ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 12:04

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/544028/poslodavci-ne-zele-trudnice-i-mame-male-djece-namjerno-ih-iscrpljuju-i-prisiljavaju-da-same-daju-otkaz-zene-na-radnom-mjestu-snimaju-kamere-dok-se-presvlace


Pa normalno da nežele
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 12:15

Tako meni na poslu prije, prvi pet godina samo muški bili i sad će oni ženske, ode jedna na porodiljni dođe nakon godinu i pol dana ode druga a ti radi za njih aj fino puka mi film i samo porazbija sve okolo u deset godina rada nit dana bolovanja a ove dođu ovdje rađat i primat plaču a ti i ostali orite za njih
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 12:23

Mi to gledamo ko porodiljni a to ti je sine mili iz točke drugog radnika on rinta konstantno a ovaj drugi ima godinu i pol plačenog godišnjeg 

Ono ti radiš za njega 

Nemogu ja njih smislit jer u scientologiji postoji to pravilo da ako neželiš diskriminirati radnike da nemoš jednog povlaščivati a drugog gazi a jednako su dobri radnici 

Ja ih nemogu na oči vidit u firmi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 12:32

Zato ti ja neću da radim tamo di rade žene 

Prvo ćim ih vidiš to ti je politika firme neće dizati plaću a onda još i ta diskriminacija jer ti ćeš tri godine rintat a ona će godinu i pol i onda godinu i pol plaćeni godišnji kojeg ti i ostali radnici financirate

Šta ti misliš da sam ja idiot ?

Neredim ja u takvim firmama nek zaposle žene pa nek ona jednu drugu financiraju pa da vidim dokle će takva firma dogurat

Vi samo možete funkcionirati ako ima muških ili starijih žena tu koji svi ispadaju budale šta to trpe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by kaya 30/4/2018, 12:34

Naravno, zaposle se i prijave i odu na bolovanje ...
Drugo ako vec negdje rade pa ostanu trudne , ali i tada idu na bolovanje nakon mjesec dana..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 12:36

To obični paraziti na poslu 

Ti ćeš u deset godina radit neprekidno plus još za takvog radnika a ova će u deset godina imat tri godine plačenog godišnjeg kojeg ti i ostali financirate i odrađujete

Aj ti puši kurac skupa sa tom firmom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by dzango 30/4/2018, 12:37

RayMabus wrote:Tako meni na poslu prije, prvi pet godina samo muški bili i sad će oni ženske, ode jedna na porodiljni dođe nakon godinu i pol dana ode druga a ti radi za njih aj fino puka mi film i samo porazbija sve okolo u deset godina rada nit dana bolovanja a ove dođu ovdje rađat i primat plaču a ti i ostali orite za njih
Šteta što ne možeš da budeš trudan. Posle jednog porođaja i silne kuknjave bi tražio orden za zasluge a one sa pola tvoje konstitucije rode po troje četvoro i nikom ništa.

_________________
Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 12:40

dzango wrote:
RayMabus wrote:Tako meni na poslu prije, prvi pet godina samo muški bili i sad će oni ženske, ode jedna na porodiljni dođe nakon godinu i pol dana ode druga a ti radi za njih aj fino puka mi film i samo porazbija sve okolo u deset godina rada nit dana bolovanja a ove dođu ovdje rađat i primat plaču a ti i ostali orite za njih
Šteta što ne možeš da budeš trudan. Posle jednog porođaja i silne kuknjave bi tražio orden za zasluge a one sa pola tvoje konstitucije rode po troje četvoro i nikom ništa.
Pa šta to meni puca kurac ? 

To je za mene samo radnik koji ima godinu i pol plačenog godišnjeg a isti posao radimo i ja moram radit i za njega 

Pa neću , nisam idiot

Odem tamo gdje su samo muški a onda toj firmi ostaju samo žene pa eto radi sa njima jer ta šema funkcionira samo ako imaš dovoljno budala koje će takve radnike financirati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 12:43

To ti je obična diskriminacija radnika 

Imaš dva radnika koji isti posao rade i jednako ga dobro rade ali jedan dobija godinu i pol dana plačenog godišnjeg a drugi istodobno kontinuirano radi i mora još radit i za tog 

To je znam ja šta je to 

Hvala i doviđema
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by dzango 30/4/2018, 12:45

RayMabus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Tako meni na poslu prije, prvi pet godina samo muški bili i sad će oni ženske, ode jedna na porodiljni dođe nakon godinu i pol dana ode druga a ti radi za njih aj fino puka mi film i samo porazbija sve okolo u deset godina rada nit dana bolovanja a ove dođu ovdje rađat i primat plaču a ti i ostali orite za njih
Šteta što ne možeš da budeš trudan. Posle jednog porođaja i silne kuknjave bi tražio orden za zasluge a one sa pola tvoje konstitucije rode po troje četvoro i nikom ništa.
Pa šta to meni puca kurac ? 

To je za mene samo radnik koji ima godinu i pol plačenog godišnjeg a isti posao radimo i ja moram radit i za njega 

Pa neću , nisam idiot

Odem tamo gdje su samo muški a onda toj firmi ostaju samo žene pa eto radi sa njima jer ta šema funkcionira samo ako imaš dovoljno budala koje će takve radnike financirati
Niko ti ne brani da gej frendli i da se lupaš sa kolegama po zadnjici, onako u prolazu.

_________________
Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by kic 30/4/2018, 12:47


ionako država plaća porodiljni, poslodavac tu nije na gubitku, osim u ljudskom smislu, ali napiši natječaj za novo mjesto no..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 12:58

kic wrote:
ionako država plaća porodiljni, poslodavac tu nije na gubitku, osim u ljudskom smislu, ali napiši natječaj za novo mjesto no..
Neplača ga država nego JA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 13:00

To ti je čista diskriminacija , ti radiš sa deset žena i sve odu na godinu i pol plačenog godišnjeg pa se vrate 

Ti jedina budala tu koja radi konstantno bez prekida i još ove financira
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 13:03

RayMabus wrote:To ti je čista diskriminacija , ti radiš sa deset žena i sve odu na godinu i pol plačenog godišnjeg pa se vrate 

Ti jedina budala tu koja radi konstantno bez prekida i još ove financira
Tako da ti ja gdje to vidim želim otići iz takve radne okoline jer mi podsvijest radi 

Daj i meni godinu i pol dana plačenog godišnjeg pa smo ok
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by kic 30/4/2018, 13:07

RayMabus wrote:
kic wrote:
ionako država plaća porodiljni, poslodavac tu nije na gubitku, osim u ljudskom smislu, ali napiši natječaj za novo mjesto no..
Neplača ga država nego JA

a zašto onda stavljaš grafikone dobnih struktura stalno ako nisi za ovo?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by kaya 30/4/2018, 13:08

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:To ti je čista diskriminacija , ti radiš sa deset žena i sve odu na godinu i pol plačenog godišnjeg pa se vrate 

Ti jedina budala tu koja radi konstantno bez prekida i još ove financira
Tako da ti ja gdje to vidim želim otići iz takve radne okoline jer mi podsvijest radi 

Daj i meni godinu i pol dana plačenog godišnjeg pa smo ok
Ha..odeš na bolovanje, to ti je to.
Padni ispred posla ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Guest 30/4/2018, 13:09

Zato jer je on osoba koja dobro promisli prije svega što napiše tu.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 13:09

kic wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:
ionako država plaća porodiljni, poslodavac tu nije na gubitku, osim u ljudskom smislu, ali napiši natječaj za novo mjesto no..
Neplača ga država nego JA

a zašto onda stavljaš grafikone dobnih struktura stalno ako nisi za ovo?
Pa upravo zato da ti pokažem gdje to vodi kad žene uvedeš na tržište rada posebno te mlade pred kojima je odgoj male djece
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 13:12

kaja wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:To ti je čista diskriminacija , ti radiš sa deset žena i sve odu na godinu i pol plačenog godišnjeg pa se vrate 

Ti jedina budala tu koja radi konstantno bez prekida i još ove financira
Tako da ti ja gdje to vidim želim otići iz takve radne okoline jer mi podsvijest radi 

Daj i meni godinu i pol dana plačenog godišnjeg pa smo ok
Ha..odeš na bolovanje, to ti je to.
Padni ispred posla ..
Ispod časti mi je glumatat i lagati nešto da bi dobio bolovanje 

Ipak sam ja đeneral Galaktičke federacije sa pet činova 

To kod mene neš vidit 

OČU GODINU I POL DANA PLAČENOG GODIŠNJEG KO I ONE 

KRAJ RASPRAVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus 30/4/2018, 13:16

Jel ona dobije tri godine plačenog godišnjeg 

Oću i ja 

Neću bolovanje 


OĆU DA TI JEBEN MATER 


To je šest godina koje ćeš plačat po djetetu iz državne kase 

DALI TI JE JASNO?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum