ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by RayMabus 30/10/2017, 11:54

Kserks_ wrote:Kao da je drzava kriva da privatnici imaju dobiti 35milijardi kuna u 2016g. A ni lipe nisu povecali place..u normalnim ekonomijama bi se bar 20% te dobiti prelilo na place
Iduće godine će morat useljavat robove

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 11:57

Pinochet wrote:deda na aparatima



suficit javnog sektora je deficit privatnog sektora

uzeli su porezima od privatnog sektora više nego su potrošnjom vratili natrag

deficit države je suficit privatnog sektora, povećanje financijske imovine privatnog sektora

začudo svi mediji slave smanjenje financijske imovine privatnog sektora, nekom ludom logikom je super kad je privatni sektor u minusu u odnosu na državni sektor, pretpostavljam da većina jednostavno ne zna računati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:00

mamin sin wrote:
suficit javnog sektora je deficit privatnog sektora

uzeli su porezima od privatnog sektora više nego su potrošnjom vratili natrag

deficit države je suficit privatnog sektora, povećanje financijske imovine privatnog sektora

začudo svi mediji slave smanjenje financijske imovine privatnog sektora, nekom ludom logikom je super kad je privatni sektor u minusu u odnosu na državni sektor, pretpostavljam da većina jednostavno ne zna računati

MANJE NEGO LANI

Evo koliko milijardi hrvatski građani imaju u bankama


Naime, ukupni iznos 'klasične' štednje hrvatskih građana, odnosno svih štednih i oročenih depozita u svim valutama, s kraja kolovoza ove godine niži je za gotovo 3 posto, odnosno za gotovo 4,9 milijardi kuna u odnosu na podatke s kraja istog mjeseca lani

http://www.poslovni.hr/trzista/evo-koliko-milijardi-hrvatski-graani-imaju-stednje-u-bankama-333791
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:02

Ministar Marić se pohvalio: "Imamo višak u državnoj blagajni"


http://www.poslovni.hr/hrvatska/ministar-maric-se-pohvalio-imamo-visak-u-drzavnoj-blagajni-333774

cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by RayMabus 30/10/2017, 12:04

Pa samo sam ja potrošio dvadeset tisuća kuna, desetak tisuća kuna sam uložio u renoviranje kužine a ostatak tekući troškovi pošto neradim

Primam naknadu s biroa, prva tri mjeseca je bila oko tri tisuće i dvjestotinjak kuna sad je 1600, zato tako relativno mala potršnja od ušeđevine kroz taj period a veći dio je renoviranje kuhinje


Last edited by RayMabus on 30/10/2017, 12:05; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:04

Opet pogodas u coravo...mene zanimaju ukupni depoziti plus otvoreni investicijski fondovi,a tu nema price o padu stednje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:05

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Slide1

2+2, aritmetika u Hrvatskoj ne vrijedi


https://en.wikipedia.org/wiki/Sectoral_balances
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by RayMabus 30/10/2017, 12:09

Kserks_ wrote:Opet pogodas u ćorak o...mene zanimaju ukupni depoziti plus otvoreni investicijski fondovi,a tu nema price o padu stednje...
Pada štednja, to ti ja najbolje znam

Prevelika inflacija, ne isplati se radit za kikiriki a ni držat pare na štednji jer će ti je kroz tri godine pojest inflacija

Zato ja lagano to konzumiram dok još ima vrijednost i na kraju niks štednja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:11

Meni je fascinatna cinjenica da 70milijardi kuna lezi neoroceno na racunima,a bez beda mozes dobit 1.5% za eure,te 2.3% za kune..najveca pobjeda banaka je sto su uvjerili ekipu da se ne isplati orocavati hahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:11

Narod je glasao za smanjenje deficita i javnog duga.

Marić je ostvario želju birača. :20

Dobili su što su tražili
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:12

Meni je fascinatna cinjenica da 70milijardi kuna lezi neoroceno na racunima,a bez beda mozes dobit 1.5% za eure,te 2.3% za kune..najveca pobjeda banaka je sto su uvjerili ekipu da se ne isplati orocavati hahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by RayMabus 30/10/2017, 12:12

Štednja će pasti, nije ovdje nitko debil, vidim ja inflaciju a vide i drugi

Onda to troše na nešto kako tko jer ako tako ne za tri godine će im inflacija pojest lovu na štednji

To ti je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:14

RayMabus wrote:Štednja će pasti, nije ovdje nitko debil, vidim ja inflaciju a vide i drugi
Onda to troše na nešto kako tko jer ako tako ne za tri godine će im inflacija pojest lovu na štednji
To ti je to

ma koja inflacija, gdje imaš nestašicu robe pa da rastu cijene?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by RayMabus 30/10/2017, 12:14

Kserks_ wrote:Meni je fascinatna cinjenica da 70milijardi kuna lezi neoroceno na racunima,a bez beda mozes dobit 1.5% za eure,te 2.3% za kune..najveca pobjeda banaka je sto su uvjerili ekipu da se ne isplati orocavati hahaha
Ja imam 25 tisuća kuna neoroćeno a samo deset tisuća kuna oročenih vjerojatno je sad jedanjst
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:15

Pa debili su..ili oroci lovu ili je makni sa racuna,a ne da na tvome kesu banka zaraduje 5-10%, a tebi karina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:17

mamin sin wrote:
RayMabus wrote:Štednja će pasti, nije ovdje nitko debil, vidim ja inflaciju a vide i drugi
Onda to troše na nešto kako tko jer ako tako ne za tri godine će im inflacija pojest lovu na štednji
To ti je to

ma koja inflacija, gdje imaš nestašicu robe pa da rastu cijene?
Meni je zivot izrazen nominalo u kunama jeftinijhftiniji nego prije 10g.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by RayMabus 30/10/2017, 12:18

Kserks_ wrote:Pa debili su..ili oroci lovu ili je makni sa racuna,a ne da na tvome kesu banka zaraduje 5-10%, a tebi karina
Pa miće se, vidiš da je manje za tri posto
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:19

Manja te orocena ,zbog toga sto su debili :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Guest 30/10/2017, 12:20

Kserks_ wrote:Pa debili su..ili oroci lovu ili je makni sa racuna,a ne da na tvome kesu banka zaraduje 5-10%, a tebi karina

kamo ćeš maknuti novac s računa?


i od kud ti da na tvom novcu banka zarađuje 5-10%? to su opet neke tvoje teorije zavjre i fantazije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by RayMabus 30/10/2017, 12:23

Kserks_ wrote:Manja te orocena ,zbog toga sto su debili :cleanteeth
A odakle misliš da ti banka ima financirat štednju ako istodobno nedaš lovu da može vrtit

Viš tvoja logika je ovo Stavit ću deset tisuća kuna štednju a onda s tekućeg računa te iste banke vaditi pare i stavljati u čarapu

GLUPANE

U INTERESU TI JE DA TI TVOJA BANKA IMA KEŠA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by RayMabus 30/10/2017, 12:26

RayMabus wrote:
Kserks_ wrote:Manja te orocena ,zbog toga sto su debili :cleanteeth
A odakle misliš da ti banka ima financirat štednju ako istodobno nedaš lovu da može vrtit

Viš tvoja logika je ovo Stavit ću deset tisuća kuna štednju a onda s tekućeg računa te iste banke vaditi pare i stavljati u čarapu

GLUPANE

U INTERESU TI JE DA TI TVOJA BANKA IMA KEŠA
Najdraži ste mi likovi, znam ja takvih dosta

S jedne strane stavili bi na štednju a onda u istoj toj banci s kartice odmah čim dođe plača vade do lipe jer šta ću ja njima ostavit i pet kuna

DEBILČINO
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna - Page 2 Empty Re: Suficit proračuna 1.8 milijardi kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum