ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD

Go down

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD Empty Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD

Post by IL Risorto Sat 15 Feb - 22:15

'Epidemija' o kojoj se šuti: Silovanje tisuća djevojčica u Engleskoj
Petar Stošić prije 3 sata
424

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD 751e0cfc-abb4-4375-82d4-8b1dcd44d18f
Foto: West Yorkshire Police

VICTORIA Agoglia imala je 15 godina kad je umrla od predoziranja heroinom 2003. Bila je dijete iz doma za nezbrinutu djecu, gdje je smještena nakon što joj je umrla majka.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/epidemija-o-kojoj-se-suti-silovanje-tisuca-djevojcica-u-engleskoj/2154784.aspx
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD Empty Re: Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD

Post by epikur37 Sat 15 Feb - 22:19

Važno da su briti protiv poljske i europske imigracije, ali svoj pakistan vole.

trpaj još.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD Empty Re: Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD

Post by RayMabus Sat 15 Feb - 22:27

Pročita san temu. Ne vidim zašto bi mene ovo zanimalo. Maloljetnička prostitucija i droga. Ne znam šta bi me to zanimalo. Tisuću mladih cura je nebitna brojka u ukupnoj populaciji da bi to bila pronatalitetna tema. Očito je više tema droga i kriminal , iskorištavanje maloljetnica , prostitucija maloljetnica navučene na drogu itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD Empty Re: Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD

Post by RayMabus Sun 16 Feb - 3:04

Sad sam pogleda jedan dobar film na ovu temu , Amerika u bliskoj budućnosti , previše ljudi i kriminala i jednom godišnje jedna noć nema policije a do sedam ujutro svaki zločin koji se napravi neće biti kažnjiv i onda sama vlada ubija sirotinju po siromašnim četvrtima glumeći da su obični građani koji rade pročišćenja

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD Purge_Anarcy_HR_plakat


Tako ti je i ovo , njih policija gleda kao problem a ne žrtve i onda slučajeve gurne u ladicu i onda imaš epidemiju tog kriminala i to ti je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD Empty Re: Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD

Post by IL Risorto Sun 16 Feb - 8:55

,,Pročišćenje'' lol! kasniš Longi,to je već stari film,ima ih već par nastavaka,kao i serije.Nedavno odgledao drugu sezonu.Vjerojatno je i onaj Filip Zavadlav gledao ,,The Purge'' lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD Empty Re: Evo jedna pronatalitetna tema za Longija XD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum