ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi bordel s lutkama u Sežani

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest 26/1/2020, 18:43

mortal wrote:gledaš ju i misliš na dušu
ti si osjećajan tip ?  Basketball
u biti jesam jako empatican,pocev od postivanja svega zivog,pocevsi sa zivotinjama,prije svega..mravca nikad namjerno nisam zgazio.. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 18:49

mortal wrote:gledaš ju i misliš na dušu
ti si osjećajan tip ?  Basketball
Ja in gledan samo u pičku. Doli su napravljene ko prave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 18:54

To je seksualno pomagalo. Isto ko vibrator samo šta muškima nemoš stavit samo vaginu da guraju nego im triba komplet tako da imaju osjećaj da nešto guze.

Dobro je to. Puno bolje nego tražit pičke naokolo.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcR2sk_Tx73wLyN9tQpX9dwUs6LwpszOT7yJFQP5cuhO-31IffhU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest 26/1/2020, 18:56

RayMabus wrote:To je seksualno pomagalo. Isto ko vibrator samo šta muškima nemoš stavit samo vaginu da guraju nego im triba komplet tako da imaju osjećaj da nešto guze.

Dobro je to. Puno bolje nego tražit pičke naokolo.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcR2sk_Tx73wLyN9tQpX9dwUs6LwpszOT7yJFQP5cuhO-31IffhU
a ja..govorih ja veleumno josh davno..buducnost jebanja nas moškija ce biti ovakve cure i androidf cure..mesnate cure su ionako vec danas pokužene i pune bolestina,a sve teze kao osobe za zajednicki zivot..puno zuje,malo meda daju.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by immortal 26/1/2020, 18:56

idem odavde

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 18:57

Eto to je to i ne triba više. Žene su ionako pasivne u seksu tako da razlike nema.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Doris-150cm-new-lifelike-full-medical-solid-silicone-sex-doll-big-ass-with-skeleton--5093-508x696
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 18:58

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:To je seksualno pomagalo. Isto ko vibrator samo šta muškima nemoš stavit samo vaginu da guraju nego im triba komplet tako da imaju osjećaj da nešto guze.

Dobro je to. Puno bolje nego tražit pičke naokolo.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcR2sk_Tx73wLyN9tQpX9dwUs6LwpszOT7yJFQP5cuhO-31IffhU
a ja..govorih ja veleumno josh davno..buducnost jebanja nas moškija ce biti ovakve cure i androidf cure..mesnate cure su ionako vec danas pokužene i pune bolestina,a sve teze kao osobe za zajednicki zivot..puno zuje,malo meda daju.. :starac
Da sve su teže kao osobe za zajednički život

Zato san i ja ovo proučija pa doša do zaključka da je ovo bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest 26/1/2020, 19:02

evoc..tajuzenka ojra i pici...

https://www.alibaba.com/product-detail/Jarliet-middle-size-middle-breast-muscle_60809809740.html?spm=a2700.wholesale.deiletai6.3.60156a8eNGw0gC
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest 26/1/2020, 19:04

RayMabus wrote:Eto to je to i ne triba više. Žene su ionako pasivne u seksu tako da razlike nema.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Doris-150cm-new-lifelike-full-medical-solid-silicone-sex-doll-big-ass-with-skeleton--5093-508x696
cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest 26/1/2020, 19:07

uffff..miriše na još..

https://www.aliexpress.com/item/32884398065.html  
nesh skuplje al ii rafiniranije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 19:07

Žene su danas postale zahtjevne i to ne mislin na žene tipa Nives Celzijus koja ima zašto dizat cijenu nego ono cura prosjek , nema zašta glumit a glumi neku nedostižnu jer u biti njima se ne da nego kad one oće i koga ona oče a kad ih pogledaš od glave dl pete neš ti tijela.

I onda to sve vidiš , proučiš , ova će te jebat u mozak a neki prosjek , nikakva ženska a šta imaš od toga.

Malo sexa

Pa vidi ovih lutaka. Kad ti se jebe izvadiš je iz ormara i nabiješ na kurac i ideš dalje a ove nek glume neke nedostižne i šta će one šefovat.

Biži od toga čoviče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest 26/1/2020, 19:12

RayMabus wrote:Žene su danas postale zahtjevne i to ne mislin na žene tipa Nives Celzijus koja ima zašto dizat cijenu nego ono cura prosjek , nema zašta glumit a glumi neku nedostižnu jer u biti njima se ne da nego kad one oće i koga ona oče a kad ih pogledaš od glave dl pete neš ti tijela.

I onda to sve vidiš , proučiš , ova će te jebat u mozak a neki prosjek , nikakva ženska a šta imaš od toga.

Malo sexa

Pa vidi ovih lutaka. Kad ti se jebe izvadiš je iz ormara i nabiješ na kurac i ideš dalje a ove nek glume neke nedostižne i šta će one šefovat.


Biži od toga čoviče.
sve mracna istina dude..

osim ovih lutaka..spas u zadnji cas..cekam ja one android-cure,da moze hodati i raditi nesh po doma..a vokalni procesort ionako mosh iskljuciti..pokazes joj kako da skupa rucak,kasnije ti skufa sama...dobro je to.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest 26/1/2020, 19:12

nish,odo zderati,pa gledati sertije,ajd zdravo Longi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 19:14

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Žene su danas postale zahtjevne i to ne mislin na žene tipa Nives Celzijus koja ima zašto dizat cijenu nego ono cura prosjek , nema zašta glumit a glumi neku nedostižnu jer u biti njima se ne da nego kad one oće i koga ona oče a kad ih pogledaš od glave dl pete neš ti tijela.

I onda to sve vidiš , proučiš , ova će te jebat u mozak a neki prosjek , nikakva ženska a šta imaš od toga.

Malo sexa

Pa vidi ovih lutaka. Kad ti se jebe izvadiš je iz ormara i nabiješ na kurac i ideš dalje a ove nek glume neke nedostižne i šta će one šefovat.


Biži od toga čoviče.
sve mracna istina dude..

osim ovih lutaka..spas u zadnji cas..cekam ja one android-cure,da moze hodati i raditi nesh po doma..a vokalni procesort ionako mosh iskljuciti..pokazes joj kako da skupa rucak,kasnije ti skufa sama...dobro je to.. :tu :tu :tu
Pa ja se ne seksam sa ženama ima 12 godina već.

Nemogu ih smislit. Zaglumile nešto a nešt ti njih kad ih proučiš od glave do pete. 

De odjebi. Ako se neš skinit odma odprdi u skokovima. Glumi nekom drugom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 19:24

Ja ne znam jel te ženske danas imaju ogledalo doma. Svaka druga nema neke sise. Mršave , štrkljave. One glume neku nedostižnu kad joj se obratiš. Aj ti u pičku materinu. Kupi ogledalo jeba ti ja mater umišljenu.

Diglo nos. Ona će šta njoj paše a staneš sa strane pogledaš je od glave do pete nać ćeš odma deset mana na njoj a misli da je savršena.

Onda ih pustiš par godina da uvati 25 pa onda vidiš kako ne zna ni sama više di je kad je nitko ne gleda.

Jebi mater.

Teška gluma a neš ti ženske. Neki prosjeki ono. Još glumi. Radije ću ga drkat nego tebe jebat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 19:31

Kupiš ovo i prčiš. S njima imat posla danas. Gluma teška a sve ona nešto zahtjeva. Aj ti ćerce odjebi i to je to.

Kad se meni digne kurac onda je sex a ne kad ti očeš.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 158cm-top-quality-lifelike-silicone-sex-dolls-sex-dolls-japanese-silicone-love-doll-251-508x696


Kupiš , staviš u ormar , kad ti dođe da ga guraš u rupu ova je uvik raspoložena.

Kad pojebeš vratiš je nazad i odeš ručat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by abraham 26/1/2020, 19:34

Nista , onda jos treba nabaviti i zenu da ocisti lutku.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by dzango 26/1/2020, 21:24

RayMabus wrote:
dzango wrote:Udri Longi za sve pare
A šta ću. Starci me maltretiraju za nekretnine. Oće da me zajebu pa daju sve ženi i dici pa ću in dovest nevistu.

Vid je ko nova. Taman ispod čekića. Nikad rabljena.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 71yVydq728L._SY550_
Nevina jebote.

_________________
Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 21:26

dzango wrote:
RayMabus wrote:
dzango wrote:Udri Longi za sve pare
A šta ću. Starci me maltretiraju za nekretnine. Oće da me zajebu pa daju sve ženi i dici pa ću in dovest nevistu.

Vid je ko nova. Taman ispod čekića. Nikad rabljena.

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 71yVydq728L._SY550_
Nevina jebote.
To je nevista.

Kolpat će mi mater kad vidi šta san joj doveja u kuću. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 21:39

Imaš 700 tisuća stranaca u Hrvatskoj. Ne mogu nać partnera


https://100posto.jutarnji.hr/zivot/imala-sam-dvije-ozbiljne-veze-ali-su-neslavno-zavrsile-pitam-se-koliko-jos-takvih-ne-da-mi-se-vise-a-toliko-sam-zeljela-brak-i-dijete

Žene potroše svoje vrijeme kad su mlade i onda posli samo gleda tko će joj napravit dite a i to bi birale a muškima je pun kurac upravo takvih koje su odgađale a onda sad kad one oće onda bi sad ona na brzake brak i dite i još bi birala šta ona oće.

Zato su za muške samce ove lutke zakon. Najbolje rješenje jer ostala rješenja su ti ove šta su izgubile vrijeme i onda bi ona sad na brzake brak i dite i još bi birala

Rekli su stari ljudi odavno da stara cura teško udat jer je neće nitko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus 26/1/2020, 21:53

Prekriži te udavače koje su najbolje godine dale nekom drugom i sad bi ti mora biti neka rezerva njima. Nisan ja ničija rezerva. Tko te jebava s dvadeset godina neka te i ženi.

Sve su one na isti kalup , oće da joj sve bude ok u životu i onda će ona kasnije kad njoj paše tražit budalu koji će joj napravit dite a ona će šefovat


Muški se žene s 27 a sad je njima palo na pamet kako će i one s 27 isto kad se malo izguštaju.

Oćeš kako da nećeš jer muški vataju mlađe a ti ćeš uvatiti ništa u tin godinama. Dobiju odjeb od muških koji tad imaju 35 godina ( to kako su one pomakle sve pa sad i ovi kasnije kad sve znaju o njima ).


Last edited by RayMabus on 26/1/2020, 21:57; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 4 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum