ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Brain32 6/9/2015, 21:47

albatros wrote:Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
To me jedino i interesira ove nogometne pičkice nisam ni gledao...

Brain32

Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Guest 6/9/2015, 21:48

Brain32 wrote:
albatros wrote:Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
To me jedino i interesira ove nogometne pičkice nisam ni gledao...
I bolje... Propustio nisi apsolutno ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by darth_vader 6/9/2015, 21:49

Brain32 wrote:
albatros wrote:Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
To me jedino i interesira ove nogometne pičkice nisam ni gledao...

Uštedio si si valjda pet godina života s time...iako se i ja godinama pravim da me boli kurac za iste svaki put me navuku...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Brain32 6/9/2015, 22:00

jasambrend wrote:
Brain32 wrote:
albatros wrote:Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
To me jedino i interesira ove nogometne pičkice nisam ni gledao...

Uštedio si si valjda pet godina života s time...iako se i ja godinama pravim da me boli kurac za iste svaki put me navuku...
Tak sam i ja bio sve do prošlog svjetskog prvenstva kada sam dan prije prve tekme čuo Modrića kako govori da je njima cilj proć skupinu, eeee proć skupinu, pa šta si onda došo na turnir? Meni takav mentalitet niti je blizak niti je jasan, šlag na tortu jučer Kovač na dnevniku veli kako bi njemu remi sa Norveškom bio skroz ok...dakle mentalitet koji nema veze sa sportom i koji ja podržati ne mogu.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Guest 6/9/2015, 22:02

Brain32 wrote:
jasambrend wrote:
Brain32 wrote:
albatros wrote:Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
To me jedino i interesira ove nogometne pičkice nisam ni gledao...

Uštedio si si valjda pet godina života s time...iako se i ja godinama pravim da me boli kurac za iste svaki put me navuku...
Tak sam i ja bio sve do prošlog svjetskog prvenstva kada sam dan prije prve tekme čuo Modrića kako govori da je njima cilj proć skupinu, eeee proć skupinu, pa šta si onda došo na turnir? Meni takav mentalitet niti je blizak niti je jasan, šlag na tortu jučer Kovač na dnevniku veli kako bi njemu remi sa Norveškom bio skroz ok...dakle mentalitet koji nema veze sa sportom i koji ja podržati ne mogu.
Smiješan mentalitet... Kovač je po sadašnjem tijeku događaja trebao ostati izbornik U-21 ekipe. btw. O njegovom njemačkom mentalitetu više neću ni trošiti riječi. 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Brain32 6/9/2015, 22:07

Fénix wrote:
Brain32 wrote:
jasambrend wrote:
Brain32 wrote:
albatros wrote:Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
To me jedino i interesira ove nogometne pičkice nisam ni gledao...

Uštedio si si valjda pet godina života s time...iako se i ja godinama pravim da me boli kurac za iste svaki put me navuku...
Tak sam i ja bio sve do prošlog svjetskog prvenstva kada sam dan prije prve tekme čuo Modrića kako govori da je njima cilj proć skupinu, eeee proć skupinu, pa šta si onda došo na turnir? Meni takav mentalitet niti je blizak niti je jasan, šlag na tortu jučer Kovač na dnevniku veli kako bi njemu remi sa Norveškom bio skroz ok...dakle mentalitet koji nema veze sa sportom i koji ja podržati ne mogu.
Smiješan mentalitet... Kovač je po sadašnjem tijeku događaja trebao ostati izbornik U-21 ekipe. btw. O njegovom njemačkom mentalitetu više neću ni trošiti riječi. 👅

Ma katastrofa evo jedan Bogdanović koji je tek došao u NBA ligu, dođe igrat za repku padne, zadobije potres mozga i moli doktore da ga puste igrat da će preuzeti svu odgovornost za eventualne posljedice samo da ga puste igrat....jebote, kaj je volja...pa naš crnac Draper umire na parketu baca se po podu, eeeee crni amerikanac koji je Hrvatsku prvi put vidio s 25 godina....i kaj onda reć za nogometaše?
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by debotoijusto 6/9/2015, 22:19

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 DV2120657
mali carobnjak je razocaran
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Guest 6/9/2015, 22:19

Brain32 wrote:
Fénix wrote:
Brain32 wrote:
jasambrend wrote:
Brain32 wrote:
albatros wrote:Evo,ove dečke je užitak gledati.

Mislim na košarkaše.
To me jedino i interesira ove nogometne pičkice nisam ni gledao...

Uštedio si si valjda pet godina života s time...iako se i ja godinama pravim da me boli kurac za iste svaki put me navuku...
Tak sam i ja bio sve do prošlog svjetskog prvenstva kada sam dan prije prve tekme čuo Modrića kako govori da je njima cilj proć skupinu, eeee proć skupinu, pa šta si onda došo na turnir? Meni takav mentalitet niti je blizak niti je jasan, šlag na tortu jučer Kovač na dnevniku veli kako bi njemu remi sa Norveškom bio skroz ok...dakle mentalitet koji nema veze sa sportom i koji ja podržati ne mogu.
Smiješan mentalitet... Kovač je po sadašnjem tijeku događaja trebao ostati izbornik U-21 ekipe. btw. O njegovom njemačkom mentalitetu više neću ni trošiti riječi. 👅

Ma katastrofa evo jedan Bogdanović koji je tek došao u NBA ligu, dođe igrat za repku padne, zadobije potres mozga i moli doktore da ga puste igrat da će preuzeti svu odgovornost za eventualne posljedice samo da ga puste igrat....jebote, kaj je volja...pa naš crnac Draper umire na parketu baca se po podu, eeeee crni amerikanac koji je Hrvatsku prvi put vidio s 25 godina....i kaj onda reć za nogometaše?
Nogomet lagano puca po šavovima. Nekoć su ljudi znali postave i pričuve gotovo svih prvoligaša iz top liga 4 dok se u modernom nogometu sve svelo koliko će menadžeri utopiti igrača u cca. 15 europskih klubova koji mogu bacati lovu a oni pokupiti provizije. Uefa mijenja pravila u LP oko jakosnih skupina jer zadnjih 5 godina su klubovi svake sezone počeli igrati reprize u skupinama i K.O. fazama, dok lova samo raste i raste i raste...
Atraktivnost i čar je odavno izgubljena gledajući tjednu bazu, ime niti nema smisla već zadnjih 17 godina s naglaskom na zadnjih 7, nacionalne lige su izgubile sjaj jer uglavnom 1-2 kluba mijenjaju mjesta nakon 34/38 odigranih kola, a ostali služe samo kao multicentri gdje će robu kupovati. 10-15 klubova drži monopol, a od toga 3 kluba(Bayern, Barcelona i Real) su iznad svih na svijetu. Cirkus i kič, a nedostatak vanserijskih igrača je već dugo očigledan. Lova postaje jedino mjerilo, a ne nogometni razvoj i stvari koje su prije 15-20 godina bile važne.
Da nije svjetsko prvenstvo prošle sezone bilo odlično kad su posebice latinoameričke ekipe rasturale(Kolumbija, Čile, Costa Rica, Mexico), ne bih ni znao je li ostalo još nešto od tog sporta.
Reprezentativna scena bi isto mogla otići u Q kad se pogleda u skupini gdje su Nizozemska, Češka i Turska postali smiješni a jedan mali Island junak koji se kvalificirao. Tko bi rekao kako će se stvari u 15 godina ovako promijeniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by kic 6/9/2015, 22:27

mentalitet sportasa bi uvijek trebala biti medalja, sportas mora biti bahat malo to je tako, meni je bilo super kad je Hezonja rekao ovima u Orlandu: borit cemo se za svaku pobjedu, za svaku loptu ko braca, ma to brate mi daj
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by ante_ante 7/9/2015, 07:29

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Navijam za Norvežane.
ne idem tako daleko tj. volio bi da nasi spektakularno pobjede ali me zalosti kad vidim kako norvezani motiviraju sebe/navijace za razliku od nasih lizaca oltara prije polaska na cajke + HNS kriminalci&gospodja baba...
vi motivirate pisanjem UEFI o ustašama na stadionima i crtate svastike po travnjacima...
ante_ante
ante_ante

Posts : 31
2014-04-16


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by ante_ante 7/9/2015, 07:30

debotoijusto wrote:Točno pet dana. Eto toliko je trebalo vremena da se netko dosjeti oštetiti prve solarne klupe postavljene na Vidilici, a postavljene u ponedjeljak čitave nisu uspjele preživjele niti cijelu sedmicu.

to su sigurno napravile ustaše, lizači oltara?
ante_ante
ante_ante

Posts : 31
2014-04-16


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Yehudi 7/9/2015, 11:50

debotoijusto wrote:Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 DV2120657
mali carobnjak je razocaran
Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 11990491_1075538602480771_1517107624669309670_n
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Narode, trebamo vas protiv Hrvatske! - Page 2 Empty Re: Narode, trebamo vas protiv Hrvatske!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum