ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus Mon 30 Apr - 13:16

Jel ona dobije tri godine plačenog godišnjeg 

Oću i ja 

Neću bolovanje 


OĆU DA TI JEBEN MATER 


To je šest godina koje ćeš plačat po djetetu iz državne kase 

DALI TI JE JASNO?

RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by aben Mon 30 Apr - 13:23

longisland bi malo socijalizam, malo ne bi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus Mon 30 Apr - 13:29

aben wrote:longisland bi malo socijalizam, malo ne bi
Nebaziram se ja na tome 

Kao Asthar komanda specijalist sam za um 

Podsvijest radi 

Vrlo dobro znam šta će se dešavat u poslovnom ambijentu gdje imaš dva radnika koja jednako dobro rade posao a jednom daješ godinu i pol dana plačenog godišnjeg a drugi kontinuirano radi 

Taj drugi će ti otići jer puca iznutra
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus Mon 30 Apr - 13:31

RayMabus wrote:
aben wrote:longisland bi malo socijalizam, malo ne bi
Nebaziram se ja na tome 

Kao Asthar komanda specijalist sam za um 

Podsvijest radi 

Vrlo dobro znam šta će se dešavat u poslovnom ambijentu gdje imaš dva radnika koja jednako dobro rade posao a jednom daješ godinu i pol dana plačenog godišnjeg a drugi kontinuirano radi 

Taj drugi će ti otići jer puca iznutra
To ti se zove diskriminacija na radnom mjestu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by aben Mon 30 Apr - 13:39

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:longisland bi malo socijalizam, malo ne bi
Nebaziram se ja na tome 

Kao Asthar komanda specijalist sam za um 

Podsvijest radi 

Vrlo dobro znam šta će se dešavat u poslovnom ambijentu gdje imaš dva radnika koja jednako dobro rade posao a jednom daješ godinu i pol dana plačenog godišnjeg a drugi kontinuirano radi 

Taj drugi će ti otići jer puca iznutra
To ti se zove diskriminacija na radnom mjestu
ali pozitivna dikriminacija, za to ste se borili

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by catabbath Mon 30 Apr - 13:58

U praksi to kod mene u firmi funkcionira tako da sve te curice imaju ugovore na 3 ili 6 miseca pa kad zatrudni istekne ugovor i aj bog mala.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Trinity Mon 30 Apr - 16:13

RayMabus wrote:To ti je čista diskriminacija , ti radiš sa deset žena i sve odu na godinu i pol plačenog godišnjeg pa se vrate 

Ti jedina budala tu koja radi konstantno bez prekida i još ove financira
Imaš ti pravo, pametnije su one koje uopće ne rade a primaju porodiljni.
Uostalom, i to je bila jedna od tvojih galaktičkih ideja.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by epikur37 Mon 30 Apr - 16:16

Demografska slika i stanje nacije moraju biti iznad profita.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Trinity Mon 30 Apr - 16:25

Kako kome.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by epikur37 Mon 30 Apr - 16:31

Triny wrote:Kako kome.
Pojedinačno da, ali na nivou nacije-države....mora..
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Guest Mon 30 Apr - 16:53

poslodavci su najveća gamad, ali tržište je najbolji regulator-tržište čisti i loše poslodavce. sada kada ima poslova a fali "radne snage" poslodavci nemogu tek tako priuštiti da otpuste dobru recimo stručnu radnicu samo jer je trudna. u americi je normalno da takve radnike čeka posao i pozicija čim se vrate sa porodiljnog, jer u pravoj nevidljivoj ruci tržište rada djeluje u oba smjera - za posao se bore radnici ali i poslodavci se bore za dobre radnike. jer recimo ti otpustiš jednu dobru djelatnicu koja odlično radi posao, ovoj kada završi porodiljni , ona će naći drugdje posao - a ti ćeš morati plaćati somalijca koji će ti prijetiti rezanjem glave

ako država bude uvozila afganistance i arape, još će nam više pasti natalitet - jer žene neće smjeti roditi djecu u strahu da će izgubiti posao da će na njihovo mjesto doći somalijski inžinjer. u ovoj situaciji gdje fali radne snage, gdje su počele skakati cijene rada, žena nakon trudnoće će uvijek lako naći posao.

tržište najbolje regulira, nevidljiva ruka rula
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by marcellus Mon 30 Apr - 17:00

kic wrote:
ionako država plaća porodiljni, poslodavac tu nije na gubitku, osim u ljudskom smislu, ali napiši natječaj za novo mjesto no..

problem su malo i trudnice - hrvatski je specifikum da zgibaju na "čuvanje trudnoće" čim im test pokaže da su trudne

dok vani normalno rade do pred porod i onda nastave radit par mjeseci nakon poroda, u americi par tjedana ako kane imat karijeru

_________________
Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by crvenkasti Mon 30 Apr - 17:04

Treba se vratiti prirodnim zakonima.

Dok je majka u lovu, laviće sakrije u žbunje. Oni instinktivno znaju da se ne smiju micati.

Kad se vrati i nađe da su joj hijene pojele djecu, jebi ga ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus Mon 30 Apr - 18:28

Triny wrote:
RayMabus wrote:To ti je čista diskriminacija , ti radiš sa deset žena i sve odu na godinu i pol plačenog godišnjeg pa se vrate 

Ti jedina budala tu koja radi konstantno bez prekida i još ove financira
Imaš ti pravo, pametnije su one koje uopće ne rade a primaju porodiljni.
Uostalom, i to je bila jedna od tvojih galaktičkih ideja.
Jok   GF ima drukčije viđenje stvari koje je bazirano na zdravom razumu

A to šta vi očete zajebat muške kao da su budale to će vam se u narednom periodu odbiti od glavu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by marcellus Mon 30 Apr - 18:38

crvenkasti wrote:Treba se vratiti prirodnim zakonima.

Dok je majka u lovu, laviće sakrije u žbunje. Oni instinktivno znaju da se ne smiju micati.

Kad se vrati i nađe da su joj hijene pojele djecu, jebi ga ...

ne živimo više među lavovima i hijenama, bar ne te vrste, a ako žene očekuju jednake plaće za isto radno mjesto onda jasno da ne mogu svake dvije godine izbivat dvije godine s radnog mjesta...

_________________
Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus Mon 30 Apr - 18:47

GF ima tri osnovna cilja na ovoj planeti 

Zaštita biljnog i životinjskog svijeta te života općenito 

Denuklearizacija planete 

Protjerivsnje negativnih vanzemaljaca

Niti u jednoj stavci nebave se ženama 

Osim jednoj a ta je da u vladavini žena čovječanstvo će na pladnju dati planetu i ljude negativnim vanzemaljcima

Drugim riječima ja nerješavam muško ženske i odnose 

JA SVRGAVAM VLADAVINU ŽENA KAKO PLANETA I ČOVJEČANSTVO NEBI NA PLADNJU BILI DANI NEGATIVNIM VANZEMALJASKIM RASAMA 




DRUGIM RIJEČIMA POBIT ĆU ŽENE AKO SE SAME NESKINU SA VLASTI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by aben Mon 30 Apr - 18:50

ali žene spadaju pod životinjski svit

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Noor Mon 30 Apr - 18:51

dzango wrote:
RayMabus wrote:Tako meni na poslu prije, prvi pet godina samo muški bili i sad će oni ženske, ode jedna na porodiljni dođe nakon godinu i pol dana ode druga a ti radi za njih aj fino puka mi film i samo porazbija sve okolo u deset godina rada nit dana bolovanja a ove dođu ovdje rađat i primat plaču a ti i ostali orite za njih
kaja wrote:Naravno, zaposle se i prijave i odu na bolovanje ...
Drugo ako vec negdje rade pa ostanu trudne , ali i tada idu na bolovanje nakon mjesec dana..
Šteta što ne možeš da budeš trudan. Posle jednog porođaja i silne kuknjave bi tražio orden za zasluge a one sa pola tvoje konstitucije rode po troje četvoro i nikom ništa.
tako je džango :tu
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus Mon 30 Apr - 18:52

RayMabus wrote:GF ima tri osnovna cilja na ovoj planeti 

Zaštita biljnog i životinjskog svijeta te života općenito 

Denuklearizacija planete 

Protjerivsnje negativnih vanzemaljaca

Niti u jednoj stavci nebave se ženama 

Osim jednoj a ta je da u vladavini žena čovječanstvo će na pladnju dati planetu i ljude negativnim vanzemaljcima

Drugim riječima ja nerješavam muško ženske i odnose 

JA SVRGAVAM VLADAVINU ŽENA KAKO PLANETA I ČOVJEČANSTVO NEBI NA PLADNJU BILI DANI NEGATIVNIM VANZEMALJASKIM RASAMA 




DRUGIM RIJEČIMA POBIT ĆU ŽENE AKO SE SAME NESKINU SA VLASTI
Ja sam đeneral GF 

Nisam socijalna služba 

POBIT ĆU VAS AKO SE SAMI NEMAKNETE

Razlog Ženski um sklon je dati planetu resurse i ljudstvo neprijatelju na pladnju bez borbe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by RayMabus Mon 30 Apr - 18:59

aben wrote:ali žene spadaju pod životinjski svit
Optimalno rješenje 

Mogu pobiti 99% trenutni žena na planeti i onaj 1%će obnoviti rasu

Ili ih mogu ostaviti da vladaju i onda će njihov um predati djecu, druge žene i muškarce negativnoj vanzemaljaskoj rasi na pladnju 

Manje je zlo pobiti 99% žena i tako napraviti pad imperije koja se predaje neprijatelju bez borbe

Niti malo ne dvoumim 


Nitko od nas u GF
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Guest Mon 30 Apr - 19:29

RayMabus wrote:
aben wrote:ali žene spadaju pod životinjski svit
Optimalno rješenje 

Mogu pobiti 99% trenutni žena na planeti i onaj 1%će obnoviti rasu

Ili ih mogu ostaviti da vladaju i onda će njihov um predati djecu, druge žene i muškarce negativnoj vanzemaljaskoj rasi na pladnju 

Manje je zlo pobiti 99% žena i tako napraviti pad imperije koja se predaje neprijatelju bez borbe

Niti malo ne dvoumim 


Nitko od nas u GF

Znaci ti zapravo planiras pobiti 98 % svjetske populacije? Jer ako pobijes 99 % zena, to ti je u iducoj generaciji 98% srezane populacije na planeti. Ides, veca ljestvica od onih masona iluminata ili sto vec, oni planirati pobit samo 7 miljardi... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 1f602 
Ali za to ces se prvo morati konzultirati sa Bogom, ako neda masonima neznam bas dal ce dat i tebi... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 1f602

Zapravo, ak je to cilj, mozda treba galakticku federaciju srezati za 99% populacije, i malo natamburat,  to bi mozda bilo prihvatljivije, ipak su to uljezi ovdje... Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom  - Page 2 Empty Re: Poslodavaci nežele trudnice i mame sa malom djecom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum