ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

obiteljski život u antifašističkoj istri

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by jastreb 5/7/2019, 20:53

Gnječ wrote:

 
ha jebiga, ustaše mislile da je s nama istrijanima lako. e nije lako. imamo mi još eksploziva i artiljerije...
Mislio si sve će biti tako
Istrijani ne daju se lako
Ne damo ti Tuđmane ni centa
Pule,Poreč ,nanke Savičenta...

Mislim,sada malo oponašate Knin.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by Guest 5/7/2019, 20:58

jastreb wrote:
Gnječ wrote:
jastreb wrote:
frka wrote:


Mislish na onu ..ve ptichice sa gore spustile se na more..
Ne. U Istri su 91.digli u zrak spomenik "Hrvatska ptica" kojeg su postavili neki veliki Hrvati,a koji sa Istrom,a ni sa Hrvatskom nije imo veze. Gnjec ce mozda unat nesto o tome. Hrvatski mediji su ta incidente pokusali zataskati.

prvi i zadnji pokušaj ustašizacije Istre od strane tuđmanovih ustaških okupatora  miniran je odmah u temelju na božić  1992. godine. ustaška se ptica razletjela u tisuću komada. Amen
 Ali ni Centrala vama nije ostala dužna.

Istarski pjevači (osim Cetinskog) su uglavnom nekako bojkotirani. Jedino se Vitasović uspio probiti,ali tada je imao hitove. Kasnije ga je ocat zel pod svoje.

MIK je na HRT-u bojkotiran,dok su razni drugorazredni tamburaški festivali prenošeni tutta forza.

Franci Blašković i KUD Idijoti nisu mogli naći mjesto na TV-u,a iskakali su na hrvatskoj rock sceni ohoho.

ma ko im jebe mater rvackoj ustašiji i rvatima nek idu u pizdu materinu. MIK je i tako festival Istre i Kvarnera nije to muzika za ustaške uši, Franci se snađe nije njemu problem i tako mu rvati idu nakurac a kud Idijoti tud i mali mujo okolo po civiliziranom svijetu a ne po ustaškim vukojebinama.

Cetinski je kurvin sin šetebandijere ko i njegov jebeni otac jebo mu pas mater.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by jastreb 5/7/2019, 21:03

Gnječ wrote:

 
Cetinski je kurvin sin šetebandijere ko i njegov jebeni otac jebo mu pas mater.
A Massimo? I on se probio.  Tu je još i Šajeta koji se silom gura u Istru i Istrijane,a živi u Opatiji i više gravitira Rijeci. Stari mu je bio predsjednik opatijskog ogranka IDS-a.

Naravno i Gustafi su dosta jaki. 

Jebo te,imate pjevačku scenu jaču od dalmacije,a nigdje vas vidjet. Mislim da se i Langer prodao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by Guest 5/7/2019, 21:10




@frka wrote:
Mislish na onu ..ve ptichice sa gore spustile se na more..


by jastreb Today at 14:08
Ne. U Istri su 91.digli u zrak spomenik "Hrvatska ptica" kojeg su postavili neki veliki Hrvati,a koji sa Istrom,a ni sa Hrvatskom nije imo veze. Gnjec ce mozda unat nesto o tome. Hrvatski mediji su ta incidente pokusali zataskati.
==============================================================

Ma nisam imao pojma o tome,,predugo sam vani i neda mi se vishe pratiti shto se dogadja..Dosadno je jer furaju non stop iste fore,,mislio sam prije da ce normalni ljudi i normalne ideje ,,,shvacanja doci na svoje..Ali ipak banana ne raste na sjevernom polu iz samo jednog razloga..Klima je takva..isto kao i u Cro..shto normalni ljudi ne mogu doci do izrazaja jer ima previshe glasnih budala,,Na zalost tako mora biti..i biti ce ono shto mora a ne shto koliko toliko nrmalan svijet zeli..Pa evo ti samo jedan momenat...tek se sada zapitali shto ljudi odlaze,,Ispraznili Slavoniju...europsku zitnicu...moze pola Evrope hraniti...a godishnje uvoze hrane oko 5milijardi eura.Sa tih 5 milijardi eura mogli su pozlatiti i tri berbe uzimati sa slavonskih polja pa to prodavati za vrijeme sezone na moru,,Dakle neizvoziti direktno u inozemstvo..I onda se kurche i prichaju o nekom Beogradu.2002 sam se vozio preko frushke gore za NS i kroz Slavoniju vec tada vidljivo korov na sve strane,,popnem se na Frushku Goru i pogledam ,,,Bog te jebo kao da sam u Njemachkoj,,,svaki pedalj zemlje obradjen..i to za vrijeme onog omrazenog Miloshevica..I shto ja imam vishe prichati o tim idiotima tamo,,,,nishta..faka ona Andriceva misao o fukari nishta se nije promijenila..Meni ipak zao normalnog svijeta koji cuti ili je zaveden .Ne mogu se radovati tudjoj nesreci ..pomislim samo na djecu koja su morala prekinuti svoje djetinjstvo i poci za svojim roditeljima u nepoznato..Znam shto sam sve proshao i znam shto ce sve proci oni koji odlaze zbog par majmuna koji su si umislili da imaju Hrvatsku..Tuzno...a josh mi je tuznije kada dodjem na ovaj forum i vidim neke likove koji se nisu pomakli ni za jotu u svojim idiotskim razmishljanjima..Od onakve perspektivne zemlje su napravili od nje shto do sada nije uspjelo ni jednom hrvatskom neprijatelju..E to mi nije jasno..zato i dolazim ovdje povremeno da proniknem malo bolje u taj glupi mentalitet iako ga jako dobro poznajem on evoluria i stalno iznenadjuje sa josh vecim idiotlukom...Nevjerojatno koliko morash biti glup da eto na primjer Slavonije vidish svojim ochima da neshto nije dobro i da ne valja politika pa kazesh sei,,,chekaj pichka mu materina...Govorili su nam da su Srbi krivi,,,kako to da smo se bolje i brze razvijali dok su nas oni pljachkali a ne sada kada nas vode nashi ljudi..Valjda to pitanje je nemoguce u tim kockastim glavama,,Mene se to ne dotiche...ja sam davno vidio i znao shto ce se desiti a ovi coravi koliko toliko normalni hrvati ne vide ili nece iz nekih razloga da priznaju i da vide da ne valja,,Pa jebo mu bog mater..chovjek uchi iz priznanja samom sebi da se zajebo...ok zajebo sam se,,,idemo dalje ,,,necu to vishe raditi .E...ali kako priznati da se zajebo...onda ce sam pred sobom ispasti nishtarija i budala...mada priznao on to iline ostaje idiot...nistarija i budala koja je ne samo sebi sjebala zivot vec i drugima zbog bolesnih ideja,,o drzavi..Kako sam vec prije napisao...ajde jebo joj ja mater i drzavi,,treba da je imaju.....ali ne ratom...a Tudjman je rekao na Trgu Bana Jelachica da se drzava samo ratom stjeche,,,I onda me ovdje neki jebu da ja to izmishljam,,,kada tvrdim da su sve radili da do rata dodje,,,da su micali ljude i ubijali (Kirin) koji su po svaku cijenu zeljeli da izbjegnu rat jer su znali da se rat mora zavrshiti i da nakon njega nastupaju pregovor...Pa jebem ti mater i pameti..nakon stotina tisuca unesrecenih ljudi oni idu pregovarati,,,zashto nisu pregovarali ako treba sto godina prije nego shto je pocheo rat .E dolazimo do one ..nekom rat nekom brat,,pa se vidi kome je rat bio brat..Ne placam porez u Cro niti mislim ikada vishe tamo zivjeti pa mozda nemam pravo o tome pisati,,,a trebao bi i cutati o ovome jer njima je ionako super u svinjcu u kojem zive..samo nemoj buckati i govoriti im da s u otishli u sto pichki materinih..Mentalitet koji ne mogu shvatiti,,,koji je doneshen iz kuce gdje je caca bio bog i batina a majka kada dijete neshto primijeti da nije logichno govori,,,cuti nesreco chut ce te caca..Ma..ovo tebi tipkam jer sam priijetio da si normalan chovjek i da razmishljash logichno...da nemash u sebi mrznje prema nikome shto je rijetko na tim prostorima barem u javnom obracanju preko ovakvih opskurnih foruma ili na YT..Odesh i prochitash komentare na YT..zeludac da ti se prevrne..Shto recehe davno jedan grchki antichki filozof gledajuci chobana gore na brdu ..e ovakav meni nece odluchivati shto je to demokracija pa u toj Grchkoj i nisi mogao ici na glasanje osim ako nisi bio obrazovan chovjek..U Hrvatskoj s echobani igraju demokracije..pa ce im tako i zavrshiti...a nisu samo oni krivi nego oni koji cute i chekaju Godoa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by Guest 5/7/2019, 21:20

jastreb wrote:
Gnječ wrote:

 
Cetinski je kurvin sin šetebandijere ko i njegov jebeni otac jebo mu pas mater.
A Massimo? I on se probio.  Tu je još i Šajeta koji se silom gura u Istru i Istrijane,a živi u Opatiji i više gravitira Rijeci. Stari mu je bio predsjednik opatijskog ogranka IDS-a.

Naravno i Gustafi su dosta jaki. 

Jebo te,imate pjevačku scenu jaču od dalmacije,a nigdje vas vidjet. Mislim da se i Langer prodao.

ma imamo bendova i pjevača neznam ni ja koliko. Massimo je tu naš istrijan iz Raše grada koji je iz temelja sagradio Benito Mussolini. on je već kao klinac sa svojom materom prošao pola svijeta sve do Australije pa se ponovo vratio u Rašu.

Gustafi furaju svoju istarsku tex-mex folklornu grupu.

Langer? ne znam što lik glumata kad se sretnemo malo poćakulamo ali ništa o politici. još vozi onaj stari crni mercedes druga Tita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by jastreb 5/7/2019, 21:25

frka wrote:


  Ma..ovo tebi tipkam jer sam priijetio da si normalan chovjek i da razmishljash logichno...da nemash u sebi mrznje prema nikome shto je rijetko na tim prostorima barem u javnom obracanju preko ovakvih opskurnih foruma ili na YT..Odesh i prochitash komentare na YT..zeludac da ti se prevrne.. 
Gle,ovaj forum nikako nije mjerilo stvarnog stanja u Hrvatskoj. Neke mržnje ovdje nema. Ljudi se (Hrvati i Srbi prije svega)normaslno druže i rade zajedno.

Da je ovaj forum neko mjerilo,ovdje bi padale glave.

Sve potenciraju političari i popovi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by dzango 5/7/2019, 21:33

Gnječ wrote:
marcellus wrote:
Gnječ wrote:Dr. Franjo Tuđman u svom govoru početkom devedesetih  u Pazinu tamošnjim je građanima zaprijetio: "Svi koji mi zviždite možete odseliti!"

Pa odselili su, 95., sve pet

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 48365235_2010215805693914_2645158688456704000_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQl4uzc_VTpImpAm-B9YAr9Dl7qB3zHyNAb2dvAzkOWdy6338M3L7oL-kD8M0YU7vzs&_nc_ht=scontent.fzag2-1


Čovik bi reka da se, ipak, nismo odselili :)
I posle Tita Tito.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by Eroo 5/7/2019, 21:34

Tišina, gore! :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by dzango 5/7/2019, 21:41

Drtuže Franjo mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo.

_________________
obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by Guest 5/7/2019, 21:57

New post by Eroo Today at 15:34

Tišina, gore! :)
=============================
hudi me da "veliki hrvati" nishta ne javljaju sa dalekovidnice o Putinovoj posjeti Vatikanu...Chekaju da procuri neka vijest o razgovoru iza zatvorenih vrata u chetiri oka..A chim se razgovara iza zatvorenih vrata meni je t odmah sumnjivo,,Tishina i dole???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by Guest 5/7/2019, 21:59

Jebiga rusi prihajajo u tishini..bush pucal zlovenatz??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by Eroo 6/7/2019, 00:15

frka wrote:Jebiga rusi prihajajo u  tishini..bush pucal zlovenatz??
Oćel,van više dat to jebeno Kosovo? Mesečini da nema ništa o'toga, prije bi nama dali Zemun.  geek :)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

obiteljski život u antifašističkoj istri - Page 4 Empty Re: obiteljski život u antifašističkoj istri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum