ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treća Jugoslavija

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by jastreb 3/5/2020, 12:46

סמאל wrote:
jastreb wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Dovoljno je jak da zbaci emaniciju. Upravo to će se i desit. Zato ti ja doma spavam i ne radim ništa jer znam šta slijedi.
Ali ne može.Ajde reci,što misliš pod čijim utjecajem je zapadna liberalna demokracija,jeli pod njegovim ili nečijim drugim ?
židovi, antikristi
ali i njima je propisan kraj
čemu trošenje riječi
Očito je da umjesto Biblije čitaš nekakve antisemitske brošure i ultramontanske biltenčiće.

Židovi će biti (a i bili su) putokaz svim narodima.

Sv.Pavao u više navrata upozorava kršćane (bivše pogane)da se nipošto ne uzvišuju nad Židovima.

Ne naziva se Jahve uzalud Bog Abrahamov,Izakov i Jakovljev. Naprotiv i Isus ga tako zove!!!
Upravo sam je post iznad upozorio na tu pogrešku.
Ironično,od tebe bi se očekivalo da budeš stručnjak na području marxizma,a poznaješ kršćansku vjeru bolje od tih turbo vjernika.
Njezino poimanje Židova primjerenije je islamskom,nego kršćanskom.
Islamskom i kršćansko srednjevjekovnom,kada su ovi ludi inkvizitori ,pape,pa čak i jedan Martin Luther ili Toma Akvinski pizdili protiv Židova gore nego Hitler.  I oni ludi ortodoksi,napose ruski.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Ringo10 3/5/2020, 12:47

Ma daj, hrvatske tupsone vjecno zamlacuju i strase sa Jugoslavijom da ne bi skontali da su upali u jos gore sranje
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by marcellus 3/5/2020, 12:48

Legendovich wrote:

so wrong...stvar je u percepciji..Kao klinac,baratao sam svim mogucim zivinama u rukama.i nisam ih se bojao.tvoja djeca se boje pauka i zmije,jer im je mama ili ti rekli da je to FUUUUUUJ..!! i opasno...yebate,pa diljem svijeta se djeca igraju paucima,tarantulama,josh ih i maze i glade,isto tako i zmijurine,i nemaju nikakav strah..sto ruzno u stakoru ima,a nema u vjeverici,ili nekom simpa glodavcu??

to baš nisu normalna djeca, znaš.

Strah od pauka, zmije i štakora je kod velike većine ljudi urođen.

kao i to da zaziremo od ljudi koji izgledaju opasno. Niko nam ne mora opisat kako izgleda opasan tip da bi ga prepoznali.

naravno, ima ljudi koji ne vjeruju da su pauci i zmije opasni jer im je rečeno da su to predrasude, pa onda idu pomilkiti poskoka po glavici nasred biokova jer su ih učili da je poskok dobar a čovjek zločest, i da ako budemo dobri prema zmiji otrovnici ona će biti dobra prema nama. Pa završe u duhovitim statusima GSS-a. Neke ljubitelje prirode su tako razderali medvjedi i pojeli lavovi jer su vjerovali da su im to frendovi.


Last edited by marcellus on 3/5/2020, 12:49; edited 1 time in total

_________________
Treća Jugoslavija - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by jastreb 3/5/2020, 12:49

Ringo10 wrote:Ma daj, hrvatske tupsone vjecno zamlacuju i strase sa Jugoslavijom da ne bi skontali da su upali u jos gore sranje
Samo to bi im se moglo obiti o glavu.

Baš onako kako se dogodilo sa čuvarima Jugoslavije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by marcellus 3/5/2020, 12:51

moja žena recimo ne može vidjet štakora ni u crtiću, umre od straha. Zmije i pauci je ne diraju previše. Ja se grozim pauka, za zmije me boli kurac a štakori su mi samo apsolutno odvratni. Dodušep pauke iznesem van ako uđu kroz balkon, čak ih bacim dolje susjedu u vrt. Ali nemamo svi iste strahove.

_________________
Treća Jugoslavija - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by marcellus 3/5/2020, 12:52

punica pak ne može ni vidjet pauka.

_________________
Treća Jugoslavija - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Guest 3/5/2020, 12:57

marcellus wrote:
Legendovich wrote:

so wrong...stvar je u percepciji..Kao klinac,baratao sam svim mogucim zivinama u rukama.i nisam ih se bojao.tvoja djeca se boje pauka i zmije,jer im je mama ili ti rekli da je to FUUUUUUJ..!! i opasno...yebate,pa diljem svijeta se djeca igraju paucima,tarantulama,josh ih i maze i glade,isto tako i zmijurine,i nemaju nikakav strah..sto ruzno u stakoru ima,a nema u vjeverici,ili nekom simpa glodavcu??

to baš nisu normalna djeca, znaš.

Strah od pauka, zmije i štakora je kod velike većine ljudi urođen.

kao i to da zaziremo od ljudi koji izgledaju opasno. Niko nam ne mora opisat kako izgleda opasan tip da bi ga prepoznali.

naravno, ima ljudi koji ne vjeruju da su pauci i zmije opasni jer im je rečeno da su to predrasude, pa onda idu pomilkiti poskoka po glavici nasred biokova jer su ih učili da je poskok dobar a čovjek zločest, i da ako budemo dobri prema zmiji otrovnici ona će biti dobra prema nama. Pa završe u duhovitim statusima GSS-a. Neke ljubitelje prirode su tako razderali medvjedi i pojeli lavovi jer su vjerovali da su im to frendovi.
svasta i ti..dobro,ti si u kavezu(zgradi-velikom gradu) odrastao,i nemas pojma sto je priroda kao takva...Dakle ti bi sve sto zivi van urbanih sredina i velikih gradova proglasio nenormalnima??

Pauk je premal,osim tarantule da bude opasan,a u nasoj zoni,nema onih otrovnih..ovdje samo bauljaju i love insekte,za ljude nisu opasni..zmije..bjelouske,pa time smo se igrali u lokalnim močvarama i gustisima..da nam nisu rekli,da ipak ne idemo preblizu,motali bi ih oko vrata-djeca i djecje igre..
Poskoka i ne bi vidio kao opasnost DA TI NISU rekli..Marc ,molim te..Dijete je prazna ploca,a postaje ono sto JESTE,ovisno o onom sto mu kao roditelji upisujemo u iskustvenu plocu..

Treća Jugoslavija - Page 11 Funny-snake-cartoon-25746520

zadnje st osi pisao je upravo ono sto tvrdim..Ja ne tvrdim da te zivotinje defakto nisu opasne,ali pristup njima,kao i percepcija sve odredjuju...



naravno sve ovisi i o zivotu,koji je odredjena zivina prozivljavala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Guest 3/5/2020, 13:00

Medo ima boljeg komada od tebea Marc.,... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Guest 3/5/2020, 13:01

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Guest 3/5/2020, 13:03

usput Marc,Covjek je Covjeku najveci Fuk... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by kic 3/5/2020, 13:04


prije ćemo svi bit opet nečije kolonije tj pašaluci ili banovine..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Šandor Winnetou 3/5/2020, 13:08

jastreb wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Dovoljno je jak da zbaci emaniciju. Upravo to će se i desit. Zato ti ja doma spavam i ne radim ništa jer znam šta slijedi.
Ali ne može.Ajde reci,što misliš pod čijim utjecajem je zapadna liberalna demokracija,jeli pod njegovim ili nečijim drugim ?
židovi, antikristi
ali i njima je propisan kraj
čemu trošenje riječi
Očito je da umjesto Biblije čitaš nekakve antisemitske brošure i ultramontanske biltenčiće.

Židovi će biti (a i bili su) putokaz svim narodima.

Sv.Pavao u više navrata upozorava kršćane (bivše pogane)da se nipošto ne uzvišuju nad Židovima.

Ne naziva se Jahve uzalud Bog Abrahamov,Izakov i Jakovljev. Naprotiv i Isus ga tako zove!!!
...»Zaista, kažem vam, carinici i bludnice pretekoše vas u kraljevstvo Božje! Doista, Ivan dođe k vama putem pravednosti, i vi mu ne povjerovaste, a carinici mu i bludnice povjerovaše. Vi pak, makar to vidjeste, ni kasnije se ne predomislite da mu povjerujete.«

_________________
Treća Jugoslavija - Page 11 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Guest 3/5/2020, 13:14

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
Mislim da je to jos uvek 'far-fetched'koncept da se na osnovu ljudskog lica mogu odrediti personality traits 100% ali ajde recimo da postoji neka sansa.
Veca je sansa da mi pripisujemo osobine ljudima na osnovu nase percepcije odredjenih fizickih karakteristika te tako tretiramo te osobe.

ja nprz znam da puno ljudi mene cita kao araogantnu osobu jer imam dry sense for humor a fizionomija mog lica zna biti vrlo ozbiljna pa sam se ne jednom uvalio u nevolju haha..

p.s.
 ja na primer mogu prema nacinu na koji s eneko oblaci da zakljucim da li je sklon (ili je u tome) kriminalu. ne mora biti ono kajla i sl, cisto sam primetio da ovi sto se bave npr provalama, dilerisnajem i sl imaju neki stil i retko kada gresim..

mogu se procijeniti. Zašto mi imamo takvu-i-takvu percepciju određenih karakteristika ljudskog lica? Antropoligija. Instinkti razvijeni tijekom tisuća generacija. Zašto se moja djeca boje pauka ili zmije, zašto nam je štakor odvratan? Jer nam je neko to usadio? Jer  su to predrasude? Ne, nego nam je usađen kroz evoluciju osjećaj za opasnost. Ne mora nam niko reć da je pauk opasan, ili zmija, da bismo ga se klonili, to radimo instinktivno.

Isto je je s ljudima. Ako vidiš ćelavog istetoviranog tipa s niskim čelom, škiljavim očima, bez usnica i široke brade, bez vrata, nećeš pomisliti "pa to je vjerojatno atomski fizičar". Ili "to je liječnik". Može biti, ali 99,9 posto da nije. Isto i sa droljastim ženskama, pederima, većinom ih prepoznaš već po faci. Ne uvijek, ali obično da. Ako nešto izgleda ko govno i smrdi ko govno ne moraš to stavit u usta ili dat na kemijsku analizu da bi pretpostavio da je govno. Naravno, pretpostavka nije dokaz, ali nije za ignorirati. Dakle ako neko izgleda ko nasilno govedo, ili ko jeftina drolja, vrlo vjerojatno jest. Još je platon pričao o arhetipima, samo on je mislio da nam je to od Boga. Ja se ipak više oslanjam na evoluciju. Jung je isto postavio arhetipove kao temelj psihologije, upravo temeljem platonovih "formi".

Jungovi arhetipovi su, doduše prilično labavo, definirani kao univerzalni, arhaični simboli i slike koje proizlaze iz "kolektivnog nesvjesnog", oni su psihički pandan nagonu. To znači da su vrsta urođenog znanja, dobivenog iz ukupne ljudske povijesti i iskustva, koje usmjerava svjesno ponašanje.

Ja sam malo pregledao sta je danas stav nauke u vezi toga i za sada nema naucnih dokaza kojiima se ta teorija moze smatrati validnom niti je prihvacena od naucne zajednice. To sam i mislio jer u nekoliko navrata tu i tamo ta ideja se prolamala kroz neke teme u proslosti.

Ne znam d ali si imao prilike citati 'Thinking fast and slow' od Amosa Tverskog i Daniela Kahnemana, tu izmedju ostalog govore poprilicno o tome koliko je nasa intuicija i percepcija u stvari vrlo slaba i da mozak iz cisto ekonomskih razloga pravi te 'shortcuts' koji nas ipak na koncu znaju poprilicno zavarati. Sama nasa sposobnost da nesto procenimo je po dokazima iz njihovih experimentata malte ne katastrofalna.

Na drugu stranu (cini mi se Harare) u jednoj knjizi kaze da mi ne bi trebali ignoristai nas instinkt jer je on u stvari mehanizam koji je evolucijski razvijen i upozorava nas na opasnosti koje smo 'vec dozivili' ili kao individue ili kao vrsta, tako d amozda i taj argument moze donekle posluziti u raspravi. Ja licno mislim da kako sada stavri stoje ipak se ne mozemo sa sigurnoscu osloniti na vezu izmedju crta lica i kriminalnih sklonosti.
Mi svi imamo 'gut feeling' koji ne treba podcenjivat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by pizzon 3/5/2020, 13:16

kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:Sa Srbijom ? Ne, hvala. To je crna rupa regiona. Najsiromašnija incidentna i šizofrena zemlja u kojoj se uvodi policijski sat na 20 zaraženih a na 200 otvaraju lokali. Zamisli da imamo neku zajedničku vlast pa da tako bude i nama..dakle doviđorno s tom idejom  !
A mi baš mislili.
Pa znam da niste, samo kažem, niste više baš prilika

nismo, vise
zna se i zasto
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Serbinho-3 3/5/2020, 13:31

pizzon wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:Sa Srbijom ? Ne, hvala. To je crna rupa regiona. Najsiromašnija incidentna i šizofrena zemlja u kojoj se uvodi policijski sat na 20 zaraženih a na 200 otvaraju lokali. Zamisli da imamo neku zajedničku vlast pa da tako bude i nama..dakle doviđorno s tom idejom  !
A mi baš mislili.
Pa znam da niste, samo kažem, niste više baš prilika

nismo, vise
zna se i zasto

Ko bre nije vise...

Pizzon, nemoj da spuštaš Srbiju a oni neka su otišli svojim putem.

Ispoštuj njihovu odluku i kraj price.

Spremi im ajvara, kajmaka, proje, rakije za srecan put.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26516
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Guest 3/5/2020, 13:34

Ringo10 wrote:Ma daj, hrvatske tupsone vjecno zamlacuju i strase sa Jugoslavijom da ne bi skontali da su upali u jos gore sranje
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by jastreb 3/5/2020, 13:35

tre wrote:
jastreb wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Dovoljno je jak da zbaci emaniciju. Upravo to će se i desit. Zato ti ja doma spavam i ne radim ništa jer znam šta slijedi.
Ali ne može.Ajde reci,što misliš pod čijim utjecajem je zapadna liberalna demokracija,jeli pod njegovim ili nečijim drugim ?
židovi, antikristi
ali i njima je propisan kraj
čemu trošenje riječi
Očito je da umjesto Biblije čitaš nekakve antisemitske brošure i ultramontanske biltenčiće.

Židovi će biti (a i bili su) putokaz svim narodima.

Sv.Pavao u više navrata upozorava kršćane (bivše pogane)da se nipošto ne uzvišuju nad Židovima.

Ne naziva se Jahve uzalud Bog Abrahamov,Izakov i Jakovljev. Naprotiv i Isus ga tako zove!!!
...»Zaista, kažem vam, carinici i bludnice pretekoše vas u kraljevstvo Božje! Doista, Ivan dođe k vama putem pravednosti, i vi mu ne povjerovaste, a carinici mu i bludnice povjerovaše. Vi pak, makar to vidjeste, ni kasnije se ne predomislite da mu povjerujete.«
To je govorio pismoznancima i farizejima s kojima je stalno ratovao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by IL Risorto 3/5/2020, 13:49

jastreb wrote:
tre wrote:
jastreb wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:
Ali ne može.Ajde reci,što misliš pod čijim utjecajem je zapadna liberalna demokracija,jeli pod njegovim ili nečijim drugim ?
židovi, antikristi
ali i njima je propisan kraj
čemu trošenje riječi
Očito je da umjesto Biblije čitaš nekakve antisemitske brošure i ultramontanske biltenčiće.

Židovi će biti (a i bili su) putokaz svim narodima.

Sv.Pavao u više navrata upozorava kršćane (bivše pogane)da se nipošto ne uzvišuju nad Židovima.

Ne naziva se Jahve uzalud Bog Abrahamov,Izakov i Jakovljev. Naprotiv i Isus ga tako zove!!!
...»Zaista, kažem vam, carinici i bludnice pretekoše vas u kraljevstvo Božje! Doista, Ivan dođe k vama putem pravednosti, i vi mu ne povjerovaste, a carinici mu i bludnice povjerovaše. Vi pak, makar to vidjeste, ni kasnije se ne predomislite da mu povjerujete.«
To je govorio pismoznancima i farizejima s kojima je stalno ratovao.
Nije li to jedan od najvećih problema,zbog doslovnih tumačenja ,,svetih'' tekstova,koji su bili opravdanje za činjenje mnogih zlodjela.
Mortalkin stav o Židovima najbolji je dokaz toga,tlačenje drugih često je za povod bilo nešto uzeto iz,,svetih'' zapisa.
Robovlasništvo je stoljećima za predložak i opravdanje imalo navodno prokletstvo koje je Noa izrekao svom sinu Hamu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by jastreb 3/5/2020, 13:58

סמאל wrote: 
Robovlasništvo je stoljećima za predložak i opravdanje imalo navodno prokletstvo koje je Noa izrekao svom sinu Hamu.
Moram ići vani. Nemam vremena za napisati esejčić o tome. Doći ću kasnije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by marcellus 3/5/2020, 14:13

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
Mislim da je to jos uvek 'far-fetched'koncept da se na osnovu ljudskog lica mogu odrediti personality traits 100% ali ajde recimo da postoji neka sansa.
Veca je sansa da mi pripisujemo osobine ljudima na osnovu nase percepcije odredjenih fizickih karakteristika te tako tretiramo te osobe.

ja nprz znam da puno ljudi mene cita kao araogantnu osobu jer imam dry sense for humor a fizionomija mog lica zna biti vrlo ozbiljna pa sam se ne jednom uvalio u nevolju haha..

p.s.
 ja na primer mogu prema nacinu na koji s eneko oblaci da zakljucim da li je sklon (ili je u tome) kriminalu. ne mora biti ono kajla i sl, cisto sam primetio da ovi sto se bave npr provalama, dilerisnajem i sl imaju neki stil i retko kada gresim..

mogu se procijeniti. Zašto mi imamo takvu-i-takvu percepciju određenih karakteristika ljudskog lica? Antropoligija. Instinkti razvijeni tijekom tisuća generacija. Zašto se moja djeca boje pauka ili zmije, zašto nam je štakor odvratan? Jer nam je neko to usadio? Jer  su to predrasude? Ne, nego nam je usađen kroz evoluciju osjećaj za opasnost. Ne mora nam niko reć da je pauk opasan, ili zmija, da bismo ga se klonili, to radimo instinktivno.

Isto je je s ljudima. Ako vidiš ćelavog istetoviranog tipa s niskim čelom, škiljavim očima, bez usnica i široke brade, bez vrata, nećeš pomisliti "pa to je vjerojatno atomski fizičar". Ili "to je liječnik". Može biti, ali 99,9 posto da nije. Isto i sa droljastim ženskama, pederima, većinom ih prepoznaš već po faci. Ne uvijek, ali obično da. Ako nešto izgleda ko govno i smrdi ko govno ne moraš to stavit u usta ili dat na kemijsku analizu da bi pretpostavio da je govno. Naravno, pretpostavka nije dokaz, ali nije za ignorirati. Dakle ako neko izgleda ko nasilno govedo, ili ko jeftina drolja, vrlo vjerojatno jest. Još je platon pričao o arhetipima, samo on je mislio da nam je to od Boga. Ja se ipak više oslanjam na evoluciju. Jung je isto postavio arhetipove kao temelj psihologije, upravo temeljem platonovih "formi".

Jungovi arhetipovi su, doduše prilično labavo, definirani kao univerzalni, arhaični simboli i slike koje proizlaze iz "kolektivnog nesvjesnog", oni su psihički pandan nagonu. To znači da su vrsta urođenog znanja, dobivenog iz ukupne ljudske povijesti i iskustva, koje usmjerava svjesno ponašanje.

Ja sam malo pregledao sta je danas stav nauke u vezi toga i za sada nema naucnih dokaza kojiima se ta teorija moze smatrati validnom niti je prihvacena od naucne zajednice. To sam i mislio jer u nekoliko navrata tu i tamo ta ideja se prolamala kroz neke teme u proslosti.

Ne znam d ali si imao prilike citati 'Thinking fast and slow' od Amosa Tverskog i Daniela Kahnemana, tu izmedju ostalog govore poprilicno o tome koliko je nasa intuicija i percepcija u stvari vrlo slaba i da mozak iz cisto ekonomskih razloga pravi te 'shortcuts' koji nas ipak na koncu znaju poprilicno zavarati. Sama nasa sposobnost da nesto procenimo je po dokazima iz njihovih experimentata malte ne katastrofalna.

Na drugu stranu (cini mi se Harare) u jednoj knjizi kaze da mi ne bi trebali ignoristai nas instinkt jer je on u stvari mehanizam koji je evolucijski razvijen i upozorava nas na opasnosti koje smo 'vec dozivili' ili kao individue ili kao vrsta, tako d amozda i taj argument moze donekle posluziti u raspravi. Ja licno mislim da kako sada stavri stoje ipak se ne mozemo sa sigurnoscu osloniti na vezu izmedju crta lica i kriminalnih sklonosti.
Mi svi imamo 'gut feeling' koji ne treba podcenjivat

naprotiv, znanstveno ta teorija nije uopće sporna, ali suvremena znanost je u strahu od ideoloških inkvizitora, pa je tako jedan nobelovac koji je otrkio strukturu DNA (Watson) odbačen iz znanstvene zajednice i izbačen sa svih fakulteta jer se drznuo ustvrditi da africi ne pomažemo time što krećemo od pretpostavke da je tamo kvocijent inteligencije jednak našem nego im zapravo odmažemo.

to da crnci u africi imaju u prosjeku vrlo nizak ajkju nije znanstveno uopće sporno, kao ni to da je on 70 posto naslijedan, ali jebiga ako spomeneš najebo si.

isto je s fizionimijama. Društvo čini kriminalca kriminalcem i točka, sve drugo je hereza. Kamoli da bi se neko mogo rodit zločinac.

pusti teoriju, pogledaj zatvorenike na robiji. One osuđene za nasilne zločine. Kriminalne face sve do jednog.

_________________
Treća Jugoslavija - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by marcellus 3/5/2020, 14:16

Treća Jugoslavija - Page 11 8936

Treća Jugoslavija - Page 11 5ddbff6f0e172.image


evo pogodi na kojoj su slici tri profesora a na kojoj tri krimosa.

ovako samo po facama.

jel teško?

_________________
Treća Jugoslavija - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Treća Jugoslavija - Page 11 Empty Re: Treća Jugoslavija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum