ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 7 of 27 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next

Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:17

Kicu nije lako sa vipovcima. U to sam se jucer uvjerila citajuci hrpu losih rijeci, zlobe...
Respect.

Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:18

Ithildin wrote:Jasno, Duende, Babo, Sekspiru, Metildo?!

:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:19

kic wrote:bez previše polufilozofija.

Misliš poput onih na jagoda forumu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic Tue 11 Apr - 13:39


ma ja to delegiram na zeku :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic Tue 11 Apr - 13:46

slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:bez previše polufilozofija.

Misliš poput onih na jagoda forumu?

to si ti rekao :) meni je tamo i ugodnije zapravo, ova tema nije deatmatch realm, nego mali dnevnik uz poneki usputni komentar..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:55

slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:Jasno, Duende, Babo, Sekspiru, Metildo?!

:facepalm

Sto, kao, niste dijelili nick? :-D

Nedavno spocitava Buffy zbog ovdasnjeg nicka, a prigodno zaboravlja svoje/vase "majstorije". :-D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 15:55

Betika baš mudro zbori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 16:08

I, ako bih mogla zamoliti Venus da pokuša doći do mog nesvjesnog kroz zadnji moj napisani san.Bila bih zahvalna. Naime, čitam knjigu C.G.Junga i ostala sam zatečena pažnjom koja se pridaje snovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 16:17

Ithildin wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:Jasno, Duende, Babo, Sekspiru, Metildo?!

:facepalm

Sto, kao, niste dijelili nick? :-D

Nedavno spocitava Buffy zbog ovdasnjeg nicka, a prigodno zaboravlja svoje/vase "majstorije". :-D

Dijelili? Taman posla.
Ja sam objavio određeni broj njenih citata, slika i glazbenih tema i to u oko 90% slučajeva na onoj tvojoj temi na starim Kultnima, EIN TRAUM. Također dijelom i na baruchicinoj temi Kulturi srca na S/F podforumu.
I to je sve.
Onako usput, dezinformacija koju si plasirala na Kultnixu i jagoda forumu kako forumaš/ica pod nadimkom metilda naizmjence piše iz dva različita mjesta nije istinita.
Ne znam je li te netko iz tehničke službe jagode krivo informirao (Baban?) ili je riječ o tvojoj autorskoj majstoriji, dakle ne znam jesi li iznijela samo neistinu ili lagala, ali to jednostavno nije točno
Ja nikada nisam koristio njen nadimak kako bih objavio svoje postove.
Nikada.
Ako hoću nešto napisati na nekom forumu, ja ću se registrirati i pisati i to pod nadimkom pod kojim će me svi prepoznati, bilo to masovnahisterija, speare_shaker ili slidindoorsoperator, sasvim svejedno.
Nikada se nisam krio pod tuđim nadimcima ili pisao pod onim za koji će ekipa morati uložiti određeni trud da shvati o kome je riječ.
Što se tiče buffy, ja sam ju odmah prepoznao i to po nadimku, jer njena sklonost psihologiji nije bila nepoznata niti na starom forumu. No, nisam vidio ni jednog razloga zašto bih joj to spominjao.
Ovdje uspoređuješ neusporedivo, jer metilda niti ne krije pod kojim je sve nadimcima pisala i to je jasno rekla još na jednoj od onih svađalačkih tema na starim Kultnima kojima je ordinirala baruch. Usput rečeno, ona nikako nije mogla vjerovati da je baš metilda pisala kao duende, ali mislim da sam ju ja ipak razuvjerio u tome, jer ako nije vjerovala metildi, svakako meni jeste.
I na kraju, a vjerojatno i najmanje važno, stvarno je bezveze da ti nekome prigovaraš na pisanju pod razlilčitim nadimcima, kad si ih i sama promjenila mali milijun.


Last edited by slidingdoorsoperator on Tue 11 Apr - 16:21; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 16:20

Babe jedne! :)
Od vaših kokodakanja neće se vidjeti moja zamolba za analizom sna :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 16:22

mativka wrote:Babe jedne! :)
Od vaših kokodakanja neće se vidjeti moja zamolba za analizom sna :)

Ma hoće. :) Evo, i ja ću ako treba poneki put citirati taj post tek toliko da naglasim tvoju molbu da ne padne u zaborav. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 16:24

Može, može :)
(i da si skrenete tijek misli:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by aben Tue 11 Apr - 20:58

segutra sun trenu iskricu, i sonjo sun

da su speareshaker i matilda muž i žena, da ni blagoslov maltretiranje nego preživljavanje maltretiranja, da je kic brči biciklu u smeće i da beti imo velike cice

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by night sky Tue 11 Apr - 21:24

Ithildin wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:Ne razvijamo se zbog "negativnih poticaja" (oksimoron), već unatoč njima.

Ne razvijamo se uopće. Samo formiramo.

Hvala na izuzetnom doprinosu ovoj podtemi. Steta sto te svi ti silni uvidi i pojmovne analize nisu dovele do transformacije osobnosti.


Evo, Betty, ovo je bilo nadjebavanje i podjebavanje.



prije samo dobar žalac umišljenom sveznalaštvu.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 21:27

QrwinSin wrote:Kicu nije lako sa vipovcima. U to sam se jucer uvjerila citajuci hrpu losih rijeci, zlobe...
Respect.
još mu je teže na sportu :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 21:53

mativka wrote:Noćas sanjam san o mojoj pokojnoj susjedi i dragoj prijateljici koja je preminula u dobi od 82 godine, a ide ovako:
...od kako je umrla kuća je stajala pusta, napuštena i od njenih potomaka koji se se razasuli po svuda. Svaki dan bih po običaju podigla rolete i pogledala u njen prozor nadajući se da me čeka s toplom kavom i čašicom rakijice. No sve što sam vidjela bile su spuštene rolete. I tako iz jutra u jutro, godinama. Iz jutra u jutro, tuga.
Jedno jutro odlučila sam poći u tu kuću dozvati lijepa sjećanja i osjećaje. Ja za kapiju, a ona otključana. Pomislila sam kako su njeni potomci nemarni i nastavila hodati do tako dobro poznate kuhinje. Kada sam prišla bliže vratima, osjetila sam toplinu peći i poznati osjećaj, ali to su moje puste želje: pomislila sam.
Čujem neko klapanje, uletim kao vihor, kad nasred kuhinje ona stoji, nježno me gleda. U tom trenutku prolomio se zvuk mog plača. Nisam znala dal je od tuge ili sreće. Jednostavno, suze su samo tekle, a ruke čvrsto grlile. Toliko čvrsto da nas ništa ne bi moglo razdvojiti.
Bona, upita ona mene: jesil za jednu rakijicu?
Počnem se smijati i reko: kako da ne?! Toliko mi nedostaju naša jutra. No, već tada me ljutnja obuze pa sam ju nastavila ispitivati što se dogodilo, zašto se uopće sve te godine pretvarala da je mrtva, kako me mogla tako u neznanju ostaviti, zašto je dozvolila da me tolika tuga obuzima?
Pogleda me onako ispod obrva i kaže: moji su zapali u velike dugove, podizali su kredite, zaduživali se u moje ime, a znaš i sama da nikada ne bih mogla to vratiti. Jedino rješenje nestanka dugova je, nestanak mene. 
Razumjela sam ju ali nisam se mogla oduprijeti osjećaju ljutnje. Kako je mogla tako živjeti, kako je naša jutra mogla ostaviti i biti tolike godine sama. No na to mi je rekla: znaš koliko si mi draga, ali za svoje činimo nezamislive stvari i vjeruj, nije mi teško.

Tu sam se probudila, s mišlju da joj moram otići zapaliti svijeću. Imam osjećaj nakon sna, da mi je to dužnost...
Osjećam opet tugu i veselje...jer je ima i nema...

Mativka, pretpostavljam da si mislila na ovaj san...

Uz jasnu poruku da ti osoba nedostaje i da se nisi posve pomirila s time da je otišla, nisi poznavala jedan dio njenog života. Moguće zbog njenog stida da ne ispadne manje lijepa u tvojim očima. 
Opet ću ja o blagoslovu. Svaka osoba koja uđe u naš život je blagoslov jer nas uči nečemu, a oni koji nas bezuvjetno vole i prihvaćaju takve usrane kakvi smo su ipak najveći blagoslov. E takav si ti njoj blagoslov bila, usrećila si je pod stare dane. 
Pa budi sretna zbog toga i zapali svijeću s ljubavlju u svom domu. Jer dragi pokojnici su vječno u našim srcima, ne na poljima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 21:56

aben wrote:segutra sun trenu iskricu, i sonjo sun

da su speareshaker i matilda muž i žena, da ni blagoslov maltretiranje nego preživljavanje maltretiranja, da je kic brči biciklu u smeće i da beti imo velike cice

A onda si se probudio. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 21:56

aben wrote:segutra sun trenu iskricu, i sonjo sun

da su speareshaker i matilda muž i žena, da ni blagoslov maltretiranje nego preživljavanje maltretiranja, da je kic brči biciklu u smeće i da beti imo velike cice

Eno na. Kako bi zno ča vridi, ako nisi prova oli vidi čo ne vajo. Muči tote  :D 
Ako son dobro vidila, Beti ima mole cice. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 21:57

night sky wrote:
Ithildin wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:Ne razvijamo se zbog "negativnih poticaja" (oksimoron), već unatoč njima.

Ne razvijamo se uopće. Samo formiramo.

Hvala na izuzetnom doprinosu ovoj podtemi. Steta sto te svi ti silni uvidi i pojmovne analize nisu dovele do transformacije osobnosti.


Evo, Betty, ovo je bilo nadjebavanje i podjebavanje.

prije samo dobar žalac umišljenom sveznalaštvu.

Prije samo neuspjeli žalac u pokušaju, otprilike kao i ovaj tvoj. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by aben Tue 11 Apr - 22:00

venus wrote:
aben wrote:segutra sun trenu iskricu, i sonjo sun

da su speareshaker i matilda muž i žena, da ni blagoslov maltretiranje nego preživljavanje maltretiranja, da je kic brči biciklu u smeće i da beti imo velike cice

Eno na. Kako bi zno ča vridi, ako nisi prova oli vidi čo ne vajo. Muči tote  :D 
Ako son dobro vidila, Beti ima mole cice. :^0
benti neboga, svi su ih vidili osin mene

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 11 Apr - 22:51

Hvala Venus :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 7 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 27 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum