ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 13 Mar - 14:50

mislim da je glavni cilj takvim 'navijacima' pokazati...tko je gazda...a onaj tko se zeli tome suprostaviti moze samo skupo platiti pa i po cijenu teskog ozlijeđivanja,mozda i ubojstva a blazi oblik moze ocekivat u najmanju ruku da mu zapale auto...ili ga strpaju u gepek....kazem blazi oblik...a supci na vlasti kako u gradu pa i u drzavi evidentno da znaju tko su ti ali su im u strahu velike oci i jednostavno okrecu glavu ako ne zele batine ili paljenje automobila..

vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 13 Mar - 14:53

...ne bi vjerovali..ali ja vam kazem iskreno...a to znaju i mnogi u splitu i među torcidom...da ti 'navijaci' nisu neki klosari...mozete ih vidjeti u obijesnim automobilima..obuceni po posljednjoj modi...dosta ih je nabildano...neki imaju i obrte mahom kafici...standovi..ali i drugi iza paravana 'biznis' onaj pravi-kriminal..mahom dilanje droge,reket,lihvarenje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 Mon 13 Mar - 14:56

vuksadinare wrote:...ne bi vjerovali..ali ja vam kazem iskreno...a to znaju i mnogi u splitu i među torcidom...da ti 'navijaci' nisu neki klosari...mozete ih vidjeti u obijesnim automobilima..obuceni po posljednjoj modi...dosta ih je nabildano...neki imaju i obrte mahom kafici...standovi..ali i drugi iza paravana 'biznis' onaj pravi-kriminal..mahom dilanje droge,reket,lihvarenje...
Oni će preuzeti klub?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 13 Mar - 15:04

sat2 wrote:
vuksadinare wrote:...ne bi vjerovali..ali ja vam kazem iskreno...a to znaju i mnogi u splitu i među torcidom...da ti 'navijaci' nisu neki klosari...mozete ih vidjeti u obijesnim automobilima..obuceni po posljednjoj modi...dosta ih je nabildano...neki imaju i obrte mahom kafici...standovi..ali i drugi iza paravana 'biznis' onaj pravi-kriminal..mahom dilanje droge,reket,lihvarenje...
Oni će preuzeti klub?
nece..onda su pod lupom javnosti..njih to prevec ne zanima..oni imaju pravi 'biznis' gdje vrte lovu..dovoljno im je da se skrivaju iza torcide i rade pizdarije...plus sto drze ove u upravi za jaja...a ovi bedaci to ne zele priznati..a i ko bi..u starhu su uvijek velike oci i oprez..njih ne zanima hajduk..njih zanima regrutacija clanova torcide za svoje prljave poslove..lako je kupiti..financiraju gostovanja,navijacke rekvizite..ne 1005 ali bar 50% sigurno...klub nema toliko love da bicastio brojnija navijacka gostovanja,rekvizite i slicno..ali onda traze zauzvrat 'usluge' a to se ponajprije ocituje u tome..da zele imati svoje ljude u uzoj jezgri torcide...dosta tih 'navijaca' ni ne ide cesto na utakmice..ali posalju 'izaslanike'...nije ih tesko prepoznati..mahom su malo povuceni na tribini..i nadgledaju desavanja i određenim trenucima kad treba djeluju...ako im se neko na tribini suprostavi jer zele sefovatui..mahom to obicno budu navijaci koji nisu upuceni jer ih nikad ni ne vide na stangi...obicno takve nalupaju...ili na tribini..ili poslije utakmice u gradu...tako da ovaj zapamti kome se zamjerio..sve se zna..vjrojatno mozda imaju pokojeg covjeka ubacenog u udrugu 'nas hajduk' koji koordinira između torcide i ovih u udruzi..a vjerojatno je mozda i spona prema upravi..no to ne mogu sa sigurnoscu tvrditi ali kako su organizirani ne bi rekao da nemaju..ako vce imaju svoje ljude mozda cak i u policiji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 13 Mar - 15:07

....evo jos jednog primjera...tko moze otici recimo u irsku i ici nalupati ruse...em taj put skupo kosta em riskiras da dobis trajnu zabranu ulaska u eu..to svakako ne moze uciniti obican navijac plitkog đepa i ako nema dosjee..ili bar blaze kaznjavan zbog obicnih navijackih carki...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Mon 13 Mar - 16:15

fridrih_niche wrote:
nowitzki wrote:Pred 15 godina se skandiralo "Rijeka Rijeka" danas 90 minuta se ori "rijecki srbi" i "pobit cu pola tvoje armade, objesit na vrbe"
Ovih 6 godina gutanja prasine za malim klubom sa kvarnera je ostavilo ozbiljne posljedice na splitsko stanje uma
Samo apsolutne neznalice ne vide razliku izmedju 99.-e i ovog danas... 
;)
Sta je bila masovna selidba iz srbije u rijeku od 99-te do danas, objasni mi?
Cak bi i razumio mamiceve picke, drolje ili sta vec da se deretr to su vasa uvjerenja i imate ih pravo imati, ali 90 minuta pjevanja o rijeckim srbima je smijesno i za nas postalo, tj. vrijedjalo je nekad danas je vec smijesno
Pogotovo kad se sjetim kad je cijeli poljud skandirao ime srpskog grada rijeke lol
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Mon 13 Mar - 16:16

I cestitke na dignutom transparentu na cirilicu kazu vam braca srbi da ste sad i sluzbeno dobrodosli u jelen ligu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Mon 13 Mar - 16:17

Neznam sta se pricalo za napad na aute tj neda mi se citat ali je rijec o zagrebackoj torcidi koja je skinula svoje transparente jedno 20 minuta prije kraja utakmice i krenula radit sacekusu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 13 Mar - 16:19

nowitzki wrote:
fridrih_niche wrote:
nowitzki wrote:Pred 15 godina se skandiralo "Rijeka Rijeka" danas 90 minuta se ori "rijecki srbi" i "pobit cu pola tvoje armade, objesit na vrbe"
Ovih 6 godina gutanja prasine za malim klubom sa kvarnera je ostavilo ozbiljne posljedice na splitsko stanje uma
Samo apsolutne neznalice ne vide razliku izmedju 99.-e i ovog danas... 
;)
Sta je bila masovna selidba iz srbije u rijeku od 99-te do danas, objasni mi?
Cak bi i razumio mamiceve picke, drolje ili sta vec da se deretr to su vasa uvjerenja i imate ih pravo imati, ali 90 minuta pjevanja o rijeckim srbima je smijesno i za nas postalo, tj. vrijedjalo je nekad danas je vec smijesno
Pogotovo kad se sjetim kad je cijeli poljud skandirao ime srpskog grada rijeke lol
dobro..realno bilo ej vecih pizdarija na utakmicama hajduka i rijeke nego sto je bilo sad...meni ej to najmanji problem jer ce ih biti u buduce i tako vec od 1987....nego meni je veca pizdarija sto su unutar torcide preuzeli kontrolu kriminalne grupacije nesto slicno kao kod grobara,radovaca,ruskih navijaca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Mon 13 Mar - 16:22

Meni je casperla pricao pred 3-4 godine kad je dosao tu u rijeku da se torcida bas u to pretvara, i da se ful unutar grupe potice na nasilje....tako neka spika ne sjecam se vise tocno sto je pricao
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Mon 13 Mar - 16:25

vuksadinare wrote:
nowitzki wrote:
fridrih_niche wrote:
nowitzki wrote:Pred 15 godina se skandiralo "Rijeka Rijeka" danas 90 minuta se ori "rijecki srbi" i "pobit cu pola tvoje armade, objesit na vrbe"
Ovih 6 godina gutanja prasine za malim klubom sa kvarnera je ostavilo ozbiljne posljedice na splitsko stanje uma
Samo apsolutne neznalice ne vide razliku izmedju 99.-e i ovog danas... 
;)
Sta je bila masovna selidba iz srbije u rijeku od 99-te do danas, objasni mi?
Cak bi i razumio mamiceve picke, drolje ili sta vec da se deretr to su vasa uvjerenja i imate ih pravo imati, ali 90 minuta pjevanja o rijeckim srbima je smijesno i za nas postalo, tj. vrijedjalo je nekad danas je vec smijesno
Pogotovo kad se sjetim kad je cijeli poljud skandirao ime srpskog grada rijeke lol
dobro..realno bilo ej vecih pizdarija na utakmicama hajduka i rijeke nego sto je bilo sad...meni ej to najmanji problem jer ce ih biti u buduce i tako vec od 1987....nego meni je veca pizdarija sto su unutar torcide preuzeli kontrolu kriminalne grupacije nesto slicno kao kod grobara,radovaca,ruskih navijaca...
Znam da je, bio sam...novine i mediji su sve napuhali ali ovakva kolicima spominjanja srbije i debiliziranje nakon transparenta na cirilica sa "za dom spremni" je stvarno za posrat se od muke....a nije ni rijec o manjoj grupi nego o cijelom sjeveru
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Mar - 16:25


evo i najjače hrvatske navijačke skupine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Mar - 16:38

nowitzki wrote:
fridrih_niche wrote:
nowitzki wrote:Pred 15 godina se skandiralo "Rijeka Rijeka" danas 90 minuta se ori "rijecki srbi" i "pobit cu pola tvoje armade, objesit na vrbe"
Ovih 6 godina gutanja prasine za malim klubom sa kvarnera je ostavilo ozbiljne posljedice na splitsko stanje uma
Samo apsolutne neznalice ne vide razliku izmedju 99.-e i ovog danas... 
;)
Sta je bila masovna selidba iz srbije u rijeku od 99-te do danas, objasni mi?
Cak bi i razumio mamiceve picke, drolje ili sta vec da se deretr to su vasa uvjerenja i imate ih pravo imati, ali 90 minuta pjevanja o rijeckim srbima je smijesno i za nas postalo, tj. vrijedjalo je nekad danas je vec smijesno
Pogotovo kad se sjetim kad je cijeli poljud skandirao ime srpskog grada rijeke lol
Nismo se razumili...
Nisan govorija o specifičnim uvredama vezanim uz Srbe, vrbe i to...
Nisan za to da se razumimo, niti si me ikad vidija da to pišen...
Govorin samo o intenzitetu vridjanja izmedju 99.-e i danas...
Onda ste imali simpatiju, danas imate prezir cile Dalmacije...
Ne moran elaborirat zašto, osim da se mrze vise 'poturice, nego Turci'...
I to ti je to...
Iskreno, svi koje znam žele da Dinamo bude prvak, a ne vi...
Vi to ne zaslužujete...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki Mon 13 Mar - 16:43

fridrih_niche wrote:
nowitzki wrote:
fridrih_niche wrote:
nowitzki wrote:Pred 15 godina se skandiralo "Rijeka Rijeka" danas 90 minuta se ori "rijecki srbi" i "pobit cu pola tvoje armade, objesit na vrbe"
Ovih 6 godina gutanja prasine za malim klubom sa kvarnera je ostavilo ozbiljne posljedice na splitsko stanje uma
Samo apsolutne neznalice ne vide razliku izmedju 99.-e i ovog danas... 
;)
Sta je bila masovna selidba iz srbije u rijeku od 99-te do danas, objasni mi?
Cak bi i razumio mamiceve picke, drolje ili sta vec da se deretr to su vasa uvjerenja i imate ih pravo imati, ali 90 minuta pjevanja o rijeckim srbima je smijesno i za nas postalo, tj. vrijedjalo je nekad danas je vec smijesno
Pogotovo kad se sjetim kad je cijeli poljud skandirao ime srpskog grada rijeke lol
Nismo se razumili...
Nisan govorija o specifičnim uvredama vezanim uz Srbe, vrbe i to...
Nisan za to da se razumimo, niti si me ikad vidija da to pišen...
Govorin samo o intenzitetu vridjanja izmedju 99.-e i danas...
Onda ste imali simpatiju, danas imate prezir cile Dalmacije...
Ne moran elaborirat zašto, osim da se mrze vise 'poturice, nego Turci'...
I to ti je to...
Iskreno, svi koje znam žele da Dinamo bude prvak, a ne vi...
Vi to ne zaslužujete...
;)
Jasno je meni da imate vi brije o filijalama, da ste ljuti jer nas 6 godina niste dobili......ali kao sto reko, hrvatski grad di je puno ljudi i spasilo guzicu masu dalmatinaca i poginulo u ratu ne zasluzuje na ovakav nacin jalovanje prema gradu
Kazem mene boli kurac i to mi je postalo toliko smijesno i tragicno da me zabavlja vec
Jaluj brate kao sto reko imate i razloga za jalovanje ali ovaj festival umjetnog ustasluka nije vidjen ni na utakmicama sa srbijom
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 13 Mar - 16:48

Za ampera:


Tvoja razina spinanja i amperisanja je otišlo na dimenziju više, kako bi relativizirao i branio nešto neobranjivo,  ide do takve mjere da si u stanju vući neusporedive paralele vadeći van konteksta kako vremenskoga tako i političkoga neke stravi koje nemaju veze s vezom. 

 Degutantno je uopće postavljati stvari na takav način,posebno vadeći fotku Bobana van shvaćanja i razumijevanja vremenskog okvira u kojem su se dešavale (a čim si pokušao povući te paralele očito je da nemaš pojma o tome što se dešavalo početkom i ranih devedesetih jer da imaš ne bi ti palo na pamet povezivati te dvije stvari ) ...

U stanju si,kako bi opravdao "svoje" huligane čak ići do te bolesne mjere da bi povezivao i vukao paralelu obrambenog Domovinskoga rata protiv agresora s huliganskim đirem koji se dešavao i prije HNS-a,mamića,šukera i coo(tu ti je sat jasno pokazao snimke poljuda i huliganskih sranja kad nije bilo gore navedenih osoba u HNSu) 

pa tako s jedne strane osuđuješ huligane kada tebi paše (slučaj trešnjevke),a s druge ih braniš slučaj poljud ili EP...a to je taj isti  mentalni sklop bio fantomka poljud boy ili trešnjevka boysi koji će te napasti radi krivoga naglaska kao npr.ničeovu sestričnu,krive boje majice kao ljude na trešnjevci ili u slučaju poljuda kako bi ispao faca jer je eto on uletio na teren malo poganjao suca,poveo navijanje i ispao heroj jer eto danas mu je to fora da bude heroj ,a sutra će napasti nekoga kajkavca kako bi ispao fora i heroj,a najbitnije je u svemu naći dobro opravdanje i razlog pa bio to tamo iz klipova iz 2001. već neki razlog,ne znam tko im je tada bio opravdanje i razlog,drugi puta HNS,treći krivi dres,četvrti naglasak,peti krive tablice,a šesti puta je razlog šta koji kurac imaju dolaziti na studij u zg neka studiraju u dalmaciji itd.ćemo već nešto smisliti...

I da, isti taj mentalni sklop fantomka boy ili trešnjevka boysi će te izbubekati u zg na adventu radi naglaska ili krivih tablica,pa eto možeš objasniti i probati prodati tu priču ničeovoj rodici kako u biti ono nisu bili huligani koji su ih napali radi naglaska već borci za slobodu i pravičnost...

I kao što rekoh,ni najamanje nisam sumnjao da ćeš izvući neku izopačenu konstrukciju kako bi branio neobranjivo!  A stavljajući u paralelu i povezivanje političke situacije ranih devedestih i stavljajući uopće i isti koš ono Bobanovo, bez razumijevanja politčkoga konteksta gdje je bilo predvorje krvavoga rata s ovim ispadom likova koji se dešavaju i bez HNSa i s HNSom je u najmanju ruku degutantno.

Koliko si neupućen u stanje ranih devedesetih i koliko relativiziraš i tražiš opravdanja za "svoje" huligane sad ćeš još vući paralelu kako je OK razbijati grad,stadion i praviti štetu jer eto kako je neizbježno da šteta bude u ratu,Domovinskom ratu, tako se šteta radi i u navijačkom ratu,isti vrag.

Toliko od mene na to tvoje baljezganje i uspoređivanje neusporedivoga.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! Mon 13 Mar - 17:28

Hajduk Split - Page 8 17203210

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Mar - 18:03

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:3 taktike:

 1. Relativizacija i floskule oko repa- glave itd.

2.Pokusaj spinat i navucu na amperisanje o necemu drugom... 

ako to ne upali taktika 3. Probaj odvuci na osobnu raspravu i vrijeđanje

The end  :D
Tvoja je taktika da, kad nemaš odgovor na pitanje koje ti ne paše, počmeš s tim da se tebi ne da amperisati :rofl I gdje sam te ja tu sad osobno uvrijedio? Lijepo sam ti postavio pitanje jeli Boban huligan zbog toga što je udario službenu osobu. Naravno, što god odgovorio za tebe je jako neugodno, pa skrećeš s teme, počineš spin i NE ODGOVARAŠ NA pitanje. To se od sad službeno zove đubrenisanje tipično za osobe koje su đubrad, što ti ime samog nicka kaže Basketball
neusporedivo...

to samo tebi može pasti na pamet i nikome drugome...svakome je jasno da je to neusporedivo,a onome kome nije ne vrijedi išta govoriti...

tako da amperiši na drugom forntu  :D
Đubrenisanje - kad izbjegavaš odgovor na pitanje zato jer ti ne paše pitanje Basketball Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Mar - 18:05

amper1950 wrote:Dakle, što bi nekom iz Dalmacije treba predstavljati jedan hrvatski nogometni sudac? Valjda savez kojem pripada (HNS), savez na čijoj je funkciji izvršni predsjednik koji se nalazi na optuženičkoj klupi zbog kriminala, a koji je svojedobno vrijeđao hrvatski grad Split, Hajduk i navijače Hajduka, predstavlja taj HNS koji je dokazano kriminalna organizacija, ako ništa bar sudački dio te organizacije (presuda sudačkim šefovima Širiću i Djedoviću), predstavlja taj HNS čiji je dojučerašnji dopredsjednik također vrijeđao hrvatski grad Split i HNK Hajduk (zajedno s navijačkom skupinom Armada), predstavlja taj HNS koji godinama ignorira regiju iz koje dolazi i ponaša se prema njoj kao da nije dio Hrvatske, predstavlja taj HNS koji više od godinu dana ne poštuje zakon donesen u saboru RH!

Vidiš demiću, isto tako je onaj milicajac koje je Boban udario predstavljao državu koja se prema Hrvatskoj odnosila kako je, predstavljao je politiku iz Beograda koja je bila kakva je bila, Boban kad je udario policajca nije udario xy iz Beograda, udario je na nešto drugo!
Itekako se može uspoređivati, no tebi takve uporedbe ne odgovaraju ;) S tim da opet ponavljam, da ovaj momak nikog nije udario ;)
Kako istina boli :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Mar - 18:21

muckodjubre wrote:Za ampera:


Tvoja razina spinanja i amperisanja je otišlo na dimenziju više, kako bi relativizirao i branio nešto neobranjivo,  ide do takve mjere da si u stanju vući neusporedive paralele vadeći van konteksta kako vremenskoga tako i političkoga neke stravi koje nemaju veze s vezom. 

 Degutantno je uopće postavljati stvari na takav način,posebno vadeći fotku Bobana van shvaćanja i razumijevanja vremenskog okvira u kojem su se dešavale (a čim si pokušao povući te paralele očito je da nemaš pojma o tome što se dešavalo početkom i ranih devedesetih jer da imaš ne bi ti palo na pamet povezivati te dvije stvari ) ...

U stanju si,kako bi opravdao "svoje" huligane čak ići do te bolesne mjere da bi povezivao i vukao paralelu obrambenog Domovinskoga rata protiv agresora s huliganskim đirem koji se dešavao i prije HNS-a,mamića,šukera i coo(tu ti je sat jasno pokazao snimke poljuda i huliganskih sranja kad nije bilo gore navedenih osoba u HNSu) 

pa tako s jedne strane osuđuješ huligane kada tebi paše (slučaj trešnjevke),a s druge ih braniš slučaj poljud ili EP...a to je taj isti  mentalni sklop bio fantomka poljud boy ili trešnjevka boysi koji će te napasti radi krivoga naglaska kao npr.ničeovu sestričnu,krive boje majice kao ljude na trešnjevci ili u slučaju poljuda kako bi ispao faca jer je eto on uletio na teren malo poganjao suca,poveo navijanje i ispao heroj jer eto danas mu je to fora da bude heroj ,a sutra će napasti nekoga kajkavca kako bi ispao fora i heroj,a najbitnije je u svemu naći dobro opravdanje i razlog pa bio to tamo iz klipova iz 2001. već neki razlog,ne znam tko im je tada bio opravdanje i razlog,drugi puta HNS,treći krivi dres,četvrti naglasak,peti krive tablice,a šesti puta je razlog šta koji kurac imaju dolaziti na studij u zg neka studiraju u dalmaciji itd.ćemo već nešto smisliti...

I da, isti taj mentalni sklop fantomka boy ili trešnjevka boysi će te izbubekati u zg na adventu radi naglaska ili krivih tablica,pa eto možeš objasniti i probati prodati tu priču ničeovoj rodici kako u biti ono nisu bili huligani koji su ih napali radi naglaska već borci za slobodu i pravičnost...

I kao što rekoh,ni najamanje nisam sumnjao da ćeš izvući neku izopačenu konstrukciju kako bi branio neobranjivo!  A stavljajući u paralelu i povezivanje političke situacije ranih devedestih i stavljajući uopće i isti koš ono Bobanovo, bez razumijevanja politčkoga konteksta gdje je bilo predvorje krvavoga rata s ovim ispadom likova koji se dešavaju i bez HNSa i s HNSom je u najmanju ruku degutantno.

Koliko si neupućen u stanje ranih devedesetih i koliko relativiziraš i tražiš opravdanja za "svoje" huligane sad ćeš još vući paralelu kako je OK razbijati grad,stadion i praviti štetu jer eto kako je neizbježno da šteta bude u ratu,Domovinskom ratu, tako se šteta radi i u navijačkom ratu,isti vrag.

Toliko od mene na to tvoje baljezganje i uspoređivanje neusporedivoga.
Prvi ti tu uspoređuješ neusporedivo.

Ako je ovaj momak šta je upa u teren obični huligan, zašto se nije zatrčao prema nekom igraču Rijeke, primjerice Franku Andrijaševiću koji je eto omražen među hajdukovcima, navijačima? Zašto je trčao baš prema sucu? Na ovo pitanje, naravno, nećeš mi odgovoriti.

Ja sam u startu protiv nasilja, a da osobno vidim da neko napadne purgera samo zbog naglaska, ja bi se prvi do krvi potuka da obranim tog purgera jer mi je to tako retardirano. Ti mi možeš virovati ili ne,ja sam ti reka istinu, pa ja imam prvog rođaka (priko matere) koji je rođen gori, koji jest purger, koji priča kao purger, i koji kad dođe kod mene u moj kraj, da ga tko takne krvi bi mu se napija!

Napisa sam ti gori što je HNS i sve one činjenice koje ti ni nitko ne može poreći. A svi ti suci su na te A liste i prvu ligu (svi ili ajde gotovo svi) došli preko veza, potpomognuti politikom, a oni suci koji nisu imali pozadinu iza sebe i koji nisu nečiji igrači, e takvima ti završe u 2 ili 3 ligi, u prvoj nema mista za njih, tamo su tipovi poput Brune Marića. To je jebena činjenica, zato me zaboli neka stvar za svaki napad na takve likove iz takvog HNS-a, za mene je to šljam i takvi u banana državi gdje neki imaju privilegiju da ne poštuju zakon ni ne zaslužuju bolje.

Zato, molim te nemoj mi molim te uspoređivati to s slučajem kad neka skupina bez razloga napadne neke ljude (bez obzira radilo se o hajdukovcima ili dinamovcima), jer upravo to je neusporedivo. 

Što se Bobana tiće, njegov napad na milicajca je bio napad na državu Jugaslaviju koja je takva kakva je, i bilo koji napad na nogometnog suca iz HNS-a je napad na HNS koji je takav kakav je, a opisa sam ga u onom postu (jer sve šta sam naveja, za nijedno ne možeš reći da nije istina)!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 13 Mar - 18:27

sat2 wrote:
vuksadinare wrote:...ne bi vjerovali..ali ja vam kazem iskreno...a to znaju i mnogi u splitu i među torcidom...da ti 'navijaci' nisu neki klosari...mozete ih vidjeti u obijesnim automobilima..obuceni po posljednjoj modi...dosta ih je nabildano...neki imaju i obrte mahom kafici...standovi..ali i drugi iza paravana 'biznis' onaj pravi-kriminal..mahom dilanje droge,reket,lihvarenje...
Oni će preuzeti klub?
Klub će preuzeti Germania sport ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 13 Mar - 19:10

ovo je bila pizdarije ne ovo na poljudu u subotu...u ovim neredima sam osobno sudjelovao kako na tribinama tako na rijeckim ulicama...strah smo rijecanima tad u kosti utjerali

https://youtu.be/7XO1fTELR9s
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum