ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by T. 29/5/2018, 12:37

Oh_Femder wrote:
Totenkopf wrote:ona dolazi iz švedske ...
tamo je fašizam crncu reći da je crn, ženskoj da je ženska, pederu da je peder itd. ...
tamo moraš kazati suprotno od onoga što tvoje oči vide i sve ok...
Otkad pak sad ti da imaš nešto protiv fašizma? A da ni ne pričamo o tome da jednog istinskog rodoljuba nazivaš izdajnikom ;P
imam protiv vrijeđanja fašizma, jer notorne činjenice ne mogu biti fašizam...

T.

Posts : 17143
2014-04-14


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by T. 29/5/2018, 12:38

Oh_Femder wrote:
vuksadinare wrote:...vec iz pocetka price skuzio sam da ova crnkinja mulja...i da je cilj otracati hrvatsku...ako je bilo iu nekog dobacivanja to ej vise bilo iz sale..jer jebe se ljudima jesi crnkinaj ili nisi...dobro ej netko napisoa ovdje..cjepljeni od sale..a najjace mi ej bilo ono na pcoetku..'prokleti rasisti'.. :)
Da si je ti sreo, sigurno bi se s njom rukovao, onako po lički gostoljubivo (‿.ꜟ‿)
ne bi se znalo šta ti je ostalo na prstu, boja ili ono drugo...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Hektorović 29/5/2018, 12:44

Totenkopf wrote:
ovi šveđani ko da su cijepljeni protiv humora...

Nije samo Šveđani, ispiranje mozgova s političkom korektnosti je malo šire... Glavni simptom je upravo nestanak bilo kakvog humora.

Evo u Engleskoj govore kako se sad nebi mogle snimati humorističke serije kao 80tih... Navodno su prepune seksizma, šovinizma i rasizma :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Oh_Femder 29/5/2018, 12:45

Totenkopf wrote:
Oh_Femder wrote:
Totenkopf wrote:ona dolazi iz švedske ...
tamo je fašizam crncu reći da je crn, ženskoj da je ženska, pederu da je peder itd. ...
tamo moraš kazati suprotno od onoga što tvoje oči vide i sve ok...
Otkad pak sad ti da imaš nešto protiv fašizma? A da ni ne pričamo o tome da jednog istinskog rodoljuba nazivaš izdajnikom ;P
imam protiv vrijeđanja fašizma, jer notorne činjenice ne mogu biti fašizam...
Da je von Stauffenberg uspio likvidirati Hitlera, debelo bi bio poremetio Churchillov plan da ponizi Njemačku nakon neizbježnog poraza u ratu. Notorna je dakle činjenica da je čovjek bio veliki njemački patriot. Za razliku od Adolfa koji im je kriv za gubitak genetski najjačeg i najsposobnijeg dijela nacije. Da ni ne pričamo o kolektivnoj krivnji koju su im nabijali kao narodu i još uvijek im nabijaju više od 70 godina nakon rata, niti o milijardama dolara koje još uvijek plaćaju Izraelu. Al' dobro, ti si notorni fašist pa ti činjenice ionako ništa ne znače.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Guest 29/5/2018, 13:03

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 15275510



stop mržnji :stop
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Guest 29/5/2018, 13:03

Boli me kurac za glupe turiste. Šta dolaze tamo di ih ne vole?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Leviathan2 29/5/2018, 13:10

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:
vuksadinare wrote:.jbg..ne znaju da mnogi nece dobro to shvatiti ili su cjepljeni od ajmo rec crnog humora

Isina tamo na zapadu u nekim zemljama je crni humor = verbalni delikt. I sad oni to pokušavaju siliti na nas normalne umisto da se prilagode domaćinima a ne obratno.
...pa ja se prilagođavam domacinu gdje dođem..a ne domacin meni niti to trazim.. :)
kad si u rimu ponasaj se ko rimljanin
tocka
:)
osobno nemam nista protiv ni jedne rase ni religije, sve to skupa mi ide na kurac al toleriram
medjutim ne toleriram kad netko dojde iz neke pripizdine i hoce lokalno stanovnistvo natjerat da se ponasa onako kako on ocekuje, sto u kulturoloskom sto u vjerskom il nekom drugom obliku
zivi primjeri su ove no-go zone po gradovima gdje su formirali vukojebine iz kakvih su pobjegli, i nasi ljudi isto se teze prilagodjavaju novim obicajima i nacinima ponasanja , al na kraju se prilagode
kod arapa afrikanera i slicnijeh u stvari ta njihova zatucanost i idealiziranje vukojebina iz kojih su pobjegli se prenosi na sledece generacije i jos je jaca, ja bih to spizdio jednostavno nazad u vukojebine iz kojih su dosli nek vide sto im fali i nek uzivaju,
ova crnkinja je nazovi svedjanka, nazovi jer drzavljanstvo je ne cini svedjankom a rasista je ona ,  posmatrajuci sve te afrikanere i druge dosao sam do zakljucka da su jebeni rasisti prema bjelcima ali sve tovare na bjelce uz pomoc tih takozvanih liberalnih supaka koji pomazu bjelcima nabit kompleks krivnje zbog jada njihovih vukojebina

_________________
Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Leviathan2 29/5/2018, 13:12

Živi Zid wrote:Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 15275510



stop mržnji :stop
o kru te jebo, kakvi su ovo neuspjeli abortusi?
odkud je to

_________________
Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Leviathan2 29/5/2018, 13:13

Hektorović wrote:
Totenkopf wrote:
ovi šveđani ko da su cijepljeni protiv humora...

Nije samo Šveđani, ispiranje mozgova s političkom korektnosti je malo šire... Glavni simptom je upravo nestanak bilo kakvog humora.

Evo u Engleskoj govore kako se sad nebi mogle snimati humorističke serije kao 80tih... Navodno su prepune seksizma, šovinizma i rasizma :D
jooooj, negdje sam citao da je u engleskoj zavrsio u bajbokani onaj jedan poznati bloger, uhapsen i osudjen po kratkom postupku :)
ono, dan posla
za rasizam

_________________
Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Guest 29/5/2018, 13:37

Dođu asimilirani švedski turisti u Hrvatsku i sad bi se Hrvati tribali usrat od straha šta će isti o njoj pričat. O jebote led, dokle je to došlo... Di je tu logika?

Što se mene tiče mogu mi jedino kurac popušit...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Hektorović 29/5/2018, 14:07

Leviathan2 wrote:
Živi Zid wrote:Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 15275510



stop mržnji :stop
o kru te jebo, kakvi su ovo neuspjeli abortusi?
odkud je to

Sasvim prosječni zapadni europljani 2018...




Zapadni europljani 1943...

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 0b507c10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Guest 29/5/2018, 14:10

Živi Zid wrote:Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 15275510



stop mržnji :stop
soy boys:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by vuksadinare 29/5/2018, 14:17

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
catabbath wrote:
vuksadinare wrote:.jbg..ne znaju da mnogi nece dobro to shvatiti ili su cjepljeni od ajmo rec crnog humora

Isina tamo na zapadu u nekim zemljama je crni humor = verbalni delikt. I sad oni to pokušavaju siliti na nas normalne umisto da se prilagode domaćinima a ne obratno.
...pa ja se prilagođavam domacinu gdje dođem..a ne domacin meni niti to trazim.. :)
kad si u rimu ponasaj se ko rimljanin
tocka
:)
osobno nemam nista protiv ni jedne rase ni religije, sve to skupa mi ide na kurac al toleriram
medjutim ne toleriram kad netko dojde iz neke pripizdine i hoce lokalno stanovnistvo natjerat da se ponasa onako kako on ocekuje, sto u kulturoloskom sto u vjerskom il nekom drugom obliku
zivi primjeri su ove no-go zone po gradovima gdje su formirali vukojebine iz kakvih su pobjegli, i nasi ljudi isto se teze prilagodjavaju novim obicajima i nacinima ponasanja , al na kraju se prilagode
kod arapa afrikanera i slicnijeh u stvari ta njihova zatucanost i idealiziranje vukojebina iz kojih su pobjegli se prenosi na sledece generacije i jos je jaca, ja bih to spizdio jednostavno nazad u vukojebine iz kojih su dosli nek vide sto im fali i nek uzivaju,
ova crnkinja je nazovi svedjanka, nazovi jer drzavljanstvo je ne cini svedjankom a rasista je ona ,  posmatrajuci sve te afrikanere i druge dosao sam do zakljucka da su jebeni rasisti prema bjelcima ali sve tovare na bjelce uz pomoc tih takozvanih liberalnih supaka koji pomazu bjelcima nabit kompleks krivnje zbog jada njihovih vukojebina
ma ova je tu po 'zadatku'...treba naci hrvatske 'rasiste' pod mus..makar jednog i odmah medijski udari..pazi malo ovo..'ja na plazi a svi oko mene bjelci'..pa jebote irud makarska nije u zimbabveu...to po onoj shemi..'svi crnci od tokija do milvokija' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by vuksadinare 29/5/2018, 14:18

...katastrofa...ne gine tu globalni rat...retardusa poput ovih na slici i normalnih ljudi...nema druge..netko mora otpasti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Guest 29/5/2018, 14:21

Metuzalem wrote:
Živi Zid wrote:Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 15275510



stop mržnji :stop
soy boys:)
očalinko-medo je osta trudan, naguzilo ga lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Guest 29/5/2018, 14:25

Hektorović wrote:
Sasvim prosječni zapadni europljani 2018...




Zapadni europljani 1943...

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 0b507c10

Europljani od postanka svijeta do 1960. i ovi od 1960. do danas. Veze s vezom nema. Priča se o padu testosterona i sl., pa na slici vidiš što je muškarac a što je nakaza od muškarca.

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 European
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Ringo10 29/5/2018, 14:27

MA nema tu rasiyma. To je neki naš balkanski način zajebancije.

Ali oni to ne shvaćaju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by vuksadinare 29/5/2018, 14:31

Ringo10 wrote:MA nema tu rasiyma. To je neki naš balkanski način zajebancije.

Ali oni to ne shvaćaju.
samo takav nacin zajebancije na zapadu se tretira kao verbalni delikt....zato su i cjepljeni mahom od sale.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by vuksadinare 29/5/2018, 14:35

inace ja se drzim podalje od crnaca i slicnih osim kineza i japanaca..i izbjegavam da me sto pitaju..kriva rijec koja im se ne sviđa i odmah si po defaultu optuzen da si rasist...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Ringo10 29/5/2018, 14:38

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:MA nema tu rasiyma. To je neki naš balkanski način zajebancije.

Ali oni to ne shvaćaju.
samo takav nacin zajebancije na zapadu se tretira kao verbalni delikt....zato su i cjepljeni mahom od sale.. :)
Znam. ZAto sam ja skoro nagrabusio par puta radi svojih zajebancija.

I shvatio da je najbolje držat jezik za zubima.

Ovo je gore nego u Jugi u vrijeme verbalnog delikta.

A kakvim se debilanama oni na Zapadu klibere ko blesavi, to ti je za plakanje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Oh_Femder 29/5/2018, 14:42

vuksadinare wrote:inace ja se drzim podalje od crnaca i slicnih osim kineza i japanaca..i izbjegavam da me sto pitaju..kriva rijec koja im se ne sviđa i odmah si po defaultu optuzen da si rasist...
Pa kako ću svirat bluz bez crnaca, ženskaglavo jadnanebila, bogte, Vukosava, ušumuokreno?  :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje... - Page 3 Empty Re: Makarska: rasistički ispadi naspram švedske turistkinje...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum