ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treća Jugoslavija

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by IL Risorto 1/5/2020, 21:33

Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Nema na ovim prostorima ništa bitno za GF. Zato su i idealni za sve četiri u zrak.
Vidip kako uskogrudno razmišljanje i nedostatak vizionarstva kod Galaktičke Federacije,zato i gubite bitku na ovom planetu.
Sad je točan sve dok jei najmanji zupčanik u funkciji istog.
Vi ste Galaktički Federalci nadobudni i samodostatni,nikad ne djelujete kao cjelina i kolektiv,i to je razlog zašto je Crni Koncil uvijek dva koraka ispred vas.
a tis iz crnog koncila
i vas i gf treba spizdit
uskoro
"i opet ce oni hodati medju zvjezdama,
njihova slava ce stici do kraja svjetova
a svi zaplotnici ce biti izbrisani
i bit ce uspostavljen alef"
Ma GF je već spžđen i to prvenstveno radi sebe samih.
Ali što smo ti se mi zamjerili ? :rasta 

Uvjeren sam da bi ti bio zadovoljniji mojim viđenjem svijeta,nego ovog zločestog Galaktičkog đenerala.
gf se mota ovda, nisu oni jos ispizdjeni
a vi ko i oni se mjesate gdje ne treba i otezavate budjenje
Mislim kako si krivo informiran.
Buđenje,odnosno podizanje svijesti na viši nivo je nama apriori za uspostavu novog svjetskog poretka.
Zločesti galaktičari,koji su marionete i kolobracionisti zlokobnih Ashtara su ti koji su neprijatelji čovječanstva.
Njima odgovara status quo,jer se hrane duhovnom esenciom ljudi.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by IL Risorto 1/5/2020, 21:39

No kako god.Najbolji pokazatelj kako su Ashtari pred :kickass,ne samo u vidi slamanja njihovih kolobracionista iz GF,već njihovog nestanka iz svih razina ovojnice nematerijalnih svjetova,je taj da Ray nema kastrovske monologe po forumu.
Međutim,ja sam ipak skroman i ne želim likovati kad moji pobjeđuju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Leviathan2 1/5/2020, 23:01

סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
Vidip kako uskogrudno razmišljanje i nedostatak vizionarstva kod Galaktičke Federacije,zato i gubite bitku na ovom planetu.
Sad je točan sve dok jei najmanji zupčanik u funkciji istog.
Vi ste Galaktički Federalci nadobudni i samodostatni,nikad ne djelujete kao cjelina i kolektiv,i to je razlog zašto je Crni Koncil uvijek dva koraka ispred vas.
a tis iz crnog koncila
i vas i gf treba spizdit
uskoro
"i opet ce oni hodati medju zvjezdama,
njihova slava ce stici do kraja svjetova
a svi zaplotnici ce biti izbrisani
i bit ce uspostavljen alef"
Ma GF je već spžđen i to prvenstveno radi sebe samih.
Ali što smo ti se mi zamjerili ? :rasta 

Uvjeren sam da bi ti bio zadovoljniji mojim viđenjem svijeta,nego ovog zločestog Galaktičkog đenerala.
gf se mota ovda, nisu oni jos ispizdjeni
a vi ko i oni se mjesate gdje ne treba i otezavate budjenje
Mislim kako si krivo informiran.
Buđenje,odnosno podizanje svijesti na viši nivo je nama apriori za uspostavu novog svjetskog poretka.
Zločesti galaktičari,koji su marionete i kolobracionisti zlokobnih Ashtara su ti koji su neprijatelji čovječanstva.
Njima odgovara status quo,jer se hrane duhovnom esenciom ljudi.
budjenje nema veze s svjetskim poretkom
vase mjesanje i novi svjecki poredak je isto ko i ashtarovsko mjesanje u razvoj
budjenje je nest drugo drugacije i punije
vracanje na mjesto koje nam pripada od prije velikog pada
onijeh vise nema a mi spo prezivjeli i ponovo cemo bit oni koji hodaju medju zvjezdama

_________________
Treća Jugoslavija - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by RayMabus 2/5/2020, 04:15

סמאל wrote:No kako god.Najbolji pokazatelj kako su Ashtari pred :kickass,ne samo u vidi slamanja njihovih kolobracionista iz GF,već njihovog nestanka iz svih razina ovojnice nematerijalnih svjetova,je taj da Ray nema kastrovske monologe po forumu.
Međutim,ja sam ipak skroman i ne želim likovati kad moji pobjeđuju.
Nije to nego sam ja najavio da ću se povući kako bude počimao treći svijetski rat. Korona je tu , to je već malo jača prediigra iako nije to još ono pravo. Kad počme treći svijetski rat ja se okrećem duhovnosti. Takva mi je putanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by jastreb 2/5/2020, 08:43

RayMabus wrote: 
https://slobodnadalmacija.hr/kolumne/njemacka-uz-pomoc-srbije-obnavlja-jugoslaviju-479542
To! Jedva čekam.   Ponovo će u ST i ZG igrati Zvezda i Partizan. Prvenstva će biti opet interesantna.  

I svi će Hrvati konačno biti pod istim krovom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Ringo10 2/5/2020, 09:24

epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
epikur37 wrote:
סמאל wrote:
Pa sad,Hrvate jedino može objediniti neki antagonist,to ne mora nužno bit Jugoslavija,može i Austrougarska,ali ti uvijek imaš određen postotak Hrvata autošovinistkog sentimenta,nekad su to bili mađaroni,nekad srbofili a danas soroševci.

Mislim da nacionalni smisao, državnost i plan treba graditi na paradigmi ZA a ne PROTIV.

Kako god to možda izgledalo ali do sada je to u glavnom išlo dobro. Hrvatska je imala afirmativne ciljeve i svojim programom ih slijedila.

Sad smo malo u zrakopraznom prostoru nakon ostvarenja strateških ciljeva, sad treba osmišljavati nanovo a pokloopila se i kriza EU i evo recesija...


Najafirmativnije su djelovali oni koji su besramnim bogaćenjem kroz privatizaciju i rodijačke ortačine,uspjeli zgadit dobrom djelu Hrvata onaj početni osjećaj ushićenja hrvatske državnosti.
Što bi još moglo afirmirat,jer kao što si sam rekao,otpor prema Srbima je jak faktor objedinjavanja Hrvata.
otpor prema srbima 2.0

Zato i sada kad ih više nema treba ih izmisliti...

Hrvati imaju veliki mentalni problem nesposobnosti da Jugoslaviju stave u povijesni kontekst I da je konacno upokoje u svojoj svijesti

I sto je veca razocaranost postignucima neovisne Hrvatske sto je posljedica nerealnih ocekivanja I odredjenih iluzija koje su gajene I uzgajane medju Hrvatima u vrijeme SFRJ, to je veca potreba za povampirivanjem Jugoslavije I izmisljanjem svih mogucih Jugo-utvara koje toboze prijete Hrvatskoj.

Pri tome se SFRJ poistovjecuje sa Srbima i Srbijom sto je imbecilno. 

Rijec je o kolektivnom psiholoskom poremecaju koji je prisutan u znatnom dijelu hrvatske populacije a najnegativnije u tome je to sto se tu Hrvati profiliraju ne kao HRVATI nego kao NESRBI Ili cak jos gore kao ANTISRBI a Hrvatska kao ANTIJUGOSLAVIJA 

Slican mentalni sklop i nacionalnu iskompleksiranost sam sreo kod Ukrajinaca - NERUSI i kod sjevernoirskih Protestanata, naroda bez stvarnog identiteta, oni ne mogu biti Englezi a to je ono sto bi voljeli ali to nisu, kao sto bi BiH muslimani voljeli da su Turci ali nisu na njihovu zalost, tako oni sa Sjevera Irske tvrde da su nekakvi magloviti i nedefinirani Britanci, ali prije svega su NEIRCI ili ANTIIANTIIRCI, ponekad i NEKATOLICI.

Rijec je o svojevrsnom poremecaju i na zalost ne vidim kako ce Hrvati izaci iz takvog stanja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by IL Risorto 2/5/2020, 09:28

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
epikur37 wrote:

Mislim da nacionalni smisao, državnost i plan treba graditi na paradigmi ZA a ne PROTIV.

Kako god to možda izgledalo ali do sada je to u glavnom išlo dobro. Hrvatska je imala afirmativne ciljeve i svojim programom ih slijedila.

Sad smo malo u zrakopraznom prostoru nakon ostvarenja strateških ciljeva, sad treba osmišljavati nanovo a pokloopila se i kriza EU i evo recesija...


Najafirmativnije su djelovali oni koji su besramnim bogaćenjem kroz privatizaciju i rodijačke ortačine,uspjeli zgadit dobrom djelu Hrvata onaj početni osjećaj ushićenja hrvatske državnosti.
Što bi još moglo afirmirat,jer kao što si sam rekao,otpor prema Srbima je jak faktor objedinjavanja Hrvata.
otpor prema srbima 2.0

Zato i sada kad ih više nema treba ih izmisliti...

Hrvati imaju veliki mentalni problem nesposobnosti da Jugoslaviju stave u povijesni kontekst I da je konacno upokoje u svojoj svijesti

I sto je veca razocaranost postignucima neovisne Hrvatske sto je posljedica nerealnih ocekivanja I odredjenih iluzija koje su gajene I uzgajane medju Hrvatima u vrijeme SFRJ, to je veca potreba za povampirivanjem Jugoslavije I izmisljanjem svih mogucih Jugo-utvara koje toboze prijete Hrvatskoj.

Pri tome se SFRJ poistovjecuje sa Srbima i Srbijom sto je imbecilno. 

Rijec je o kolektivnom psiholoskom poremecaju koji je prisutan u znatnom dijelu hrvatske populacije a najnegativnije u tome je to sto se tu Hrvati profiliraju ne kao HRVATI nego kao NESRBI Ili cak jos gore kao ANTISRBI a Hrvatska kao ANTIJUGOSLAVIJA 

Slican mentalni sklop i nacionalnu iskompleksiranost sam sreo kod Ukrajinaca - NERUSI i kod sjevernoirskih Protestanata, naroda bez stvarnog identiteta, oni ne mogu biti Englezi a to je ono sto bi voljeli ali to nisu, kao sto bi BiH muslimani voljeli da su Turci ali nisu na njihovu zalost, tako oni sa Sjevera Irske tvrde da su nekakvi magloviti i nedefinirani Britanci, ali prije svega su NEIRCI ili ANTIIANTIIRCI, ponekad i NEKATOLICI.

Rijec je o svojevrsnom poremecaju i na zalost ne vidim kako ce Hrvati izaci iz takvog stanja
Slični kompleksi peru i bosanske katolike,ne žele bit Bosanci a ne mogu se realizirat kao pravi Hrvati.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by IL Risorto 2/5/2020, 09:33

RayMabus wrote:
סמאל wrote:No kako god.Najbolji pokazatelj kako su Ashtari pred :kickass,ne samo u vidi slamanja njihovih kolobracionista iz GF,već njihovog nestanka iz svih razina ovojnice nematerijalnih svjetova,je taj da Ray nema kastrovske monologe po forumu.
Međutim,ja sam ipak skroman i ne želim likovati kad moji pobjeđuju.
Nije to nego sam ja najavio da ću se povući kako bude počimao treći svijetski rat. Korona je tu , to je već malo jača prediigra iako nije to još ono pravo. Kad počme treći svijetski rat ja se okrećem duhovnosti. Takva mi je putanja.
A šta drugo možeš.GF gubi u ovom sektoru a Ashtari,,digli ruke od svega''.Najbolje za tebe umirovit se i uživat u preostalom ovozemaljskom vremenu i gledat kako mračni oblikuju svijet po svom ukusu. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by RayMabus 2/5/2020, 11:27

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:No kako god.Najbolji pokazatelj kako su Ashtari pred :kickass,ne samo u vidi slamanja njihovih kolobracionista iz GF,već njihovog nestanka iz svih razina ovojnice nematerijalnih svjetova,je taj da Ray nema kastrovske monologe po forumu.
Međutim,ja sam ipak skroman i ne želim likovati kad moji pobjeđuju.
Nije to nego sam ja najavio da ću se povući kako bude počimao treći svijetski rat. Korona je tu , to je već malo jača prediigra iako nije to još ono pravo. Kad počme treći svijetski rat ja se okrećem duhovnosti. Takva mi je putanja.
A šta drugo možeš.GF gubi u ovom sektoru a Ashtari,,digli ruke od svega''.Najbolje za tebe umirovit se i uživat u preostalom ovozemaljskom vremenu i gledat kako mračni oblikuju svijet po svom ukusu. :cleanteeth
Ja ne mogu više ništa. Mirovina i gotovo. Nek se drugi bačkaju s planet Zemlja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by IL Risorto 2/5/2020, 11:42

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:No kako god.Najbolji pokazatelj kako su Ashtari pred :kickass,ne samo u vidi slamanja njihovih kolobracionista iz GF,već njihovog nestanka iz svih razina ovojnice nematerijalnih svjetova,je taj da Ray nema kastrovske monologe po forumu.
Međutim,ja sam ipak skroman i ne želim likovati kad moji pobjeđuju.
Nije to nego sam ja najavio da ću se povući kako bude počimao treći svijetski rat. Korona je tu , to je već malo jača prediigra iako nije to još ono pravo. Kad počme treći svijetski rat ja se okrećem duhovnosti. Takva mi je putanja.
A šta drugo možeš.GF gubi u ovom sektoru a Ashtari,,digli ruke od svega''.Najbolje za tebe umirovit se i uživat u preostalom ovozemaljskom vremenu i gledat kako mračni oblikuju svijet po svom ukusu. :cleanteeth
Ja ne mogu više ništa. Mirovina i gotovo. Nek se drugi bačkaju s planet Zemlja.
Znam,poznato mi je. :cleanteeth Ostao si na cjedilu,sam,napušten i odbačen. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by IL Risorto 2/5/2020, 11:43

Ali ja te mogu uposlit ako hoćeš,osim ako ti nije ispod čast da ti budem šef. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by RayMabus 2/5/2020, 11:47

Ma nije to toliko nego ne da se meni. Umoran sam. O tome se radi. Dođu i neke godine kad te prestanu neke stvari zanimat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by RayMabus 2/5/2020, 11:48

סמאל wrote:Ali ja te mogu uposlit ako hoćeš,osim ako ti nije ispod čast da ti budem šef. :rasta
Neću. Ne želim. U penziji sam. Idem se bavit biljkama i životinjama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by jastreb 2/5/2020, 11:54

Jugoslaviju su srusili oni koji su se prikazivali kao njeni čuvari.

Ukoliko se ista ikad obnovi najvecu zasluhu za to imati ce radikalni desnicari koji narode  ajvise plase Jugoslavijom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by RayMabus 2/5/2020, 12:00

Nek se drugi grebu oko ovog sistema kad se raspadne. Nije to moja igra. Povuči ću se , para imam dovoljno da imam za rrežije , osnovnu hranu , internet i duvan i sad se fino uvatit poljoprivrede i bavit se biljčicama i prirodom.

Raspad matrijahata nije nešto šta me zanima i u čemu želim učestovsti tako da se povlačim u prirodu i šta dalje od ljudi posebno žena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by jastreb 2/5/2020, 12:03

RayMabus wrote:Nek se drugi grebu oko ovog sistema kad se raspadne. Nije to moja igra. Povuči ću se , para imam dovoljno da imam za rrežije , osnovnu hranu , internet i duvan i sad se fino uvatit poljoprivrede i bavit se biljčicama i prirodom.

Raspad matrijahata nije nešto šta me zanima i u čemu želim učestovsti tako da se povlačim u prirodu i šta dalje od ljudi posebno žena.
Dali biš ti pristao na novu Jugu ukoliko bi ona bila strogo patrijarhalna?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by RayMabus 2/5/2020, 12:08

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Nek se drugi grebu oko ovog sistema kad se raspadne. Nije to moja igra. Povuči ću se , para imam dovoljno da imam za rrežije , osnovnu hranu , internet i duvan i sad se fino uvatit poljoprivrede i bavit se biljčicama i prirodom.

Raspad matrijahata nije nešto šta me zanima i u čemu želim učestovsti tako da se povlačim u prirodu i šta dalje od ljudi posebno žena.
Dali biš ti pristao na novu Jugu ukoliko bi ona bila strogo patrijarhalna?
Neće to tako ić pa nema smisla razmišljat o nečemu takvome. Možda neko teoretsko razmišljanje no ova treća Juga je sve samo nije patrijahart jer se radi o nekakvoj multietničarskoj šemi a tu nema mjesta za desničarske stavove dakle to se isključuje samo po sebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by RayMabus 2/5/2020, 12:17

Nemam ti ja volje ni za kreiranje patrijaha jer to je opet imaš posla sa ženama. Umoran sam i ne želim s njima imat ništa. Sad kad se raspada matrijarh onda meni ne igra ništa jer su došle već neke godine kad ja nisam od volje za tu igru , druga dinamika.

To me zamara. Nemam pozitivni stav o ženama a ova generacija žena neće postat patrijaharna jer su već oblikovane mentalno pa ćeš imat pad matrijarha i svađe s njima jer one na to ne pristaju. To me pogotovo ne zanima da imam tad posla s njima jer to je teže od samog matrijarha kad sve štima pa ih pustiš da bude po njihovom. Ovo ti je sad još gore jer će se snažno opirat padu matrijarha pa će postat još gore po ponašanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by RayMabus 2/5/2020, 12:33

Generalno šta sam stariji to sam sve dalje od opcije da kreiram familiju i imam djecu al dobro je da je tako. To ispada još najbolje rješenje. Mater oće unuka pa maltretira sina , žene se oče osigurat da lik ima para i da če bit po njenome. Jedino mene nigdi u toj priči. Jedino ja nemam svoj ja a ako napravip to dite ove dvi će ti iskopat oči ako išta pokušaš protiv njih i tog djeteta / djece.

A ovako si najmirniji , nema tog diteta / djece i nemamo se oko čega više ni svađat. Ja gazda svog života i boli me kurac. Mogu se sad i pomirit s materiom za koju godinu jer razlog zašto smo se svađali sad više nije tema. Već san u godinama , stari momak , daleko od nekakve ženidbe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by jastreb 2/5/2020, 12:33

Jugoslavenstvo je nedan vid izrazavanja hrvststva.

Normalno da desnica to ni u snu nece priznati ,a oni bilo kakvo jugoslavenstvo automatski prikazuju kao antihrvatstvo iako je Hrvatska deset luta visr prospetirala u Jugi nego u NDH.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by IL Risorto 2/5/2020, 20:20

jastreb wrote:Jugoslavenstvo je nedan vid izrazavanja hrvststva.

Normalno da desnica to ni u snu nece priznati ,a oni bilo kakvo jugoslavenstvo automatski prikazuju kao antihrvatstvo iako je Hrvatska deset luta visr prospetirala u Jugi nego u NDH.
Trošiš energiju druže.Što više godina prođe od raspada Jugoslavije,to su manje šanse za nekakvom trećom.Tko bi danas išao obnavljat Austrougarsku.
Treba se fokusirat na nešto novo,perspektivnije.
Kao što je zastario feudalizam,monarhije,isto tako zastario je i ovaj vid društvenog uređenja,nacije,države.
U budućnosti,imat ćeš korporativnu putovnicu,tak da bez obzira u kom kutku planeta živiš,ako si uposlenik neke mega korporacije,imat ćeš onoliko prava i privilegije koliko ta kompanija vrijedi.
Stvar državljanstva neće imati neki značaj u zemljama koje prihvate Novi Svjetski Poredak,jer u NWO,današnje republike,biti će na razini običnih administrativnih jedinica,kao što su u Hrvatskoj danas županije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 3 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum