ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Page 12 of 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by aben 18/11/2017, 01:17

mamin sin wrote:ja mrzim filozofiju :no:
imam glavobolje od toga
pa imo dobre i loše filozofije, ko i dobre i loše znanosti

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Guest 18/11/2017, 01:17

aben wrote:
jedun pu mi je jedun horskopdžija učini detaljne mape, meni i ženi. 
dok sun čito, govori sun kako mi dobro pogođo, a unda sun vidi da čitun ženinu mapu

vidiš koliko utječe na tebe, čim se oženiš postaneš druga osoba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Guest 18/11/2017, 01:19

neznam, po meni vjeorjatno ima nešto u horoskopima. doslovno, ja sam tipična djevica, baš ono tipična. jedino , sam "neuredan", međutim ovo lito sam par mjeseci živio sam u svom stanu, iako sam neuredan doma , ali kada sam bio sam u stanu, dolosvno kada bi mi bilo dosadno - čistio sam stan, wc, suđe, itd.. tu sam sebe iznenadio kako sam volio biti uredan.. dok sam sam :D

opet sa jedne strane , volim se klošarski obuć(neki bi rekli neuredno) - zanimljivo i najdraži rođak mi je djevica i on se klošarski voli obuć, pa nas rodbina trača.. a sa druge strane, neću se posexati ako nisam otuširan uru vremena prije.. i isto očekujem od partnerice..

sve ostalo 1000% djevica.. jedino što još volim spavati, to je navodno karakteristika lava, spavanje, ja djevica i volim spavati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by aben 18/11/2017, 01:20

mamin sin wrote:
aben wrote:
jedun pu mi je jedun horskopdžija učini detaljne mape, meni i ženi. 
dok sun čito, govori sun kako mi dobro pogođo, a unda sun vidi da čitun ženinu mapu

vidiš koliko utječe na tebe, čim se oženiš postaneš druga osoba
kako to misliš

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by aben 18/11/2017, 01:21

Pinochet wrote:neznam, po meni vjeorjatno ima nešto u horoskopima. doslovno, ja sam tipična djevica, baš ono tipična. jedino , sam "neuredan", međutim ovo lito sam par mjeseci živio sam u svom stanu, iako sam neuredan doma , ali kada sam bio sam u stanu, dolosvno kada bi mi bilo dosadno - čistio sam stan, wc, suđe, itd.. tu sam sebe iznenadio kako sam volio biti uredan.. dok sam sam :D

opet sa jedne strane , volim se klošarski obuć(neki bi rekli neuredno) - zanimljivo i najdraži rođak mi je djevica i on se klošarski voli obuć, pa nas rodbina trača.. a sa druge strane, neću se posexati ako nisam otuširan uru vremena prije.. i isto očekujem od partnerice..

sve ostalo 1000% djevica.. jedino što još volim spavati, to je navodno karakteristika lava, spavanje, ja djevica i volim spavati
ali svi ljudi su ili uredni ili neuredni. čitoj tuji horoskop, vjerojatno bi našo na sebi neku tipičnu karakteristiku za ot znak

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Guest 18/11/2017, 01:24

aben wrote:
Pinochet wrote:neznam, po meni vjeorjatno ima nešto u horoskopima. doslovno, ja sam tipična djevica, baš ono tipična. jedino , sam "neuredan", međutim ovo lito sam par mjeseci živio sam u svom stanu, iako sam neuredan doma , ali kada sam bio sam u stanu, dolosvno kada bi mi bilo dosadno - čistio sam stan, wc, suđe, itd.. tu sam sebe iznenadio kako sam volio biti uredan.. dok sam sam :D

opet sa jedne strane , volim se klošarski obuć(neki bi rekli neuredno) - zanimljivo i najdraži rođak mi je djevica i on se klošarski voli obuć, pa nas rodbina trača.. a sa druge strane, neću se posexati ako nisam otuširan uru vremena prije.. i isto očekujem od partnerice..

sve ostalo 1000% djevica.. jedino što još volim spavati, to je navodno karakteristika lava, spavanje, ja djevica i volim spavati
ali svi ljudi su ili uredni ili neuredni. čitoj tuji horoskop, vjerojatno bi našo na sebi neku tipičnu karakteristiku za ot znak

pa nebih.. čitam druge horoskope i ne nalazim. jedino od drugih bi našao to da volim dosta spavati :D da cijenim san iznad svega. mislim da je to crta od Lava
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Guest 18/11/2017, 01:26

vjerojatno su horoskopi pizdarije, nema nikakve znanosti iza njih, ali su zanimljivi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by aben 18/11/2017, 01:26

a, neman pojma, 
ovi iz 16 personalitioja su uzeli ljude i ispitivali ih pizdarije i sastavili 16 kategorija na temelju tih odgovora,

a horoskopdžije  gledaju u nebo..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Guest 18/11/2017, 01:29

i ovo što deda je uzeo je horoskop. nešto ti pogode, nešto faliju, za svaku crtu ti se može nešto iskopati. odoh pogledat koji dokumentarac o svemiru, i leć...

najbolji kanal ;)

https://www.youtube.com/channel/UCZFipeZtQM5CKUjx6grh54g
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Guest 18/11/2017, 01:31

aben wrote:
inače, dok sun još imo prijatelje

onda nisi ekstrovertiran

ipak imate ti i megi nešto zajedničko, krivo ste riješili test :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Guest 18/11/2017, 01:38

Pinochet wrote:vjerojatno su horoskopi pizdarije, nema nikakve znanosti iza njih, ali su zanimljivi :D

prije par tisuća gdodina inteligentniji su pokušavali skužiti kako predvidjeti godišnja doba, kad će proljeće pa da znaju kad sijat žito da bute što uspješniji urod, predviđali su budućnost vremena, pomrčine koje su isto periodične, ponavljaju se itd.

horoskop -> horus + skop -> gledanje vremena

onda su ti to uzeli filozofi, pa kako ne kuže matematiku su počeli laprdati o sudbini... ostalo je povijest

mislim da i dan danas ovi za izradu horoskopa koriste Ptolomejeve karte,  sva nebeska tijela im se kreću po kružnicama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by aben 18/11/2017, 08:41

mamin sin wrote:
aben wrote:
inače, dok sun još imo prijatelje

onda nisi ekstrovertiran

ipak imate ti i megi nešto zajedničko, krivo ste riješili test :D:
kakove veze imaju prijatelji ekstrovertiranošću?
ajde moj momak

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by aben 18/11/2017, 08:46

Pinochet wrote:i ovo što deda je uzeo je horoskop. nešto ti pogode, nešto faliju, za svaku crtu ti se može nešto iskopati. odoh pogledat koji dokumentarac o svemiru, i leć...

najbolji kanal ;)

https://www.youtube.com/channel/UCZFipeZtQM5CKUjx6grh54g
ni to horoskop, nego samo kategorije. 

ako uzmeš dvi kategorije, recimo, visoki i niski ljudi, daš ljudima da riješu test - koliko ste visoki- moreš početi predvidjati neke osobine. ako van je ispalo od 70-170cn vi lako vežete špigete i ne boli vas škina. kad češete masline, ni van problijem kupiti ih s tloha. 
ako ste dobili rješenje 170cm i više, vi morete dovatiti čašu s gornje police, hodate odveženih špigetov, boli vas škina i ka berete masline ste na skalami.

i to je to

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by RayMabus 18/11/2017, 08:56

Pinochet wrote:vjerojatno su horoskopi pizdarije, nema nikakve znanosti iza njih, ali su zanimljivi :D
U biti ima samo oni koji ih rade neznaju to znanstveno objasniti
. Ja sam prije nekih dvanajst godina napravio isti tj jedna ženska iz Beograda je htjela sama da mi to napravi pošto joj je moj slučaj bio zanimljiv

Dobro ga radi, detaljno

Horoskop se razvijao tisučlječima i oni su skužili da položaji zvijezda imaju veze sa nekim karakteristikama ljudi

Svemirom lete fotoni i u trenutku rođenja djete skida ovojnicu koja štit njegov mozak od toga

Upravo prvi susret s fotonima je pečat koji mozak trajno dobije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by RayMabus 18/11/2017, 09:01

Pinochet wrote:vjerojatno su horoskopi pizdarije, nema nikakve znanosti iza njih, ali su zanimljivi :D
Ima znanost samo ovdje je to došlo preko promatranja dakle djete i sva djeca rođena u veljači imaju neke osobine izraženije za njih od djeca rođene u rujnu

To ti je zbog tih fotona tj položaj zvijezda naspram Zemlji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by RayMabus 18/11/2017, 09:04

Vrlo malo ljudi na ovoj planeti će ti objasnit znanstvenu podlogu horoskopa, neznaju je ni oni što je rade, oni rade po šablonu tj knjigama nastalim stotinama i tisućama godina prije na metodi proučavanja razlika

Evo ja sam ti objasnio znanstveno

Djete, ovojnica, rođenje, fofoni prvi susret s mozgom djeteta, pečat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by RayMabus 18/11/2017, 09:06

Elektronski otisak

Ovojnica štiti djetetov um od svemirskih zračenja

Prvi kontakt koji se dešava pri rođenju formira pečat

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Guest 18/11/2017, 09:07

aben wrote:
mamin sin wrote:
aben wrote:
inače, dok sun još imo prijatelje

onda nisi ekstrovertiran

ipak imate ti i megi nešto zajedničko, krivo ste riješili test :D
kakove veze imaju prijatelji ekstrovertiranošću?
ajde moj momak

našao bi nove, ti i maggie ste nešto muljali na testu

ne djeluješ ni kao "Prospecting" osobnost, nego kao "Judging"

da si ENTP ne bi se smatrao libertarijancem, jer se ne bi htio definirati, ograničiti na samo jednu usku skupinu

imaš izražen osjećaj pravde, morala, etike...

buniš se protiv poreza zato što je to nepravda i fašizam, a ne zato što porezi nemaju logičkog smisla

visok ti je neuroticizam... https://en.wikipedia.org/wiki/Neuroticism

ja nikad ne bi za tebe i meggie rekao da ste ENTP

no ok, možda griješim

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by RayMabus 18/11/2017, 09:12

Inaće ja nevirujem u ove horoskope koji počmu s sutra će biti ovako ili počmu predviđati osobi budućnost

To je šarlatanstvo

Pravi horoskop je jedino natalini i samo ti može reći tvoje karakteristike i to će biti baš tako
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by RayMabus 18/11/2017, 09:13

Za natalini horoskop treba ti

Godina rođenja, datum i sat te mjesto
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by RayMabus 18/11/2017, 09:16

Horoskop je inače grana psihologije samo ne na ovoj planeti

Ja uvijek tražim natalini horoskop pacijenta

Na drugim planetama u drugim inkarnacijama

To mi je podloga za rad
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu - Page 12 Empty Re: Istraživanje. Hrvatska ima najveće poreze na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum