ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jedna muška tema, a da nije gay

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by muckodjubre Tue 31 Mar - 9:48

Jednom sam pokušao gledati superbowl i zaspao nakon 10min,a bejzbol još nikada...

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Guest Tue 31 Mar - 10:40

Superbowl?
Samo napalm za to smeće...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Maggie19 Tue 31 Mar - 11:03

Imam regan jezik.
To mi dosta.
B-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Guest Tue 31 Mar - 13:31

Ja imam svasta, iskreno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Tominjo Tue 31 Mar - 14:52

muckodjubre wrote:Jednom sam pokušao gledati superbowl i zaspao nakon 10min,a bejzbol još nikada...
Ja sam pokušao jednom gledat bejzbol, ali mi je to toliko dosadno i nerazumljivo bilo da sam odustao brzo. Mislim da je jedino još kriket gluplji sport.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Tominjo Tue 31 Mar - 15:02

scorpion wrote:
Roland Deschain wrote:
scorpion wrote:
Andreas Goldberger wrote:Aj ova tema moze proci ka polu gay.
:roflrofl
Andreas Goldberger wrote:Bejzbol palicu bi moga jedino nabaviti. Otac je uvik ima u gepek, i to metalnu.
Živimo u zemlji u kojoj nikad niko bejzbol palicu zbog bejzbola kupio nije :^0
Ja je nisam kupio...oteo sam je, prije 12-13 godina. Živa istina.
Šta si je oteo nekom klinji? :^0
Ne. Lik bio 30-ih godina ko i ja tad. Najsmješnije je to što smo se zakačili radi pasa.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Guest Tue 31 Mar - 15:08

Roland Deschain wrote:
muckodjubre wrote:Jednom sam pokušao gledati superbowl i zaspao nakon 10min,a bejzbol još nikada...
Ja sam pokušao jednom gledat bejzbol, ali mi je to toliko dosadno i nerazumljivo bilo da sam odustao brzo. Mislim da je jedino još kriket gluplji sport.
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by scorpion Tue 31 Mar - 21:36

fridrih_niche wrote:Superbowl?
Samo napalm za to smeće...
<3
Jedne godine sam pokušao gledat Superbowl na streamu, ali mi nije valjao stream pa nisam. Nemam pojma, američki nogomet mi ne izgleda loše. Dao bi mu šansu da imam priliku. Mislim da bi čak i pokušao igrat da sam u Americi :coffee

_________________
jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Tominjo Tue 31 Mar - 21:42

scorpion wrote:
fridrih_niche wrote:Superbowl?
Samo napalm za to smeće...
<3
Jedne godine sam pokušao gledat Superbowl na streamu, ali mi nije valjao stream pa nisam. Nemam pojma, američki nogomet mi ne izgleda loše. Dao bi mu šansu da imam priliku. Mislim da bi čak i pokušao igrat da sam u Americi :coffee
Previše ga prekidaju. Nema stalno akcije, tempo je nikakav...više traju prekidi nego čista igra.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by scorpion Tue 31 Mar - 21:48

Roland Deschain wrote:
scorpion wrote:
fridrih_niche wrote:Superbowl?
Samo napalm za to smeće...
<3
Jedne godine sam pokušao gledat Superbowl na streamu, ali mi nije valjao stream pa nisam. Nemam pojma, američki nogomet mi ne izgleda loše. Dao bi mu šansu da imam priliku. Mislim da bi čak i pokušao igrat da sam u Americi :coffee
Previše ga prekidaju. Nema stalno akcije, tempo je nikakav...više traju prekidi nego čista igra.
To sam i ja čuo, ali navodno zbog marketinga. Sad ne znam je li to važi samo za superbowl ili je svaka tekma takva.

_________________
jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by muckodjubre Tue 31 Mar - 22:02

Nije navodno već je zbog reklama,žderanja hot dogova i ispijanja litrenih cola

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by FRANK Tue 31 Mar - 22:05

Demi ako nije gay odmah nevalja.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by scorpion Tue 31 Mar - 22:30

muckodjubre wrote:Nije navodno već je zbog reklama,žderanja hot dogova i ispijanja litrenih cola
To je smeće, ali sport kao sport je ok

_________________
jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 3 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum