ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by debotoijusto 22/6/2017, 19:08

NAKON što se prije par dana pojavila vijest o uhićenju 21-godišnjeg A.J., hrvatskog državljanina koji živi u Austriji, jer je na Facebooku prijetio premijeru Andreju Plenkoviću, prije nekoliko dana uhićen je i SDP-ov Gordan Bičak, koji je reagirao na inicijativu oko promjene imena Trga maršala Tita.

Portal eBrod otkriva kako ovo nisu jedini primjeri uhićenja. Kako javlja ovaj portal, na obavijesnom razgovoru završio je i D. M. Carkov, 44-godišnji hrvatski ratni vojni invalid iz Davora koji živi u Novoj Gradiški, dragovoljac koji je sudjelovao u akcijama Bljesak, Oluja...

D.M. Carkov 6. lipnja je na svom Facebook profilu objavio kopirane komentare hrvatskih građana koji su se odnosili na premijera Plenkovića, a bili su već objavljeni i javno dostupni. 18. lipnja na vrata su mu pokucala dva policijska službenika u uniformi i policijski inspektor u civilu s pozivom na obavijesni razgovor u policijsku postaju.


"Objavio sam tuđe komentare zato što sam kao i mnogi drugi u Hrvatskoj nezadovoljan trenutnom političkom situacijom", kaže Carkov.

Neke od sadržaja nije stavio pod navodnike, dakle nije bilo vidljivo da citira nekoga i sigurnosne službe ocijenile su da su objavljene poruke upućene visokom državnom dužnosniku koji je u kategoriji štićene osobe "prijetnja" koju treba provjeriti, priča Carkov. 

Kroz obavijesni razgovor je zaključeno da nema osnovane sumnje za ozbiljnu prijetnju premijeru Plenkoviću, pa shodno tomu ni razloga za daljnje procesuiranje tužiteljstvu.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/na-facebooku-objavio-tudje-komentare-o-plenkovicu-na-vratima-mu-se-pojavila-policija/978465.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by debotoijusto 22/6/2017, 19:10

sigurnost i povjerenje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by RayMabus 22/6/2017, 19:25

sigurnosne službe ocijenile su da su objavljene poruke upućene visokom državnom dužnosniku koji je u kategoriji štićene osobe "prijetnja" koju treba provjerit

---

Ja sam mu na toj temi rekao da je JADNIK.

NEKA ME PROVJERAVARAJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174858
2014-04-11


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Leviathan2 22/6/2017, 19:40

jebo njima staljin mater, jos malo pa ce nadici i njega

_________________
Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by crvenkasti 22/6/2017, 19:44

Kako oni po fejsbuku mogu naći tko je?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Guest 22/6/2017, 20:19

na FB stranici MUP RH :

Marinko Kegalj —
1 zvijezda
Djelatnici MUP črnomerec su jako neprofesionalni i neuslužni, čak i nepristojni , te psihički nasilni prema građanima, a djelatnica policijska službenica MUP črnomerec Sanja Jugec Peer, br.kazarske cionističke židovske judaističke služ.znč. 34071 je po mojem uvjerenju umno zaostala, te nemoralno, neetično, arogantno, egoistično i bahato krši moja ljudska i sva ostala prava i lažno optužuje, te me lišila slobode i narušila privatnost privatnog posjeda uz prijetnje i prisilu, te otimanje legalnih stvari iz privatne kuće na privatnom posjedu, za što želim odštetu, a na zataškavanje informacija i zaštite kriminala za koje sam bio pozvan po potvrdu, te retardirana pitanja od nje i njezinih kolega stvarno nemam komentara, niti ih se moj privatni život van ugovorenih ugovora tiče pošto plaćam porez na privatnost. "Hvala" na prisilnoj posjeti neandertalnom zoološkom vrtu MUP črnomerec, ja nisam ni lopov ni majmun, a policija i država to jest, i trebala bi služiti narodu, a ne obratno, tj.mafiji RH... i dao bog i vrag da i vi završili na burzi rada s invaliditetom majmuni, nakon odgovaranja na sudu za ljudska prava uskoro.

-------

Deus Fortis Žali se upravi vodovoda, Hrvatska nije pravna niti pravedna država tj policijska je država, što znači da te svakakav šljam zvani "službene osobe" mogu maltretirat kad god im se digne ona stvar, nažalost tako je.

------

Tomislav Hertl gosp Marinko a koji su profesionalni, da ima i malo mozga nebi drot bio. hahaha mater da im jebem svima.

-------

Terezija Matokić Mene zanima ZAŠTO nema niti jednog jedinog odg. na upite ljudi, od strane MUP-a??? Drugo, ..ako se ide na "legalne" prosvjede, zašto policija upotrebljava silu, ..sada ćemo vidjeto, kako će se ponašati (na najavljenim prosvjedima)! Gospodo policajci VI MORATE BITI (I SLUŽITI), NARODU, a ne ići na vlastiti narod, gdje vam je PRIZIV SAVJESTI...BUDITE UZ NAROD, ..jer narod je gladan, samo hoćemo svoja prava i ništa drugo,...PROBUDITE SE,..nama je već kasno i vi imate djecu....!!!


------

itd. itd....


https://hr-hr.facebook.com/pages/Ministarstvo-Unutarnjih-Poslova-MUP/216620815073208
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Guest 22/6/2017, 20:28

Tomo Bilogrivić OREPIĆU NITI JA NE VJERUJEM U TVOJU MILICIJU U HRVATSKOJ POLICIJI KOJA SE PONAŠA KAO EGOUNI---bogovi smrti i slobode HRVATSKOG NARODA---HRVATSKIH BRANITELJA POSEBNO DRAGOVOLJACA---koji nam montiraju razne procese prekršajne i kaznene---čekaju kao lešinari željni naše slobode---krvi---suza članova obitelji itd........POVJERENJE I SIGURNOST KOJU VAŠI SLUŽBENI AUTI PROPAGIRAJU JE ČISTA DOGMA I UVREDA ZNAČENJA TIH RIJEČI. SRAMOTNO JE TO ŠTO RADE TVOJI--VAŠI MILICAJCI U HRVATSKOJ POLICIJI.

----------

Tomo Bilogrivić POŠTOVANA PREDSJEDNICE---16.11.2016. IMAM BORBU PROTIV OREPIĆEVIH LJUDI II PP ČRNOMEREC ----ZAISTA SVE MONTIRAN PROCES---PRIJETE MI SA ZATVOROM-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------NOTA BENE---POŠTOVANI HRVATSKI FACBOOKOVCI ETO KRENULA JE HAJKA NA DRAGOOLJCE DOMOVINSKOG RATA-------------POLICIJSKA POSTAJA ČRNOMEREC JE POKRENULA HAJKU NA MOJU SLOBODU I MIR------PRIJETE MI SA ZATVOROM JER SAM NAVODNO NEKOM SVOM SUSJEDU OPSOVAO MATER--te narušio javni red i mir-----izmišljali i montirali razne prijave protiv mene u kojima je vrlo aktivno sudjelovala korumpirana POLICIJA PP Črnomerec------DOGAĐAJ JE POTPUNO IZMIŠLJEN---PO STAROJ UDBAŠKOJ DVA LOŠA UBIŠE MILOŠA------RAZLOG MONTAŽE JE ŠTO SAM PREKO 80 PUTA ZVAO POLICIJU ----poslije tog broja više ne brojim, a najmanje još toliko puta nisam zvao iako su mi radili provokacije-------RADI UGROŽAVANJA MOJEG MIRA I SLOBODE KRETANJA---ŽIVLJENJA--RADI UNIŠTAVAJA MOJE IMOVINE---RADI PLJAČKE MOJE IMOVINE----RADI TROVANJA DIVLJAČI PO SLIJEMENSKIM OBRONCIMA----za potrebe RESTORANA --NIRVANA-čiji je vlasnik ŠEŠEK STJEPAN------RADI PRETNJE SA UBOJSTVOM ---RADI ZASTRAŠIVANJA-----radi krađe, šverca i preprodaje automobila skupih marki--radi organizirane prostitucije----radi šverca na hektolitre kvalitetnog vina iz Slovenije----RADI PRIJAVE KRAĐE I SJEĆE DRVA NA MEDVEDNICI U VELIKIM KOLIČINAMA TE PROTUZAKONITE PRODAJA ISTE--GODIŠNJE SU SI U ĐEP STAVLJALI cca 100 TISUĆA KUNA ---TA ORGANIZIRANA BANDA KOJU PREDVODI UMIROVJENI PRAVOSUDNI POLICAJAC ŠEŠEK MLADEN---ŽELJKO ŠEŠEK---GOLJAČKI IVICA---KUK ŠIMUN---kažnjavan samo prekršajno radi pretnje ubojstvom----HLAŠČ IVICA----PLAŠČEVIĆ STJEPAN-----seksualni manijak --pedofil dobio 7 godina robije Mesić ga pomilovao na zahtjev ŠEŠEK STJEPANA zvanog STEVAN, A SVE JE ZAPOČEO GLAVNI KAPO DI BANDA ŠEŠEK STJEPAN ZVANOG udbaški STEVAN------Mesićev udbaški kompanjon------lokalni prevarant--lopov---čiji su mu unuci dileri drogom---- KOJI MI INTENZIVNO 6 GODINA PRIJETI I PRISILJAVA, DA AKO MU NE PRODAM ZEMLJU DA ĆU IMATI PAKAO-------SUSJEDI se u većini bave kriminalom raznih oblika-------Najnovije je to što sam progovorio o likvidacijama HRVATA NA KRIŽNOM PUTU I POSTOJANJU DVIJU VELIKIH RAKA GDJE SU ŠTO UBIJENI ŠTO RANJENI---POLUŽIVI ZAKOPANI---lokacija DONJI I GORNJI PODSUSEDSKI JAREK--na tom mjestu danas rastu posađeni orasi--kukuruz----u tim--likvidacijama su osobno sudjelovali mještani ta dva zaseoka kojiu su se osobno hvalili posbno ŠEŠEK STJEPAN udbaš zvan STEVAN kako su HRVATE SA balticama ubijali ---također da su ih bacali i na ušču Krapine u Savu.-----EVO TO JE STRAVA I UŽAS koji ja proživljavam i nosim se sa time maksimalno skontroliran---ignoriram ih--ne razgovaram sa njima jer to nisu ljudska biće već monstrumi koji i dalje s provokacijama nastavljaju---tako da 16.11.2016 u 9 sati sa montiranom optužnicom punoj laži i izmišljotina te sa lažnim svjedokom ŽELJKOM ŠEŠEK ---koji je u bliskom rodu sa ŠEŠEK MLADENOM ----izlazim pred prekršajni sud u Zagrebu GDJE MI SE PRIJETI SA ZATVOROM I GDJE MI SE PONOVO ŽELI ne samo
NAMETNUTI DIJAGNOZA PTSP već su došli s takvom djagnozom prijeteći mi s prisilnom hospitacijom-----znajući što ti monstrumi žele napraviti preduhitrio sam ih i dragovoljno sam obavio pregled kod nadležne institucije i dobio dijagnozu da sam potpuno zdrav s preciznim lječničkim obrazloženjem ŠTO?---ZAŠTO?---TKO?---KADA?---GDJE?---------------EVO POŠTOVANI MOJI HRVATSKI FACBOOKOVCI---čime se bavi naša milicija u HRVATSKOJ POLICIJI----------KAKO PERFIDNIM UDBAŠKIM METODAMA žele montirati proces HRVATSKOM DRAGOVOLJCU DOMOVINSKOG RATA---ČASTNIKU ---VOJNIKU---RATNIKU. Amen. NA ČAST I VJERNOST HRVATSKOJ.!
13. studenoga 2016 u 3:42

---------

Borna Milinović ne mogu komentirati na vaš zid ali ovaj dečko iz Rijeke: "Mrk Zrtć" je jedno obično smeće i rekao je da ste vi panduri smeća. uhapsite ga i prebite, pozz

------------

Atila Farkas —
3 zvjezdice
Zasto svaki puta kad me zaustavi policija u nekakvim rutinskim kontrolama ih zanima kuda sam krenuo?? Koji to tocno stavak zakona dozvoljava takvo pitanje i da moram na to odgovoriti,, ovo vec iritira sta briga policiju kuda ja idem s autom u pol bijela dana, i zadnji puta na ulasku na autocestu kazem idem u ZG na aerodrom, a dobro da nisu pitali koji let ,, mislim stvarno iritantno!!

------------

Tomislav Hertl i mene tak, al ja uvijek kulturno odgovorim "Boli te kurac di ja idem" li kazem idem do dilera kupit heroin pa me gleda ko da sam im jebo mater

-------------

https://hr-hr.facebook.com/pages/Ministarstvo-Unutarnjih-Poslova-MUP/216620815073208
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Guest 22/6/2017, 21:05

uffffff uffffff ufffff..... kuku Hrvatima od njihove vlasti.,.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Leviathan2 22/6/2017, 21:09

Gnječ wrote:na FB stranici MUP RH :

Marinko Kegalj —
1 zvijezda
Djelatnici MUP črnomerec su jako neprofesionalni i neuslužni, čak i nepristojni , te psihički nasilni prema građanima, a djelatnica policijska službenica MUP črnomerec Sanja Jugec Peer, br.kazarske cionističke židovske judaističke služ.znč. 34071 je po mojem uvjerenju umno zaostala, te nemoralno, neetično, arogantno, egoistično i bahato krši moja ljudska i sva ostala prava i lažno optužuje, te me lišila slobode i narušila privatnost privatnog posjeda uz prijetnje i prisilu, te otimanje legalnih stvari iz privatne kuće na privatnom posjedu, za što želim odštetu, a na zataškavanje informacija i zaštite kriminala za koje sam bio pozvan po potvrdu, te retardirana pitanja od nje i njezinih kolega stvarno nemam komentara, niti ih se moj privatni život van ugovorenih ugovora tiče pošto plaćam porez na privatnost. "Hvala" na prisilnoj posjeti neandertalnom zoološkom vrtu MUP črnomerec, ja nisam ni lopov ni majmun, a policija i država to jest, i trebala bi služiti narodu, a ne obratno, tj.mafiji RH... i dao bog i vrag da i vi završili na burzi rada s invaliditetom majmuni, nakon odgovaranja na sudu za ljudska prava uskoro.

-------

Deus Fortis Žali se upravi vodovoda, Hrvatska nije pravna niti pravedna država tj policijska je država, što znači da te svakakav šljam zvani "službene osobe" mogu maltretirat kad god im se digne ona stvar, nažalost tako je.

------

Tomislav Hertl gosp Marinko a koji su profesionalni, da ima i malo mozga nebi drot bio. hahaha mater da im jebem svima.

-------

Terezija Matokić Mene zanima ZAŠTO nema niti jednog jedinog odg. na upite ljudi, od strane MUP-a??? Drugo, ..ako se ide na "legalne" prosvjede, zašto policija upotrebljava silu, ..sada ćemo vidjeto, kako će se ponašati (na najavljenim prosvjedima)! Gospodo policajci VI MORATE BITI (I SLUŽITI), NARODU, a ne ići na vlastiti narod, gdje vam je PRIZIV SAVJESTI...BUDITE UZ NAROD, ..jer narod je gladan, samo hoćemo svoja prava i ništa drugo,...PROBUDITE SE,..nama je već kasno i vi imate djecu....!!!



------

itd. itd....


https://hr-hr.facebook.com/pages/Ministarstvo-Unutarnjih-Poslova-MUP/216620815073208
tipicni idiotluk, nikad al nikad policija ili kako se zvalo to govno prije, zandari kurac palac, nikad nisu bili za narod, zbog naroda jesu bili da ga tlace za racun onih koji im komanduju, glupa baba ne razumije jednostavnu definiciju policije, sredstvo prisile s kojim drzavni aparta kontrolira gradjane

_________________
Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Guest 22/6/2017, 21:12

Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:na FB stranici MUP RH :

Marinko Kegalj —
1 zvijezda
Djelatnici MUP črnomerec su jako neprofesionalni i neuslužni, čak i nepristojni , te psihički nasilni prema građanima, a djelatnica policijska službenica MUP črnomerec Sanja Jugec Peer, br.kazarske cionističke židovske judaističke služ.znč. 34071 je po mojem uvjerenju umno zaostala, te nemoralno, neetično, arogantno, egoistično i bahato krši moja ljudska i sva ostala prava i lažno optužuje, te me lišila slobode i narušila privatnost privatnog posjeda uz prijetnje i prisilu, te otimanje legalnih stvari iz privatne kuće na privatnom posjedu, za što želim odštetu, a na zataškavanje informacija i zaštite kriminala za koje sam bio pozvan po potvrdu, te retardirana pitanja od nje i njezinih kolega stvarno nemam komentara, niti ih se moj privatni život van ugovorenih ugovora tiče pošto plaćam porez na privatnost. "Hvala" na prisilnoj posjeti neandertalnom zoološkom vrtu MUP črnomerec, ja nisam ni lopov ni majmun, a policija i država to jest, i trebala bi služiti narodu, a ne obratno, tj.mafiji RH... i dao bog i vrag da i vi završili na burzi rada s invaliditetom majmuni, nakon odgovaranja na sudu za ljudska prava uskoro.

-------

Deus Fortis Žali se upravi vodovoda, Hrvatska nije pravna niti pravedna država tj policijska je država, što znači da te svakakav šljam zvani "službene osobe" mogu maltretirat kad god im se digne ona stvar, nažalost tako je.

------

Tomislav Hertl gosp Marinko a koji su profesionalni, da ima i malo mozga nebi drot bio. hahaha mater da im jebem svima.

-------

Terezija Matokić Mene zanima ZAŠTO nema niti jednog jedinog odg. na upite ljudi, od strane MUP-a??? Drugo, ..ako se ide na "legalne" prosvjede, zašto policija upotrebljava silu, ..sada ćemo vidjeto, kako će se ponašati (na najavljenim prosvjedima)! Gospodo policajci VI MORATE BITI (I SLUŽITI), NARODU, a ne ići na vlastiti narod, gdje vam je PRIZIV SAVJESTI...BUDITE UZ NAROD, ..jer narod je gladan, samo hoćemo svoja prava i ništa drugo,...PROBUDITE SE,..nama je već kasno i vi imate djecu....!!!



------

itd. itd....


https://hr-hr.facebook.com/pages/Ministarstvo-Unutarnjih-Poslova-MUP/216620815073208
tipicni idiotluk, nikad al nikad policija ili kako se zvalo to govno prije, zandari kurac palac, nikad nisu bili za narod, zbog naroda jesu bili da ga tlace za racun onih koji im komanduju, glupa baba ne razumije jednostavnu definiciju policije, sredstvo prisile s kojim drzavni aparta kontrolira gradjane
Od samog pocetka organiziranog drustva,vojska i ostali organi "reda i zakona" su formirana da zastite "elitnu" manjinu..za gradjana je mrkvica i batina... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Leviathan2 22/6/2017, 21:15

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
tipicni idiotluk, nikad al nikad policija ili kako se zvalo to govno prije, zandari kurac palac, nikad nisu bili za narod, zbog naroda jesu bili da ga tlace za racun onih koji im komanduju, glupa baba ne razumije jednostavnu definiciju policije, sredstvo prisile s kojim drzavni aparta kontrolira gradjane
Od samog pocetka organiziranog drustva,vojska i ostali organi "reda i zakona" su formirana da zastite "elitnu" manjinu..za gradjana je mrkvica i batina... :cleanteeth
ma riga mi se kad vidim da ima idiota koji policiju povezuju s necim dobrim

_________________
Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Stribor 22/6/2017, 21:21

Kme, kme, kme ....
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by vili40 23/6/2017, 08:02

Stribor wrote:Kme, kme, kme ....
nadam se da se vi samozvani domoljubi ponosite sa svim postignućima sve većih raznoraznih represija.
Vjerodostojni jeste,i policija i suludi porezi i ostali bezbrojni nameti kao i poruke da kome nije dobro nek ide van uvjerili su ljude da se sa vama nije za šaliti nego put pod noge.
I još jedno,ti protesti nisu kmečanja već obični,bezazleni opisi vaših herojskih ruku djela.Valjda se i ponosite time.
vili40
vili40

Male
Posts : 10651
2015-08-02


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Eva_ 23/6/2017, 09:46

Ostvaruje se Mihin san. Policija ide po kućama i uhićuje.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Guest 23/6/2017, 09:47

vili40 wrote:
Stribor wrote:Kme, kme, kme ....
nadam se da se vi samozvani domoljubi ponosite sa svim postignućima sve većih raznoraznih represija.
Vjerodostojni jeste,i policija i suludi porezi i ostali bezbrojni nameti kao i poruke da kome nije dobro nek ide van uvjerili su ljude da se sa vama nije za šaliti nego put pod noge.
I još jedno,ti protesti nisu kmečanja već obični,bezazleni opisi vaših herojskih ruku djela.Valjda se i ponosite time.
:cleanteeth yah..!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Guest 23/6/2017, 10:24

Eva_ wrote:Ostvaruje se Mihin san. Policija ide po kućama i uhićuje.
hehe, a ako prelistavaju i ovaj forum i nađu tvoje upise o Kolindi, mogli bi pokucati i na tvoju adresu Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by govinda 23/6/2017, 10:28


_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by darth_vader 23/6/2017, 10:54

Noor wrote:

Eva_ wrote:Ostvaruje se Mihin san. Policija ide po kućama i uhićuje.
hehe, a ako prelistavaju i ovaj forum i nađu tvoje upise o Kolindi, mogli bi pokucati i na tvoju adresu  Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija 1f602

Na forumu​ nastojim konstruktivno trolati, ali im itekako jebem mater​ pod imenom i prezimenom...kad, već rade cirkus od države i građana, nek' barem dobiju povratnu informaciju koliko ih cijenimo i volimo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by RayMabus 23/6/2017, 10:55

Volimo ih toliko da bi ih zapalili od silne ljubavi.

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 174858
2014-04-11


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by vili40 23/6/2017, 11:17

jasambrend wrote:
Noor wrote:

Eva_ wrote:Ostvaruje se Mihin san. Policija ide po kućama i uhićuje.
hehe, a ako prelistavaju i ovaj forum i nađu tvoje upise o Kolindi, mogli bi pokucati i na tvoju adresu  Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija 1f602

Na forumu​ nastojim konstruktivno trolati, ali im itekako jebem mater​ pod imenom i prezimenom...kad, već rade cirkus od države i građana, nek' barem dobiju povratnu informaciju koliko ih cijenimo i volimo...
a njima neugodno ko kobili koja prevrne voz sijena.Nije to nego su oni sad već zaista zabrinuti za svoju sigurnost.Kud Plenković dolazi ili samo prolazi stotinu policajaca što u uniformi a više u civilu.Kuda sve to ide,vidjet ćemo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10651
2015-08-02


Back to top Go down

Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija Empty Re: Na Facebooku objavio tuđe komentare o Plenkoviću, na vratima mu se pojavila policija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum