ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 19 of 27 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next

Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 7 Oct - 20:42

Zamisli da moxy zbilja osvoji na lutriji

Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 7 Oct - 20:43

Meni su uvijek govorili da ispadanje zubiju znaci bolest i smrt...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 7 Oct - 20:43

financijska propast..vise..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 7 Oct - 21:34

Nista :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 8 Oct - 7:33

Moxy wrote:Nista :(

valjda nisi previše razočarana... tako sam ja jedno vrijeme nakon mamine smrti stalno igrala bingo jer ga je ona godinama igrala i nikad ništa nije dobila.. ja onda pomislila - sad ću ja dobiti - ona će to izmoliti jer smo bili u dugovima.. nikad ne bih pogodila ni dva broja a kamoli red .. ali dosta dugo sam ustrajala, mislim da sam igrala cijelih pola godine  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 8 Oct - 7:34

Fibica wrote:Meni su uvijek govorili da ispadanje zubiju znaci bolest i smrt...

i kod nas se tako kažem , ali ja na to odmahnem rukom - bablje priče
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 8 Oct - 13:14

Ma nisam....probala sam i to je to... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by orion Mon 8 Oct - 19:31

danas poslije podne u dubokoj horizontali pravo sam se naljutila, psovala i ozbiljno priprijetila nekom magarcu na dvije noge..… dakle ovako: bila vani sa pasićem, odmah blizu kuće, kad iz daljine vidim lika kako trči za svojim teletom koji trči prema nama i urla iz petnih žila.  U nedoumici što činiti, pustiti svog psa sa lajne ili ne, dohvatim neku batinu, pustim svog psa sa lajne i opalim batinom onog u punom naletu na nas..... ovaj ne posustaje, ja opalim još jednom, pa još jednom.  U taj čas dolazi gazda sav zajapuren i pokušava uhvatiti svog psa. Zamalo sam i njega opalila sa batinom x-| …. ostalo je na tome da sam mu pospomenula svu rodbinu i rekla da ću ga tužiti za nemar i uznemiravanje ….. 

Će biti kakih para, jel to nagovještaj za dobiti ili izgubiti ….. :sherlock
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Mon 8 Oct - 19:41

orion wrote:danas poslije podne u dubokoj horizontali pravo sam se naljutila, psovala i ozbiljno priprijetila nekom magarcu na dvije noge..… dakle ovako: bila vani sa pasićem, odmah blizu kuće, kad iz daljine vidim lika kako trči za svojim teletom koji trči prema nama i urla iz petnih žila.  U nedoumici što činiti, pustiti svog psa sa lajne ili ne, dohvatim neku batinu, pustim svog psa sa lajne i opalim batinom onog u punom naletu na nas..... ovaj ne posustaje, ja opalim još jednom, pa još jednom.  U taj čas dolazi gazda sav zajapuren i pokušava uhvatiti svog psa. Zamalo sam i njega opalila sa batinom x-| …. ostalo je na tome da sam mu pospomenula svu rodbinu i rekla da ću ga tužiti za nemar i uznemiravanje ….. 

Će biti kakih para, jel to nagovještaj za dobiti ili izgubiti ….. :sherlock

ček da progooglam  :chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by orion Mon 8 Oct - 19:44

metilda wrote:
orion wrote:danas poslije podne u dubokoj horizontali pravo sam se naljutila, psovala i ozbiljno priprijetila nekom magarcu na dvije noge..… dakle ovako: bila vani sa pasićem, odmah blizu kuće, kad iz daljine vidim lika kako trči za svojim teletom koji trči prema nama i urla iz petnih žila.  U nedoumici što činiti, pustiti svog psa sa lajne ili ne, dohvatim neku batinu, pustim svog psa sa lajne i opalim batinom onog u punom naletu na nas..... ovaj ne posustaje, ja opalim još jednom, pa još jednom.  U taj čas dolazi gazda sav zajapuren i pokušava uhvatiti svog psa. Zamalo sam i njega opalila sa batinom x-| …. ostalo je na tome da sam mu pospomenula svu rodbinu i rekla da ću ga tužiti za nemar i uznemiravanje ….. 

Će biti kakih para, jel to nagovještaj za dobiti ili izgubiti ….. :sherlock

ček da progooglam  :chiefi


reci pozitivno   :D  …. ako google  kaže drugačije-zašto mu vjerovati..... nitko nije nepogrešiv  :W
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 9 Oct - 6:37

orion wrote:
metilda wrote:
orion wrote:danas poslije podne u dubokoj horizontali pravo sam se naljutila, psovala i ozbiljno priprijetila nekom magarcu na dvije noge..… dakle ovako: bila vani sa pasićem, odmah blizu kuće, kad iz daljine vidim lika kako trči za svojim teletom koji trči prema nama i urla iz petnih žila.  U nedoumici što činiti, pustiti svog psa sa lajne ili ne, dohvatim neku batinu, pustim svog psa sa lajne i opalim batinom onog u punom naletu na nas..... ovaj ne posustaje, ja opalim još jednom, pa još jednom.  U taj čas dolazi gazda sav zajapuren i pokušava uhvatiti svog psa. Zamalo sam i njega opalila sa batinom x-| …. ostalo je na tome da sam mu pospomenula svu rodbinu i rekla da ću ga tužiti za nemar i uznemiravanje ….. 

Će biti kakih para, jel to nagovještaj za dobiti ili izgubiti ….. :sherlock

ček da progooglam  :chiefi


reci pozitivno   :D  …. ako google  kaže drugačije-zašto mu vjerovati..... nitko nije nepogrešiv  :W
 ev što kaže google...  :chiefi  jedan tvoj dobar prijatelj bit će ugrožen od nekoga tko će mu htjeti nanijeti veliku štetu, moguće ogovaranjem ii širenjem laži.. ti ćeš se naravno sva angažirati u zaštiti svog prijatelja i pomoći mu da prebrodi to teško razdoblje.. u svakom slučaju tebe je dobro imati za prijatelja  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Counter-Strike Sun 4 Nov - 5:19

ja sanjam cesto skoro svaki dan na poslu kako jurim po traci,sto mi se vie svidja nego san koji sam imao prije ali opet nije bas neki san,da mi bar plate sto radim i u snu  pirat

_________________
dnevnik snova - Page 19 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Thu 8 Nov - 21:20

Usnula sam jednu mladu zenu, zrtvu traffickinga. Isprva, na unutarnjem su se ekranu izmjenjivale kojekakve scene. Bijah pasivni promatrac, odvojen od onoga sto sam gledala. Kao da sam djelomicno bila svjesna iluzornosti vidjenog. Ipak, jedna me je okrutna scena emotivno potresla i nadjoh se u njoj. Nisam vise bila ona koja motri. Osjecala sam sto i ona osjeca. Svjesna beznadnosti situacije, okruzena olupinama od ljudi, gledala sam krv na vlastitim udovima. Boli vise nije bilo. Zeljela sam smrt, zadrzavala dah, molila vlastito srce da prepukne.

Ponovno se nadjoh izvan scene. Vidim je i dalje zivu. Sjecanje odnekud iskrsne - ona je roditelj. Bori se citavo ovo vrijeme, iako ne znam koliko je vremena proslo. Pokusava nadmudriti vlastite tamnicare. Zna da su vodjeni pohlepom i pozudom pa se zblizava s jednim glumeci opcinjenost njime.. Lik je posesivan i ljubomoran, izdaje "kolege", nekolicinu ubija.

Ponovno sam ona. Negdje na brodu. Putujem kuci. On spava u kabini. Razmisljam kako ga se rijesiti.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Fri 9 Nov - 8:24

AnnieAreYouOk? wrote:Usnula sam jednu mladu zenu, zrtvu traffickinga. Isprva, na unutarnjem su se ekranu izmjenjivale kojekakve scene. Bijah pasivni promatrac, odvojen od onoga sto sam gledala. Kao da sam djelomicno bila svjesna iluzornosti vidjenog. Ipak, jedna me je okrutna scena emotivno potresla i nadjoh se u njoj. Nisam vise bila ona koja motri. Osjecala sam sto i ona osjeca. Svjesna beznadnosti situacije, okruzena olupinama od ljudi, gledala sam krv na vlastitim udovima. Boli vise nije bilo. Zeljela sam smrt, zadrzavala dah, molila vlastito srce da prepukne.

Ponovno se nadjoh izvan scene. Vidim je i dalje zivu. Sjecanje odnekud iskrsne - ona je roditelj. Bori se citavo ovo vrijeme, iako ne znam koliko je vremena proslo. Pokusava nadmudriti vlastite tamnicare. Zna da su vodjeni pohlepom i pozudom pa se zblizava s jednim glumeci opcinjenost njime.. Lik je posesivan i ljubomoran, izdaje "kolege", nekolicinu ubija.

Ponovno sam ona. Negdje na brodu. Putujem kuci. On spava u kabini. Razmisljam kako ga se rijesiti.


možda samo snovima rješavaš probleme svog djetinjstva
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Fri 9 Nov - 9:14

Metildice, da imam sto ovakvog rjesavati zasigurno ne bih o tome ovdje pisala. Nisu svi poput tebe, znas. Neki i drze do vlastite intime i intime svojih ukucana. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Fri 9 Nov - 9:40

AnnieAreYouOk? wrote:Metildice, da imam sto ovakvog rjesavati zasigurno ne bih o tome ovdje pisala. Nisu svi poput tebe, znas. Neki i drze do vlastite intime i intime svojih ukucana.  ;)

pa nisi ni pisala o svojim problemima, prepričala si san.. a i freud i jung daju veliko značenje snovima u razotkrivanju persone.. recimo da je sa persone u ovom slučaju pala maska.. i to je sve što ću reći o tome...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Fri 9 Nov - 9:50

Snovi su podrucje koje se ne moze razotkriti na tako vulgaran nacin kojim ti pokusavas povratiti kontrolu nad vlastitim glupim ispadima. Jung i Freud obavezna su literatura svakog inteligentnog psihonauta, ali nisu jedini koji su imali nesto za reci o tome.

Zao mi je, srculence. Jedino sto mozes jest rovariti po vlastitoj psihi, ako imas hrabrosti. Snovi koje prepricavam nisu ovdje da bi se mahalusa poput tebe nad njima nasladjivala u beskrajoj zabludi uvida u tudje umove. Maska je mozda i pala, no upitaj se cija. ;) Ugodan ti dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Thu 27 Dec - 17:19

sjećam se kad sam naišla na ovu temu i kad je venus tumačila snove.. svi su ta tumačenja ozbiljno prihvaćali i zahvaljivali.. priznajm da mi je to bilo smiješno jer na svakoj net sanjarici postoje tumačenja gotovo svih situacija koje sanjamo..
ironizirala sam ta tumačenja.. jednom sam navela tri svoja sna.. onaj najvažniji astralni gotovo da nije ni dotaknula, u ostala dva je kopačkom zabila u potkoljenicu mog privatnog života.. meni to nije bila namjera.. naprosto sanjamo i snovi nam nešto poručuju.. hoćemo li ih uzeti ozbiljno ili ne do nas je.. no evo danas sam poprilično slobodna pa lunjam po netu i naiđoh na ovo:

Poznatog zen učitelja jednom upitaše:
– Činiš li ikad ikakav napor da se poučiš istini?
– Da, činim.
– Kako vježbaš?
– Kada sam gladan jedem, kada sam umoran spavam.
– Tako rade svi. Može li se reći da i oni vježbaju na isti način?
– Ne.
– Zašto ne?
– Jer kad jedu ne jedu, nego misle o raznim drugim stvarima. To uznemirava. Kad spavaju ne spavaju, već sanjaju o tisuću i jednoj stvari. Po tome oni nisu kao ja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Thu 27 Dec - 18:50

Venus nije tumacila po sanjarici,niti kao sanjarica....ona je imala svoj nacin....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Thu 27 Dec - 18:53

Moxy wrote:Venus nije tumacila po sanjarici,niti kao sanjarica....ona je imala svoj nacin....

odnekle ga je morala pokupiti, od junga, freuda, babe vange.. sumnjam da je bila vidovita...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Thu 27 Dec - 19:25

Po psihi biserko..... :D

Kakva vidovitost!



Fali mi ona ovdje .... u zadnje vrijeme sanjam tatu cesto,ziv a znam da je zmro,i ne mogu doci sebi,i pokusavam se uvjeruti u snu da sanham,i tako,fali mi.....nema tu neke tajne ...


Osim toga skiro i ne sanhqm jer sam trenztno u centru vrtloga promjena,valjda zato....zato sam umorna i spavam ko beba....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 19 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 27 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum