ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by vuksadinare Fri 9 Jun - 14:56

http://www.direktno.hr/kolumne/hns-tiha-patnja-plenkovicevom-hdz-zato-mu-ne-treba-hasanbegovic-88429/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by vuksadinare Fri 9 Jun - 14:58

Jedini kojeg plenki nije prevario upravo je hasanbegovic koji ej to znao jos od pocetka dok se plenki spremao zasjesti na kormilo hdz-a..i zato ga se plenki otom potom htio na sve nacine rijesiti iz hdz-a.....uz asist seksa...i naivnog drota vase..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by Guest Fri 9 Jun - 15:00

Neće ništa koštati, jer HDZovci glasuju iz interesa. Vi nemate pojma kako to funkcionira. Mene je jedan as zva u našem kotaru da mu buden na listi, i dovoljno što sam se par dana angažira sa njime, on je stari as(koji je minja sve stranke od KPJ, SDPa, HDZ, ali je napravio jebački posao za naš kotar ), preko toga sam saznao kako HDZ funkcionira. neće HDZ izgubiti niti jednog glasača. Niti jednog. Dapače, što je duže na vlasti, i što su veći porezi i veći socijalizam, dobivat će još više glasača
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 15:03

Pa funkcioniraju tako da kupuju ljude , stranke ...
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by vuksadinare Fri 9 Jun - 15:04

RayMabus wrote:Pa funkcioniraju tako da kupuju ljude , stranke ...
sindrom crne udovice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by n_razbojnik Fri 9 Jun - 16:53

nema tu labavo, prevarili  jbt, k'o da im prvi puta...da im Manga precednik a koaliraju sa Šešeljem opet bi bilo taman glasova...da su sataniste preuzele krunice bi išle naopako i glasačka armija bi štovala Antikrista, kojem bi prvi podprecednik i dalje bio Jandroković

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by Guest Fri 9 Jun - 17:13

n_razbojnik wrote:nema tu labavo, prevarili  jbt, k'o da im prvi puta...da im Manga precednik a koaliraju sa Šešeljem opet bi bilo taman glasova...da su sataniste preuzele krunice bi išle naopako i glasačka armija bi štovala Antikrista, kojem bi prvi podprecednik i dalje bio Jandroković

točno tako. ljudi džabe upiru i govore HDZovci ovi oni - evo imaš onu temu čardak - ona ekipa će glasovati za HDZ , sve da ih osobno Jadronković jebe u dupe. ne zato što im se to sviđa, ne zato što su glupi, nego zato jer im je to iz interesa. HDZ im riješio posao, vrtić, posao sinu/kćeri, pomogao im rođaku.

HDZ uoči svakih izbora zna točno koliko će glasova dobiti, svaki kvart ima svoje ljude , koji onda svaku kuću znaju za koga će glasovati. Ako ta kuća ne izađe na glasovanje, onda gube privilegije. itd.

Ako procjene da će im faliti glasova kao što je bilo protiv Keruma, onda je tu plan B- poništavanje glasova konkurencije, glasovanje mrtvih, bosanaca, glasovanje ljudi koji nisu glasovali itd.. (gdje je to naravno moguće, ovdje u STu je tu bilo moguće, jer nije bilo opozicije na hrpi mjesta da ih nadzire)

to im sve omogućava, 300 poreza i trošarina, sada novi porez na nekretnine, porez u turizmu itd.. što je veća i jača država RH, a što su jadniji i siromašnijo građani RH i više ovisni o milosti i nemilosti države, to imaš više glasača HDZa.

pa i ja bi prvi glasovao za HDZ da mi riješe nešto.. neznam.. :D neki stan za početak(nisam ja jeftin toliko) i vuka bi za rukav 10-15ljudi da glasuju za HDZ, i HDZ bi znao ako od mene ne pokupi 10glasova npr, da ja gubin privilegije itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by n_razbojnik Fri 9 Jun - 17:15

Pinochet wrote:
n_razbojnik wrote:nema tu labavo, prevarili  jbt, k'o da im prvi puta...da im Manga precednik a koaliraju sa Šešeljem opet bi bilo taman glasova...da su sataniste preuzele krunice bi išle naopako i glasačka armija bi štovala Antikrista, kojem bi prvi podprecednik i dalje bio Jandroković


HDZ uoči svakih izbora zna točno koliko će glasova dobiti, svaki kvart ima svoje ljude , koji onda svaku kuću znaju za koga će glasovati. Ako ta kuća ne izađe na glasovanje, onda gube privilegije. itd.

Ako procjene da će im faliti glasova kao što je bilo protiv Keruma, onda je tu plan B- poništavanje glasova konkurencije, glasovanje mrtvih, bosanaca, glasovanje ljudi koji nisu glasovali itd.. (gdje je to naravno moguće, ovdje u STu je tu bilo moguće, jer nije bilo opozicije na hrpi mjesta da ih nadzire)

to im sve omogućava, 300 poreza i trošarina, sada novi porez na nekretnine, porez u turizmu itd.. što je veća i jača država RH, a što su jadniji i siromašnijo građani RH i više ovisni o milosti i nemilosti države, to imaš više glasača HDZa.

pa i ja bi prvi glasovao za HDZ da mi riješe nešto.. neznam.. :D neki stan za početak(nisam ja jeftin toliko) i vuka bi za rukav 10-15ljudi da glasuju za HDZ, i HDZ bi znao ako od mene ne pokupi 10glasova npr, da ja gubin privilegije itd.

Sekta, i oni drugi su isti ovdje u Rijeci...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by n_razbojnik Fri 9 Jun - 17:16

Glasači će nekoga kazniti, za nešto, je, kad bi izašli...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by Guest Fri 9 Jun - 17:25

n_razbojnik wrote:Glasači će nekoga kazniti, za nešto, je, kad bi izašli...
HDZovi glasači će izaći, maksimalno odstupanje 5-10%.. glasači ostalih stranaka isto tako ovise o privilegijama, tipa HNS i SDP, ali njih nema koliiko HDZ(jer HDZ je puno više na vlasti i na puno više selendri i županija).

MOSTovci i ŽivoZidaši tu je uglavnom nova ekipa bez privilegija, protestni glasovi.

Zanimljivo , hrpa njih ne kuži kako funkcionira HDZ, i svi misle da će "nametanjem" istine, srušiti HDZ sa vlasti.

Evo jedna curka, nedavno bio kod nje i moga frenda, dotakli se izbora - uglavnom onda dolazi iz uhljhebarske obitelji - stari joj jest bio u ratu, ali u penziji je od kada je rat završio :D ona je preko te veze riješila sebi više manje sve privilegije na račun poreznih obveznika i svojoj bližoj i široj rodbini-

njezin arugment je bio - "morate glasovati za HDZ, jer sve što imate oko sebe , sve vam je to HDZ omogućio" - na kraju ja njoj govorim da je moj stari preplatio državu porezima, i da mu samo HDz otima lovu, (iako su mi roditelji desno), da nama kurca država nije omogućila(niti bi to trebao biti posao države) ova u "šoku", ne da nije ljuta, nego samo u šoku, kao upitnik iznad čela "kkako je to moguće, "..

ali curka nije glupa, nego jednostavno tako ekipa razmišlja, i nema boga isusa, da ćete njoj i njezinoj obitelji i njezinom momku(i njega dominira pa ga je nagovorila da glasuje za HDZ iako ih je lik mrzio, ali eto njezin će stari nešto sredit i njemu), nema šanse da ćete njima oduzet glas.

jedina šansa drugim strankama jest generiranje svojih birača da izađu na izbore. Udarci na HDZ, tipa "kako ćete moći vaše birače pogledati u oči", kako da ne -

evo i ovi ludi bosanci isti kurac, izlaze preko granice, za 10maraka idu u Metković i Imotski -donose HDZ tamo na vlast da razjebu i pljačakju, iako će ih sutra HDZovci uvaliti muslimanima i da mogu opljačkali bi injih.

ali sve jedno glasovati za njih iz interesa, i uvik će naći neku logiku da obrane partiju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by Guest Fri 9 Jun - 17:28

i eventualno kada se dočepaju vlasti, recimo zašto će SDP nestati.. kada su bili na vlasti, imali su priliku napraviti neke reforme.. tipa trebali su ukinuti većinu županija kao što su govorili, i onda bi tom reformom - em bi pomogli Hrvatskoj naciji, em bi makli sa državne sise HDZove glasače. nisu to napravili , a nisu uspjeli uhljebi SDPovaca koliko ima HDZovaca, i sada nestaju..

dok oni momci iz Vrgorca to su i napravili.. dočepali se vlasti i režu privilegije uhljebima iz općine, i automatski time, uništavaju HDZovo biračko tijelo i pomažu gradu da ne bankrotira..

dakle jedina šansa , za maknuti HDZ sa vlasti jest da se smanji RH država, ono koliko je god to moguće.. rezanje poreza, regulacija, birokracije, uhljeba, - time režeš i HDZ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 17:30

Pinochet wrote:


jedina šansa drugim strankama jest generiranje svojih birača da izađu na izbore. Udarci na HDZ, tipa "kako ćete moći vaše birače pogledati u oči", kako da ne -
Tocno no za tako šta moraš to znati napraviti tj trebaš postat populista pa ic do kraja tj davat predizborne programe tipa niks porez na nekretnine , PDV 5% i slicno ....dakle ono baš do jaja šema tj glasajte za mene UKINIT CU DRŽAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by Guest Fri 9 Jun - 17:35

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:


jedina šansa drugim strankama jest generiranje svojih birača da izađu na izbore. Udarci na HDZ, tipa "kako ćete moći vaše birače pogledati u oči", kako da ne -
Tocno no za tako šta moraš to znati napraviti tj trebaš postat populista pa ic do kraja tj davat predizborne programe tipa niks porez na nekretnine , PDV 5% i slicno ....dakle ono baš do jaja šema tj glasajte za mene UKINIT CU DRŽAVU.
točno to

a MOST se zajeba, što je digao ruku za te nove poreze i nova sranja, a onda popušili kurčinu. Izgubili su svoje glasače, a HDZ svoje nemoze izgubiti, sve da metildu/regoča osobno jadronković kara u bulju oni će opet zaokružiti za njega
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by Guest Fri 9 Jun - 17:35

i ja bih da mi riješe - recimo stan ili nešto treće.. :D kamo li neće ovi inferiorniji od mene, prodali bi se za 10maraka :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 17:36

Pa to san ja i reka jucer il prekjucer da je MOST popušija dole na jugu jer puno raje ima nekretnine a ovi ništa vezano uz porez za nekretnine ....pa šta ga onda motivira da tebi da glas kad si to prešutija znaci oceš se uhljebit opet ko i kradeze ?

Normalno pušiona i neka su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 17:42

Pinochet wrote:i ja bih da mi riješe - recimo stan ili nešto treće.. :D kamo li neće ovi inferiorniji od mene, prodali bi se za 10maraka :D
Nebavim se politikom jer neželim al eto stan ti necu dat al cu ti napravit nešto drugo : porez na građevinski materijal nula kuna.

Cijena stanova pada automatski za 10% a uhljebi na apartaima , državna kasa bankrot.

Jednostavno populizam i ono daj mi glas RAZHEBAT CU IH.

THE END.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by n_razbojnik Fri 9 Jun - 17:45

Pinochet wrote:i ja bih da mi riješe - recimo stan ili nešto treće.. :D kamo li neće ovi inferiorniji od mene, prodali bi se za 10maraka :D
zato nisi ni zanimljiv, za cijenu tvoga stana riješe kamion glasača iz BiH plus 15 familija iz tvoje ulice

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 17:46

Viš ja sam siguran da bi samo ovom mjerom koju bi i napravio dobio par desetaka tisuca glasova.

Zašto to oni nerade a ja na ovom zabitom forumu dođem do brzinskih riješenja ?

Ocito je stvar u inteligenciji.

Nula porez na građevinski materijal , cijena stanova pada za najmanje 10% , državna kasa praznija , koljacina među uhljebima , pada kradeze.

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by Guest Fri 9 Jun - 17:54

RayMabus wrote:Viš ja sam siguran da bi samo ovom mjerom koju bi i napravio dobio par desetaka tisuca glasova.

Zašto to oni nerade a ja na ovom zabitom forumu dođem do brzinskih riješenja ?

Ocito je stvar u inteligenciji.

Nula porez na građevinski materijal , cijena stanova pada za najmanje 10% , državna kasa praznija , koljacina među uhljebima , pada kradeze.


tako nekakao.. niži porezi, i niži prihodi/rashodi države, te veći standard građana, to je ono što bi u konačnici pokopalo HDZ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 17:55

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Viš ja sam siguran da bi samo ovom mjerom koju bi i napravio dobio par desetaka tisuca glasova.

Zašto to oni nerade a ja na ovom zabitom forumu dođem do brzinskih riješenja ?

Ocito je stvar u inteligenciji.

Nula porez na građevinski materijal , cijena stanova pada za najmanje 10% , državna kasa praznija , koljacina među uhljebima , pada kradeze.


tako nekakao.. niži porezi, i niži prihodi/rashodi države, te veći standard građana, to je ono što bi u konačnici pokopalo HDZ
A eto vidiš da nije problem samo treba znat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati! Empty Re: Dujmović oštar prema Plenkoviću u HDZ-u:Prevarili ste svoje birače,skupo će vas to koštati!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum