ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by debotoijusto Sat 5 Sep - 11:15

Pismo je objavljeno na Aftenposten.no, a Index ga prenosi u cijelosti:


Postoji stara izreka da vjera može pomaknuti planine. Možda je istina. Mi nećemo pomaknuti planinu, ali ćemo pobijediti jednu od najboljih svjetskih reprezentacija. Trebamo vašu pomoć.
Trebamo pomoć onih koji vjeruju u ono što radimo. Za pobijediti Hrvatsku, moramo to učiniti zajedno. Ne igra samo 11 igrača na terenu, tu je i norveški narod jer nogomet je momčadska igra. I stojimo zajedno. U pobjedi ili porazu, uvijek stojimo zajedno. Poslije pobjede u Bugarskoj imamo vjeru da možemo učiniti isto protiv Hrvatske. Nešto se dogodilo poslije te pobjede. Opet sam bio ponosan, opet sam osjetio optimizam. Mladi smo, radimo najbolje što možemo i doći ćemo do uspjeha sutra.
Kao kapetan Norveške, želim da svaki navijač, pred televizijskim ekranom ili na tribinama osjeti što igrači rade. Uzbuđenje, očekivanja, vjeru i volju. I vjerujte mi, želimo vam dati nešto zauzvrat što trošite novac i vrijeme na nas. Ponizni smo i zahvalni. Nemamo ništa za izgubiti. A vrijeme će pokazati jesmo li dovoljno dobri.
Ovo je vrijeme za stvaranje novog, ponosnog trenutka u našoj nogometnoj povijesti. Sve je u našim rukama. Uz vašu pomoć je sve moguće.

Zajedno do pobjede!




http://www.index.hr/sport/clanak/procitajte-emotivno-pismo-kapetana-norveske-narode-trebamo-vas-protiv-hrvatske/840157.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by debotoijusto Sat 5 Sep - 11:16

sretno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by RayMabus Sat 5 Sep - 11:16

Navijam za Norvežane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by aben Sat 5 Sep - 11:20

 Ne igra samo 11 igrača na terenu, tu je i norveški narod jer nogomet je momčadska igra. I stojimo zajedno. U pobjedi ili porazu, uvijek stojimo zajedno.

:blj

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by debotoijusto Sat 5 Sep - 11:25

RayMabus wrote:Navijam za Norvežane.
ne idem tako daleko tj. volio bi da nasi spektakularno pobjede ali me zalosti kad vidim kako norvezani motiviraju sebe/navijace za razliku od nasih lizaca oltara prije polaska na cajke + HNS kriminalci&gospodja baba...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by RayMabus Sat 5 Sep - 11:28

Vezano uz našu reprezentaciju ; momcima igracima svaka cast , to je ostalo cisto i kvalitetno al HNS , to im je zlatna koka ....da Bog da ispali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by debotoijusto Sat 5 Sep - 11:37

Točno pet dana. Eto toliko je trebalo vremena da se netko dosjeti oštetiti prve solarne klupe postavljene na Vidilici, a postavljene u ponedjeljak čitave nisu uspjele preživjele niti cijelu sedmicu.

Prema informacijama Javne ustanove za upravljanje park šumom Marjan, netko je tijekom noći nasilno oštetio lijevi dio klupe, pretpostavlja se nogom, te na taj način značajno oštetio dva USB ulaza koja su postavljena na toj strani.

Huligani su pokušali odmontirat cijelu klupu tako što su htjeli maknuti vide. Drugu klupu su također dirali, no ona je u redu iako se voda zavukla ispod kućišta.

- Stvarno je žalosno da netko ima potrebu na taj način se iživljavati. Slučaj je prijavljen policiji koja je napravila zapisnik. Srećom, u bilizinu klupa postavljene su nadzorne video kamere stoga se nadamo kako će nam te snimke pomoći uhvatiti počinitelja - kazao nam je Robert Koharević, ravnatelj Javne ustanove.

Već u ponedjeljak obe će biti popravljene, a kako doznajemo od Ivana Mrvoša, njihova inovatora, za razliku od Splita klupa u Solinu stoji već 4 mjeseca i nitko nije taknuo, kao i ona u Sarajevu koja je postavljena prije mjesec dana.


u zemlji pisma kapetana zabave za mase lika koji je penetrirao na klupu ne bi kaznili zatvorom ni novcano , jadnika bi zasigurno poslali na promatranje u neku ustanovu dijelio bi sobu s kolegom sto je bacio hladnjak uz cestu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by darth_vader Sat 5 Sep - 13:28

Našima(Mamićevima) se više ne da...i to se iz aviona vidi...vidjelo se to i protiv lilmitirane Italije koja je u Splitu igrom razvalila Kovačevu momčad...tako da...ništa nije nemoguće pa niti da izgube od objektivno za dvije klase lošije momčadi...


Last edited by jasambrend on Sat 5 Sep - 13:29; edited 1 time in total (Reason for editing : lo)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by darth_vader Sun 6 Sep - 18:19

Eto...ko što i rekoh...žao mi samo što više ne igram kladionicu...jedinica ko kuća...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by jastreb Sun 6 Sep - 18:46

Ovo nisu igrači nego manekeni.

Ja to već ovdje pričam najmanje 5-6 godina. Ali šta? samo sam zbog toga bio ismijavan.

Sad će možda (Možda?) i smijeniti Kovača,ali će onda postaviti Asanovića, Prosinečkog,ili možda Roberta Kovača.

Kompletan koncept reprezentacije treba mijenjati.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by jastreb Sun 6 Sep - 18:47

Ako ništa drugo barem sam jučer uživao gledajuć košarkaše kako se bore i ginu na terenu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by RayMabus Sun 6 Sep - 18:47

NItko ne navija za njih jer zna da navija za HNS mafiju da se još više bogati i postane mocnija.

Drago mi je da su popušili i nadam se da ce ispast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by abraham Sun 6 Sep - 18:50

Realno ne trebaju da idu na prvenstvo. Kvalitet postoji ali se vratio stari balkanjeroski mentalitet. Jos malo patetike i mantre o moralnim pobednicima i vratili smo se u staru dobru yu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by abraham Sun 6 Sep - 18:52

Dva igraca iz Reala, jedan Barca, dva Inter, jedan Juve...... Ajte u tri pizde materine skupa sa izbornikom..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by dijagram Sun 6 Sep - 18:54

abraham wrote:Realno ne trebaju da idu na prvenstvo. Kvalitet postoji ali se vratio stari balkanjeroski mentalitet. Jos malo patetike i mantre o moralnim pobednicima i vratili smo se u staru dobru yu.
Da, jos malo pisat ce novine ovako: mrzedu nas drugi zbog naseg uspjesnog komunistickog sistema  i namjerno nas pobjedjuju,a sudac redovito potkrada:)
tako je to nekada otprilike zvucalo, balkanski mentalni sklop.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by RayMabus Sun 6 Sep - 18:59

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Poljud-kri%C5%BE-policija

ODJEB JE LANSIRAN
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Guest Sun 6 Sep - 19:35

"Narode - pobjedili smo Hrvate!" :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Guest Sun 6 Sep - 19:39

Čestitke norveškoj neka razjebu mamićevu repku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by jastreb Sun 6 Sep - 19:46

Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Brain32 Sun 6 Sep - 19:47

albatros wrote:Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
To me jedino i interesira ove nogometne pičkice nisam ni gledao...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum