ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 20:09

Sve neki pametnjakovići, ona pametna a svi ostali glupi

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Kavran 19/10/2017, 20:11

Sora wrote:
Leviathan2 wrote:
Totenkopf wrote:Pa zapravo, ako se plijeni čitava plaća, dug će prije bit vraćen, što je i dužniku u interesu...
Da se ne spominje kako se radi o dužnicima koji su izjave o zaplijeni plaće dragovoljno potpisali...
pa ako ne das konju da jede on na kraju ugine,
to bi otprilike bila druga strana medalje
znaci konju? 
Vise nismo ovce samo. 
Sad smo i konji. 
Jos malo pa magarad. 
Pa leteći pingvini. 
Pa žohari i muhe. 
Sve samo ne ljudi. E . To je Vama vasa birba dala. Da  ste hrpa budala. gaah


baba ..... što god ločeš .... uzelo ti razum.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Guest 19/10/2017, 20:12

RayMabus wrote:Pa eto diži kredit ko i ova, sad će morati dati tu nekretninu banci ako nema keša za vratit dug

Fino ode cijela plaća pa se ti jebi
Prvo..ne dizes kredid ako nisi siguran da ces ga moci otplacivati..drugo,tko vas šiša,ako kredit dizete u RH...kao gradjani Unije,mozete dignuti kreditu u Svabiji,npr. sa uvjetima da se slatko nasmijes..

Treće...trebas sve uvjete sitno printanim,procitati i razumiti,konsultirati odvjetnika,ako ti nes nije jasno..

cetvrto,ne dizes kredit veci ,ako ti je platja mizerna...u smislu.."SNAĆU SE JA VEC ZA RATU KREDITA.."

petto..prvo sracunaj sve druge troskove,reziske i zivotne..

šeststo.. dizi u visini maksimum 4vrtine platje..

Ocajnici se cak obracaju svojim gazdama u firmi ili direktorima da se frizira visina platje,kako bi se dobio kredit..kasnije sranje i onda Banke krive...


Meni su banke OKE sasma..oba kredita imaju nalog da se samonaplacuju sa racuna mojega...mda.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 20:14

Jbg netko drugi je isto diga stambeni kredit ali puno manji i garsonjerica u predgrađu i uredno plaća

Ova bi dvosobni u centru grada

Pohlepice mojau
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Guest 19/10/2017, 20:17

RayMabus wrote:Jbg netko drugi je isto diga stambeni kredit ali puno manji i garsonjerica u predgrađu i uredno plaća

Ova bi dvosobni u centru grada

Pohlepice mojau

Upravo tako..ili uzmes kutju u nekom manjem selu,u biti puno bolje za zivjeti,jer imas mira,nema prometa i zelenis je oko tebe,a cijene bitno nize..samo se budale trpaju u grad.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 20:34

Pohlepa i gluma
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by orion 19/10/2017, 20:42

kad bi si mogla kupiti nekoga da umjesto mene otplaćuje kredu, mam bi ga digla ..... :hekla
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 20:44

Pa ol nije lakše udat se za nekog tko ih ima, ja ih imam četri u krugu pet kilometara, par stotina metara od mora, petnajst minuta vožnje do centra grada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by orion 19/10/2017, 20:49

RayMabus wrote:Pa ol nije lakše udat se za nekog tko ih ima, ja ih  imam četri u krugu pet kilometara, par stotina metara od mora, petnajst minuta vožnje do centra grada


ja nako općenito, npr. za pametni auto - pošto ne volim voziti trebao bi mi jedan /ili dva/ koji rade na pogled - još bolje da čitaju misli.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 20:50

Inaće ove žalopojke kako nemaju di stat mi idu na kurac, sve bi u grad il penthouse uz more

Život na visokoj nozi

Ima oko Splita lokacija koliko oš samo je nebi ja tamo

A onda nemoj srat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 20:57


A najgore je što ljudi nasjedaju na ovakve priče

Znate gdje joj je stan

U gradu

To je kupljeno prije deset godina

Dvosobni naravno

Jadna ona
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 20:58

6 milijardi kuna potraživanja samo u 6 mjeseci ove godine su banke prodale..gamad balkanska se navikla ne vracat posuđeni novac...
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by melkior 19/10/2017, 20:59

RayMabus wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/512689/digli-ste-kredit-ajme-vama-umjesto-trecine-primanja-banke-od-sad-plijene--sve
Ovo je prestrašno za sve u Hrvatskoj, nemam kredit, ali odavde treba bježati što dalje i što prije. Ovo je svinjarija teška, ni do sada Ustavni sud nije u pravosudnim krugovima uživao nekakav ozbiljan respekt, ali sada me doista sram vlastite struke, a prije svega, načina i kriterija koga se sve i kako bira u tu instituciju. Za početak, ovo je čisti zelenaški ugovor, tim više jer građanin nije uopće u situaciji da može pregovarati o uvjetima pod kojima će sklopiti ugovor o kreditu. U ovakvim izmijenjenim okolnostima, gotovo svaki ugovor o kreditu bi trebalo smatrati zelenaškim, odnosno ništetnim. Ovo je jebeni reket kakvog nema niti u jednoj zemlji Europe, Europe a ne članici EU-a. Sramim se što sam pravnik, sramim se vlastite struke, još kad su krenuli s legalizacijom pederskih brakova u Americi, preko kafkijanskih presuda hrvatskog pravosuđa, svih političkih afera koje su s vremenom postale pravosudne trakavice i razvlače se godinama, bez kraja i konca. Ovo je prejebeno strašno, čak i meni koji svaki dan radim na postupcima ovrha i naplatama potraživanja i činim sve, i prilično sam uspješan u tome, da naplatim potraživanja, ali ovo mi se jednostavno gadi. Kako itko može u ovoj jebenoj zemlji smatrati da će mu dugoročno ići dobro ako svima oko njega ide loše? Ovakvu razinu kanibalizma i bešćutnosti s jedne strane, te neodgovornosti institucija s druge strane trebalo bi proučavati kao eklatantan primjer zločina protiv čovječnosti :blj
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 21:03

kserks_ wrote:6 milijardi kuna potraživanja samo u 6 mjeseci ove godine su banke prodale..gamad balkanska se navikla ne vracat posuđeni novac...
e pa neka su, sad će netko drugi to počistit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 21:06

S obzirom da su banke prodale u 2.5 godine gotovo 23 milijarde kuna nenaplativih kredita, nije ni čudno da se žele zaštiti...a novac koji ne vraćate nije bancin, nego od vašeg susida Mate...znam, zašto bi Mate ima , treba mu ukrast na prevaru...jalnusi,zato i propadate...
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 21:08

S obzirom da su banke prodale u 2.5 godine gotovo 23 milijarde kuna nenaplativih kredita, nije ni čudno da se žele zaštiti...a novac koji ne vraćate Nije bancin,nego od vašeg susida Mate...znam, zašto bi Mate ima , treba mu ukrast na prevaru...jalnusi,zato i propadate...


Last edited by kserks_ on 19/10/2017, 21:09; edited 1 time in total
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 21:09

kserks_ wrote:S obzirom da su banke prodale u 2.5 godine gotovo 23 milijarde kuna nenaplativih kredita, nije ni čudno da se žele zaštiti...a novac koji ne vraćate nije bancin, nego od vašeg susida Mate...znam, zašto bi Mate ima , treba mu ukrast na prevaru...jalnusi,zato i propadate...
naravno

Ali sad će sve doći na naplatu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 21:14

Ja znam hrpu ljudi koji uzmu kredit ali to je mali kredit i krajnje nužno i za nešto korisno i znaju da će ga oplatit

Čoviće mi ovdje pričamo o nekom tko je uzela kredit mjesec ratu četiri tisuće kuna

Alo Alo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Gost 19/10/2017, 21:16

Oko trećine dižu kredite sa namjerom da ih ne vrate, oko trećine idu maksimalistički i zaboli ih kurac sto ce biti, te zadnja trećina koja je spletom okolnosti popušila poslove i nisu u mogucnosti da vraćaju kredu...
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by RayMabus 19/10/2017, 21:22

kserks_ wrote:Oko trećine dižu kredite sa namjerom da ih ne vrate, oko trećine idu maksimalistički i zaboli ih kurac sto ce biti, te zadnja trećina koja je spletom okolnosti popušila poslove i nisu u mogucnosti da vraćaju kredu...
sad će im ovrhe na plaće a oni nek u zelenaša prosuđuju pa s njima rasprave
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by orion 19/10/2017, 21:33

melkior wrote:
RayMabus wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/512689/digli-ste-kredit-ajme-vama-umjesto-trecine-primanja-banke-od-sad-plijene--sve
Ovo je prestrašno za sve u Hrvatskoj, nemam kredit, ali odavde treba bježati što dalje i što prije. Ovo je svinjarija teška, ni do sada Ustavni sud nije u pravosudnim krugovima uživao nekakav ozbiljan respekt, ali sada me doista sram vlastite struke, a prije svega, načina i kriterija koga se sve i kako bira u tu instituciju. Za početak, ovo je čisti zelenaški ugovor, tim više jer građanin nije uopće u situaciji da može pregovarati o uvjetima pod kojima će sklopiti ugovor o kreditu. U ovakvim izmijenjenim okolnostima, gotovo svaki ugovor o kreditu bi trebalo smatrati zelenaškim, odnosno ništetnim. Ovo je jebeni reket kakvog nema niti u jednoj zemlji Europe, Europe a ne članici EU-a. Sramim se što sam pravnik, sramim se vlastite struke, još kad su krenuli s legalizacijom pederskih brakova u Americi, preko kafkijanskih presuda hrvatskog pravosuđa, svih političkih afera koje su s vremenom postale pravosudne trakavice i razvlače se godinama, bez kraja i konca. Ovo je prejebeno strašno, čak i meni koji svaki dan radim na postupcima ovrha i naplatama potraživanja i činim sve, i prilično sam uspješan u tome, da naplatim potraživanja, ali ovo mi se jednostavno gadi. Kako itko može u ovoj jebenoj zemlji smatrati da će mu dugoročno ići dobro ako svima oko njega ide loše? Ovakvu razinu kanibalizma i bešćutnosti s jedne strane, te neodgovornosti institucija s druge strane trebalo bi proučavati kao eklatantan primjer zločina protiv čovječnosti :blj



istina.....

Istina je također da ako se baš mora dizati kredit, da nikada ne izabere ono što bankar preporučuje. Ljudi s kojima se dogovora su savjetovani da guraju vrste kredita koji su najpovoljniji za banku, a ne za građane.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću  - Page 4 Empty Re: Banke od sada mogu plijenit cijelu plaću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum