ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi bordel s lutkama u Sežani

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Noor Mon 27 Jan - 19:13

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
Sta, ugradilo grijanje?
Ovisno o cijeni,imas sve do hodanja,govora gestikulacija,grafenske baterije u tijelu..cudi me da nisi vidjela videje koje sam prije stavljao..zadnji modeli imaju cak i pulsiranje oponasanje pulsa srca..

jebote ti bi pojebo i pinokija i tri praščića, paju patka i bepu joseph.
I muhu u letu

ima Rujku a tu se pali na gumenjake i luft madrace.
dok mu Rujka nađe ovaj madrac u ormaru, bude trčao i gaće vezao :D

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 19:51

Ove su po 0 kuna

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 O_12743142_1024


Vidi čoviče , ko bačve su.


https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/to-je-bilo-nesto-sto-sam-godinama-zeljela-sinoc-se-dogodilo-dugoracanka-iz-zivota-na-vagi-objavila-fotografiju-na-kojoj-je-neprepoznatljiva-1001525

Najmanji problem napravit dite. Ima žena ko u priči okolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Noor Mon 27 Jan - 19:58

RayMabus wrote:Ove su po 0 kuna

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 O_12743142_1024


Vidi čoviče , ko bačve su.
Dobro da ovi uz njih nisu..pa i nisu, oni su ko cisterne
Ko to more doma trpit...

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Screen51

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 20:00

Noor wrote:
RayMabus wrote:Ove su po 0 kuna

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 O_12743142_1024


Vidi čoviče , ko bačve su.
Dobro da ovi uz njih nisu..pa i nisu, oni su ko cisterne
Ko to more doma trpit...
Te debele se najbolje jebu. Skočiš na nju , nećeš se ubost nigdi. Najgore su one mršave , dva deka ima , nema ni sise ni ništa , glumi neku manekenku , boji se nabost na kurac da joj ne bi slučajno đigerica otpala
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 20:14

Ja san od tih žena odusta al nisan reka da ću reč neću ako me se koja ozbiljno uvati i odvuće me u krevet. Ove danas šalju signale i onda čekaju da njima priđeš. Moš mislit. Aj ti dalje. Ima njih koje neće puno filozofirat nego odma na posal i to je to. 

Onda će posli bit kako se ona odlično udala a vidi je a ja pička i po ne mogu nać momka.

E jbga ljepota je prolazna , nije neka roba štaš za petnajstak godina ne ličit na ništa al je roba u glavi nepromjenjena jer ti čekaš da netko drugi napravi a ova ne.

E to je ta razlika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 20:34

Od deset žena dvi su vrhunske a to u biti ima sve , noge , gujice , sise , u licu je ok a i ok je u glavi. Tu ima svega.

Četri su lipuškaste al mršavice , nema neke sise. Najviše takve muški vataju.

I onda imaš ove koje su sise , guzice , zeru celulita , te najbrže daju.

Ova prva skupina to kako koja , neke se dobro udaju a neke završe s nekim jadom koji ih napumpa jer im nitko ne prilazi pošto su avion.

Ove druge te ovo ono al u biti najgora opcija jer ti njih moraš vatat a nisu ženske ništa ppsebno kad se skinu.

Ova treća opcija , one vataju tebe jer to je takve ženske da ih malo tko gleda a u biti su za seks.

Ta treća opcija je moja. Prva koja me povali na konju je. Ove prve dvi opcije ženskih uvik čekaju da se muški izjebe oko njih. Prva jer je superzgodna a druga jer je iskompleksirana jer nema velike sise pa filozofira o lljubavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 21:17

Al o tom potom. To spada pod rubriku Sve to može biti ali i ne mora.

Meni nije bitno. Svejedno mi je. To san reka ako se ona sama potrudi pa uspije me odvuć u krevet onda će dobit bebaća pa ok njoj ok meni. Njoj je ok jer me je sama tila plus rješila je kreiranje obitelji i dobro se udala a meni opet ok iman ženu koja me oće , iman dite , baš me briga ono.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest Mon 27 Jan - 21:57

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Legendovich wrote:
Ovisno o cijeni,imas sve do hodanja,govora gestikulacija,grafenske baterije u tijelu..cudi me da nisi vidjela videje koje sam prije stavljao..zadnji modeli imaju cak i pulsiranje oponasanje pulsa srca..

jebote ti bi pojebo i pinokija i tri praščića, paju patka i bepu joseph.
I muhu u letu

ima Rujku a tu se pali na gumenjake i luft madrace.
dok mu Rujka nađe ovaj madrac u ormaru, bude trčao i gaće vezao :D

Rugajte se vi bem vas..buducnost muskog yeba je upravo u ovim stvarima..kazes metalni glas?..

evo ti pa se edukuj malo,ti neuka jedna.. lol! lol! lol!

https://www.realdollx.ai/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 22:11

Nije budućnost al jest seksualno pomagalo koje će muški u emanicipaciji sve više koristit.

Šta će oni Švabo , ima 50 godina , rastavljen il samac.

Oće ić vatat Mrak Taritaš ? Ili će kupit ovo i baš ga briga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest Mon 27 Jan - 22:14

RayMabus wrote:Nije budućnost al jest seksualno pomagalo koje će muški u emanicipaciji sve više koristit.

Šta će oni Švabo , ima 50 godina , rastavljen il samac.

Oće ić vatat Mrak Taritaš ? Ili će kupit ovo i baš ga briga.
Pricaju sa njima,druze se,opustaju..ljubuju..

japanci masovno prelaze na android cure..love imaju ..4 mjesecne place i VOILA..!" evo ljepotice po zelji..

https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/sex-robots-dolls-japan-endangered-16876345
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 22:15

Ne mislim da će to koristit previše populacija ispod 50 godina. To ti je ono lik razveden ili ssamac , ide vvatat ženske može uvatit jedino ove u 40-ima i to emanicipirane i onda mu se to ogadi a vamo kupi ovo i miran je.

I to ti je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest Mon 27 Jan - 22:21

RayMabus wrote:Ne mislim da će to koristit previše populacija ispod 50 godina. To ti je ono lik razveden ili ssamac , ide vvatat ženske može uvatit jedino ove u 40-ima i to emanicipirane i onda mu se to ogadi a vamo kupi ovo i miran je.

I to ti je to.
I mladji ce..kao svijet polako ali sigurno tone u siromastvo(prosjek),tak oi mladji muskarci mogu sve manje toga ponuditi svojoj potencijalnoj Jebici,koje postaju sve zahtjevnije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 22:26

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Ne mislim da će to koristit previše populacija ispod 50 godina. To ti je ono lik razveden ili ssamac , ide vvatat ženske može uvatit jedino ove u 40-ima i to emanicipirane i onda mu se to ogadi a vamo kupi ovo i miran je.

I to ti je to.
I mladji ce..kao svijet polako ali sigurno tone u siromastvo(prosjek),tak oi mladji muskarci mogu sve manje toga ponuditi svojoj potencijalnoj Jebici,koje postaju sve zahtjevnije..
Možda u Japanu koji je otočno zatvoreno društvo ....a ovo drugo kako gdje. Europa je ipak kontinent tako da kulture kolaju.

Ima Nigerijki jevtino
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest Mon 27 Jan - 22:33

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Ne mislim da će to koristit previše populacija ispod 50 godina. To ti je ono lik razveden ili ssamac , ide vvatat ženske može uvatit jedino ove u 40-ima i to emanicipirane i onda mu se to ogadi a vamo kupi ovo i miran je.

I to ti je to.
I mladji ce..kao svijet polako ali sigurno tone u siromastvo(prosjek),tak oi mladji muskarci mogu sve manje toga ponuditi svojoj potencijalnoj Jebici,koje postaju sve zahtjevnije..
Možda u Japanu koji je otočno zatvoreno društvo ....a ovo drugo kako gdje. Europa je ipak kontinent tako da kulture kolaju.

Ima Nigerijki jevtino
ne sto sam onako rasist po pitanju Camuga,nego doista mi je cura tamnije boje koze,dakle ne crnkinja,nego iskvarcana bjelkinja,krajnje neprivlacna..znaju biti prezgodne i lijepa lica,recimo brazilke,ali me boja odbija..hebat ga.. confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 22:39

Evropa nije Japan. Ovdje više očekujem to da će se sve više muških razočaravat u veze i žene , pokušavat godinama i onda proša voz i mogu uvatit samo stare emanicipirane pa kad vide šta im se nudi onda lutka ipak miljon puta bolje rješenje za seks.

Ono Mrak Taritaš by by
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest Mon 27 Jan - 22:41

Pa istina jest da se mnogi,muskarci zene,u godinama kad vise ne pripadaju "nikamo",niti u diskoteke,niti u kaficima za mlade,niti ih vise cure os 16-25 "zarezuju"..onda brze bolje nadju neku,koju bas i ne vole,ali eto,da se "osiguraju"..zene rode,djecu,i baca,pisi propalo ikakvom uzitku u seksu i ostalom..ima da drljas samo za djecu i zenu.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 22:47

Legendovich wrote:Pa istina jest da se mnogi,muskarci zene,u godinama kad vise ne pripadaju "nikamo",niti u diskoteke,niti u kaficima za mlade,niti ih vise cure os 16-25 "zarezuju"..onda brze bolje nadju neku,koju bas i ne vole,ali eto,da se "osiguraju"..zene rode,djecu,i baca,pisi propalo ikakvom uzitku u seksu i ostalom..ima da drljas samo za djecu i zenu.. :starac
A tako nešto. To ti je vatazadnjivoz.com samo šta je ženama kritičnije ako oće djecu jer to je već nakon 40 kod njih malo teže postić.

Traže pa nemaju sreće u ljubavi pa onda posli daj šta daš samo da je nešto i ta priča , eto da ne ostanu samci a možda i dobiju koje dijete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 22:56

Imaš danas svega. Neki ostanu samci a neki ka brat od mog zeta samac cili život pa u pedesetoj naša žensku isto pedeset godina ima pa već dugo su skupa , mislim da su i u braku. Nemaju djece ni on ni ona al etl stari momak stara cura pa se našli.

I tako imaš svega no natalitet opada jer su žene zaglumile i emanicipirale se a svak se snalazi kako može i kako mu odgovara.

Ne radi nitko djecu radi države , roditelja i okoline. To je jedino šta znam 100%
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest Mon 27 Jan - 22:58

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Pa istina jest da se mnogi,muskarci zene,u godinama kad vise ne pripadaju "nikamo",niti u diskoteke,niti u kaficima za mlade,niti ih vise cure os 16-25 "zarezuju"..onda brze bolje nadju neku,koju bas i ne vole,ali eto,da se "osiguraju"..zene rode,djecu,i baca,pisi propalo ikakvom uzitku u seksu i ostalom..ima da drljas samo za djecu i zenu.. :starac
A tako nešto. To ti je vatazadnjivoz.com samo šta je ženama kritičnije ako oće djecu jer to je već nakon 40 kod njih malo teže postić.

Traže pa nemaju sreće u ljubavi pa onda posli daj šta daš samo da je nešto i ta priča , eto da ne ostanu samci a možda i dobiju koje dijete.
Zanimljive su ove studentice Instagramove..sve odreda Modeli i Mamine Princeze..nije da ih nema prejebeno opako zgodnih i lijepih,ali vecina je otuzna,a prodaju se skupo kao Rolls-Royce..takve ce uglavnom skakati sa kurtza na kuratz,popularnim deckima u srednjoj,a kasnije moliti Boga da ih neko pokupi,kao si i rekao.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by RayMabus Mon 27 Jan - 23:03

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Pa istina jest da se mnogi,muskarci zene,u godinama kad vise ne pripadaju "nikamo",niti u diskoteke,niti u kaficima za mlade,niti ih vise cure os 16-25 "zarezuju"..onda brze bolje nadju neku,koju bas i ne vole,ali eto,da se "osiguraju"..zene rode,djecu,i baca,pisi propalo ikakvom uzitku u seksu i ostalom..ima da drljas samo za djecu i zenu.. :starac
A tako nešto. To ti je vatazadnjivoz.com samo šta je ženama kritičnije ako oće djecu jer to je već nakon 40 kod njih malo teže postić.

Traže pa nemaju sreće u ljubavi pa onda posli daj šta daš samo da je nešto i ta priča , eto da ne ostanu samci a možda i dobiju koje dijete.
Zanimljive su ove studentice Instagramove..sve odreda Modeli i Mamine Princeze..nije da ih nema prejebeno opako zgodnih i lijepih,ali vecina je otuzna,a prodaju se skupo kao Rolls-Royce..takve ce uglavnom skakati sa kurtza na kuratz,popularnim deckima u srednjoj,a kasnije moliti Boga da ih neko pokupi,kao si i rekao.. :cleanteeth
Ne pratin ti ja to ništa. To su sponzoruše. Te me ne zanimaju nula posto. Ta očekuje da ti nju finaciraš odnekud jer je eto ona kao neki komad. Ne patin od toga. Meni je svaka dobra koja da pkčke a da je ne moran vatat.

Te sponze trzaju na nekretnine. Nagleda san se toga i jednostavno me ništa u tom polusvijetu ne zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Guest Mon 27 Jan - 23:09

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 155cm-5ft1-anime-real-life-sex-doll-hentai-sino-doll-490078_605x.progressive
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prvi bordel s lutkama u Sežani - Page 9 Empty Re: Prvi bordel s lutkama u Sežani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum