ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi bordel s lutkama u Sežani

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 21:53

Prekriži te udavače koje su najbolje godine dale nekom drugom i sad bi ti mora biti neka rezerva njima. Nisan ja ničija rezerva. Tko te jebava s dvadeset godina neka te i ženi.

Sve su one na isti kalup , oće da joj sve bude ok u životu i onda će ona kasnije kad njoj paše tražit budalu koji će joj napravit dite a ona će šefovat


Muški se žene s 27 a sad je njima palo na pamet kako će i one s 27 isto kad se malo izguštaju.

Oćeš kako da nećeš jer muški vataju mlađe a ti ćeš uvatiti ništa u tin godinama. Dobiju odjeb od muških koji tad imaju 35 godina ( to kako su one pomakle sve pa sad i ovi kasnije kad sve znaju o njima ).


Last edited by RayMabus on 26/1/2020, 21:57; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by AssadNaPodmornici 26/1/2020, 21:54

maloprije sam jeba.. dobro

naravno ne lutku

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21041
2018-06-14


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by jastreb 26/1/2020, 21:56

Ja mislim da je to u glavama muškaraca.

Evo priupitajmo malo ženski dio foruma.

Kolike su od vas doživjele da im dečko,ljubavnik,prijatelj,ili simpatija kaže:"Oooo,pa đe si lutko!?"
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 21:58

AssadNaPodmornici wrote:maloprije sam jeba.. dobro

naravno ne lutku
Opet nediljon. To te naručila. Ugurala te u raspored.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 22:06

Ja san ga izdrka danas , sinoć i jučer dva puta. Ne moran čekat nedilju. Kad mi dođe ja ću se počešat a ona nek radi raspored. Nisan ja ničiji psić.

Ako mi se bude dalo ulazit u brak dakle to ka dica i to nisu one te koje će o tome odlučivat nego ja , fino stavit oglas i popis nekretnina i gotovo.

Al ne triba mi to , odlično mi je i ovako , ne radin , iman za sebe i čekan krah nataliteta ( čitaj veće porodiljne naknade ) i slom emanicipacije ( neće meni žensko solit pamet u kući ) pa kad ovo dvoje krahira lako ću nakeljat kojoj tri komada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by dzango 26/1/2020, 22:09

RayMabus wrote:Ja san ga izdrka danas , sinoć i jučer dva puta. Ne moran čekat nedilju. Kad mi dođe ja ću se počešat a ona nek radi raspored. Nisan ja ničiji psić.

Ako mi se bude dalo ulazit u brak dakle to ka dica i to nisu one te koje će o tome odlučivat nego ja , fino stavit oglas i popis nekretnina i gotovo.

Al ne triba mi to , odlično mi je i ovako , ne radin , iman za sebe i čekan krah nataliteta ( čitaj veće porodiljne naknade ) i slom emanicipacije ( neće meni žensko solit pamet u kući ) pa kad ovo dvoje krahira lako ću nakeljat kojoj tri komada.
Juče i danas si uštedeo 300 evra.

_________________
Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 22:12

dzango wrote:
RayMabus wrote:Ja san ga izdrka danas , sinoć i jučer dva puta. Ne moran čekat nedilju. Kad mi dođe ja ću se počešat a ona nek radi raspored. Nisan ja ničiji psić.

Ako mi se bude dalo ulazit u brak dakle to ka dica i to nisu one te koje će o tome odlučivat nego ja , fino stavit oglas i popis nekretnina i gotovo.

Al ne triba mi to , odlično mi je i ovako , ne radin , iman za sebe i čekan krah nataliteta ( čitaj veće porodiljne naknade ) i slom emanicipacije ( neće meni žensko solit pamet u kući ) pa kad ovo dvoje krahira lako ću nakeljat kojoj tri komada.
Juče i danas si uštedeo 300 evra.
Da , i onda kažu da je tisuću eura za lutku puno. E Boga mi nije. Isplati ta svaku kunu.

Čekamo sad izlazne ankete iz Italije da vidimo jel Salvini osvojija Bolonju i oće li past vlada u Italiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Noor 26/1/2020, 22:17

Legendovich wrote:
mortal wrote:znači i djeca te privlače.. pogledaj malo jasnije
nope.ti si malo ovremešnila,pa ti se mlada cura izgleda kao dijete..dobro,prije unuka.. :rasta :rasta :rasta
sveto, ti si od morty stariji 10-12 godina minimum :rasta
znači, ušao si u 7. deceniju...aj sad dalje malo o vremešnosti :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 22:20

Da su ove ženske normalne ne bi nitko razmišlja o lutkama.

Najjače su mi one tamo na forumu.hr usamljena srca. Nisan odavno bija tamo. Baniralo me dosta puta. Upadneš s njima u priču , prvo sve fino a onda nabijaš gasa i rat.

Komedije. One misle da će njih netko ženit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 22:24

E moje curice i ta vaša emanicipacija pa ćete vi kopirat muške pa ka i oni do 27 ludat a onda u brak.

Je samo šta oni tad vataju mlađe a šta vi vatate u 27 godini ?

E. Vidiš. Zajeb.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 23:39

Ova ista Lidija Bačić.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Munecas-sexuales-real-doll-entrega-inmediata-D_NQ_NP_921726-MPE28272949278_102018-F


Ne smrde , nemaju menzis , nemaju spolnih bolesti.

Ono kad ti ženska od 27 godina upadne prvo šta mi padne na pamet je da mi donese potvrdu da nema spolnih bolesti. Tko zna tko je tu sve gura do tad i saš ti to ić jebavat na neviđeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 23:46

Mrak Taritaš

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 168cm_JYDoll_Sex_Doll-10


Moš kupit dvi koje ti se sviđaju pa jedna livo jedna desno pa koju oš opališ.

Imaju hrpu prednosti. Ovo kad se još razvije i padne cijena ma koje ženske od krvi i mesa. Dobit će odjeb samo takvi a već sad su ga dobile od dobrog dijela muške populacije.

Bolje jebat dvi od dvadeset nego jednu od četrdeset.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 23:55

1890 $

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Piper-doll-160cm-real-love-doll-sex-silicone-doll-23


Za naš đep to je skupo al nije onima u Americi , Njemačkoj itd.

Vidi je. Kakva Mrak Taritaš i ostale šeme. Došla konkurencija i to Boga mi dobra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by immortal 27/1/2020, 00:02

Noor wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:znači i djeca te privlače.. pogledaj malo jasnije
nope.ti si malo ovremešnila,pa ti se mlada cura izgleda kao dijete..dobro,prije unuka.. :rasta :rasta :rasta
sveto, ti si od morty stariji 10-12 godina minimum :rasta
znači, ušao si u 7. deceniju...aj sad dalje malo o vremešnosti :D
hahah
meni je ostavio dojam da je nešto malo mlađi ako je bilo za vjerovati
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by immortal 27/1/2020, 00:03

RayMabus wrote:Ova ista Lidija Bačić.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Munecas-sexuales-real-doll-entrega-inmediata-D_NQ_NP_921726-MPE28272949278_102018-F


Ne smrde , nemaju menzis , nemaju spolnih bolesti.

Ono kad ti ženska od 27 godina upadne prvo šta mi padne na pamet je da mi donese potvrdu da nema spolnih bolesti. Tko zna tko je tu sve gura do tad i saš ti to ić jebavat na neviđeno.
dovoljno da je jednom upotrjebiš...vidjet ćeš smrada
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by immortal 27/1/2020, 00:05

dzango wrote:
RayMabus wrote:Ja san ga izdrka danas , sinoć i jučer dva puta. Ne moran čekat nedilju. Kad mi dođe ja ću se počešat a ona nek radi raspored. Nisan ja ničiji psić.

Ako mi se bude dalo ulazit u brak dakle to ka dica i to nisu one te koje će o tome odlučivat nego ja , fino stavit oglas i popis nekretnina i gotovo.

Al ne triba mi to , odlično mi je i ovako , ne radin , iman za sebe i čekan krah nataliteta ( čitaj veće porodiljne naknade ) i slom emanicipacije ( neće meni žensko solit pamet u kući ) pa kad ovo dvoje krahira lako ću nakeljat kojoj tri komada.
Juče i danas si uštedeo 300 evra.
:rasta :rasta lol!
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 27/1/2020, 00:10

Ima par dobrih. Šteta šta su skupe.Još. Past će njima cijena pa ćemo ih kupit na rasprodaji.

A ćuj šta će oni u Njemačkoj , žene emanicipirane , kurve skupe i spolne bolesti , ovo 1890 dolara za njih nije puno a još ako ima pedesetak godina a ne jebe mu se Mrak Taritaš pa eto lutka i jebi to i miran si.

Neš ti šta žena je puno aktivna u seksu , pasivne su , velike razlike između lutke i nje osim šta ne lutka miljon puta bolja od Mrak Taritaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Counter-Strike 27/1/2020, 00:18

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 20190517082054_23163


Mogu da puše. Anatomski su napravljene da imaju sve.
Odlicna...!!! :kuku
bolja nego ove lude pišulje sa foruma

_________________
Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 27/1/2020, 00:40

Prirodno je težit normalnoj vezi no ova emanicipacija je poremetila sve mnogima i sad dođeš u neke godine , moš uvatit samo Mrak Taritaš a šta će ti to a ovo je neko seksualno pomagalo pa eto kupiš pa ako ti dođe simuliraš seks i jebe ti se jer ionako je žensko u seksu pasivno a ovo je miljon puta bolje od Mrak Taritaš.

Previše je samaca a ne trpe više nikoga tako da to jednostavno seksualno pomagalo i više mu od toga ni netriba , to je dovoljno i svi happy a Mrak Taritaš nek sama izmisli svoju seksualnu igračku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by omni 27/1/2020, 09:07

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Navali narode

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Doll_house,%20Slo


https://www.jutarnji.hr/life/seks-i-veze/prvi-bordel-s-lutkama-u-sezani/9892585/

gazda ih umjesto kod ginekologa vodi kod vulkanizera.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by catabbath 27/1/2020, 09:45

Tko ide dati 60€ za jebati lutku bolje nije ni zaslužio

_________________
Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 5 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum