ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu

Go down

Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu Empty Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu

Post by vuksadinare Tue 23 May - 13:38

http://www.direktno.hr/ivkosic-plenkovic-nece-priznati-da-grijesi-kod-njega-samo-ja-ja-i-ja-86544/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu Empty Re: Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu

Post by vuksadinare Tue 23 May - 13:39

vuksadinare wrote:http://www.direktno.hr/ivkosic-plenkovic-nece-priznati-da-grijesi-kod-njega-samo-ja-ja-i-ja-86544/
http://www.direktno.hr/direkt/ivkosic-plenkovic-nece-priznati-da-grijesi-kod-njega-samo-ja-ja-i-ja-86544/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu Empty Re: Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu

Post by vuksadinare Tue 23 May - 13:41

....e ovo je vrlo ozbiljan napad poznatih kolumnista koji se smatraju i hdzovim udarnim novinarskim perjanicama..e sad da li su oni doista znak da se plenkiju ozbiljno priprema piljenje stolice...i otvoreni sukob u hdz-u plenkista i antiplenkista..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu Empty Re: Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu

Post by vuksadinare Tue 23 May - 13:50

interesantno hdz je ostavrio upravo najbolje i uvjerljive rezultate tamo gdje nisu plenkovicevi ljudi....u zadru je kalmetin covjek uvjerljivo pobjediou prvom krugu,u vukovaru se isto smatra da penava nije plenkovicev covjek pobjedio u prvom krugu ima jos mjesta i zupanija dgje su pobjedili uvjerljivo hdzovci koji nisu pod plenkijevom kapom..i to bi trebalo vrlo ozbiljno zabrinuti plenkija koji ocito je da nema potporu vecine clanstva hdz-a...tu mu ni seks puno ne moze pomoci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu Empty Re: Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu

Post by vuksadinare Tue 23 May - 13:56

plenkovic d aje mudar politicar trebao bi prvo sprovesti unutarstranacke izbore sa protukandidatima...ako nema potporu vecine sto ocito neke analize pokazuju ne moze vise biti iz moralnih principa predsjednik hdz-a..jer ocito ej da se sve vise hdzovaca i to onih eksponiranijih okrecu protiv njega...i zamjeraju mu stosta...plenkovicu nije pod mus da bude predsjednik hdz-a jer on ima svakako politicko zaleđe narocito u euinstitucijama i posao ga tamo sigurno ceka...ovako da s eizvrgne ponizenju kao jaca,karamarko da ga otjeraju ili svrgnu stranackim pucem mislim da mu to ne bi islo u prilog nekoj karijeri na domacoj sceni..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu Empty Re: Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu

Post by vuksadinare Tue 23 May - 14:04

Šeks odgovorio Ivkosicu i Dujmovicu:'HDZ nece biti izlog ekstremnog desnicarenja niti je to bio osim u jedno vrijeme Tomislava karamarka kada je HDZ-u postavljen uvjet iz demokrscanske opcije unutar europskog parlamenta da ce izgubiti poziciju u klubu ako ne prestane sa ekstremnim desnicarenjem.Stranka si to ne moze prisutiti jer kao starnka samim time i oni koji sudjeluju u vlasti mozemo ostvariti svoj utjecaj i interese narocito drzavne interese.Unutar stranke postoje određene desne struje koje bi zeljele vidjeti stranku na tom kursu ali to se nece desiti,necemo razgovarati preko pucistickih i nedemokratskih metoda'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu Empty Re: Ivkošić i Dujmović žestoko opleli po Plenkoviću proglasivši javno da radi za tuđe interese i ljevicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum