ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 13/1/2018, 23:32

... koje više volite a koje malo manje

Evo ja nešto razmišljam i nemogu se odlučit
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 13/1/2018, 23:38

evo recimo ovako: 

1. hrvati
2. neznam
3. srbi
4. bošnje
5. makedonvi
6. recimo šipci
7. ovi zlovenci
8. crnogorci
9. židovi i romi
itd...
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 00:16

Balije i Šiptari uvijek na dnu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Sexual Tyrannosaurus 14/1/2018, 00:18

Sveta nedjelja

8.00 sipci
9.00 bosanci
10.00 srbi sa slovencima (isti)
11.00 ne znam
12.00 etnicki makedonci
13.00 nice i kicinjo
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by scorpion 14/1/2018, 01:01

Tommy R wrote:Balije i Šiptari uvijek na dnu.
:cru

_________________
kako bi ste poredali narode bivše yuge... 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 14/1/2018, 01:02

pa zašto to su naše komšije
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by scorpion 14/1/2018, 01:09

skripar wrote:pa zašto to su naše komšije
Ako ćemo tako, svi su naše komšije i srbi i zlovenci i crnogorci i makedonci (doduše malo dalji komšiluk):roflrofl

_________________
kako bi ste poredali narode bivše yuge... 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 14/1/2018, 01:17

scorpion wrote:
skripar wrote:pa zašto to su naše komšije
Ako ćemo tako, svi su naše komšije i srbi i zlovenci i crnogorci i makedonci (doduše malo dalji komšiluk):roflrofl
haha pa ja evo ne poznajem nijednog zlovenca, makedonca pa ni crnogorca zašto bi onda išta mislio o njima
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 14/1/2018, 01:17

a šipci i ove naše poturice imaju dobre bureke i ćevape haha
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by darth_vader 14/1/2018, 01:31

Pred zid bi ih poredao, nebitnim redoslijedom...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by scorpion 14/1/2018, 01:47

skripar wrote:
scorpion wrote:
skripar wrote:pa zašto to su naše komšije
Ako ćemo tako, svi su naše komšije i srbi i zlovenci i crnogorci i makedonci (doduše malo dalji komšiluk):roflrofl
haha pa ja evo ne poznajem nijednog zlovenca, makedonca pa ni crnogorca zašto bi onda išta mislio o njima
Pa ne moraš ni poznavat osobno. Ne poznajem ni ja, ali znam da su zlovenci klošari i jebem im mater svima! Crnogorci su onak klošarija ali na pozitivniji način za razliku od zlovenaca, smiješni su ako ništa. O Makedoncima stvarno ništa ne znam, niti sam ikad bio u Makedoniji, niti sam prolazio, niti sam upoznao nekoga, ali se čine ok narod. Mošnjacima ne vjeruj ni kad poklone nose. Za šiptariju ne treba ništa ni govorit, to je neka podvrsta cigana koje bi ja preselio u afriku (ali prije navijam da ih bracalini riješe). Sa srbima sam ok i nemam ništa protiv njih, samo da ne spominju veliku srbiju (osim širenja po bosni)

_________________
kako bi ste poredali narode bivše yuge... 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 02:04

kako bi ste poredali narode bivše yuge... 8e07ff04d97d714b47a6
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 08:52

Svi smo govna, generalno-ali se slažem sa tominjom, balije i šiptati uvek prvi na listi... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 08:53

Kakvi crnogorci, koji k. To ni ne smatram za narod...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 10:53

Ja sam upoznao pripadnike svih naroda bivše države i danas radim u takvoj tvrtki koja posluje na cijelom tom području i govorim iz osobnog iskustva. Slovenci bi nam trebali biti najbliži po svemu ali imaju taj kompleks malih nacija izraženiji od svih ostalih, na neki način su kao sekta, teško se s njima zbližiti. Balijama i šiptarima jednostavno ne možeš vjerovati, ima među njima dobrih ljudi, ali generalno nisu mi dragi. Makedonaca, nisam puno upoznao, ali imam samo pozitivna iskustva. Npr jučer na utakmici i poslije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by kic 14/1/2018, 11:02


ja i neke hrvate ne volim, a neki srbi su cak cool, tako da ne znam, ne volim nikog..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 11:26

najvise mrzim zidove i rome
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Guest 14/1/2018, 11:26

i balije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Noor 14/1/2018, 12:21

Браћала wrote:Kakvi crnogorci, koji k. To ni ne smatram za narod...
eh, šta ti ne smatraš...evo su im ameri i jezik crnogorski priznali Basketball
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by skripar 14/1/2018, 12:54

scorpion wrote:
skripar wrote:
scorpion wrote:
skripar wrote:pa zašto to su naše komšije
Ako ćemo tako, svi su naše komšije i srbi i zlovenci i crnogorci i makedonci (doduše malo dalji komšiluk):roflrofl
haha pa ja evo ne poznajem nijednog zlovenca, makedonca pa ni crnogorca zašto bi onda išta mislio o njima
Pa ne moraš ni poznavat osobno. Ne poznajem ni ja, ali znam da su zlovenci klošari i jebem im mater svima! Crnogorci su onak klošarija ali na pozitivniji način za razliku od zlovenaca, smiješni su ako ništa. O Makedoncima stvarno ništa ne znam, niti sam ikad bio u Makedoniji, niti sam prolazio, niti sam upoznao nekoga, ali se čine ok narod. Mošnjacima ne vjeruj ni kad poklone nose. Za šiptariju ne treba ništa ni govorit, to je neka podvrsta cigana koje bi ja preselio u afriku (ali prije navijam da ih bracalini riješe). Sa srbima sam ok i nemam ništa protiv njih, samo da ne spominju veliku srbiju (osim širenja po bosni)
ali srbi su u mostaru pomagali mošnjama kad je bio rat, nerazumijem kako ti toliko voliš njih 

stvarno si glup Basketball
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

kako bi ste poredali narode bivše yuge... Empty Re: kako bi ste poredali narode bivše yuge...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum