ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 17 of 27 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 4/8/2018, 13:02

kic wrote:
možda je samo kažnjena..

Mozda je "samo" kaznjena, ali u tom zatvoru je preminula. Takav je osjecaj. Vidis da sam "citala" clanak o njenoj pogibiji. A svasta. Ma nebitno... Lakse mi je otkad sam ga prepricala.

Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 4/8/2018, 13:13

Ti baš imaš živopisne snove....mislis da su ti to "sjecanja" ilili podsvjesna kkritika društva?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 4/8/2018, 14:08

Moxy ti nisi kica sanjala u zadnje vrijeme?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 4/8/2018, 15:20

Ne....nell sam noćas sanjala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 9/8/2018, 11:04

Moxy, oprosti. Sada sam ugledala pitanje.

Nekako je najrazumnije zakljuciti da su ovakvi snovi, kako velis, jedan kriticki odmak od stvarnosti koju nam namecu odasvud. Trebali bi biti bas bescutni da nas ne dotaknu situacije u kojima se mnostvo ljudi (i mi sami) nalazimo. Vjerujem da se tjeskoba cijedi iz nase podsvijesti i, katkad, stvara i ovakve price.

Ipak, s druge strane, ima snova koji mi otkrivaju jednu dublju povezanost od suosjecanja. Zbog tih snova, cini mi se da su nasi mozgovi poput neke "antenice" koja odasilje i prima "signale" pa u takvim "izmijenjenim stanjima" (poput snova) dolazi do telepatskih veza. Da, sanjam i sjecanja, ne nuzno vlastita, rekla bih tudje dijelice zivota, a to mi je dosad potvrdjeno barem desetak puta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/8/2018, 02:12

Noćas sam sanjala bivšeg dečka i 'svojeg' psihologa.. bila sam na razgovoru kod psihologa i morala sam iz nekog razloga zvati tog bivšeg zbog kojeg sam odlazila na te razgovore.. bilo je lakše uz njegovu pomoć, razgovor sam dobro odradila, no onda je psiholog bio u žurbi, a ja nisam s njim porazgovarala o svemu što sam htjela i na tome je stalo... čudan san, nisam dugo vidjela nit se sjetila ni jednog ni drugog, ali eto.. mozak je fascinatan što je sve u stanju isprocesuirati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Counter-Strike 14/8/2018, 23:40

ja sanjao svog nekadasnjeg psa,kako me njusi i gleda,kao da kaze,jesi to ti  cat

_________________
dnevnik snova - Page 17 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 14/8/2018, 23:46

lijepo :) ja još svoju curku nisam sanjala, prvih dana zapravo, ali sve one probleme koje smo vukle zadnju godinu pa kao da je to još trajalo u snovima... sad su takvi snovi prestali, no nikako da sanjam nešto lijepo u vezi nje... neki dan samo kako pregledavam njezine fotografije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by mativka 30/8/2018, 04:26

Upravo me mora probudila.
Sanjala sam nešto, ne znam...al' me probudilo Metildino pitanje u snu: gdje si spremila?
I ja manijakalno posteljinu prevrćem da pokažem da ništa ne sakrivam...
Metilda, evo te u ovo doba spominjem...i mamicu ti :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 3/9/2018, 09:22

Sanjala sam da letim


I sad vidim maicu sam naopako u skolu obukla :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 3/9/2018, 09:49

mativka wrote:Upravo me mora probudila.
Sanjala sam nešto, ne znam...al' me probudilo Metildino pitanje u snu: gdje si spremila?
I ja manijakalno posteljinu prevrćem da pokažem da ništa ne sakrivam...
Metilda, evo te u ovo doba spominjem...i mamicu ti :)
Jesus, ne otvaram ovu temu jer odavno ništa ne sanjam, sad me moxy zainteresirala i vidim da sam ti postala noćna mora  :_| 
bome ti nije lako  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Counter-Strike 3/9/2018, 13:12

svasta dodje u san  pig

_________________
dnevnik snova - Page 17 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 10/9/2018, 14:16

Danas sam prvi put sanjala tatu :(


Na nekom sam nepoznatom mjestu,i prozivaju me,ja se cudim i prilazim,sta li hoce,zgrada neka velika,ko neki parlament,i na ulazu stoji tata,smjeska se,on isti samo neopterecen od svjetskih problema,slobodan,pocnem plakati i kazem otkud ti ovdje,zagrlim ga,on mi govori bit ce sve ok,samo si dosla na provjeru da vidimo jel sve ok....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 10/9/2018, 14:18

Tu sam se probudila....prvi puta mi je drago sto se Marco zove kao on,uvijek sam tu koincidenciju negirala jer mi se malo muskih imena svidalo i tesko smo se dogovorili,a onomad sam ocu mnogo toga zamjerala,mrzila i njega i sebe,borila se sa demonima...sad znam da je moja podsvijest znala da ce mi biti drago....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 12/9/2018, 22:08

Moxy wrote:Danas sam prvi put sanjala tatu :(


Na nekom sam nepoznatom mjestu,i prozivaju me,ja se cudim i prilazim,sta li hoce,zgrada neka velika,ko neki parlament,i na ulazu stoji tata,smjeska se,on isti samo neopterecen od svjetskih problema,slobodan,pocnem plakati i kazem otkud ti ovdje,zagrlim ga,on mi govori bit ce sve ok,samo si dosla na provjeru da vidimo jel sve ok....

Iako ce malo nezgodno zazvucati, ali radosna sam zbog ovog sto sam procitala. To je jedan od tih snova.. :-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 13/9/2018, 06:02

Kakvih snova? Koje znacenje ima za tebe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 13/9/2018, 08:44

Moxy wrote:Kakvih snova? Koje znacenje ima za tebe?

Spomenuh ti u pp-u da su mi u tom osjetljivom razdoblju pomagali snovi.
Bili su nalik ovom tvojem, vrlo emotivni i, zapravo, lijepi. S jednom razlikom.. cinilo se da su moji vise bili usredotoceni na ublazavanje prijelaza preminuloj osobi. U snovima, razgovarale smo, drzala sam je za ruke, dok se ona pitala zasto joj je stan odjednom tako prazan, a nas nema. Nisam joj mogla reci sto joj se dogodilo, nisam imala snage, a i cinilo mi se da mi ne bi vjerovala da joj i kazem, pa sam cekala da sama dodje do zakljucka. Na primjer, ustanovila je da moze postati nevidljiva.. Ili da je pokretna na nacin na koji to ranije nije bila. Uz jos neke detalje.

Mogla bih ovakve snove protumaciti visestruko - moja podsvijest ublazava mi tugu odlaska voljene osobe pa mi snovi nude prostor za oprastanje. Íli je mozda doista doslo do kontakta izmedju nas dvije. Sklona sam vjerovati ovom drugom pojasnjenju zbog stvari koje ne mislim ovdje spominjati. Uglavnom, kad je shvatila nakon nekoliko takvih "susreta" sto joj se desava, rekla mi je da je neko vrijeme nece biti. Znala sam sto mi govori. Ide putem kojim mora ici, ali navracat ce. :-)

Bile smo jako povezane -- nas dvije. Ona je za zivota imala izuzetno zanimljiva i cudna iskustva u snovima, koja su daleko nadilazila moja, pa vjerujem da sam to, stogod to bilo, od nje naslijedila.

U svakom slucaju, radosna sam zbog tvog sna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 13/9/2018, 09:24

Hvala ti sto si ovo podijelila sa mnom :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 14/9/2018, 09:25

Nema na cemu. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 15/9/2018, 10:46

Rijetko mi se kada desava da sanjam monokromatske snove. Sjecam se sna u kojem sam se setala rodnim gradom, 1901. Taj je bio crno-bijeli. I ne bi to bilo nista neobicno da se na jednoj zgradi nije pojavio digitalni sat koji je blinkao crveno.

Jucer sam razgovarala s osobom koja uvijek sanja u ljubicasto-bijeloj boji. :-) Nisam dosad cula tako nesto. Kakvi su vasi snovi? Dominira li neka boja?



-------



The colour purple is most deeply associated with dreams and dreaming. Listen carefully and take special notice of dreams containing purple, indigo and violet.

Seeing purple in our dreams stimulate our need to feel at one with the Universe, and to have harmonious relationships.

Purple has soothing, calming and comforting effects and seeing purple in a dream may indicate psychic awareness and intuition.

When seeing purple in a dream you may be seeing the future as these dreams are often prophetic.

Purple stimulates our spiritual perspective and intuition.

Purple is the colour of devotion, Divine healing and healing abilities, love, kindness, compassion and care.

Purrple is also the colour or royalty, justice, wealth, dignity and integrity. Dreaming of purple may be imply that your spiritual side needs to be explored and expanded. Trust your intuition, always.

Take special note of dreams with a prevalence of the colour purple. Purple appearing in your dreams inspires inspiration and vision, faith and trust in the future, sensitivity to the spiritual realms and psychic abilities.

Seeing purple in your dreams releases confusion (brings clarity), lack of discipline, resentment and contempt, arrogance, pride and forgetfulness.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 15/9/2018, 12:01

Moji su realisticni,boje uooce ni ne dozivljavam


Sanjala da se selimo u australiu :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 17 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 27 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum