ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jedna muška tema, a da nije gay

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by FRANK Mon 30 Mar - 22:03

Ja nisan prida nista.
Bar neznam sta je caca radio.
Ali ja mislim.da caca redovno cisti Heckler o Koch
I glock 19..

FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by FRANK Mon 30 Mar - 22:07

Mada najvise pazim onaj Noz. Volin kad ga caca belegijom ostit. Nema lipse stvari od Nozine dobre Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Tominjo Mon 30 Mar - 22:24

Osim pištolja imam i jedan Bowie nož, dvije mačete i bejzbol palicu. Želja mi kupit katanu, da nađem negdje.
Ko klinci smo radili šurikene, nebi bilo loše sad naštancati 10-ak komada, hahaha.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by skripar Mon 30 Mar - 22:29

Ja imam nož i koristim ga za rezanje slanine salame luka i slicno
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Tominjo Mon 30 Mar - 22:35

Zezamo se, ali lako stvari mogu postati gore, a kad se to dogodi sustav može početi pucati i onda nastane kaos. To bi se prvo moglo dogoditi u Italiji. Neće te jedan pištolj spasiti ako sve ode k vragu, ali barem ti kakvu takvu zaštitu daje u smislu odvraćanja opasnosti, a ne ozljeđivanja nekog.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by FRANK Mon 30 Mar - 22:41

Roland Deschain wrote:Osim pištolja imam i jedan Bowie nož, dvije mačete i bejzbol palicu. Želja mi kupit katanu, da nađem negdje.
Ko klinci smo radili šurikene, nebi bilo loše sad naštancati 10-ak komada, hahaha.
Haha.
Ja najvise volim noze..
Veliki sam fan nozeva

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Guest Mon 30 Mar - 22:56

Aj ova tema moze proci ka polu gay.  Nemam nista u kuci, a protiv sam oruzja, moze biti opasno pogotovo kad imas dicu. Bejzbol palicu bi moga jedino nabaviti. Otac je uvik ima u gepek, i to metalnu. A dida je posebna prica. Bija je lovac, ima puske, nozeve, pistolj. Od kad znam za njega spava s postoljem ispod kusina. Ne znam kako baba moze spati s njim u sobi. Kad sam bija mulac, prijelaz iz osnovne u srednju skolu, upa sam im u kucu jedne veceri (a u to vrime sam upada kod njih ka Kramer Jerry-u u stan) Dida je bija sam u dnevnom, gleda je valjda trece vijesti dana i zaspa, a kako sam ja uletija probudija sam ga a on je automatski izvadija pistolj i uperija ga meni ravno u glavu. Srica pa je na vrime skuzija da sam to ja pa mi reka:"a to si ti ranko moj"..  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Tominjo Mon 30 Mar - 22:56

Ja ne. Kupio sam ga jer je bio povoljno. I onako, dobro izgleda.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Guest Mon 30 Mar - 23:01

Brat je bija ima kalasa iz rata...
Al ga je vratija kad se ono bilo vraćalo...
Mater je uvik pucala po savu zbog metaka po kući...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by scorpion Mon 30 Mar - 23:25

Andreas Goldberger wrote:Aj ova tema moze proci ka polu gay.
:roflrofl
Andreas Goldberger wrote:Bejzbol palicu bi moga jedino nabaviti. Otac je uvik ima u gepek, i to metalnu.
Živimo u zemlji u kojoj nikad niko bejzbol palicu zbog bejzbola kupio nije :^0

_________________
jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by kic Mon 30 Mar - 23:27


nabavite i loptu ili rukavicu, lopta je teška, ali ako držite palicu u gepeku možete opravdati pred policijom da samo baseballa igrate..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Guest Mon 30 Mar - 23:28

Samo je ostao gun za svinjokolju...sve ostalo se vratilo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Guest Mon 30 Mar - 23:29

kic wrote:
Brat Brale wrote:rođaku mom je stradao sin prošle godine. on je vojni lekar i duži ,,tetku'' kao potpuokvnik. kod kuće je rastavio i sakrio delove po kući. sin našao delove, sklopio pištolj i roknuo se. odličan učenik, sportista... 
zbog neuzvraćene ljubavi... No 

zato oružje, nikako. u moje ,,slavno'' vreme sam imao i vatreno i hladno oružje za jedno odeljenje i ne bih se vraćao na to... Basketball

a gle, to je jedan od razloga zašto je posjedovanje oružja tako postroženo u nas (iako mislim da Srbija ima jedan od najviših postotaka posjedovatelja u europi (izuzev Rusije sad))

jer je puno veća vjerojatnost da ćeš iskoristiti to protiv sebe, u nekom depresivnom ili pijanom trenutku, nego što će ti stvarno trebati

ja ipak gledam drugi dio spektra, unatoč toj tragičnoj mogućnosti, povećat svoju šansu za obranu

iako, osjećam i tamnu stranu tu jako.

Sto se u krajini opet puca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by muckodjubre Mon 30 Mar - 23:35

kic wrote:
nabavite i loptu ili rukavicu, lopta je teška, ali ako držite palicu u gepeku možete opravdati pred policijom da samo baseballa igrate..
Imam

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Tominjo Mon 30 Mar - 23:36

scorpion wrote:
Andreas Goldberger wrote:Aj ova tema moze proci ka polu gay.
:roflrofl
Andreas Goldberger wrote:Bejzbol palicu bi moga jedino nabaviti. Otac je uvik ima u gepek, i to metalnu.
Živimo u zemlji u kojoj nikad niko bejzbol palicu zbog bejzbola kupio nije :^0
Ja je nisam kupio...oteo sam je, prije 12-13 godina. Živa istina.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by End Tue 31 Mar - 0:14

imam palicu i bokser, to mi je dosta ako me slučajno mostarski pederčić napadne dildom
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by scorpion Tue 31 Mar - 0:54

Roland Deschain wrote:
scorpion wrote:
Andreas Goldberger wrote:Aj ova tema moze proci ka polu gay.
:roflrofl
Andreas Goldberger wrote:Bejzbol palicu bi moga jedino nabaviti. Otac je uvik ima u gepek, i to metalnu.
Živimo u zemlji u kojoj nikad niko bejzbol palicu zbog bejzbola kupio nije :^0
Ja je nisam kupio...oteo sam je, prije 12-13 godina. Živa istina.
Šta si je oteo nekom klinji? :^0

_________________
jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by scorpion Tue 31 Mar - 0:55

End wrote:imam dildu i lubrikant, to mi je dosta ako me slučajno škorpija napadne
Ne brini se mali homoseksualcu, ne diram hendikepriane osobe, niti me zanimaju gayevi ;)

_________________
jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by river_jude Tue 31 Mar - 1:15

:rain
Samo pederi razmisljaju o takvim stvarima
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Guest Tue 31 Mar - 9:03

scorpion wrote:
Andreas Goldberger wrote:Aj ova tema moze proci ka polu gay.
:roflrofl
Andreas Goldberger wrote:Bejzbol palicu bi moga jedino nabaviti. Otac je uvik ima u gepek, i to metalnu.
Živimo u zemlji u kojoj nikad niko bejzbol palicu zbog bejzbola kupio nije :^0
A ko to igra taj pederski sport?

Jeli ikad itko od vas tu možda igrao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by muckodjubre Tue 31 Mar - 9:48

Jednom sam pokušao gledati superbowl i zaspao nakon 10min,a bejzbol još nikada...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

jedna muška tema, a da nije gay - Page 2 Empty Re: jedna muška tema, a da nije gay

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum