ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 14/1/2018, 12:54

scorpion wrote:
skripar wrote:
scorpion wrote:
skripar wrote:pa zašto to su naše komšije
Ako ćemo tako, svi su naše komšije i srbi i zlovenci i crnogorci i makedonci (doduše malo dalji komšiluk):roflrofl
haha pa ja evo ne poznajem nijednog zlovenca, makedonca pa ni crnogorca zašto bi onda išta mislio o njima
Pa ne moraš ni poznavat osobno. Ne poznajem ni ja, ali znam da su zlovenci klošari i jebem im mater svima! Crnogorci su onak klošarija ali na pozitivniji način za razliku od zlovenaca, smiješni su ako ništa. O Makedoncima stvarno ništa ne znam, niti sam ikad bio u Makedoniji, niti sam prolazio, niti sam upoznao nekoga, ali se čine ok narod. Mošnjacima ne vjeruj ni kad poklone nose. Za šiptariju ne treba ništa ni govorit, to je neka podvrsta cigana koje bi ja preselio u afriku (ali prije navijam da ih bracalini riješe). Sa srbima sam ok i nemam ništa protiv njih, samo da ne spominju veliku srbiju (osim širenja po bosni)
ali srbi su u mostaru pomagali mošnjama kad je bio rat, nerazumijem kako ti toliko voliš njih 

stvarno si glup Basketball

skripar

Posts : 1031
2015-08-09


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 14/1/2018, 12:55

kic wrote:
ja i neke hrvate ne volim, a neki srbi su cak cool, tako da ne znam, ne volim nikog..
potpis
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 14:57

U globalu ne volim svoj narod, a kako bih onda neke s kojima nemam veze. Samo pojedince unutar svakih koje poznajem, a ni njih ne volim(niti je to bitno) već samo imam dobre odnose, poštovanje, razumijevanje, suradnju i sl.

Nijednog Crnogorca ne znam s obzirom da sam iz istočne Slavonije i nisam se susreo s njima. Ovi što žive i što ih se može naći: Albanci, Srbi, Muslimani, Mađari, Nijemci, Austrijanci, Makedonci i Slovenci, svi dobri. S nekima sam izlazio van prije 10 godina, s nekima sam se i družio povremeno, s nekima išao u školu, igrao nogomet, a neki od njih su mi i susjedi.
Važno mi je kakvi su kao osobe u prvom redu, a onda dođe sve ostalo. Kao narodi u cjelini, indiferentan sam a za neke Bože sačuvaj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 17:23

skripar wrote:
scorpion wrote:
skripar wrote:
scorpion wrote:
skripar wrote:pa zašto to su naše komšije
Ako ćemo tako, svi su naše komšije i srbi i zlovenci i crnogorci i makedonci (doduše malo dalji komšiluk):roflrofl
haha pa ja evo ne poznajem nijednog zlovenca, makedonca pa ni crnogorca zašto bi onda išta mislio o njima
Pa ne moraš ni poznavat osobno. Ne poznajem ni ja, ali znam da su zlovenci klošari i jebem im mater svima! Crnogorci su onak klošarija ali na pozitivniji način za razliku od zlovenaca, smiješni su ako ništa. O Makedoncima stvarno ništa ne znam, niti sam ikad bio u Makedoniji, niti sam prolazio, niti sam upoznao nekoga, ali se čine ok narod. Mošnjacima ne vjeruj ni kad poklone nose. Za šiptariju ne treba ništa ni govorit, to je neka podvrsta cigana koje bi ja preselio u afriku (ali prije navijam da ih bracalini riješe). Sa srbima sam ok i nemam ništa protiv njih, samo da ne spominju veliku srbiju (osim širenja po bosni)
ali srbi su u mostaru pomagali mošnjama kad je bio rat, nerazumijem kako ti toliko voliš njih 

stvarno si glup Basketball

Pomagali su i vama. Da vam ratko nije dao oružje i municinu-nestali bi iz mostara Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 17:29

Nebi sigurno nestali, ali javna je tajna da su u Mostaru surađivali Hrvati i Srbi protiv balija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by bafalo 14/1/2018, 18:04

sa slovencima i bosancima imam kontakt sve koje znam normalni ljudi ali opet ja se ne krećem u krugovima gdje upoznaš nenormalne

_________________
kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 14/1/2018, 21:22

Браћала wrote:

Pomagali su i vama. Da vam ratko nije dao oružje i municinu-nestali bi iz mostara Basketball
srbi pomagali i balijama i ustašama, mučki samo da dobiju bosnu al džaba opet su izgubili rat  Basketball
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by scorpion 15/1/2018, 01:44

skripar wrote:
Браћала wrote:

Pomagali su i vama. Da vam ratko nije dao oružje i municinu-nestali bi iz mostara Basketball
srbi pomagali i balijama i ustašama, mučki samo da dobiju bosnu al džaba opet su izgubili rat  Basketball
Ako je neko pobjedio onda su to srbi! Ljudi imaju 50% bosne etnički čisto. Glup si ko kurac

_________________
kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by darth_vader 15/1/2018, 04:27

A koju picku materinu sam uopce zavirio na ovu temu... :doh
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 15/1/2018, 09:16

skripar wrote:
Браћала wrote:

Pomagali su i vama. Da vam ratko nije dao oružje i municinu-nestali bi iz mostara Basketball
srbi pomagali i balijama i ustašama, mučki samo da dobiju bosnu al džaba opet su izgubili rat  Basketball

srbi izgubili rat? srbi imaju na papiru, na tapiji 50% BIH, a uskoro i svoju državu ako bog da... Basketball 
zato vas balije jebu gde stignu i kako stignu, još sada kada vam komšić ponovo bude predstavnik u predsedništvu, tek ste ga tada ugasili... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 15/1/2018, 09:16

scorpion wrote:
skripar wrote:
Браћала wrote:

Pomagali su i vama. Da vam ratko nije dao oružje i municinu-nestali bi iz mostara Basketball
srbi pomagali i balijama i ustašama, mučki samo da dobiju bosnu al džaba opet su izgubili rat  Basketball
Ako je neko pobjedio onda su to srbi! Ljudi imaju 50% bosne etnički čisto. Glup si ko kurac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Noor 15/1/2018, 10:47

jasambrend wrote:A koju picku materinu sam uopce zavirio na ovu temu... :doh
nemere bez toga ni na nogometu :P
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by FRANK 15/1/2018, 11:52

scorpion wrote:
skripar wrote:
Браћала wrote:

Pomagali su i vama. Da vam ratko nije dao oružje i municinu-nestali bi iz mostara Basketball
srbi pomagali i balijama i ustašama, mučki samo da dobiju bosnu al džaba opet su izgubili rat  Basketball
Ako je neko pobjedio onda su to srbi! Ljudi imaju 50% bosne etnički čisto. Glup si ko kurac
Jesu istina dobili 49% a mi popusili.
Sve
Zahvaljujuci nasim politicarima.
Sto se tice bitke na vojnom polju osobno sam vec mogao pljunuti do centra Banja Luke kad smo dobili zapovid o prestanku daljnih operacija.
Da smo imali joa 12 do 15 sati danas bi se o srbima u banja luci i ciloj tzv srpskoj govorilo samo u povijesnim knjigama.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19983
2015-09-13


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 15/1/2018, 11:58

jasambrend wrote:A koju picku materinu sam uopce zavirio na ovu temu... :doh
Zato sam ja nalipija sliku za koju je veliko pitanje jeli je itko razumija. Ide ponovno:

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 8e07ff04d97d714b47a6

Rasprava homo sapiensa na ovoj temi Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 15/1/2018, 12:55

scorpion wrote:
skripar wrote:
Браћала wrote:

Pomagali su i vama. Da vam ratko nije dao oružje i municinu-nestali bi iz mostara Basketball
srbi pomagali i balijama i ustašama, mučki samo da dobiju bosnu al džaba opet su izgubili rat  Basketball
Ako je neko pobjedio onda su to srbi! Ljudi imaju 50% bosne etnički čisto. Glup si ko kurac
samo što su gora bijeda od nas u federaciji a nisu ni etnički čisti
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 15/1/2018, 14:26

nekad:

1 srbi
2 hrvati
3 slovenci
4 crnogorci
5 makedonci

danas:

1 slovenci
2 hrvati
3 srbi
4 crnogorci
5 makedonci
6 građani BIH
7 kosovari
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by scorpion 15/1/2018, 15:23

Desert_fox wrote:Jesu istina dobili 49% a mi popusili.
Sve
Zahvaljujuci nasim politicarima.
Sto se tice bitke na vojnom polju osobno sam vec mogao pljunuti do centra Banja Luke kad smo dobili zapovid o prestanku daljnih operacija.
Da smo imali joa 12 do 15 sati danas bi se o srbima u banja luci i ciloj tzv srpskoj govorilo samo u povijesnim knjigama.
I bolje da niste brate. Draže mi je da srbi drže to sve, nego mošnjaci ;) A mi smo ga ispušili kako god okreneš :coffee

_________________
kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by scorpion 15/1/2018, 15:27

skripar wrote:a nisu ni etnički čisti
 - 2001.1,490,993
 - Gustoća60/km2
 - Etničke grupe
                       
Srbi: 88%
Bošnjaci: 9%
Hrvati: 2%
ostali: 1%       

Nisu, ma kakvi :coffee

_________________
kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 15/1/2018, 16:30

Škripar, glupi balija... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 15/1/2018, 16:56

scorpion wrote:
skripar wrote:a nisu ni etnički čisti
 - 2001.1,490,993
 - Gustoća60/km2
 - Etničke grupe
                       
Srbi: 88%
Bošnjaci: 9%
Hrvati: 2%
ostali: 1%       

Nisu, ma kakvi :coffee
to je bilo 2001.

ne važi se  B-)
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 15/1/2018, 16:58

Браћала wrote:Škripar, glupi balija... Basketball
kak si ti glup pa sve shvaćaš ozbiljno  Basketball
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... - Page 2 Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum