ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 12:42

Ukratko ne kupujte stanove na poluotoku

Kad završe sve poslove onda idu dalje i radit će tih pesto metara i to će dovest do pada cijena na poluotoku

Dakle NEKUPUJ sada po ovoj cijeni, past će

RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 12:42

Ukratko ne kupujte stanove na poluotoku

Kad završe sve poslove onda idu dalje i radit će tih pesto metara i to će dovest do pada cijena na poluotoku

Dakle NEKUPUJ sada po ovoj cijeni, past će
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber Mon 12 Nov - 12:46

ja bi izbetoniral marjan ili marijan i napravil bi 3 nebodera i razmjenom vam uvalio bandića. šoltu bi spojio s bračem, a brač s forom i to minimalno 6 traka, na jugu bi for spojio korčulom, a vis pagom a od dubrovnika bi napravil most koji bi direktno povezao rab a s malog lošinja bi napravil direktnu vezu s otokom krkom. u limskom kanalu bi napravil novu rafineriju, umag bi ostavio gnječu. sjever rvacke bi zbetoniral, zatrpal sutlu pod obavezno a u kumrovcu bi napravil najviši neboder u svijetu koji bi se zvao; tko je jamio, jamio je.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 13:53

veber wrote:ja bi izbetoniral marjan ili marijan i napravil bi 3 nebodera i razmjenom vam uvalio bandića. šoltu bi spojio s bračem, a brač s forom i to minimalno 6 traka, na jugu bi for spojio korčulom, a vis pagom a od dubrovnika bi napravil most koji bi direktno povezao rab a s malog lošinja bi napravil direktnu vezu s otokom krkom. u limskom kanalu bi napravil novu rafineriju, umag bi ostavio gnječu. sjever rvacke bi zbetoniral, zatrpal sutlu pod obavezno a u kumrovcu bi napravil najviši neboder u svijetu koji bi se zvao; tko je jamio, jamio je.
Ma jebe me se, ionako neiden u taj Split

Nisan u centru grada bija godinama, oden svako dvi tri godine tamo

E sad san iz polja tu poviše kuće malo drva lip dan sedan tisuća kvadrata ravne parcele milina

Ma koji Split
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by Leviathan2 Mon 12 Nov - 13:56

ja nemam problema s tim cjenama :)

_________________
Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 14:10

Nedolazi im više nitko na Rivu jedino Japanci u kriuzerima liti

Ja san u zadnjih sedam ili osam godina a nebi vas tija lagati ali dva ili četiri puta bija na Rivi

Sad kad su služili da in neće nitko doć sitili se da imaju vlak

Aj neka
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 15:06

Zašto u jeku turističke sezone cestari popravljaju ceste na ulazu u Split

Pa jednostavno umjetna gužva i onda vidiš stan u Splitu je vrijedan a dva metra dalje nije i umjetno pumpanje cijena

Nekretninski balon jer ću ja nekome u Banovini razbiti loptaton glavu jer mi triba ura vimena da oca do bolnice liti odvedem a to nije bolnica grada nego županije

Nerješite li tih pesto metara i opet buden mora to proživlavat namlatit ću vas

I mrtav ozbiljan sam nešalim se uopće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber Mon 12 Nov - 15:16

jebeš rivu, ja odem na pjacu ili tamo mala birtija od pjace pa onim malim uličicama izbiješ kod pizde materine. ne sjećam se imena ulica ali ima kavu iz italije i odlična je. lokalni birc. domaći. prihvatili me kao stranca pa me uvijek pitaju, a di si purgeru?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber Mon 12 Nov - 15:16

jebeš rivu, ja odem na pjacu ili tamo mala birtija od pjace pa onim malim uličicama izbiješ kod pizde materine. ne sjećam se imena ulica ali ima kavu iz italije i odlična je. lokalni birc. domaći. prihvatili me kao stranca pa me uvijek pitaju, a di si purgeru?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber Mon 12 Nov - 15:22

jesam ja krivo nekaj zabrijao ili nije bilo mcshita u marmontovoj, danas je zara ili nekaj tako, bershka? ono na vuglecu...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 15:25

veber wrote:jesam ja krivo nekaj zabrijao ili nije bilo mcshita u marmontovoj, danas je zara ili nekaj tako, bershka? ono na vuglecu...
Neman ti pojma, nisan dvi ili tri godine zakoračija tamo, uopće neman pojma šta se u gradu dešava nit me zanima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber Mon 12 Nov - 15:35

moram yodu pitat. nasuprot peškarije, ne baš nasuprot. ne znam nazive ulica u zegeju. pitali me jednom neki kosooki da di su bačvice? ja stojim tamo i ljudima velim da nemam pojma, srećom mobiteli čine čuda pa sam im rekao da smo svi tamo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by immortal Mon 12 Nov - 15:39

kic wrote:
izgubljeno desetljeće: ljudi iseljavaju, ne sklapaju brakove, ne ulaze više u kreditne cikluse, ne odlučuju se na djecu..

death cult
istina..ispunjava se plan razarača
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 15:39

Zapad ili istok od peškarije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber Mon 12 Nov - 15:46

zapad

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by debotoijusto Mon 12 Nov - 16:10

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
NPC wrote:Kaštela imaju i zračnu luku
I rivu jedno trideset puta dužu od one u Splitu

Yoda ništa most, taman posla još da mi vi iz Splita masovno dolazite

Imaš Žnjan i Duilovo
ta kaštela su najveći krkanski dio splita u okolice, ne zovu bezveze mala bosna, sve ilegalno naseljeno i kanalizacija često je išla po ulicama. a opet, nisi 15minuta od centra splita, ljeti kada je gužva , prije dođeš do zagreba nego do splita

favele kastila a kvadrat 2000e +

uglavnom drzava potice stanogradnju sto glupo jer ima brdo praznih stanova jos od prevare ive sanadera drugo i bitnije nikad vise novca u igri a kamate na srednju nikakve , balkanci vole plasirat novac u beton zatim fenomen dnevnog najma/mrezno sto jos u nekom poreznom linbu
lokacija drzi cijenu a sve ostalo mozes bira , u zagrebu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 16:12

veber wrote:zapad
Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 14991596714234
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber Mon 12 Nov - 16:17

gore

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 16:20

Zapadno od peškarije, poviše Peristila ispod kazališta ima par dobrih restorana

To je oko tisuću metara ispod mene samo ja neživim u gradu ali imam slobodnu sobu kod babe jer ona ima dvosobni stan, iman ključ, dala mi odavno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 16:26

veber wrote:gore
Taj dio Splita ti se zove Varoš, ispod starog hajdukovog igrališta, kalete tj male ulice
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus Mon 12 Nov - 16:55

Ok je to tamo, ja san navika na veliku kuću sa dvoron, imam par stanova ovdje kraj kuće nikad u životu u njima nisan prispava

Mene ti malo boli kurac za to

Varoš, stari dio grada, Marjan, Poljud bolji djelovi grada ono skroz ok
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 3 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum