziranog zracenja,kao icestinog koje izazivaju suncane oluje,a dosezu kroz cijeli suncani sustav..

Danny,kaze da je dovoljno da ga svezemo za raketu,prethodno strpamo u skafander i da ce udobno putovati cijelim svemirom..

Mene zanima,jel tko moze iskopati tehnicke specse originalnih skafandera,koristenih u apolo programu,jerbo,vidim idan danas muku muce,najzesti timovi znanstvenika da kreiraju ODIJELO za let svemirom,a koji efikasno stiti od spomenutih zracenja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by immortal 23/5/2020, 23:48

Ringo10 wrote:Ovdje se razglaba o NLO fenomenu, o vanzemaljcima koji su došli iz drugih dijelova svemira

A zaboravili smo zemaljska takozvana dostignuća 

JA već dugo ne vjerujem da su ljudi bili na Mjesecu i mislim da je pored one namještaljke zvane September Eleven ili 9-11, najveća prijevara u povijesti

Ne znam hoće li nekoga zanimati ali pogledajte ovih par fotografija. I recite mi da je ovo čudo, ova skalamerija od folije, kartona, šperploče i selotejpa  slijetalo na Mjesec

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS11-40-5922


Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS14-66-9254HR

Neka vjeruje ko u šta hoće ali ja mislim da vladari iz sjene toliko lažu ovo tupavo čovječanstvo da je to tragedija
Tako su i zemlju s mjeseca snimili kako je okrugla
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 23/5/2020, 23:50

mortal wrote:
Ringo10 wrote:Ovdje se razglaba o NLO fenomenu, o vanzemaljcima koji su došli iz drugih dijelova svemira

A zaboravili smo zemaljska takozvana dostignuća 

JA već dugo ne vjerujem da su ljudi bili na Mjesecu i mislim da je pored one namještaljke zvane September Eleven ili 9-11, najveća prijevara u povijesti

Ne znam hoće li nekoga zanimati ali pogledajte ovih par fotografija. I recite mi da je ovo čudo, ova skalamerija od folije, kartona, šperploče i selotejpa  slijetalo na Mjesec

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS11-40-5922


Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS14-66-9254HR

Neka vjeruje ko u šta hoće ali ja mislim da vladari iz sjene toliko lažu ovo tupavo čovječanstvo da je to tragedija
Tako su i zemlju s mjeseca snimili kako je okrugla


sreco,ajd mi odgovori,ŠTO su bile zvijede na nebu,kad su 1920tih snimili film Put na mjesec..?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by immortal 23/5/2020, 23:53

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Ringo10 wrote:Ovdje se razglaba o NLO fenomenu, o vanzemaljcima koji su došli iz drugih dijelova svemira

A zaboravili smo zemaljska takozvana dostignuća 

JA već dugo ne vjerujem da su ljudi bili na Mjesecu i mislim da je pored one namještaljke zvane September Eleven ili 9-11, najveća prijevara u povijesti

Ne znam hoće li nekoga zanimati ali pogledajte ovih par fotografija. I recite mi da je ovo čudo, ova skalamerija od folije, kartona, šperploče i selotejpa  slijetalo na Mjesec

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS11-40-5922


Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS14-66-9254HR

Neka vjeruje ko u šta hoće ali ja mislim da vladari iz sjene toliko lažu ovo tupavo čovječanstvo da je to tragedija
Tako su i zemlju s mjeseca snimili kako je okrugla


sreco,ajd mi odgovori,ŠTO su bile zvijede na nebu,kad su 1920tih snimili film Put na mjesec..?
Ahaha ja se te godine nisam ni rodila, čak ni moji roditelji tako da ne mogu odgovoriti što su bile zvijezde na nebu dok su snimali taj film. Mislim da ga nisam ni gledala
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 23/5/2020, 23:55

mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Ringo10 wrote:Ovdje se razglaba o NLO fenomenu, o vanzemaljcima koji su došli iz drugih dijelova svemira

A zaboravili smo zemaljska takozvana dostignuća 

JA već dugo ne vjerujem da su ljudi bili na Mjesecu i mislim da je pored one namještaljke zvane September Eleven ili 9-11, najveća prijevara u povijesti

Ne znam hoće li nekoga zanimati ali pogledajte ovih par fotografija. I recite mi da je ovo čudo, ova skalamerija od folije, kartona, šperploče i selotejpa  slijetalo na Mjesec

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS11-40-5922


Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AS14-66-9254HR

Neka vjeruje ko u šta hoće ali ja mislim da vladari iz sjene toliko lažu ovo tupavo čovječanstvo da je to tragedija
Tako su i zemlju s mjeseca snimili kako je okrugla


sreco,ajd mi odgovori,ŠTO su bile zvijede na nebu,kad su 1920tih snimili film Put na mjesec..?
Ahaha ja se te godine nisam ni rodila, čak ni moji roditelji tako da ne mogu odgovoriti što su bile zvijezde na nebu dok su snimali taj film. Mislim da ga nisam ni gledala

nebo je bilo ogromno crno neprovidno platno,koje je izbuseno gusto,a iza se nalazio izvor svjetlosti..kako je svjetlost iza titrala,tako su na drugoj strani svjetla izgledala kao zvijezde.. :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 23/5/2020, 23:56

Pegasi 51

https://en.m.wikipedia.org/wiki/51_Pegasi

50 svjetlosnih godina udaljeno

Mali sivi iz Roswela i s te rudarske baze na Mjesecu.

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 AA-film-still-8-2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by immortal 24/5/2020, 00:03

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Ringo10 wrote:Ovdje se razglaba o NLO fenomenu, o vanzemaljcima koji su došli iz drugih dijelova svemira

A zaboravili smo zemaljska takozvana dostignuća 

Tako su i zemlju s mjeseca snimili kako je okrugla


sreco,ajd mi odgovori,ŠTO su bile zvijede na nebu,kad su 1920tih snimili film Put na mjesec..?
Ahaha ja se te godine nisam ni rodila, čak ni moji roditelji tako da ne mogu odgovoriti što su bile zvijezde na nebu dok su snimali taj film. Mislim da ga nisam ni gledala

nebo je bilo ogromno crno neprovidno platno,koje je izbuseno gusto,a iza se nalazio izvor svjetlosti..kako je svjetlost iza titrala,tako su na drugoj strani svjetla izgledala kao zvijezde.. :love
Nisu znali bolje
Inteligencija 1920-ih
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 24/5/2020, 00:06

marcellus wrote:
RayMabus wrote:Imam poznanika koji je bio vantijelesno na Mjesecu i vidio svojim očima ono šta potvrđuju i moji iz Galaktičke federacije.

Postojale su određene baze na Mjesecu uglavnom rudarskog tipa i sami vanzemaljci su ih razmontirali pošto ljudi sad idu na Mjesec.

Rusi i Amerikanci su imali tajne misije na Mjesec jer su ugledali srušeni svemirski brod. Taj brod su ti vanzemaljci također uklonili s Mjeseca.

Zato tolika šutnja Rusa vezano uz ovo. Znaju da Amerika nije bila s Apolo 11 na Mjesecu a surađivali su oko slanja zajedničke posade da se spusti na Mjesec i istraži taj brod. Ta se misija zvala Apolo 20.

pošalji mi na pp broj od njegovog dilera, oću to probat
U Crnoj Gori je. 

Nije moj problem šta imate malo znanja pa vam sve moram nacrtat.

Objasnija sam vam Apolo 11 i Apolo 12

Apolo 11 je false flag i objasnija sam zašto.

Objasnija sam i zašto su prekinili javno te misije i nastavili ih u tajnosti.

Da sam vam odakle su ti vanzemaljci i bave se mineralima.

Tu su stoljećima.

Meni nisu bitni jer nisu negativci nego pozitivci i ne diraju se u ljude.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 2 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum