ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 23:18

Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:Mogu pobiti 99% trenutni žena na planeti i onaj 1%će obnoviti rasu
Stvrano si idiot! Teorijski, jedan par može obnoviti rasu, samo koliko bi vremena trebalo? I, ako pobiješ 99 % žena, s kim će se pariti 99 % muškaracah? Obrnuto funkcionira, ako pobiješ 99 % muškaracah, ali ovo tvoje ne valja.
Problem je šta vi nerazumete primjere 

Napisao sam da mogu i da bi tako bilo to neznači da će doći do toga ali da dođe bilo bi tako
A ti ne razumiješ da je to besmilica čak i na razini primjera!
Nije 

Shvatit ćeš kad počnem ubijat redom 1% pa 2%, pa 3% ... .ja ću nastavit pa kome prije dopizdi

RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Guest 30/4/2018, 23:22

RayMabus wrote:
Pa možeš 

Ja nepaničarim

Problem je šta tu ima puno rasa pa ćeš za svaku drukčiju morat imat i novu taktiku 

To će ti bit malo problem kad naletiš na one koji blokiraju živčane sustave napadača samo pomoću uma
Nikakav problem za dovoljno veliki zeludac...
Ali to primjer nečega u krajnjem slučaju i tako bi i bilo da nemože drukčije...
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Guest 30/4/2018, 23:25

RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:Mogu pobiti 99% trenutni žena na planeti i onaj 1%će obnoviti rasu
Stvrano si idiot! Teorijski, jedan par može obnoviti rasu, samo koliko bi vremena trebalo? I, ako pobiješ 99 % žena, s kim će se pariti 99 % muškaracah? Obrnuto funkcionira, ako pobiješ 99 % muškaracah, ali ovo tvoje ne valja.
Problem je šta vi nerazumete primjere 

Napisao sam da mogu i da bi tako bilo to neznači da će doći do toga ali da dođe bilo bi tako
A ti ne razumiješ da je to besmilica čak i na razini primjera!
Nije 

Shvatit ćeš kad počnem ubijat redom 1% pa 2%, pa 3% ... .ja ću nastavit pa kome prije dopizdi
pa to ubijanje zena ti vec rade kinezi i indijci pa im vec frka malo... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 23:26

Problem je šta vi taj post niste povezali sa postom prije pa se uhvatili toga 

Činjenica bez jasne povezanosti sa drugim činjenicama nije bitna
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 23:34

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
Stvrano si idiot! Teorijski, jedan par može obnoviti rasu, samo koliko bi vremena trebalo? I, ako pobiješ 99 % žena, s kim će se pariti 99 % muškaracah? Obrnuto funkcionira, ako pobiješ 99 % muškaracah, ali ovo tvoje ne valja.
Problem je šta vi nerazumete primjere 

Napisao sam da mogu i da bi tako bilo to neznači da će doći do toga ali da dođe bilo bi tako
A ti ne razumiješ da je to besmilica čak i na razini primjera!
Nije 

Shvatit ćeš kad počnem ubijat redom 1% pa 2%, pa 3% ... .ja ću nastavit pa kome prije dopizdi
pa to ubijanje zena ti vec rade kinezi i indijci pa im vec frka malo... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 1f602
Tu je pojam žena vezan uz vladavinu ženskog uma ne samo i bioloških žena 

Između dva posta postoji složena operacija gdje Soroš financira imigrante a Merkel ih prima 

Merkel je sinonim za vladavinu žena 

Soroš je sinonim za nekoga preko koga se financira trpačina jednih u društvo drugih da bi se proučilo dali bi ljudska rasa pružila otpor ili ostala pasivna ako se sutra negativni vanzemaljci odluče direktno uključiti među ljude 

To je eksperiment sada sa Arapima i crncima da se ustanovi bili ljudska rasa u Evropi pružila ikakav otpor sutrašnjoj direktnoj invaziji negativne vanzemaljske rase 

Zato Merkel mora


UMRIJETI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Guest 30/4/2018, 23:35

RayMabus wrote:Problem je šta vi taj post niste povezali sa postom prije pa se uhvatili toga 

Činjenica bez jasne povezanosti sa drugim činjenicama nije bitna
cinjenica je da onaj resurs koji je u nedostatku postaje cijenjen. Ako pobijes zene, ili zene samovoljno odluce ne radjat (sto se dogadja), neces smanjiti njihov utjecaj na nista, nego upravo obratno, ojacat ces ga (sto se dogadja). Tako da, promasio si malo futbal stono bi se reklo... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Guest 30/4/2018, 23:38

RayMabus wrote:
Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Problem je šta vi nerazumete primjere 

Napisao sam da mogu i da bi tako bilo to neznači da će doći do toga ali da dođe bilo bi tako
A ti ne razumiješ da je to besmilica čak i na razini primjera!
Nije 

Shvatit ćeš kad počnem ubijat redom 1% pa 2%, pa 3% ... .ja ću nastavit pa kome prije dopizdi
pa to ubijanje zena ti vec rade kinezi i indijci pa im vec frka malo... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 1f602
Tu je pojam žena vezan uz vladavinu ženskog uma ne samo i bioloških žena 

Između dva posta postoji složena operacija gdje Soroš financira imigrante a Merkel ih prima 

Merkel je sinonim za vladavinu žena 

Soroš je sinonim za nekoga preko koga se financira trpačina jednih u društvo drugih da bi se proučilo dali bi ljudska rasa pružila otpor ili ostala pasivna ako se sutra negativni vanzemaljci odluče direktno uključiti među ljude 

To je eksperiment sada sa Arapima i crncima da se ustanovi bili ljudska rasa u Evropi pružila ikakav otpor sutrašnjoj direktnoj invaziji negativne vanzemaljske rase 

Zato Merkel mora


UMRIJETI
A soros je zensko? Od kad to.... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 1f602 
Dakle, sve ovo ti vodi neka stara i ofucana budaletina muskog spola (i to nekoliko njih, oni su kao glavni od ljudi), nikakve zene, a iznad svih njih je lucifer, tako da nezz sto si se fiksirao tako na cijelu ovu pricu, merkel je samo kotac u istom sustavu u kojem je i soros i trump i putin i ostala masonska ekipa, jel pecas mozda nesto ili sta?... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 23:43

Ofucana budaletina muškog spola nebi imala takvu moć da mu je kokoši nedaju

Zato se to zove vladavina žena
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 23:49

Premalo vi znanja imate jer da nije tako onda se nebi čudili zašto ću ja izazvati krvavi rat u Evropi 

Ljudi pružaju otpor pada u vodu plan vanzemaljaca da tiho bez otpora porobe ljudsku rasu 

Stvar će biti tako kravava da stoljećima poslije žene neće smit sudjelovati u politici
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by darth_vader 30/4/2018, 23:49

dzango wrote:
RayMabus wrote:Tako meni na poslu prije, prvi pet godina samo muški bili i sad će oni ženske, ode jedna na porodiljni dođe nakon godinu i pol dana ode druga a ti radi za njih aj fino puka mi film i samo porazbija sve okolo u deset godina rada nit dana bolovanja a ove dođu ovdje rađat i primat plaču a ti i ostali orite za njih
Šteta što ne možeš da budeš trudan. Posle jednog porođaja i silne kuknjave bi tražio orden za zasluge a one sa pola tvoje konstitucije rode po troje četvoro i nikom ništa.

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by darth_vader 30/4/2018, 23:50

dzango wrote:
RayMabus wrote:Tako meni na poslu prije, prvi pet godina samo muški bili i sad će oni ženske, ode jedna na porodiljni dođe nakon godinu i pol dana ode druga a ti radi za njih aj fino puka mi film i samo porazbija sve okolo u deset godina rada nit dana bolovanja a ove dođu ovdje rađat i primat plaču a ti i ostali orite za njih
Šteta što ne možeš da budeš trudan. Posle jednog porođaja i silne kuknjave bi tražio orden za zasluge a one sa pola tvoje konstitucije rode po troje četvoro i nikom ništa.

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Guest 30/4/2018, 23:50

RayMabus wrote:Ofucana budaletina muškog spola nebi imala takvu moć da mu je kokoši nedaju

Zato se to zove vladavina žena
a to implicira da pjetlovi kao nedaju takodjer... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 23:53

RayMabus wrote:Premalo vi znanja imate jer da nije tako onda se nebi čudili zašto ću ja izazvati krvavi rat u Evropi 

Ljudi pružaju otpor pada u vodu plan vanzemaljaca da tiho bez otpora porobe ljudsku rasu 

Stvar će biti tako kravava da stoljećima poslije žene neće smit sudjelovati u politici
Pripremite se za fight 

Ja neskidam vladavinu žena jer su mi žene mrske nego jer ženski um ima sklonost da preda rat bez borbe 

Bojno polje 


ZEMLJA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 1/5/2018, 00:01

Vi nevolite da vas netko porobljava nego volite slobodu a da bi vidjeli porobljavanje onda nesmije nešto pasti tiho bez borbe 

Nakon toga oni će morat ići planom B 

Direktno porobljavanje

Dobar general energiju neprijatelja koristi za sebe i svoje ciljeve 


A ja upravo pripremam teren gdje će deset milijardi zemljana pružiti žestok otpor 

NEKOME
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by T. 1/5/2018, 00:05

Longi, zaboravio si jednu stvar...
Te žene koje idu na bolovanje/porodiljni, nisu začele po duhu svetome...
Tako da postoji odgovornost i drugog spola...

_________________
Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17181
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 1/5/2018, 02:57

Totenkopf wrote:Longi, zaboravio si jednu stvar...
Te žene koje idu na bolovanje/porodiljni, nisu začele po duhu svetome...
Tako da postoji odgovornost i drugog spola...
Pa može do 25 rodit šta ima pa neka onda radi 

Znam ja šta govorim   , malo disko malo surfanje na kurcu malo karijera pa onda posao pa odma porodiljni 

Teška govna ono
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 1/5/2018, 03:03

To ti je obična diskriminacija jer to je radnik koji ima godinu i pol dana plačenog godišnjeg i onda se odmori od posla i dođe onome tko je tu konstantno i onda još soli pamet a taj njen plaćen godišnji financiraju baš ti drugi 

To ti onda dovede do toga da se ovaj drugi osjeća kao govno i manje je vrijedan i onda mu se više tu neradi i ode
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 1/5/2018, 03:09

Privatnici nevole te trudnice i mlade majke zato šta oni sami i jesu upravo ti radnici koji non stop rade a ova godinu i pol dana plačenog godišnjeg 

Eto tebi otkaz pa ti nekoga drugog pravi idiotom

Neće ih nazad jer ih tako dovode u poziciju da je ona povlašten radnik naspram njega i ostalih koji konstantno rade
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 1/5/2018, 03:12

Otvoriš firmu i radiš i zaposliš nju i ona na porodiljni i onda bi se vratila 

A nećeš 

Neš me pravit budalom i omalovažavat kao radnika
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 1/5/2018, 03:29

Ako imaš dva radnika isti posao rade i jednako su kvalitetni a jednoga nagradiš a drugog ne ovaj drugi poćme zabušavat, neradi mu se, pada produktivnost

Tu priču da država njima plaća porodiljni objesi mačku o rep jer ovaj drugi radnik zna da on puni državnu kasu tj on to njoj plaća 

I onda ova dođe odmorna zaželila se posla i udari presing da se dokaže poslodavcu nakon šta je nije bilo 

I onda forsira ovog drugog radnika 

E to je onda kap koja preliva čašu 

Poslodavci nisu psiholozi ali su shvatili ovu šemu 

Zato ih neće bez obzira na to koliko država njima plaćala te porodiljne
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Regoč 1/5/2018, 06:15

Inače, i muškarci imaju pravo na porodični. Koristimo ga!

_________________
Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 4 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum