Hajduk Split

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Hajduk Split

Post by jasambrend on 12/3/2017, 20:16

@sitting_bull wrote:
@jasambrend wrote:

To su lokalne čarke...cuj kod Vinodolskog... Možda je netko, nekom ljubio curu, ženu, sestru, a bez odobrenja... Svašta može biti...

a e.
vinodolski i labin dva susjedna gradića...

Primorje i Istra...Lokalni derbi, dašta...
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Morpheus on 12/3/2017, 20:31

Svi komentiraju sporedne stvari, a nitko utakmicu. Sve u svemu loše, jedni i drugi bez igre. Hajduk se uspio nametnuti trkom i borbenošću, spriječili su Rijekinu igru, ali ni oni nisu ništa posebno odigrali, uglavnom duge lopte na Futacsa i pridodavanje napadu. Vidjelo se koliko je Rijeci falila ta desna strana. Sveukupno od 90 minuta bolji su bili u 15-ak i tad su i gol zabili.

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by sat2 on 12/3/2017, 20:46

Vincent Vega wrote:Svi komentiraju sporedne stvari, a nitko utakmicu. Sve u svemu loše, jedni i drugi bez igre. Hajduk se uspio nametnuti trkom i borbenošću, spriječili su Rijekinu igru, ali ni oni nisu ništa posebno odigrali, uglavnom duge lopte na Futacsa i pridodavanje napadu. Vidjelo se koliko je Rijeci falila ta desna strana. Sveukupno od 90 minuta bolji su bili u 15-ak i tad su i gol zabili.
Rijeka ima problem kada na njoj vrše pritisak agresivnom igrom ... to je njihov forte pa imaju problem kad se stvar okrene! Bit će zanimljiva utakmica na Rujevici ...
sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by sat2 on 12/3/2017, 20:47

Do tada Dinamo mora još više ubrzati igru sa što manje kontakta ...
sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 12/3/2017, 22:44

@jasambrend wrote:Kmeci cijela redakcija Indeksa, već dva dana... Nisam siguran da li je to zbog toga što Hajduk nije pustio ili zbog malo kreativnijeg izražavanja, ali mi je drago da pozeri polako gube interes za nogomet...Jebes nogomet bez malo huliganskog začina...

Zeko (sport1982, mamićeva izdrkotina):  "Dario Šimić je cijeli život bio uhljeb i u Milanu i u Interu"  :lol: :lol: :lol:

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 12/3/2017, 22:46

@muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
@muckodjubre wrote:
@sat2 wrote:

Znaći Šuker i Mamić su krivi ...
Normalno. Kao i za napad na hajdukove navijace u prostorijama u zg.
:D :D :D
A di si ti vidio tu napad? Da je htio napasti, to bi i napravio. Na kraju mu nitko neće suditi za napad, u to možeš biti siguran ;)
heroj,borac protiv hns-a i mamića,isto kao i dečki koji su upali u prostorije hajduka na trešnjevci...performeri
Nisi se javio kad su rječani pogodili suca kamenom. :D
Ovaj bar nikog nije napao ;)

Zeko (sport1982, mamićeva izdrkotina):  "Dario Šimić je cijeli život bio uhljeb i u Milanu i u Interu"  :lol: :lol: :lol:

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 12/3/2017, 22:49

Demo, jeli tebi i ovaj:

huligan? :D :D :D

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 12/3/2017, 22:51

amper1950 wrote:Demo, jeli tebi i ovaj:

Neusporedivo

2014-04-15

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 12/3/2017, 22:53

@muckodjubre wrote:

Neusporedivo
Kako neusporedivo, pa udario je službenu osobu, dok s druge strane ovaj momak nikog nije udario? Oćeš reći ipak je ovo Bobanovo puno teže? :roll
:popcorn

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 12/3/2017, 22:54

amper1950 wrote:
@muckodjubre wrote:

Neusporedivo
Kako neusporedivo, pa udario je službenu osobu, dok s druge strane ovaj momak nikog nije udario? Oćeš reći ipak je ovo Bobanovo puno teže? :roll
To moze usporedjivati samo amper i.nitko drugi,tako da se ne cudim tome

2014-04-15

Back to top Go down

Post by jalnirajko on 12/3/2017, 22:55

@muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
@muckodjubre wrote:

Neusporedivo
:lol: :lol: :lol:
jalnirajko

2015-08-19

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 12/3/2017, 22:56

Oni na tresnjevci su u biti zabrinuta skupina gradjana koja je izvela performans kako bi ukazala na probleme u hnsu isto kao i ovaj s fantomkom na polju

2014-04-15

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 12/3/2017, 22:57

@muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
@muckodjubre wrote:

Neusporedivo
:D :D :D haha

U prvom postu uopće nisam uspoređivao, pitao sam te jeli huligan? ;)
Jeli ili nije huligan, ili opet nećeš odgovoriti? lol!

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 12/3/2017, 22:59

Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivom

2014-04-15

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 12/3/2017, 23:00

@muckodjubre wrote:Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivo.
:D :D
Dakle, ipak nećeš odgovoriti jeli huligan ili ne. Ipak teško pitanje za tebe :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by jalnirajko on 12/3/2017, 23:00

@muckodjubre wrote:Neces zaspinati prebacivanjem i amperisanjem o necemu neusporedivo.
pošto si ga propisno našamarao hvata se za slamku  :)
jalnirajko

2015-08-19

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 12/3/2017, 23:02

Kad mu ovaj alhoholičar drži ljestve...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Morpheus on 12/3/2017, 23:03

Novčana kazna plus koja utakmica bez gledatelja i narušava se financijska stabilnost kluba. :coffee

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 12/3/2017, 23:07

amper1950 wrote:
:D :D
Dakle, ipak nećeš odgovoriti jeli huligan ili ne. Ipak teško pitanje za tebe :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Spin majstore,ne bu ti proslo. Na amperizme hvataj nekoga drugoga.

Momak s fantomkom i sipkom u ruci zabrinuti gradjanin koji je poput poput tresnjevackih performera samo ukazao na probleme u hr nogometu

2014-04-15

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 12/3/2017, 23:09

Vincent Vega wrote:Novčana kazna plus koja utakmica bez gledatelja i narušava se financijska stabilnost kluba. :coffee
Hns pederi. Mozda to nije navijac hajduka,mozda je placen da nasteti hajduku...jel nisi cuo kako su ga vecina izvizdali jer znaju da je to na stetu hajduka?

2014-04-15

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics