ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 10:34

Oscilacije cijena sto eura gore dolje po kvadratu nije nekretninski balon nego stanje na tržištu trenutno

Vi odavno imate nekretninski balon po Slavoniji, Lici i ostalim vukojebinama

Da bi nešto bilo nekretninski balon onda nekretnine na tom području moraju izgubiti bar trećinu svoje vrijednosti tj totalna rasprodaja

RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber 12/11/2018, 10:38

kic wrote:
zašto bi netko kupovao stan u Slavonskom Brodu-
a zakaj ne? u bivšem mi kvartu, malešnica novogradnja 1800-2000. imaš sve. busevi, vlak, liječnik, škola, vrtić. parkovi okolo, trgovine malo dalje. lokalne na svakom vuglu. ugodnije živjet nego u centru grada.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by Guest 12/11/2018, 11:01

kic wrote:No, upućuje li siloviti rast cijena na mogućnost stvaranja nekretninskog "balona", baš kao što se dogodilo rekordne 2008. godine?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/cijene-nekretnina-silovito-rastu-pitali-smo-strucnjake-hoce-li-eksplodirati/2040842.aspx

Prema agentima za nekretnine s kojima smo popričali, u Hrvatskoj vlada velika potražnja za nekretninama u glavnom gradu, ali i na obali.

ja vjerujem agentima za nekretnine, oni sigurno ne izmišljaju podatke kako bi kroz mediji pokušali stvoriti potražnju za nekretninama, još malo pa nestalo navali narode

prodaja nekretnina ide toliko dobro da ju ne treba reklamirati, nismo očajni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by kic 12/11/2018, 11:06


cijene same govore-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by Guest 12/11/2018, 11:15

kic wrote:cijene same govore-
Određenu vrstu statistike daje Burza nekretnina, no Ljubetić upozorava da ona nastaje na prilično malom uzorku, podacima o realiziranim cijenama koje udruženje pribavlja od agencija članica, a posebno je ta statistika loša za područje izvan grada Zagreba, gdje društvo nema puno aktivnih članova.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/najveci-misterij-domaceg-trzista-nekretnina-zelite-saznati-prosjecnu-cijenu-po-kojoj-su-prodane-kuce-i-stanovi-e-pa-drzava-vam-to-ne-zeli-otkriti/7329606/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by Guest 12/11/2018, 11:20

NPC wrote:nastaje na prilično malom uzorku, podacima o realiziranim cijenama koje udruženje pribavlja od agencija članica.

dobra im je statistika, odražava stvarnost :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2018, 11:39

evo ja znam kretanje stanova za split.. centar i oko centra možeš zaboraviti ... 3000-4000€  kvadrat, a meni je iskreno  SRANJE živjeti na takvom području, jebena gužvara ljeti, nemaš di auto ostaviti - niti zimi.. zatim splitski kvartovi uz more novogradnja, tipa duilovo, žnjan, firule(dakle nije centar), ali radi mora također 3000.€ kvadrat.  to mi je već OK lokacija za živjeti nije gužva, nije centar, more, opet si u gradu, ali je jebiga.. 3000.€ kvadrat. 

zatim, ako ćeš uzimati polovne stanove od 1500.€ do 2000€ iz neke socijalističke zgrade gdje je stan u nekom u kvartova u Splitu a da nije bliži centar a da nije rub grada - po meni je to je najveće sranje, jer su to ružne socijalističke zgrade, većina ih je loše kvalitete - a također je gužva.  prije 10godina na split 3 si mogao parkirati gdje si htio, sada doslovno u takvom kvartu nema parking mjesta-. katastrofa. 

a onda imate novogradnje van splita ili na rubu splita, 1800-2000€ kvadrat, vrhunska kvaliteta, ali si van grada ili na rubu grada, pa tko voli-izvoli.. netko tko ionako živi na rubu splita cili život nije mu problem, a netko tko je navika da ide u centar splita pjehe , to mu je sranje.. meni je ta opcija sasvim ok, centar splita mi je žestoka prevara.. ljeti je gužvara takva da sva sreća da zadnja dva ljeta ionako radim svaki dan po 12h-15h pa ionako neman vremena, aj zimi centar splita je OK .. a opet i zimi nemaš se gdje parkirati, itd.. a sada neki kukaju iz centra, da im zimi nitko ne ide u restorane , trgovine, jer na rubu grada su se izgradila dva ogromna šoping centra, i svi idu tamo, na tim kvartovima sada se grade stanovi 1800-2000€  novogradnja ali je rub grada..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21049
2018-06-14


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by Guest 12/11/2018, 11:44

nije fejk news, valja vjerovati indexu, treba sad investirati u stanogranju jer tolika je potražnja da čim izgradiš stan odmah imaš kupca


a Bitcoin će do 2022 vrijediti vrtoglavih 250.000 dolara, vrijedi sad uložiti

https://cointelegraph.com/news/tim-draper-stands-by-his-bitcoin-price-prediction-of-250k-in-2022
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 11:44

Kaštela su još neotkrivena, ljudi nekuže da je to tamo šetnica i riva uz more a autom petnaest minuta do centra, više zapneš u gradu nego za doć do njega
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2018, 11:46

AssadNaPodmornici wrote:evo ja znam kretanje stanova za split.. centar i oko centra možeš zaboraviti ... 3000-4000€  kvadrat, a meni je iskreno  SRANJE živjeti na takvom području, jebena gužvara ljeti, nemaš di auto ostaviti - niti zimi.. zatim splitski kvartovi uz more novogradnja, tipa duilovo, žnjan, firule(dakle nije centar), ali radi mora također 3000.€ kvadrat.  to mi je već OK lokacija za živjeti nije gužva, nije centar, more, opet si u gradu, ali je jebiga.. 3000.€ kvadrat. 

zatim, ako ćeš uzimati polovne stanove od 1500.€ do 2000€ iz neke socijalističke zgrade gdje je stan u nekom u kvartova u Splitu a da nije bliži centar a da nije rub grada - po meni je to je najveće sranje, jer su to ružne socijalističke zgrade, većina ih je loše kvalitete - a također je gužva.  prije 10godina na split 3 si mogao parkirati gdje si htio, sada doslovno u takvom kvartu nema parking mjesta-. katastrofa. 

a onda imate novogradnje van splita ili na rubu splita, 1800-2000€ kvadrat, vrhunska kvaliteta, ali si van grada ili na rubu grada, pa tko voli-izvoli.. netko tko ionako živi na rubu splita cili život nije mu problem, a netko tko je navika da ide u centar splita pjehe , to mu je sranje.. meni je ta opcija sasvim ok, centar splita mi je žestoka prevara.. ljeti je gužvara takva da sva sreća da zadnja dva ljeta ionako radim svaki dan po 12h-15h pa ionako neman vremena, aj zimi centar splita je OK .. a opet i zimi nemaš se gdje parkirati, itd.. a sada neki kukaju iz centra, da im zimi nitko ne ide u restorane , trgovine, jer na rubu grada su se izgradila dva ogromna šoping centra, i svi idu tamo, na tim kvartovima sada se grade stanovi 1800-2000€  novogradnja ali je rub grada..
dugopolje 1400€do 1500€ , to je super cijena.. međutim? dugopolje? solin 1700-1900€  pa i 2000€ 

kaštela koliko su?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21049
2018-06-14


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2018, 11:48

RayMabus wrote:Kaštela su još neotkrivena, ljudi nekuže da je to tamo šetnica i riva uz more a autom petnaest minuta do centra, više zapneš u gradu nego za doć do njega
kaštela bi bila super da uhljebi iz splita sagrade most do Splita ili podzemni tunel što, uglavnom pojedu uhljebi para.. da se odvoji par stotina milijuna kn, i izgradi takav most ili podzemni tunel, split bi bio na jednoj puno višoj razini,...
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21049
2018-06-14


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 11:49

Zavisi od lokacije, nepratin ti ja te cijene, ne prodajem nit kupujen

Nemam pojma 1750 eura prosječna cijena
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by Guest 12/11/2018, 11:50

Kaštela imaju i zračnu luku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 11:54

NPC wrote:Kaštela imaju i zračnu luku
I rivu jedno trideset puta dužu od one u Splitu

Yoda ništa most, taman posla još da mi vi iz Splita masovno dolazite

Imaš Žnjan i Duilovo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2018, 12:00

RayMabus wrote:
NPC wrote:Kaštela imaju i zračnu luku
I rivu jedno trideset puta dužu od one u Splitu

Yoda ništa most, taman posla još da mi vi iz Splita masovno dolazite

Imaš Žnjan i Duilovo
ta kaštela su najveći krkanski dio splita u okolice, ne zovu bezveze mala bosna, sve ilegalno naseljeno i kanalizacija često je išla po ulicama. a opet, nisi 15minuta od centra splita, ljeti kada je gužva , prije dođeš do zagreba nego do splita
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21049
2018-06-14


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 12:12

Nije nitko okolo liti na petnaest minuta od Splita

Pričaš o mostu a neznate proširiti dvista metara ceste od heliodroma bolnice istočno ispod Split 3

Meni si se naša pričat o Splitu a mater mi je iz grada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 12:23

Prestanite više, niste u stanju pesto metara ceste napraviti

300 na Duilovu i 200 istočno od heliodroma

Stobreć, Omiš, Solin, Kaštela.... svi

Ja netriban ulaziti u grad ako mi to spojiš

Udarit ću vas sve tamo u toj Banovini lopaton u glavu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by veber 12/11/2018, 12:26

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
NPC wrote:Kaštela imaju i zračnu luku
I rivu jedno trideset puta dužu od one u Splitu

Yoda ništa most, taman posla još da mi vi iz Splita masovno dolazite

Imaš Žnjan i Duilovo
ta kaštela su najveći krkanski dio splita u okolice, ne zovu bezveze mala bosna, sve ilegalno naseljeno i kanalizacija često je išla po ulicama. a opet, nisi 15minuta od centra splita, ljeti kada je gužva , prije dođeš do zagreba nego do splita
živjet u centru ima svojih prednosti. mislim na zagreb. u splitu ili dubrovniku ne bi nikad htio živjet u centru. recimo auto sam upalio nakon tjedan dana. sve mi je u blizini. do jelca imam 10 minuta penzionerskog hoda. drugi je problem kaj se naselili bosančerosi i kaj neki žive od stoljeća sedmog v zagrebu i si su dotepenci. ugodnije je živjet u kući i daleko skuplje. problem primorskih gradova je planinsko zaleđe, donekle i zagreba koji je ograničen savom na jugu i medvjednicom na sjeveru.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 12:29

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
NPC wrote:Kaštela imaju i zračnu luku
I rivu jedno trideset puta dužu od one u Splitu

Yoda ništa most, taman posla još da mi vi iz Splita masovno dolazite

Imaš Žnjan i Duilovo
ta kaštela su najveći krkanski dio splita u okolice, ne zovu bezveze mala bosna, sve ilegalno naseljeno i kanalizacija često je išla po ulicama. a opet, nisi 15minuta od centra splita, ljeti kada je gužva , prije dođeš do zagreba nego do splita
živjet u centru ima svojih prednosti. mislim na zagreb. u splitu ili dubrovniku ne bi nikad htio živjet u centru. recimo auto sam upalio nakon tjedan dana. sve mi je u blizini. do jelca imam 10 minuta penzionerskog hoda. drugi je problem kaj se naselili bosančerosi i kaj neki žive od stoljeća sedmog v zagrebu i si su dotepenci. ugodnije je živjet u kući daleko skuplje. problem primorskih gradova je planinsko zaleđe, donekle i zagreba koji je ograničen savom na jugu i medvjednicom na sjeveru.
Ma pusti ih seru

Kotarac građevinska mafija i ovi u Banovini namjerno neće da naprave pesto metara ceste jer bi pala cijena kvadrata u Splitu

Mafija je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 12:38

Gužva u Splitu je umjetna

Građevinska firma Kotarac i drugi i vlast u Banovini

Ako probiju ovih pesto metara ceste okolica Splita nema gužve na ulazu u grad i cijene kvadrata na poluotoku padaju

Ko da ja neznan šta rade ima već deset godina tako
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by RayMabus 12/11/2018, 12:42

Ukratko ne kupujte stanove na poluotoku

Kad završe sve poslove onda idu dalje i radit će tih pesto metara i to će dovest do pada cijena na poluotoku

Dakle NEKUPUJ sada po ovoj cijeni, past će
RayMabus
RayMabus

Posts : 176400
2014-04-11


Back to top Go down

Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu.. - Page 2 Empty Re: Ljudi iseljavaju, a cijene nekretnina rastu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum