ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by orion 19/10/2017, 21:33

melkior wrote:
RayMabus wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/512689/digli-ste-kredit-ajme-vama-umjesto-trecine-primanja-banke-od-sad-plijene--sve
Ovo je prestrašno za sve u Hrvatskoj, nemam kredit, ali odavde treba bježati što dalje i što prije. Ovo je svinjarija teška, ni do sada Ustavni sud nije u pravosudnim krugovima uživao nekakav ozbiljan respekt, ali sada me doista sram vlastite struke, a prije svega, načina i kriterija koga se sve i kako bira u tu instituciju. Za početak, ovo je čisti zelenaški ugovor, tim više jer građanin nije uopće u situaciji da može pregovarati o uvjetima pod kojima će sklopiti ugovor o kreditu. U ovakvim izmijenjenim okolnostima, gotovo svaki ugovor o kreditu bi trebalo smatrati zelenaškim, odnosno ništetnim. Ovo je jebeni reket kakvog nema niti u jednoj zemlji Europe, Europe a ne članici EU-a. Sramim se što sam pravnik, sramim se vlastite struke, još kad su krenuli s legalizacijom pederskih brakova u Americi, preko kafkijanskih presuda hrvatskog pravosuđa, svih političkih afera koje su s vremenom postale pravosudne trakavice i razvlače se godinama, bez kraja i konca. Ovo je prejebeno strašno, čak i meni koji svaki dan radim na postupcima ovrha i naplatama potraživanja i činim sve, i prilično sam uspješan u tome, da naplatim potraživanja, ali ovo mi se jednostavno gadi. Kako itko može u ovoj jebenoj zemlji smatrati da će mu dugoročno ići dobro ako svima oko njega ide loše? Ovakvu razinu kanibalizma i bešćutnosti s jedne strane, te neodgovornosti institucija s druge strane trebalo bi proučavati kao eklatantan primjer zločina protiv čovječnosti :blj



istina.....

Istina je također da ako se baš mora dizati kredit, da nikada ne izabere ono što bankar preporučuje. Ljudi s kojima se dogovora su savjetovani da guraju vrste kredita koji su najpovoljniji za banku, a ne za građane.

orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 21:34

I tako im i triba, to su sve glumci i glumice

Dobro je Levy to objasnio, mene da lopov vidi dat će mi pet kuna za šišanje

Ovi glume neki kurac a sve na kredit koji nemogu otplatit

Ja ne glumim ništa šta više teški odrpanac

Ali istina je

Drukčija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 21:45

Sad ću vam objasnit koliki sam odrpanac

Imam jedne Lewis hlače, kupio ih prije pet godina, patike isto

Nedavno dobio original addidas paše mi broj, nošene godinu dana, poklon

A priko trideset tisuća kuna na kartici

Niks dugova i kredi

Sve Keš

Stanovi, auto

Čista lova

A odrpanac
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Noor 19/10/2017, 21:47

RayMabus wrote:Ja znam hrpu ljudi koji uzmu kredit ali to je mali kredit i krajnje nužno i za nešto korisno i znaju da će ga oplatit

Čoviće mi ovdje pričamo o nekom tko je uzela kredit mjesec ratu četiri tisuće kuna

Alo Alo
jest da je puno, ali kad je dizala kredu, muž je bio živ i bile su dvije plaće u kući, valjda im se uklapalo nekako u budžet
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 21:57

Ja bi neka dignu kamatu na 3-4% I meni ok...jer je uredu da i ja zaradim na svom novcu..
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 22:04

I onda će ovakvi koji su u biti sirotinja i dužničko ropstvo sutra moje djete u vrtiću zvat lidlići

Daj bježi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 22:07

Noor wrote:
RayMabus wrote:Ja znam hrpu ljudi koji uzmu kredit ali to je mali kredit i krajnje nužno i za nešto korisno i znaju da će ga oplatit

Čoviće mi ovdje pričamo o nekom tko je uzela kredit mjesec ratu četiri tisuće kuna

Alo Alo
jest da je puno, ali kad je dizala kredu, muž je bio živ i bile su dvije plaće u kući, valjda im se uklapalo nekako u budžet
ma nemoj majke ti

A jel ti vidiš koliko je to arogantno

Znači za tri godine će biti ko i sada

Gdje to piše
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 22:09

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Ja znam hrpu ljudi koji uzmu kredit ali to je mali kredit i krajnje nužno i za nešto korisno i znaju da će ga oplatit

Čoviće mi ovdje pričamo o nekom tko je uzela kredit mjesec ratu četiri tisuće kuna

Alo Alo
jest da je puno, ali kad je dizala kredu, muž je bio živ i bile su dvije plaće u kući, valjda im se uklapalo nekako u budžet
ma nemoj majke ti

A jel ti vidiš koliko je to arogantno

Znači za tri godine će biti ko i sada

Gdje to piše
to je do bola

Umišljeno

Arogantno

Glupo

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by michaellcmacha 19/10/2017, 22:10

aj sad malo da spustimo loptu na tlo... nije problem u dizanju kredita, a nije niti bi trebao biti problem ni rješavanje situacije kad nisi u mogućnosti dalje plaćati kredit za kuću ili stan... naime kad više nisi u stanju plaćati ratu kredita prebij kredit sa stanom ili kućom i to je to... ako ima još kakve razlike plus ili minus doplati ili uzmi resto i idemo dalje... evo frend mi u njemačkoj sa curom ušao u neku shemu otkupa stana i jedno 3 godine su bili zajedno i plaćali stan dok se nisu razjebali... nakon tog on nije mogao sam plaćati rats i riješio stan pokrio kredit i ošo za norvešku... jebo stan, jebo kredit nas ubi ovaj naš mentalni sklop... jedina kuća koja će zasigurno biti naša bez da će nas puno brinuti otplata je komad ledine iznad naših glava... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Noor 19/10/2017, 22:12

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Ja znam hrpu ljudi koji uzmu kredit ali to je mali kredit i krajnje nužno i za nešto korisno i znaju da će ga oplatit

Čoviće mi ovdje pričamo o nekom tko je uzela kredit mjesec ratu četiri tisuće kuna

Alo Alo
jest da je puno, ali kad je dizala kredu, muž je bio živ i bile su dvije plaće u kući, valjda im se uklapalo nekako u budžet
ma nemoj majke ti

A jel ti vidiš koliko je to arogantno

Znači za tri godine će biti ko i sada

Gdje to piše
oprosti, nisam shvatila što želiš reći
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by michaellcmacha 19/10/2017, 22:12

RayMabus wrote:Sad ću vam objasnit koliki sam odrpanac

Imam jedne Lewis hlače, kupio ih prije pet godina, patike isto

Nedavno dobio original addidas paše mi broj, nošene godinu dana, poklon

A priko trideset tisuća kuna na kartici

Niks dugova i kredi

Sve Keš

Stanovi, auto

Čista lova

A odrpanac
imo bi ti kurac tri stana da morati porez na nekretnine... bi ti se goldcard brzo stanjila.... :)))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by darth_vader 19/10/2017, 22:21

orion wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/512689/digli-ste-kredit-ajme-vama-umjesto-trecine-primanja-banke-od-sad-plijene--sve
Ovo je prestrašno za sve u Hrvatskoj, nemam kredit, ali odavde treba bježati što dalje i što prije. Ovo je svinjarija teška, ni do sada Ustavni sud nije u pravosudnim krugovima uživao nekakav ozbiljan respekt, ali sada me doista sram vlastite struke, a prije svega, načina i kriterija koga se sve i kako bira u tu instituciju. Za početak, ovo je čisti zelenaški ugovor, tim više jer građanin nije uopće u situaciji da može pregovarati o uvjetima pod kojima će sklopiti ugovor o kreditu. U ovakvim izmijenjenim okolnostima, gotovo svaki ugovor o kreditu bi trebalo smatrati zelenaškim, odnosno ništetnim. Ovo je jebeni reket kakvog nema niti u jednoj zemlji Europe, Europe a ne članici EU-a. Sramim se što sam pravnik, sramim se vlastite struke, još kad su krenuli s legalizacijom pederskih brakova u Americi, preko kafkijanskih presuda hrvatskog pravosuđa, svih političkih afera koje su s vremenom postale pravosudne trakavice i razvlače se godinama, bez kraja i konca. Ovo je prejebeno strašno, čak i meni koji svaki dan radim na postupcima ovrha i naplatama potraživanja i činim sve, i prilično sam uspješan u tome, da naplatim potraživanja, ali ovo mi se jednostavno gadi. Kako itko može u ovoj jebenoj zemlji smatrati da će mu dugoročno ići dobro ako svima oko njega ide loše? Ovakvu razinu kanibalizma i bešćutnosti s jedne strane, te neodgovornosti institucija s druge strane trebalo bi proučavati kao eklatantan primjer zločina protiv čovječnosti :blj



istina.....

Istina je također da ako se baš mora dizati kredit, da nikada ne izabere ono što bankar preporučuje. Ljudi s kojima se dogovora su savjetovani da guraju vrste kredita koji su najpovoljniji za banku, a ne za građane.

Da...tako je i mene bankarica zajebala prije desetak godina sugerirajuci da ni za zivu glavu ne uzimam u Svicarcima, mada su kamate na isti izazivale smjesak...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 22:21

Samo 30 keka i to kuna...slabo s obzirom da glumiš Matana:)
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by darth_vader 19/10/2017, 22:21

melkior wrote:
RayMabus wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/512689/digli-ste-kredit-ajme-vama-umjesto-trecine-primanja-banke-od-sad-plijene--sve
Ovo je prestrašno za sve u Hrvatskoj, nemam kredit, ali odavde treba bježati što dalje i što prije. Ovo je svinjarija teška, ni do sada Ustavni sud nije u pravosudnim krugovima uživao nekakav ozbiljan respekt, ali sada me doista sram vlastite struke, a prije svega, načina i kriterija koga se sve i kako bira u tu instituciju. Za početak, ovo je čisti zelenaški ugovor, tim više jer građanin nije uopće u situaciji da može pregovarati o uvjetima pod kojima će sklopiti ugovor o kreditu. U ovakvim izmijenjenim okolnostima, gotovo svaki ugovor o kreditu bi trebalo smatrati zelenaškim, odnosno ništetnim. Ovo je jebeni reket kakvog nema niti u jednoj zemlji Europe, Europe a ne članici EU-a. Sramim se što sam pravnik, sramim se vlastite struke, još kad su krenuli s legalizacijom pederskih brakova u Americi, preko kafkijanskih presuda hrvatskog pravosuđa, svih političkih afera koje su s vremenom postale pravosudne trakavice i razvlače se godinama, bez kraja i konca. Ovo je prejebeno strašno, čak i meni koji svaki dan radim na postupcima ovrha i naplatama potraživanja i činim sve, i prilično sam uspješan u tome, da naplatim potraživanja, ali ovo mi se jednostavno gadi. Kako itko može u ovoj jebenoj zemlji smatrati da će mu dugoročno ići dobro ako svima oko njega ide loše? Ovakvu razinu kanibalizma i bešćutnosti s jedne strane, te neodgovornosti institucija s druge strane trebalo bi proučavati kao eklatantan primjer zločina protiv čovječnosti :blj

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 22:22

Sad će fino svi dobit ovrhe na punu plaću

Tiš moje dijete nazivati Lidlići

Pun san ko brod, a ti si dužničko ropstvo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 22:24

Longi forma je bitna, omot i fjok, sadržaj nikog ne zanima, niti imaju kapaciteta za to...
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 22:24

kserks_ wrote:Samo 30 keka i to kuna...slabo s obzirom da glumiš Matana:)
ne glumim Matana

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 22:26

Malo frizurica i obleka neka i beres na svakom kantunu kako te pice prate...ubices neke dronjke nevidljiv si...hehe površnost


Last edited by kserks_ on 19/10/2017, 22:27; edited 1 time in total
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 22:27

RayMabus wrote:
kserks_ wrote:Samo 30 keka i to kuna...slabo s obzirom da glumiš Matana:)
ne glumim Matana

Ima ih dovoljno oko mene

Mene samo pitaju za mišljenje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 22:28

Zato sam ja odavno shvatio,najbolje profitiras prodavanjem magle...:)
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 22:29

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
kserks_ wrote:Samo 30 keka i to kuna...slabo s obzirom da glumiš Matana:)
ne glumim Matana

Ima ih dovoljno oko mene

Mene samo pitaju za mišljenje
cijene intelekt i suradnju

Pitaju po slušaju

To dobro šta tvoj um kaže

Biznis SKLOPLJEN
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 5 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum