ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 6 of 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by betty.boop 11/4/2017, 09:28

Ithildin wrote:
betty.boop wrote:a bas je simpa temica bila ... al ne, moralo se i ovdje doc nadyebavat :)

Bi li bila ljubazna pa, osim ovog komentara, malo i pojasnila kakvo to nadjebavanje spominjes?

Ako je topic o "kiselim krastavcima" ne znaci da se mora samo i iskljucivo osvrtati na "kisele krastavce". Nismo mi ovdje zbog topica, vec topici zbog nas. To bi znacilo da si mozemo dopustiti i kakav spontani tijek misli potaknut necijim komentarom ili pojasnjavanje napisanih stavova.


bih

problem je u meni sto trinyin komentar za metildu i tvoj za lejdi ne vidim kao spontani tijek misli

al evo, samo sam napravila sranje da se sad tema opet razvlaci u krivom smjeru

nhf ;)

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 09:32

betty.boop wrote:problem je u meni sto trinyin komentar za metildu i tvoj za lejdi ne vidim kao spontani tijek misli

al evo, samo sam napravila sranje da se sad tema opet razvlaci u krivom smjeru

Tako to ide kada ne postoji raspoloženje, a moguće ni sposobnost za tematsko raspravljanje pa se na kraju sve svodi na zajedljivo podbadanje na osobnoj razini.
I nije to do tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 09:35

Imam snove slicne kao Venus.

Stalno sanjam bivse drustvo. Mislim da je to bas zbog toga sto nismo neke stvari rascistili.
I kad ih "vidim" uvijek osjecam nesto cudno... Kako glupo zvuci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 10:02

betty.boop wrote:
Ithildin wrote:
betty.boop wrote:a bas je simpa temica bila ... al ne, moralo se i ovdje doc nadyebavat :)

Bi li bila ljubazna pa, osim ovog komentara, malo i pojasnila kakvo to nadjebavanje spominjes?

Ako je topic o "kiselim krastavcima" ne znaci da se mora samo i iskljucivo osvrtati na "kisele krastavce". Nismo mi ovdje zbog topica, vec topici zbog nas. To bi znacilo da si mozemo dopustiti i kakav spontani tijek misli potaknut necijim komentarom ili pojasnjavanje napisanih stavova.


bih

problem je u meni sto trinyin komentar za metildu i tvoj za lejdi ne vidim kao spontani tijek misli

al evo, samo sam napravila sranje da se sad tema opet razvlaci u krivom smjeru

nhf ;)

A meni je problem sto si ljudi opcenito sranja koja im se desavaju prikazuju kao "blagoslove" i "poticaje" za razvoj licnosti jer takvo sto jednostavno ne stoji. Na kraju imas, najblaze receno, anksiozne osobe koje se vole uvjeravati da je to bilo za njihovo dobro. S obzirom da smo bastinici vrijednosti judeokrscanskog kulturnog kruga u kojem je jedan od najsnaznijih simbola koji nam se utiskuje u umove od samog djetinjstva izmuceno, raspeto tijelo, i ne cudi razlog takvom vjerovanju. Jest, bio je spontan tijek misli. Ne, nije bilo nadjebavanje. Rekoh lijepo da je razvoj osobnosti stvar inteligencije, empatije i pozitivnih iskustava. Time sam, suprotno tvojem tumacenju, naglasila da se Lejdi podcjenjuje ako misli da joj je trebala "noga u dupe" da bi uvidjela neke stvari. Ponovit cu. Ne razvijamo se zbog negativnih iskustava, vec UNATOC njima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 10:05

slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:Ne razvijamo se zbog "negativnih poticaja" (oksimoron), već unatoč njima.

Ne razvijamo se uopće. Samo formiramo.

Hvala na izuzetnom doprinosu ovoj podtemi. Steta sto te svi ti silni uvidi i pojmovne analize nisu dovele do transformacije osobnosti.


Evo, Betty, ovo je bilo nadjebavanje i podjebavanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 10:11

Ja često sanjam da se svađam sa mužem i on odlazi i ne mari za mene a ja ostajem plačući....i boli me taj san i probudim se u grču...


Znam i šta mi znači taj san....iako mi se muž x puta pokazao kao lojalan i vjeran kao pas,i u najtežim i najrazotkrivenijim trenucima,još uvijek ne vjerujem muškom rodu tj. To nepovjerenje je tu zbog nekih bivših....to ustvari nije fer prema njemu i ja i on se savršeno slažemo u zadnje 3 godine,od zadnje krize koja nam je bila prijelomna....

Očito sam u podsvijesti još nepovjerljiva..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 10:15

Kako ti znas da je to sto ti tvrdis tocno?


A i ja sam glupa sto idem ista pisati. Ionako me svi drze za dezurnog kretena na forumu. :)

Btw. Nisam vjernik... A i ne interesira me da ikada postanem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 10:50

Ithildin mislim da određeni uzrasti jednostavno nisu spremni za malo tvrđu hranu....


Ne kužim da se ne može normalno raspravljati bez da se sve shvati osobno i uvrijedi....živcirate me i dosta mi je moje djece,inače!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 10:59

Ithildin wrote:Steta sto te svi ti silni uvidi i pojmovne analize nisu dovele do transformacije osobnosti.

Zaista ne znam odakle ti zaključak kada ti je dobro poznato kako su promjene, transformacije ili nazovi to kako hoćeš valjda jedina konstanta ne samo kada su ljudi u pitanju, nego i sva živa bića pa i kompletna postojeća stvarnost uključujući tu i cijeli svemir skupa sa svim multiverse opcijama također.
Dakle, transformacije su nužne, druga je priča do kakvih će promjena forme tu zapravo doći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 11:00

Ja se nisam uvrijedila. Ne znam zasto upires prstom u mene...


Samo mi ide na zivce kada netko svoje misljenje gura kao jedinu istinu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 11:03

Ithildin wrote:S obzirom da smo bastinici vrijednosti judeokrscanskog kulturnog kruga u kojem je jedan od najsnaznijih simbola koji nam se utiskuje u umove od samog djetinjstva izmuceno, raspeto tijelo, i ne cudi razlog takvom vjerovanju.

Raspeto tijelo Kristovo nema nikakve veze s judaizmom. To je čisto kršćanska stvar.
Evo, ovo je bio klasičan primjer pody and nady.
Nastavljamo program s melodijama po vašem izboru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 11/4/2017, 11:10


nastavljamo s temom, za ostalo 'talk talk'
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 11:27

Moxy wrote:Ithildin mislim da određeni uzrasti jednostavno nisu spremni za malo tvrđu hranu....


Ne kužim da se ne može normalno raspravljati bez da se sve shvati osobno i uvrijedi....živcirate me i dosta mi je moje djece,inače!


Oprosti, Moxy, sto ti nisam dosad komentirala, ali vidjeh da imamo slicna vidjenja pa je bilo suvisno. :-)

Ma ja cu povuci s teme jer nema smisla nista vise dodavati i pojasnjavati. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 11:38

QrwinSin wrote:6 ih imas?
Wow :)

Koliko godina imaju? :)

je imam ih šestero živih, dvoje mi je umrlo, najstariji ima 29 a najmlađi 21 godinu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 11:42

kic wrote:
nastavljamo s temom, za ostalo 'talk talk'

ti si čudo od djeteta.. je li to zato što je ovo tvoja tema ili... ne moram ni spominjati zašto.. si otvorio svoj topic na saudadinom forumu... i sad su nam saudade i buffy moderatori...

a na VIP-u dopuštaš da teme odu u neprepoznatljive krajnosti... takvim ponašanjem štetiš svojoj reputaciji, pa ti kako hoćeš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 11:46

venus wrote:Moj dobar znanac, 30godisnjak, zavrsio filozofski, super pametan lik, zabavan, umjetnicki kreativac, pisac, a ponekad nema za hranu. [size=35]Nikako nije mogao shvatiti zasto ga poslodavci ne zele zadrzati, sve dok nije poceo raditi poslove ispod svoje spreme. Sad se konacno stabilizirao u svim aspektima, Bogu hvala.[/size]

ma moji se prijavljuju na sve moguće poslove i sretni su kad makar dobiju odbijenicu, kao znak pristojnosti prema nezaposlenima..
nego da se vratimo na temu da kic ne dobije živčani slom..

noćas sam sanjala da sam sa svojim gimnazijskim razredom, onim istim iz prethodne noćne more, u Dubrovniku i da svi zajedno radimo i živimo u nekom hostelu.. prema meni su iznimno dobri, a ja sam čak malo podozriva prema toj promjeni ponašanja.. vjerojatno mi je u razrješenju te konfliktne situacije iz svijesti i podsvijesti pomoglo i izražavanje problema pred drugima, a i tvoja analiza snova. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 11/4/2017, 12:17


živčani slom, reputacija :D bacio bih svoje biciklo u kontejner da mi je to bitno..

želim samo da tema bude donekle čitljiva, bez previše polufilozofija.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 12:31

metilda wrote:
kic wrote:
nastavljamo s temom, za ostalo 'talk talk'

ti si čudo od djeteta.. je li to zato što je ovo tvoja tema ili... ne moram ni spominjati zašto.. si otvorio svoj topic na saudadinom forumu... i sad su nam saudade i buffy moderatori...

a na VIP-u dopuštaš da teme odu u neprepoznatljive krajnosti... takvim ponašanjem štetiš svojoj reputaciji, pa ti kako hoćeš...
Ti imas malo zescih problema sama sa sobom, je l' da? Rijesavaj ih na izvoru, a ne uvlaci u to osobe koje ti naidju u trenucima gorcine.

I da se ovo ne prenapuse u neslucene razmjere zbog podlih insinuacija, nisam, niti cu ikada biti nista vise od forumasa vulgaris. Jasno, Duende, Babo, Sekspiru, Metildo?! Hvala, molim, odjeb lansiran.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 11/4/2017, 12:55


pogotovo ona tema čardak, svašta dopuštam, strašno :^^

to me podsjeća na ono kad me regoč zove ustašom, pa malo docnije yugočetnikom :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 13:15

Ithildin wrote:
metilda wrote:
kic wrote:
nastavljamo s temom, za ostalo 'talk talk'

ti si čudo od djeteta.. je li to zato što je ovo tvoja tema ili... ne moram ni spominjati zašto.. si otvorio svoj topic na saudadinom forumu... i sad su nam saudade i buffy moderatori...

a na VIP-u dopuštaš da teme odu u neprepoznatljive krajnosti... takvim ponašanjem štetiš svojoj reputaciji, pa ti kako hoćeš...
Ti imas malo zescih problema sama sa sobom, je l' da?  Rijesavaj ih na izvoru, a ne uvlaci u to osobe koje ti naidju u trenucima gorcine.

I da se ovo ne prenapuse u neslucene razmjere zbog podlih insinuacija, nisam, niti cu ikada biti nista vise od forumasa vulgaris. Jasno, Duende, Babo, Sekspiru, Metildo?! Hvala, molim, odjeb lansiran.
Prvo podi od sebe.
To je pocetak i kraj svega.
Pocisti si prag...
Za svih bacas savjete iz rukava.


Btw. Kic oprosti. Ja se povlacim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 11/4/2017, 13:17

Kicu nije lako sa vipovcima. U to sam se jucer uvjerila citajuci hrpu losih rijeci, zlobe...
Respect.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 6 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum